:( brzydka:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-27, 22:55   #1
moniaa92
Przyczajenie

:( brzydka:(

droga kosmetyczko... nie mam sie do kogo zwrocic z tym problemem... otoz... czuje sie strasznie brzydka... niby mowią ze jestem ladna itd moze i jestem, ale tylko wtedy gdy sie umaluje bez podkreslonych oczu nie wychodze z domu juz mam dosc tej nienaturalnosci. mam duzy nos i bardzo male okrągle oczy. do tego są lekko skosne! jak patrze na inne dziewczyny to mi sie plakac chce bo czuje sie taka okropna(( nie wiem co mam robic. a makijaz permanenty czy jakas operacja nie jest teraz mozliwa... czy z biegiem czasu moze sie cos zmienic?
moniaa92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 23:11   #2
oreska
Przyczajenie

Dot.: :( brzydka:(

dziweczyni pamiętaj że najładniejsze dziewczyny to te które akceptują siebie, te które sa pewne siebie
Stary 2007-07-28, 09:16   #3
moniaa92
Przyczajenie

no wlasnie... tyle ze ja mam z tym czasem problem. tym bardziej jak znajde sie w towarzystwie naprawde ladnych dziewczyn.
Stary 2007-07-28, 09:29   #4
Chii1986
Zakorzenienie

Nie sądzę żeby makijaż jakoś bardzo zmieniał Twój wygląd (no chyba że bardzo mocno się malujesz) więc jeśli ludzie mówią Ci że jesteś ładna kiedy masz makijaż zapewne myślą tak samo gdy go nie masz musisz zaakceptować siebie ..wiem łatwo powiedzieć.. na pocieszenie mogę powiedzieć, że dużo facetóew woli kobiety bez makijażu np. mój Tż... podobają mu się nieumalowane dziewczyny, nawet jeśli mają za małe oczy, niedoskonałości cery itp... po prostu są naturalne
Stary 2007-07-28, 09:50   #5
slonko1990
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniaa92 Pokaż wiadomość
droga kosmetyczko... nie mam sie do kogo zwrocic z tym problemem... otoz... czuje sie strasznie brzydka... niby mowią ze jestem ladna itd moze i jestem, ale tylko wtedy gdy sie umaluje bez podkreslonych oczu nie wychodze z domu juz mam dosc tej nienaturalnosci. mam duzy nos i bardzo male okrągle oczy. do tego są lekko skosne! jak patrze na inne dziewczyny to mi sie plakac chce bo czuje sie taka okropna(( nie wiem co mam robic. a makijaz permanenty czy jakas operacja nie jest teraz mozliwa... czy z biegiem czasu moze sie cos zmienic?
Co do oczu polecam hennę. Sama zrobiłam sobie na początku wakacji i jestem bardzo zadowolona! Rzęsy są naturalnie podkreślone, po prostu cudne. Wystarczy podkręcić zalotką i gotowe Do tego jakiś błyszczyk i jesteś cud miód!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Nie sądzę żeby makijaż jakoś bardzo zmieniał Twój wygląd (no chyba że bardzo mocno się malujesz) więc jeśli ludzie mówią Ci że jesteś ładna kiedy masz makijaż zapewne myślą tak samo gdy go nie masz musisz zaakceptować siebie ..wiem łatwo powiedzieć.. na pocieszenie mogę powiedzieć, że dużo facetów woli kobiety bez makijażu np. mój Tż... podobają mu się nieumalowane dziewczyny, nawet jeśli mają za małe oczy, niedoskonałości cery itp... po prostu są naturalne
Mi się wydaje,że jednak makijaż coś zmienia. Ładnie podkreślone rzęsy, zatuszowane niedoskonałości, soczyste usta, muśnięcie różu... Ale to babski punkt widzenia. Mężczyźni faktycznie wolą w kobietach naturalność
Ba, mój TŻ nieraz prosił mnie abym się nie malowała, choć mi wydawało sie, że wyglądam wtedy jak postrach
Wychodzi na to, że każda z nas maluje się, aby wzbudzić zazdrość w drugiej
slonko1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:05   #6
Xara
Przyczajenie

Ja również polecam wybrać się kosmetyczki po hennę na rzęsy i ewentualnie na brwi jeśli masz bardzo jasne. Poza tym więcej wiary w siebie... Ludzie oceniają Cię za twoją osobowość, charakter a nie Twój wyglad... także pozbądź się kompleksów i uwierz w siebie!!!

Powiem jeszcze tak, nie wiem ile masz lat, ale ja jak miałam "naście" to też wstydziłam się wyjść z domu bez makijażu, nawet na plaży musiałam mieć pomalowane kreski. Teraz wiem, że to było głupie. Polubiłam siebie także bez makijażu i podobam się sobie, czuje sie wtedy naturalnie.

Jesli chcesz coś w sobie koniecznie zmienić, to może wybierz się do fryzjera po nową fryzurkę, zmień kolor, albo zrób grzywkę... a przede wszystkim zaakceptuj siebie... Pozdrawiam!
Xara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:34   #7
laura87
BAN stały

jesli twoj nik sugeruje wiek to moze powinnas sie udac do psychologa?;/ w tym wieku myslisz o operacjach plastycznych albo o makijazac pernamentnych? daj spokoj dziewczono masz 14lat a czlowiek z wiekiem sie zmienia
laura87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 16:13   #8
rudenka
Raczkowanie

Nie przejmuj się tak tą swoją "brzydotą", każdy czasem czuje się brzydki- to chyba kwestia wahań hormonalnych zachodzących w trakcie cyklu. Ja to się czuję piękna i sexy tylko przez parę dni w miesiącu, a przez resztę czasu mam "pernamentną depresję"
rudenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:43   #9
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Nie sądzę żeby makijaż jakoś bardzo zmieniał Twój wygląd (no chyba że bardzo mocno się malujesz) więc jeśli ludzie mówią Ci że jesteś ładna kiedy masz makijaż zapewne myślą tak samo gdy go nie masz musisz zaakceptować siebie ..wiem łatwo powiedzieć.. na pocieszenie mogę powiedzieć, że dużo facetóew woli kobiety bez makijażu np. mój Tż... podobają mu się nieumalowane dziewczyny, nawet jeśli mają za małe oczy, niedoskonałości cery itp... po prostu są naturalne
To prawda, mój TŻ mówi, że najpiękniejsza jestem zupełnie nie umalowana i chociaż ja czuję się wtedy niezadbana to on twierdzi inaczej, oni są jacyś inni
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:59   #10
Olcia101
Rozeznanie

Mój dokładnie to samo. Mowi że bez makijażu wygladam o wiele ładniej. Najbardziej chodzi mu o fluid. ja go używam bo mam przebarwienia a on mowi ze bez niego jest o wiele lepiej. hmm...oni naprawde są jacych inni

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2007-07-28 o 23:00 Powód: dopisek
Olcia101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 23:26   #11
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

Oni tak mówią, bo nie chcą żebyśmy się podobały innym facetom
Sama nie wiem, jak to jest. Ale inna sprawa, że weś całuj wyfluidowaną swą dziewczynę - obrzydlistwo^^

@topic
Ja też czułam się niesłychanie brzydka w Twoim wieku [jeśli masz te 14 lat]. Teraz nabrałam pewności siebie, jak cholera i uważam że jestem całkiem ładna (nie żebym się chwaliła, ale nie lubię takiej fałszywej skromności ;] ) Nie wiem, czym to jest spowodowane - może tym, ze ludzie oglądają się za mną na ulicach, albo ludżmi, z którymi się zadajesz.
Takie coś chyba przychodzi z wiekiem i z doświadczeniem [żebym to ja już taka stara była^^ ] Ale pójdziesz do liceum i całkowicie poglądy na świat i siebie się pozmieniają

Pozdrawiam

Edytowane przez sonnerin
Czas edycji: 2007-07-28 o 23:57
sonnerin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:56   #12
moniaa92
Przyczajenie

dziękuje Wam za odpowiedzi az mi pomoglo macie racje przeciez jestem ładna))
Stary 2007-07-29, 10:58   #13
moniaa92
Przyczajenie

a jesli chodzi o makijaz to maluje sie delikatnie. jakies tam malutkie kreseczki. a fluidu wcale nie uzywam. ust tez nie lubie malowac. tylko pomadka ochronna.
Stary 2007-07-30, 10:10   #14
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

No widzisz
Optymizm! To jest recepta na szczęście

Właśnie za to lubię to forum. Każdy każdego wspiera Właściwie każda każdą Rzadko zdarzają się kłótnie i niesnaski. Może dlatego że [prawie] same baby?

sonnerin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:24   #15
eveline09
Przyczajenie

Myslę, że to pytanie powinno byc raczej skierowane do psychologa niż do kosmetyczki, bo Twój problem tkwi w psychice.
eveline09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:07   #16
moniaa92
Przyczajenie

a co do tej henny. moge sobie ją zrobic sama?? ile mam trzymac?? jak nalozyc?? czy jesli przypadkiem otworze oczko to mi nie naleci i nie podrazni;p??
Stary 2007-07-31, 22:30   #17
rudenka
Raczkowanie

Henne na rzęsach i brwiach to chyba kosmetyczka zrobi najlepiej i najbezpieczniej. Bądż co bądź oko to pożyteczny i wrażliwy organ.Szkoda by go było skrzywdzić przez głupie malowanie
rudenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 02:52   #18
Chloestic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Pokaż wiadomość
Co do oczu polecam hennę. Sama zrobiłam sobie na początku wakacji i jestem bardzo zadowolona! Rzęsy są naturalnie podkreślone, po prostu cudne. Wystarczy podkręcić zalotką i gotowe Do tego jakiś błyszczyk i jesteś cud miód!

Mi się wydaje,że jednak makijaż coś zmienia. Ładnie podkreślone rzęsy, zatuszowane niedoskonałości, soczyste usta, muśnięcie różu... Ale to babski punkt widzenia. Mężczyźni faktycznie wolą w kobietach naturalność
Ba, mój TŻ nieraz prosił mnie abym się nie malowała, choć mi wydawało sie, że wyglądam wtedy jak postrach
Wychodzi na to, że każda z nas maluje się, aby wzbudzić zazdrość w drugiej
ja rowniez uwazam, iz makijaz zmienia twarz, jesli jest dobrze wykonany, podkresla to co ladne i warte uwagi ;D

jesli chodzi o mezczyzn, to nie podzielam zdania, iz wola naturalne kobiety....zadbane owszem, ale niekoniecznie naturalne.......makijaz jest sexowny, dodaje spojrzeniu pewnej tajemniczosci i charakteru......moj partner zawsze byl przeciwny makijazowi, dopoki mnie nie spotkal lol, bo jak twierdzi, make up kojarzyl mu sie z niebieskimi powiekami, rozowymi ustami i ogolnie tandetnym wykonaniem
jezeli makijaz jest zrobiony dobrze, to jest praktycznie niewidoczny, w szczegolnosci dla mezczyzny
mam to szczescie, ze moja druga polowka lubi mnie i z i bez make upu hehe

@moniaa92

jesli ktos jest faktycznie brzydki, to nawet mejkap mu nie pomoze
takze niczym sie nie przejmuj...z czy bez makijazu, na pewno ladnie wygladasz
Chloestic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 08:43   #19
moniaa92
Przyczajenie

dziewczyny musze wam powiedziec ze jestescie super! bardzo dziekuje za pomoc wyobrazcie sobie ze czuje sie ladna nawet bez makijazu! to forum jest fantastyczne!
Stary 2007-08-02, 08:53   #20
oKarola
Raczkowanie

witam!
apropo tej henny na rzesach to ile sie trzyma? czy mozna wtedy dodatkowo czasem umalowac rzesy? i czy przy myciu sie albo w morzu nic nie "splywa"

monia wiara w siebie czyni cuda bo jak to ktos powiedzial uroda - tak jak widza Cie inni- to w polowie to jak wygladaz i w polowie to jak sie ze soba czujesz i o czym jestes przekonana. Tak to dziala

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 11:36   #21
domini5
Raczkowanie

Smile Dot.: :( brzydka:(

O Kobietach

Kiedy ma 5 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę.

Kiedy ma 10 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka

Kiedy ma 15 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"

Kiedy ma 20 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka". Ale wychodzi z domu.

Kiedy ma 30 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 40 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 50 lat:
Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.

Kiedy ma 60 lat:
Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.

Kiedy ma 70 lat:
Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.

Kiedy ma 80 lat:
Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata
Jest pełnią szczęścia, ogniem miłości.
Kochać, być razem, bez samotności !
domini5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 12:23   #22
Ewcia17
Raczkowanie

Witam
Mam pytanie!
Mam jasne rzesy i jasne brwi(bardzo jasne)i jasne, rude wlosy(za niedlugo robie pasemka jasnobrazowe).Chcialaby m zaczerpnac waszej opinii. Jak myslicie czy brązowa henna bylaby odpowiednia dla mnie?Czy nie wyjdzie za ciemna?Powinnam pojsc do kosmetyczki czy moge sama sobie ja zrobic?Prosze o pomoc. Pozdrawiam
Ewcia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 12:27   #23
biiibiii
Zakorzenienie

domini5 bardzo poruszyl mnie twoj post! naprawde!
mam nadzieje ze inne dziewczeta, takze po jego przeczytaniu cos sobie uswiadomia
buziak dla ciebie i
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 18:45   #24
domini5
Raczkowanie

Dzięki biiibiii odwzajemniam buziak za docenienie mego postu
Jest pełnią szczęścia, ogniem miłości.
Kochać, być razem, bez samotności !
domini5 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości