Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-23, 20:50   #1
k0kietka
Wtajemniczenie

Question

Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!!

Hej dziewczyny Mam do was wielka prośbę szczegolnie do tych dziewczyn ktore robią paznokcie żelowe .
Postanowilam sobie ostatnio zakupic swoj zestaw do robienia paznokci , oczywiscie kompletowalam sobie go sama i nie jestem pewna czy o czyms nie zapomnialam ??
Kupiłam
- lampe
- żel przezroczysty firmy new nails ( kolezanka mi go polecila Czy jest dobry??)
-gilotyne
-odtłuszczacz
-pedzelek do nakladania żelu
-wacików mi jeszcze brakuje bo u mnie w mieście pomimo tego ze jest dosyc duze nie moge ich znaleźć
-tipsy przezroczyste (bardziej mi sie podobaja niz normalne chociaz slyszalam ze sa slabsze niz normalne tipsy - Czy to prawda czy to tylko pogloski )oczywiscie klej do tipsow tez.
- no i ozdoby jakies pokupowalam

Czego jeszcze mi brakuje??
Gdzies wyczytalam ze potrzebny jest też primer - ale jak spytalam sie pana w sklepie z artykulami kosmetycznymi to spojrzal na mnie jak na idiotke i powiedzial ze primer jest do akrylu i juz oglupialam .

Prosilabym was rowniez jesli macie jakies ladne zdjecia zrobionych fajnie paznokci to prosze wklejajcie rowniez - bo obiecalam mojej mamie ze jej jakies zrobie tylko nie mam pojecia jakie

A i jeszcze 1 pytanie jak nakladam ozdoby to po 1 warstwie żelu pozniej nakladam 2 warste odtłuszczam i piłuje i nakladam 3 ??
Tak
????

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wasza pomoc

Stary 2007-07-23, 21:01   #2
madziareczka
Zakorzenienie

GG do madziareczka
Dot.: Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!!

jesli moge spytac? jestes po kursie? firma new nails to nie firma,,,
madziareczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:06   #3
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196450
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:18   #4
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg

Oj Kokietko,chyba kursu Ci jeszcze brakuje....
Stary 2007-07-23, 21:40   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez k0kietka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam do was wielka prośbę szczegolnie do tych dziewczyn ktore robią paznokcie żelowe .
Postanowilam sobie ostatnio zakupic swoj zestaw do robienia paznokci , oczywiscie kompletowalam sobie go sama i nie jestem pewna czy o czyms nie zapomnialam ??
Kupiłam
- lampe jaką?
- żel przezroczysty firmy new nails ( kolezanka mi go polecila Czy jest dobry??)nie bardzo
-gilotyne
-odtłuszczacz jaki?
-pedzelek do nakladania żelu jaki?
-wacików mi jeszcze brakuje bo u mnie w mieście pomimo tego ze jest dosyc duze nie moge ich znaleźć na necie są waciki łatwo dostępne, chociaż do przemywania żelu są lepsze gąbeczki http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...5&nr_rodzica=1 , chociaż nie są popularne. Praktycznie w trakcie całego zabiegu przedłużania paznokci można zużyć jedną gąbeczkę
-tipsy przezroczyste (bardziej mi sie podobaja niz normalne chociaz slyszalam ze sa slabsze niz normalne tipsy - Czy to prawda czy to tylko pogloski )oczywiscie klej do tipsow tez. z jakiej firmy?

Gdzies wyczytalam ze potrzebny jest też primer - ale jak spytalam sie pana w sklepie z artykulami kosmetycznymi to spojrzal na mnie jak na idiotke i powiedzial ze primer jest do akrylu i juz oglupialam . pan chyba się nie znał są różne żele i do niektórych jest niezbędny! Tak samo są różne rodzaje primerów Po za tym Przy tzw. "problematycnych paznokciach" niekiedy primer jest jedynym ratunkiem, żeby wszystko się trzymało na swoim miejscu

Prosilabym was rowniez jesli macie jakies ladne zdjecia zrobionych fajnie paznokci to prosze wklejajcie rowniez - bo obiecalam mojej mamie ze jej jakies zrobie tylko nie mam pojecia jakie Jest ich conajmniej tysiąc na wizażu

I oczywiście brakuje Ci kursu
Nie wspomniałaś ani słówkiem o pilnikach, blokach polerskich, płynie do dezynfekci, kopytku do skórek itd.
Stary 2007-07-25, 00:14   #6
mysiak
Wtajemniczenie

Proszę, nie pisz całego posta na czerwono, bo aż oczy bolą

Do tego co napisały dziewczyny chciałam dodać, że różne wzorki i "aranżacje" paznokciowe znajdziesz w podforum "pazurkowe galerie": http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=94

Jeśli nie wiesz czy i po co potrzebny Ci primer, radzę Ci szczerze, żebyś choć poczytała na pazurkowych forach więcej na temat przedłużania, albo wybrała się na kurs. W przeciwnym razie możesz sobie i/lub komuś wyrządzić krzywdę...

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 14:05   #7
owieczka22
Raczkowanie

ojojoj...tyle pieniążków wyrzuconych w błoto...bez kursu zrobisz sobie krzywdeza te pieniążki zrobiłabys sobie ładniutkie żeliki i ze dwa razy uzupełniła bez stresu i obaw!!Ja rozumiem ze patrzac jak ktos robi pazurki to sie wydaje proste ale bez przygotowania radze sobie odpuscic!!na kursie mówia o wszystkim co i jak,jakich firm,co do czego i po co...a najwazniejsze dowiesz sie o higienie o której widze ze całkowicie zapomniałas
pozdrawiam
owieczka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 13:23   #8
k0kietka
Wtajemniczenie

Hej ! dziewczyny dziekuje za wasze wszystkie rady - NIE MAM KURSU - bo paznokcie chce sobie tylko sama robic i kupilam sobie wlasnie po to to wszystko zeby sobie robic sama paznokcie - Chodzilam do wielu kosmetyczek i jakos nigdy nie bylam w pelni zadowolona a teraz kiedy mam czas to sobie robie paznokietki - w zalacznikach dolaczam moje 1 panokcie ktore sama zrobilam i czekam na wasza opinie na ich temat
pozdrawiam i jeszcze raz bardzo wam dziekuje za wszystkie rady ;]

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paz1.JPG (61,9 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.JPG (40,1 KB, 197 załadowań)
Stary 2007-07-26, 13:57   #9
Agoosia
Zakorzenienie

Przepiłowana płytka i kompletny brak krzywizn. Czyli standard "bez kursu".

Zdobienie fajne, ale ja Ci radzę (jeśli już naprawdę nie masz zamiaru wybrać się na odpowiedni kurs...) na początek zająć się robieniem naturalnych paznokci, pracę nad ich odpowiednim kształtem, ulepszanie techniki (chociaż jest to praktycznie niemożliwe bez kursu ). Na ozdoby przyjdzie czas, one nie poprawią wyglądu kiepskich "podstaw" pazurkowych, nawet jeśli zdobienie będzie wyszukane.
Stary 2007-07-26, 16:28   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Szkoda, że nie ma zdjęć z profilu i od przodu, na pierwszy rzut oka widać, że krzywa C nie istnieje
Stary 2007-07-26, 17:03   #11
EveMW
Rozeznanie

krzywa "c" nie istnieje.. pazurki nie sa usmiechniete, a z ilosci zelu wnioskuje ze niedlugo tez bedzie odchodzil.. wiec dlugo z nimi nie pochodzisz

robienie pazurków to (jak sie moze wydawac) nie zabawa, ja jestem po kursie juz rok a wciaz trenuje jeszcze nie odwazylam sie nikomu innemu zrobic paznokci

wiec proponuje Kursik !! i nie rob sobie wiecej krzywdy !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:06   #12
owieczka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Przepiłowana płytka i kompletny brak krzywizn. Czyli standard "bez kursu".

Zdobienie fajne, ale ja Ci radzę (jeśli już naprawdę nie masz zamiaru wybrać się na odpowiedni kurs...) na początek zająć się robieniem naturalnych paznokci, pracę nad ich odpowiednim kształtem, ulepszanie techniki (chociaż jest to praktycznie niemożliwe bez kursu ). Na ozdoby przyjdzie czas, one nie poprawią wyglądu kiepskich "podstaw" pazurkowych, nawet jeśli zdobienie będzie wyszukane.

Dokładnie...
Płaskie i bez kształyuzdobienie nie przysłoniło(niestety)prze piłowanych płyteka jest ładniutkiedłuuuuuuuuuga droga przed toba!nie wiem dlaczego sie tak bronisz przed kursem...tam pokaza i naucza cie wielu rzeczy...pozdrawiam
owieczka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 09:14   #13
Albertyna
Zakorzenienie

K0kietka, skoro chodziłas do wielu salonów i nigdy nie byłaś zadowolona, sadze, ze masz wysokie wymagania, stąd pytanie- Czy tobie te paznokcie sie podobaja?
Bo technicznie są fatalnie wykonane, ratuje je tylko wzorek. Wygladaja jakbys przykleiła tipsa i pomalowała go 3 razy żelem jak lakierem (nota bene tak sie nie robi zelu )
Stary 2007-07-27, 20:03   #14
aqgatta58
Zadomowienie

Jedno jest pewne. Jesli jesteś bez kursu to panie ktore go maja ukonczony chocby przedwczoraj zaraz cię oskalpują. Wypowiada się tu jedna Pani ktora wypowiadala sie juz na innym watku jeszcze przed kursem i szkoda ze nie moge tego postu teraz znalesc bo wten czas jej postawa byla troche odmienna... nie bede wskazywala palcem bo to nieladnie ale dziwi mnie to ze ktos prosi tylko o pomoc a zaraz zostaje zmieszana z blotem w dziedzinie paznokci bo NIE MA KURSU jestem również ciekawa czy wszystkie wypowiadajace sie w ten sposob panie nie tylko (na tym watku) pierwsze tipsy robily rzeczywiscie na kursie.

I tak na sam koniec dla poprzedzenia wypowiedzi nie których Pań ktore pewnie az zacieraja rece do klawiatury by napisać : "kolejna pseudo stylistka bez kursu". kurs mam ukonczony, certyfikat posiadam.

troche wiecej wyrozumiałosci.....
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 21:39   #15
Agoosia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Jedno jest pewne. Jesli jesteś bez kursu to panie ktore go maja ukonczony chocby przedwczoraj zaraz cię oskalpują. Wypowiada się tu jedna Pani ktora wypowiadala sie juz na innym watku jeszcze przed kursem i szkoda ze nie moge tego postu teraz znalesc bo wten czas jej postawa byla troche odmienna... nie bede wskazywala palcem bo to nieladnie ale dziwi mnie to ze ktos prosi tylko o pomoc a zaraz zostaje zmieszana z blotem w dziedzinie paznokci bo NIE MA KURSU jestem również ciekawa czy wszystkie wypowiadajace sie w ten sposob panie nie tylko (na tym watku) pierwsze tipsy robily rzeczywiscie na kursie.

I tak na sam koniec dla poprzedzenia wypowiedzi nie których Pań ktore pewnie az zacieraja rece do klawiatury by napisać : "kolejna pseudo stylistka bez kursu". kurs mam ukonczony, certyfikat posiadam.

W którym miejscu moje moderatorskie oko przegapiło proces mieszania z błotem???
Stary 2007-07-27, 23:28   #16
mysiak
Wtajemniczenie

Aqgatta58: miło z twojej strony, że nie chcesz nikogo wytykać palcami, ale wypowiedź skonstruowana w ten sposób nie wygląda jak obiektywna ocena sytuacji na forum. Jeśli naprawdę nie podoba Ci się jakaś wypowiedź, jeśli zauważyłaś mieszanie kogokolwiek z błotem - proszę, przytocz konkretny fragment tej wypowiedzi. W tej chwili wygląda to jak oskarżenie rzucone gdzieś w przestrzeń, albo skierowane do wszystkich Wizażanek z tego forum. A chyba nie o to Ci chodziło?

Acha, to że jakiekolwiek panie kogokolwiek oskalpują nie jest pewne. Nie ma na to ani dowodów, ani nawet wiarygodnych, wyczerpujących przesłanek. Więc nie da się tego stwierdzić z pewnością. Ani z całkowitą pewnością

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
Stary 2007-07-27, 23:35   #17
Marua:)
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez k0kietka Pokaż wiadomość
Kupiłam
- lampe
- żel przezroczysty firmy new nails ( kolezanka mi go polecila Czy jest dobry??)
-gilotyne
-odtłuszczacz
-pedzelek do nakladania żelu
-wacików mi jeszcze brakuje bo u mnie w mieście pomimo tego ze jest dosyc duze nie moge ich znaleźć
-tipsy przezroczyste (bardziej mi sie podobaja niz normalne chociaz slyszalam ze sa slabsze niz normalne tipsy - Czy to prawda czy to tylko pogloski )oczywiscie klej do tipsow tez.

Gdzies wyczytalam ze potrzebny jest też primer - ale jak spytalam sie pana w sklepie z artykulami kosmetycznymi to spojrzal na mnie jak na idiotke i powiedzial ze primer jest do akrylu i juz oglupialam .

Prosilabym was rowniez jesli macie jakies ladne zdjecia zrobionych fajnie paznokci to prosze wklejajcie rowniez - bo obiecalam mojej mamie ze jej jakies zrobie tylko nie mam pojecia jakie

A i jeszcze 1 pytanie jak nakladam ozdoby to po 1 warstwie żelu pozniej nakladam 2 warste odtłuszczam i piłuje i nakladam 3 ??
Tak
????

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wasza pomoc

a plyn do dezynfekcji?
Marua:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 01:10   #18
buzichocho
Zakorzenienie

Kokietko mi też wychodziły takie jak byłam bez kursu Teraz po kursie o niebo lepiej
W Twoich pazurkach brak krzywej "C", wiec w pazurkach napewno długo nie pochodzisz... Jeśli chodzi o Twój komplet to brakuje Ci dość dużo zeczy moim zadniem, min pilniki o różnej gradacjii, polerki, gąbki, kopytka, płyn do dezynfekcji... Jeśli chodzi o primer to ja stosuje kwasowy pod akryl, a bezkwasowy pod żel. Primer służy głównie do odtłuszczania płytki( mimo tego że stosuje sie jeszcze inny płyn odtłuszczajacy przed nałożeniem primera) oraz zwieksza przyczepność
Stary 2007-07-28, 01:38   #19
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Małe sprostowanie
Primer nie służy do odtłuszczania płytki , a do jej wytrawiania , głównie do odtłuszczania służą m.in.
-czysty alkohol etylowy
-alkohol izopropylowy 70%-95%
-aceton kosmetyczny
...
A co do zestawu, to brakuje jeszcze sporo.
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:42   #20
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Jak na paznokcie bez kursu to całkiem całkiem ładne Ci wyszły, widziałam wiele dziewczyn, które wyszły z salonu z o wiele brzydszymi pazurkami, być moze Ty tez na takie trafiałas, stąd Twoje wydają Ci sie ładniejsze.Jesli tak jest to ok, bez sensu jest płacic za cos co samemu robi sie lepiej.
Te pazurki rzeczywiscie od strony technicznej nie są prawidłowe, ale takich rzeczy bez kursu nie da się nauczyć, jestem pewna wiec, że z czasem dojdziesz do takiej wprawy, ze bedziesz sama chciała iść do przodu i na ten kurs w koncu sie wybierzesz )
P.S. Cały czas uzywam okreslenia kurs, ale jest ono umowne, to nie musi być kurs, to może być szkolenie pod okiem doswiadczonej stylistki, one czasem lepiej nauczą niż pseudoinstruktorki z kiepskiego kursu, ale powtarzam stylistka musi być doswiadczona.
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 13:37   #21
buzichocho
Zakorzenienie

awa-tu sie z Toba zgodze-czasem lepiej iść na szkolenie indywidualne do dobrego salonu, który pracuje na markowych produktach...Moja koleżanka była na kursie zorganizowanym przez szkołe-grupy były 9 osobowe(wiadomo że to z dużo), produkty mieli strasznie badziewne, nie mowiac juz o pedzlach, które miały trzy włosy na krzyż!!!Brakowało kopytek, pilników, a jakby tego było mało to w środku kursu frezarka przestała działać:/
Stary 2007-07-28, 17:59   #22
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Tylko na takie szkolenie najlepiej jest iśc jak najszybciej, ponieważ do tego czasu wyćwiczyć możemy np złe ruchy pilnikiem, zaszczepic złe nawyki, których potem będzie bardzo ciężko się wyzbyć.
Czy to kurs, czy szkolenie , czy doszkolenie jest najbardziej efektywne gdy jest indywidualne a nie grupowe
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:13   #23
Agulekk
Raczkowanie

GG do Agulekk

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość

Tylko na takie szkolenie najlepiej jest iśc jak najszybciej, ponieważ do tego czasu wyćwiczyć możemy np złe ruchy pilnikiem, zaszczepic złe nawyki, których potem będzie bardzo ciężko się wyzbyć.
Czy to kurs, czy szkolenie , czy doszkolenie jest najbardziej efektywne gdy jest indywidualne a nie grupowe

Popieram sama prywatnie poszłam na indywidualne szkolenie..i jestem zadowolona
Stary 2007-07-30, 21:29   #24
agulkaa
Rozeznanie

GG do agulkaa

Cytat:

Zgadzam sie....a to juz kolejny wątek, w ktorym dziewczyna została tak potraktowana....po przeczytaniu postu juz wiedzialam, jakie bedą opinie... dziewczyny wiecej luzu i wyrozumiałości....kto pyta nie bladzi

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:39   #25
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie....a to juz kolejny wątek, w ktorym dziewczyna została tak potraktowana....po przeczytaniu postu juz wiedzialam, jakie bedą opinie... dziewczyny wiecej luzu i wyrozumiałości....kto pyta nie bladzi
Czytałaś wszystkie odpowiedzi w tym wątku? Bo szczerze mówiąc nie widzę żadnej żądzy mordu, ani jadu w wypowiedziach Mony, czy Awy (o swoich nie wspomnę...) a i w przypadku innych dziewczyn nie widzę żadnej agresji czy nieżyczliwości. To nieprawda, że wszystkie dziewczyny, które ukończyły kurs rzucają się z pazurami na te bez papierka. Takie generalizowanie jest krzywdzące. Nie mniej niż mówienie, że każda dziewczyna robiąca paznokcie bez kursu to partaczka

Agoosia, nasza Modka, wyraźnie spytała gdzie padły słowa, które miały na celu obrażenie innej Wizażanki, bo mimo iż jest "nasza", punkty i ostrzeżenia rozdaje obiektywnie, bez rozróżnienia na uprzywilejowane pazurzanki i nieuprzywilejowane . Ale nie doczekała się konkretów. Same, nic nie wnoszące, ogólniki...

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2007-07-30 o 21:41 Powód: lit
Stary 2007-07-30, 22:42   #26
agulkaa
Rozeznanie

GG do agulkaa

Mysiak spokojnie czytałam wszystkie posty i czytałam tez inne tego typu tematy i widze jak dziewczyny reagują... Ty chyba tez użyłas ostrych słów jak mord a tu nie o to chodzi...poprostu mam wrazenie ze niektore dziewczyny sie lekko wymądrzają, nie urażając nikogo

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 23:38   #27
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg

Agulkaa,ja tu nie widze by ktoras z dziewczyn sie wymądrzala.Powiem Ci jeszcze jedno;dziewczyny maja calkowita racje jesli chodzi o kurs.Temat ten byl juz walkowany doslownie co pare wątków. Moja przygoda z paznokciami zaczęla sie calkiem niedawno...Kuzynka zrobila mi akryle na szablonie.Bardzo mi sie spodobaly zrobione pazurki i zapragnęlam rowniez robic.Myslalam,ze to takie proste. Myśl o jakimkolwiek kursie nawet mi do glowy nie przyszla.Zaczęlam przeglądac w internecie rozne strony o paznokciach i natknelam sie na WIZAZ.Oczywiscie weszlam na forum ,przeladalam posty i ... doznalam szoku czytając,ze robiąc komuś paznokcie i nie mając o tym pojęcia (higiena,matowienie plytki-nie pilowanie)mozna sobie(to pal licho)ale KOMUś zrobić krzywdę. Wtedy dopiero coś zrozumialam;ze dziewczyny wcale nie robia tu nikomu na zlosc tylko dobrze radzą.Nie namyslajac sie dlugo (jestem z tych co szybko podejmują decyzję)zaczęlam wertować strony z kursami stylizacji paznokci.udalo mi sie zapisac na dogodny dla mnie termin i oto jestem świezo po kursie bardzo szczęsliwa i spokojna,ze nikogo (mam taką nadzieje) nie "uszkodzę" i wiem "co z czym sie je".Wiadomo,ze nie smigam pazurów jak inne dziewczyny tutaj na tym forum,wiem jednak,ze kiedyś z czasem dojde do wprawy. Kurcze ale sie rozpisalam o sobie...Piję jednak do tego,ze jak juz w/w Wykonując tipsy bierzesz na siebie olbrzymią odpowiedzialność - możesz wyrządzić swojej klientce sporo krzywdy! Bez właściwego kursu stylizacji paznokci i umiejętności potwierdzonej zawodowym certyfikatem i zaświadczeniem, wykonywanie paznokci jest olbrzymim ryzykiem!

No i sami zobaczcie jakie glupoty dziewczyny wypisują na forach nie mając kursu:
[13.05] 13:07juliśka jak sciagnac zelowe paznokcie!!!!!!
nie polecam moczenie paznokci w acetonie gdyz za bardzo niszczy to plytke paznokciowa!!a poza tym aceton rozmiekczy zel ale tipsa nie zabardzo!!!(chyba ze najpierw spilujemy zle by aceton mial bezposreni kontakt z tipsem!!!ja osobiscie spilowuje paznokcie i delikatnie podwarzam.pod wplywem tego powietrze dostaje sie pod tipsa i tips odchpdzi od paznokcia( trzeba to robic na prawde deliatnie by nie uszkodzic naturalnego pazurka)
ech...
Stary 2007-07-31, 14:32   #28
Zizione
Raczkowanie

Sama nie mam jeszcze kursu.

Ale nie rozumiem oskarzen padajacych pod adresem dziewczyn
k0kietka spytala sie o opinie i rady-uslyszala ze nie ma zadnych krzywych i przepilowala plytke-BO TO PRAWDA, bardzo wyraznie widac na zdjeciach
Czy to jest mieszanie z blotem???

To jest po prostu obiektywna opinia...
Zizione jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 16:33   #29
aqgatta58
Zadomowienie

Wiecie co troche przesadzacie. Pozostawie to juz bez komentarza bo poprostu brak mi slow. Przeciez nikt tu nie pisal o zadnych "aktach mordu" czy tym podobne!! mi tylko chodzilo o to ze wedlug wiekszosci ktora na tym portalu sie wypowiada na forum o paznokciach zamiast odpowiedzieć na pytanie i problem ktory ktos ma w 90 procentach zamiast opowiedzi dostaje pytanie : a masz kurs, a gdzie konczyłas kurs, na jakim szkoleniu bylas..... itd itd potem kolejne dziewczyny dołanczają swoja czasami dosyć mocną krytyke i to dla mnie jest przykre. szczerze gdybym to ja była na miejscu niektorych z tych krytykowanych dziwczyn to pewnie stracilabym cala wiare w siebie i w to ze moge sie czegokolwiek w tej dziedzinie nauczyc. Nie kazcie mi przytaczać wątków bo tego jest na tym forum niestety za duzo...pisalam wyzej ze nie chodzi mi tylko o ten wątek! no i to bylo by juz chyba na tyle w mojej wypowiedzi dotyczacej tej kwestii.
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:54   #30
mysiak
Wtajemniczenie

Wiesz co, to już jest pewne przegięcie. Po pierwsze: uprzejmie proszę o niebranie w cudzysłów czegoś, co ma być cytatem lecz w rzeczywistości nim NIE JEST. Nie pisałam o aktach mordu a o żądzy mordu.

Nie powiedziałam że nikt tu nikogo nie zabił (co zresztą też jest słusznym stwierdzeniem, aczkolwiek na tyle oczywistym, że nie zanudzałabym Was pisząc o tym), tylko że nikt tu nie czeka, żeby tylko komuś przywalić w głowę, czy zranić, choć Ty wyraźnie to sugerujesz:
Cytat:
Cytat:
Jedno jest pewne. Jesli jesteś bez kursu to panie ktore go maja ukonczony chocby przedwczoraj zaraz cię oskalpują.
Piszesz, że Ci smutno gdy widzisz nieżyczliwość. Sama zaś sugerowałaś, że u innych Wizażanek zauważyć można nie tylko żądzę mordu (patrz wyżej) ale i złe intencje.

Warto czytać wszystkie wypowiedzi w wątku. Myślę, że każdy kto to zrobił zauważy, że dziewczyny nie zmieszały autorki z błotem. Oceniły wykonanie paznokci, tak jak o to prosiła.

I jeśli w innym wątku dziewczyna prosiła o ocenę, również ją otrzymywała. Jeśli zaś chodzi o pytania w stylu Ej laski, poradźcie mi jak skompletować super maxi zestaw z Allegro, nie będę się wdawać w dyskusję po raz n-ty. To już było (i oby nie wróciło więcej... <-marzenie ściętej głowy ). To samo tyczy się pytań podstawowych w stylu co to jest primer? Czy mogę utwardzać żele na słońcu, żeby nie kupować lampy? itd. itp.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości