madre kobitki pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-22, 22:28   #1
valkiria89
Przyczajenie

madre kobitki pomozcie

spedzilam caly dzien dzisiaj na forum szukajac odpowiednich kosmetykow dla mnie ale jak cos wybrac jak nie wiem czy potzrebuje z witaminami czy regenerujace, odbudowujace itd jestem ciemna jesli chodzi o te sprawy jak mozecie napiszcie jakie skladniki powinni miec kosmetyki dla mnie (chodzi mi o krem na noc i dzien i pod oczy) i czy maja to byc kremy regenerujace odbudowujace itd wiec tak mam skore tradzikowa wagry wypryski i drobne syfki ale chodzi mi bardziej o to ze od nosa ida kreseczki do ust takie mimiczne ktore juz zostaly( ktos mi kowil bym kupila krem z witamina e bo najprawdopodobniej mam niedobor) jak rano wstaje to skore mam tlusta ale jak ja umyje jest ok ani za sucha ani za tlusta mam male blizny po tradziku na policzkach , nierownosci male na policzkach i kropeczki (ala rozszerzone pory na policzkach) ale te sprawy policzkowe to mpo diecie bo mi opadly jak schudlam aha wiem ze nie ma jednego kremu na to wszystko ale wszystko po kolei a co do oczu to tez taki do glebszych zmarszczek sie przyzwyczailam i dobrze mi znimi ale ostatnio porobily mi sie takie delikatne kreseczki w oklicach jakby to napisac jak macie cienie pod oczami to robi sie taki trojkat na odwrot zielony lub fioletowy to na calym obszarze mam te kreseczki a do tego dochadza kreseczki jak od policzkow ida wzdloz oka cos ala jak rano spie na jednym boku to sie robi tyle tylko ze to niezchodzi i niespie caly czas tak zebym to miala przez to prosze o pomoc i ewentualne pytania jak zle cos napisalam wierze kobitki ze na was sie nie zawiode
valkiria89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:34   #2
valkiria89
Przyczajenie

Dot.: madre kobitki pomozcie

aa i jeszce jedno wiele kosmetykow np polaczenie wotaminy e z c zapobiegaja starzeniu sie skory a jakie witaminy potrafia odregenerowac ja odmlodzic napiac wygladzic itd
valkiria89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości