Czy bedzie ok? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-26, 19:04   #1
Adeq
Zakorzenienie

Czy bedzie ok?

Kupiłam dzisiaj Gliss Kur płynny jedwab. Czy bedzie ok jeśli będę tego używać z balsamem Mrs. Potter's i być może z jedwabiem biosilk (na który się czaję )? Czy to nie bedzie za dużo?
A na marginesie co sądzicie o tych kosmetykach?
Stary 2007-07-26, 22:25   #2
martyneczka23
Przyczajenie

Dot.: Czy bedzie ok?

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj Gliss Kur płynny jedwab. Czy bedzie ok jeśli będę tego używać z balsamem Mrs. Potter's i być może z jedwabiem biosilk (na który się czaję )? Czy to nie bedzie za dużo?
witam cię,uważam że najlepiej gdy używa się kosmetyków z jedej firmy,zbyt duża przesada odżywek do włosków może tylko zaszkodzić a nie pomóc....,włosy staną sie zbyt miękkie,nawet mogą się bardziej przetłuszczać.Najlepszym rozwiązaniem jesli chcesz bardzo dobrze zadbać o włoski to Ja np używam szamponu biosilk co drugi dzień,raz w tygodniu odżywki ze spłukiwaniem też firmy biosilk oczywiście(którą trzymam pod czepkiem 30 min i na to zakładam ręcznik aby było ciepło),a po każdym umyciu wcieram w końcówki jedwab (bardzo mała ilość)i tylko w same końcówki nie od nasady żeby ich nie przetłuścić.

Firme biosilk naprawde polecam.Równie dobre są kosmetyki profesjonalne firmy wella polecam w 100%.Pozdrawiam
martyneczka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 08:23   #3
rozmarynek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
Zależy jakie masz włosy: grube, cienkie, ciężike, puszące? Trudno tak w ciemno doradzić, ale osobiscie ten zestaw wydaje mi sie za cieżki.

Albert Einstein

rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 09:09   #4
blekitneoczy
Raczkowanie

Ja uzywam wszystko co sie da Szampon, odzywke do splukiwania (nie z tej samej seri, co jest pod reke) Pozniej (to juz niestety nawyk ) obowiazkowo w takiej kolejnosci: spray Kerastse do wzmocnienia wlosow, pozniej Serum pogrubiajace wlosy z serii, nastepnie fluid do zniszczonych koncowek, na koniec lekka pianke na dodanie objetosci. I jakos nie mam przetluszczonych lub obciazonych wlosow. Wyprobuj na sobie i wtedy sie dowiesz czy taki uklad odpowiada twoim wlosom.
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 09:54   #5
Adeq
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
Zależy jakie masz włosy: grube, cienkie, ciężike, puszące? Trudno tak w ciemno doradzić, ale osobiscie ten zestaw wydaje mi sie za cieżki.
Włosy mam grube...też wydawało mi się, że to za dużo, więc na razie dam sobie spokoj z biosilkiem

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości