Jaką metamorfozę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-24, 15:08   #1
the_kasias
Zadomowienie

Chciałabym przejść metamorfozę. Szczególnie fryzurki [może jakiś delikatny makijaż zaproponujecie ;>] no i może poradzicie mi co mam nosić, bo jestem strasznie niska [160cm wzrostu] i mam tyłek duży [rozmiar dżinsów 29 albo 30], góra [bluzeczki itp] to rozmiar S.

Żeby ułatwić odpowiedziałam na pytania.
  • Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Zazwyczaj opalam się na czerwony potem wszystko brązowieje dość szybko. Wystarczą 2/3 dni na plaży i jestem opalona.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam zielono brązowe [no aktualnie mam soczewki kolorowe – zielone i obwódka tęczówek jest b. ciemna.] Brwi i rzęsy ciemne.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi wyskakują po słońcu tylko i niewiele, są szaro-brązowe raczej.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera… hm. Jest raczej jasna, gdy opalona to oliwkowa, ale to inna bajka. Rumienie się na czerwono [buraaaak]

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy blond, jak na foto niżej. Kiedyś jaśniały od słońca, teraz już raczej nie…

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta jasne.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Nienawidzę różów, brzydzę się tego koloru. Zazwyczaj ubieram się na czarno, czarno, zielono.

Myslicie że pasowałaby mi fruzurka a'la emo albo coś takiego jak tu: http://www.fotka.pl/profil/xAvrilx/ ?

Załączam moje zdjęcia.

nie załączyły się tam to daję tu.
jak chcecie więcej to na moim PB: http://photoblog.pl/raindrop
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM4782.JPG (78,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaa.JPG (95,7 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-07-25 o 12:36 Powód: post pod postem
the_kasias jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:08   #2
the_kasias
Zadomowienie

Dot.: Jaką metamorfozę?

up up up

zadna nie ma jakichs propozycji?
the_kasias jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 02:12   #3
Ilena
Zakorzenienie

moze nikt nie pisze bo p twoich zdjeciach trudn jest ocenic ,,,,, jak chcesz rady to zrb sobie zdjecie z usmiechem i bez z jak najbardziej z przodu ... jedno z rozpuszczonymi a drugie z na maksa zwiazanymi i ci dopiero powiedza jak powinn byc

sorka za bledy ale mam popsuta klawiature

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-07-25 o 12:35
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:49   #4
ka-inka
Raczkowanie

GG do ka-inka

Wydaje mi się, że powinnaś zrobic sobie grzyweczkę, bo masz dość wysokie czoło a z kolorów proponuje brąz sądze że będzie Ci do twarzy

Ps. Fryzjerka również pownna Ci doradzić, ale musisz być zdecydowana na jakąś zmiane
ka-inka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 14:01   #5
Madlenka007
Raczkowanie

Jedyne co mogę doradzić, to grzywka na bok
Co do makijażu, to widze że masz ładne duże oczy, Nie potrzeba więc powiększania cieniami, wystarczy jakis wydłażający tusz, jasny cień czasem jakaś ciemna kreska
Stary 2007-07-31, 20:49   #6
zuza678
Wtajemniczenie

Jestem ZA - fajna fryzure wybralas- i kolor tez ciekawy. Wiesz,ze przy takiej fryzurze bedziesz raczej potrzebowala prostownicy? - zeby byl efekt.
A tak w ogole : grzywka u Ciebie to podstawa, a takze warto pomyslec nad scieciem wlosow - teraz krotkie fryzury rzadza!
Rumience ukryje chlodny odcien wlosow, braz bylby rowniez dla Ciebie dobry,ale mozesz zostac w blondzie .
Make up - delikatny i naturalny, podkreslaj oczy, ale nie nachalnie.

Co do stroju: jeansy- ciemny denim bardzo wyszczupla, proste nogawki, kieszenie regularne - byle nie rozchodzace sie na boki i mega wielkie - to jeszcze bardziej powiekszy pupe.

Spodnice- najlepsza dlugosc, tuz za kolano - gdzie noga najszczuplej wyglada ; lekko rozkloszowana - moze miec zakladki ( no,wiesz ,takie marszczenia),ale raczej grube i malo ( chudzielcom odwrotne).
Pasek na wysokosci bioder ,wyszczupli je. Wybieraj te grube paski, cienkie moga stworzyc odwrotny efekt.

Biust optycznie powieksza Ci wszelkie marszczenia,koronki,zabot y oraz duze wzory, koszulki polo, wszelkie korale, ozdoby -odciagaja wzrok od pupy(wybieraj korale dlugie jesli chcesz wydac sie wyzsza, wyciagnie Cie tez dekolt w serek i oczywiscie dluzsze spodnie opadajaco luzno na wyzsze buty) i warstwy ubierane na siebie. Mozesz pomyslec o tunikach, ale to indywidualna sprawa.

Zostaw czern!!!! Alternatywa zawsze jest braz, granat, ciemna zielen, szarosc.
Jako blondynka mozesz nosic turkus, granat, blekit, wszelkie delikatne kolory, braz,itd - kolory znajdziesz , jak rozwiazesz gdzies test na typ kolorystyczny- warto to brac pod uwage( takze przy doborze koloru wlosow to pomaga).
Powodzenia i pozdrawiam.
zuza678 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości