Evaux Dermatologie - gdzie w Krakowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-13, 13:01   #1
Astrea
Przyczajenie

Evaux Dermatologie - gdzie w Krakowie?

Przeczytałam o tych kosmetykach zachęcający artykuł w nowościach i dobre opinie w jakimś wątku na tym forum. Chciałam kupić i wypróbować, ale w 9 (tak!) krakowskich aptekach, które wczoraj obeszłam, nie sprzedają tych kosmetyków - w 8 panie farmaceutki nawet o nich nie słyszały. Może jest tu ktoś z Krakowa, kto wie gdzie można je kupić - będę bardzo wdzięczna za informację !
Astrea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 13:38   #2
Astrea
Przyczajenie

Re: Evaux Dermatologie - gdzie w Krakowie?

up
Stary 2004-03-14, 15:39   #3
bryza
Przyczajenie

nie jestem z Krakowa ale w moim mieście panie w aptekach robią bardzo zdziwione miny gdy pytam o Evax Dermatologie.Wydaje mi się że na razie te kosmetyki w aptekach są nieosiągalne. Póki co można ten krem kupić w:www.sklep.bio-med.pl Evonum C4(light) kosztuje 52zł.
bryza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 15:50   #4
bryza
Przyczajenie

i jeszcze ciekawostka -wyczytałam w LOOK-u,że kosmetyki Evaux zawierają wodę termalną o dużym stężeniu litu,który działa odstresowująco na skórę i zapobiega stanom zapalnym pojawiającym się pod wwpływem stresu (lit stał się hitem nie tylko kosmetycznym.Od kilku miesięcy jest sprzedawany we Francji nowy lek z tym pierwiastkiem ,blokujący procesy zapalne)
bryza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 16:01   #5
Astrea
Przyczajenie

Dziękuję Ci bardzo. Jutro jeszcze pochodzę po mieście i jak nie znajdę to zamówię w internecie, sklep wygląda na porządny
Stary 2004-03-22, 12:32   #6
ek
Przyczajenie

Czy nabyłaś już ten krem? Mnie też zaciekawił i chciałabym poznać opinie o nim - warto kupić czy nie?
Astrea napisał(a):

> Przeczytałam o tych kosmetykach zachęcający artykuł w nowościach i dobre opinie w jakimś wątku na tym forum. Chciałam kupić i wypróbować, ale w 9 (tak!) krakowskich aptekach, które wczoraj obeszłam, nie sprzedają tych kosmetyków - w 8 panie farmaceutki nawet o nich nie słyszały. Może jest tu ktoś z Krakowa, kto wie gdzie można je kupić - będę bardzo wdzięczna za informację !
ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 08:32   #7
Astrea
Przyczajenie

Kupiłam w internecie, ale paczka jeszcze nie doszła. Jak dojdzie i trochę poużywam to napiszę. Na tym forum wypowiadały się już osoby, które używały tego kremu, poszukaj w starszych wątkach.

Ps. zdecydowanie napisałA
ewak napisał(a):
> Czy nabyłaś już ten krem? Mnie też zaciekawił i chciałabym poznać opinie o nim - warto kupić czy nie?
> Astrea napisał(a):
Stary 2011-03-07, 18:46   #8
Joko123
Raczkowanie

Dot.: Evaux Dermatologie - gdzie w Krakowie?

Czy ktoś ma pomysł, gdzie kupić kosmetyki tej firmy? Zwłaszcza krem evonum. Od kilku dni przeszukuję Internet w tej sprawie i znalazłam tylko stronę firmy Evaux, ale mam wątpliwości, czy wysyłają za granicę.
Joko123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości