Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-31, 18:10   #31
zaczarovana
Wtajemniczenie

GG do zaczarovana
Dot.: Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!!

forum nie uczy przedłużania paznokci I TYLE! Uspokojcie sie dziewczyny ja nie widzę problemu... ale zaczynacie go same stwarzać!
Jak ktoś chce się wyżyć to proponuję rajd po sklepach albo jakiś sport a nie jazda jedna po drugiej...
Stary 2007-07-31, 18:26   #32
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
forum nie uczy przedłużania paznokci I TYLE! Uspokojcie sie dziewczyny ja nie widzę problemu... ale zaczynacie go same stwarzać!
Jak ktoś chce się wyżyć to proponuję rajd po sklepach albo jakiś sport a nie jazda jedna po drugiej...
dokladnie
Stary 2007-07-31, 20:43   #33
frauhelga
Ordnung muss sein!

drzewiej taka czcza dyskusja rozwalila paznokciowe....
ehhh,to byly czasy....
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:57   #34
Maxsia_
Rozeznanie

I teraz sie zacznie wytykanie kto komu naubliżał, a kto komu uwage zwrócił itp itd

Dziewczyny wyluzujcie, dziewczyna zadała pytanie, trzeba jej odpowiedzieć, i nawet powytykać te błędy które zrobila, ale przestańcie, nie chce znowu wyczytywac w każdym temacie" zrób kurs bo nie bedziesz wiedziala nigdy jak paznokcie zrobić ", ja nie mam i trudno paznokcie robie i wkładam w to wiele pracy i serca nie chciałabym zadając pytanie uslyszeć " zrob kurs to pogadamy"...

Jestem za tym żeby na stronie głównej wypisać wielkiemi literami: "jeśli chcesz zadac pytanie zrób kurs"

zaoszczędzi to wam klawiaturek

Pozdrawiam.
Stary 2007-07-31, 23:20   #35
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Kocham Wam dziewczyny - żmije kochane , życie jest piękne, mam porąbaną teściową, muszę sobie w końcu trzasnąć pazurki, robi się wesoło - to lubię
Przez taka sytuację straciłysmy Paulękrk - wystarczy.
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 22:20   #36
k0kietka
Wtajemniczenie

Exclamation Dot.: Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!!

Hej dziewczyny ! Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje na wszystko to co napisalyscie od czasu kiedy zostawilam moja ostatnia wiadomosc - ale rzeczywiscie mialyscie z wieloma rzeczami racje
po1 po 2 tygodniach wakacji sprzechonych glownie w basenie tipsy mi sie polamaly - widocznie tak jak pisalyscie - za cienka warstwa żelu i brak doswiadczenia w robieniu tipsow byl tutaj glownym powodem
ale kursu jak narazie nie mam zamiaru sie podejmowac bo poprostu nie mam na to czasu -tipsy robie sobie w zaciszu domowym tak jak umiem i wtedy kiedy mam na to ochote - nie musze sie umawiac na dana godzine z kosmetyczka i specjalnie jechac do salonu -( w zasadzie rok temu jak tez bylam na wakacjach to i tez tispy od kosmetyczki - podobno bardzo pozadnej mi sie polamaly )-a nikomu innemu oprocz siebie nie mam zamiaru robic tipsow wiec jak cos to tylko siebie krzywdze tak jak to ujelyscie w powyzszych watkach - ale z tego co slyszalam nawet z opini osob ,ktore nosza juz bardzo dlugo tipsy - to po zdjeciu tipsa nawet robionego przez dlugi czas przez profesjonalna kosmetyczke i tak paznokiec jest tak oslabiony ze do niczego sie nie nadaje - tylko kuracja odbudowujaca plytke mu pomaga , ale to i tak nie zawsze .
Chcialabym miec swoje naturalne paznokcie ladne - lecz niestety nigdy takie nie byly i nie beda chociaz stawalabym na glowie -dlatego tez zainwestowalam w swoj sprzet do robienia paznokci - moze i nie jest tak profesjonalny jak normalnych kosmetyczek - bo lampe zamawialam z allegro , żel kupilam w pozadnej hurtowni kosmetycznej , ale i tak stwierdzilyscie ze to zly żel cleaner tez tam kupilam taki jak mi pani ekspedjentka doradzila - no i moje dlonie wygladaja znacznie lepiej w tipsach - niz jak mialam paznokcie pałki - moze kiedys wybiore sie na kurs jak bede miala wiecej czasu - i jak odczuje taka potrzebe polki co uwazam ze nie jest mi to potrzebne - kosmetyczka w przyszlosci nie chce byc ;]
Dziekuje jeszcze raz za wszystko to co pisalyscie powyzej pozdrawiam i czekam na kolejne wasze wypowiedzi
Karina
Stary 2007-08-13, 08:25   #37
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez k0kietka Pokaż wiadomość
z tego co slyszalam nawet z opini osob ,ktore nosza juz bardzo dlugo tipsy - to po zdjeciu tipsa nawet robionego przez dlugi czas przez profesjonalna kosmetyczke i tak paznokiec jest tak oslabiony ze do niczego sie nie nadaje - tylko kuracja odbudowujaca plytke mu pomaga , ale to i tak nie zawsze .

Wybacz, ale to bzdura.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:15   #38
k0kietka
Wtajemniczenie

Question Dot.: Czego jeszcze mi brakuje ???:) Pomocy!!

Agoosia - to powiedz mi dlaczego zawsze po zdjeciu tispow mialam ogromny problem z doprowadzeniem paznokci do stanu uzytecznego - zawsze byly miekkie , lamaly sie , niesamowicie oslabione -tak oslabione ze w zime jak wkladalam reke do rekawiczki to normalnie "płakałam" z bolu ?? Moje kolezanki ,ktore tez po dlugim czasie jak sciagaly tipsy skarzyly sie na oslabione paznokcie , krzywe .A na dodatek popekane!
od czego to zalezy ??
Stary 2007-08-13, 20:49   #39
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Od przygotowania płytki pod zabieg przedłużania i od ściągnięcia żelu.

Przygotowanie to lekkie zmatowienie paznokcia, odpowiedniej ziarnistości pilnikiem. Odpowiednią techniką.
Ściągnięcie - spiłowanie żelu, zmieniając ziarnistość pilników wraz ze znikaniem żelu, kończąc blokiem lub zostawiając warstewkę ochronną żelu do zrośnięcia.
Niejednokrotnie udawało się moim klientkom zapuścić słabe pazurki właśnie pod żelem.
Ja nosiłam żele przez półtora roku. Po ściągnięciu miałam paznokcie takie jak przed założeniem. Tylko, że troszkę dłuższe.

Nie twierdzę, że w każdym przypadku wina leży po stronie stylistki, możliwe, że b. słabe paznokcie, źle zniosą długie noszenie masy, przy urazach zdarzyc się może, że pazurek ucierpi, ale generalnie duuużo w rękach stylistki.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-13 o 21:10
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości