Cienie Isa Dora - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-02, 18:20   #271
Ajsun
Rozeznanie

Dot.: Cienie Isa Dora

To chyba beda cieple kolorki. A Pearls raczej zimne.
Zalezy czego szukasz.
IsaDora ma tak fajne zestawy kolorkow, ze ciezko sie zdecydowac.
Ja w ogole nie mam dostepu do testerow...
Ajsun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:00   #272
Laurany
Rozeznanie

STRASZNIE CIĘŻKO!!!
Ale ja to mam już za sobą ufff
kupiłam, a dokładnie dostałam 2 paletki: czwórkę Pearls i trojkę Antique Jewels
Po 30 min mojego rozpaczliwego biegania od jednej paletki do drugiej i kompletnego niezdecydowania graniczącego z atakiem paniki mój TŻ rzeczowym tonem zapytał mnie które chciałam kupić na początku, następnie wygonił mnie ze sklepu i po chwili wrócił z tymi cieniami
Laurany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:33   #273
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
STRASZNIE CIĘŻKO!!!
Ale ja to mam już za sobą ufff
kupiłam, a dokładnie dostałam 2 paletki: czwórkę Pearls i trojkę Antique Jewels
Po 30 min mojego rozpaczliwego biegania od jednej paletki do drugiej i kompletnego niezdecydowania graniczącego z atakiem paniki mój TŻ rzeczowym tonem zapytał mnie które chciałam kupić na początku, następnie wygonił mnie ze sklepu i po chwili wrócił z tymi cieniami
To jak juz sie z nimi lepiej oswoisz i nacieszysz, to wklej jakies fotki rozmazane na rece.
Stary 2008-01-02, 21:35   #274
Laurany
Rozeznanie

fotki wkleję, tylko najpierw musze zanaleźć kabelek od aparatu:/
oceniając tak na szybko - Pearls - bezowo-szare, zimne, troche ciemniejsze od cieni Doutzen Kroes Loreala, ten najciemniejszy to w 100% szary (na jednym zdj tutaj troche wpada w ciemna butelkowa zielen)
Antique Jewels - brązowo-złote, cieple, delikatniejsze od Gold IsaDory
Stary 2008-01-03, 22:12   #275
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny a czwóreczka - crystal mauve??

;o najciemniejszy z pearls jest 100% szary? hmmm, ja widzialam zdjecie na ktorym on był ciemnobrązowy :P szok jak aparat moze kolory przekłamywac

własnie chce kupic pearls i crystal mauve - crystal na imprezy, bo ten szary z brokatem, najciemniejszy mnie urzekł, a pearls tak na codzien, bo teraz uzywam na codzien tego srodkowego z trojeczki - sandy skay ale on jest nuuuuuudny wgl myslalam o jakims zielonym cieniu,ale najładniejszy zielony kolorek to gosh sypki mam go, ale sie przeterminował skubaniec...

w sumie zwykle lubie zime cienie ale napaliłam sie teraz na te antik dżułels o ktorych pisała Laurany Kochanie, wklej fotoszkiii

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-01-04 o 16:30 Powód: post po poście!
LifeIsSoSad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 00:21   #276
Laurany
Rozeznanie

najciemniejszy cień z Pearls jest ciemnoszary, ale jednak ma taki delikatny śliwkowy połysk (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć najlepiej dobierz się do testerka bo nie chcę Ci źle doradzić)
jeśli chodzi Antique Jewels - dzisiaj z rana poleciałam do Sephorki i wymieniłam go na inny kosmetyk
strasznie źle się czułam w tym zestawie, jednak o wiele ładniej mi w chłodnych odcieniach...
Stary 2008-01-05, 12:44   #277
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
jeśli chodzi Antique Jewels - dzisiaj z rana poleciałam do Sephorki i wymieniłam go na inny kosmetyk
strasznie źle się czułam w tym zestawie, jednak o wiele ładniej mi w chłodnych odcieniach...
hmmm no własnie ja tez zdecydowanie wole zimne barwy bo mam jasna cere niebieskie oczy i ciemne włosy wiec złote barwy to raczej nie moje buty... ale tak jakos mi sie spodobały ostatnio jasno złote barwy kurde teraz juz nic nie wiem ;D co tu kupic ;P
Stary 2008-01-05, 13:21   #278
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
dziewczyny a czwóreczka - crystal mauve??

;o najciemniejszy z pearls jest 100% szary? hmmm, ja widzialam zdjecie na ktorym on był ciemnobrązowy :P szok jak aparat moze kolory przekłamywac

własnie chce kupic pearls i crystal mauve - crystal na imprezy, bo ten szary z brokatem, najciemniejszy mnie urzekł, a pearls tak na codzien, bo teraz uzywam na codzien tego srodkowego z trojeczki - sandy skay ale on jest nuuuuuudny wgl myslalam o jakims zielonym cieniu,ale najładniejszy zielony kolorek to gosh sypki mam go, ale sie przeterminował skubaniec...

w sumie zwykle lubie zime cienie ale napaliłam sie teraz na te antik dżułels o ktorych pisała Laurany Kochanie, wklej fotoszkiii
Jest taka zimowa kolekcja IsaDory, cienie potrojne, sa 3 kolory do wyboru: brazowo-zlote, rozowo-fioletowe, i wlasnie zielenie. Tak jak nie lubie zieleni to te mi sie nawet podobaly. Ale widzialam je tylko raz.
No a w ogole to jest tez paletka zieleni poczwornych IsaDory, chyba nr 24, Wild Jungle czy jakos tak. Widzialam na allegro. Sprawdzalas je?

Napisz cos o Sandy Sky jak mozesz bo nie wiem czy kupic. Sa nudne wedlug Ciebie?

Cytat:
najciemniejszy cień z Pearls jest ciemnoszary, ale jednak ma taki delikatny śliwkowy połysk (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć najlepiej dobierz się do testerka bo nie chcę Ci źle doradzić)

A jestes zadowolona z tych Pearls? Sa bardzo perlowe?
Stary 2008-01-05, 14:20   #279
calma
Raczkowanie

A ja mam od ponad roku cień 74 Sparkling Mauve
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isadora.jpg (41,4 KB, 34 załadowań)
calma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:38   #280
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
hmmm no własnie ja tez zdecydowanie wole zimne barwy bo mam jasna cere niebieskie oczy i ciemne włosy wiec złote barwy to raczej nie moje buty... ale tak jakos mi sie spodobały ostatnio jasno złote barwy kurde teraz juz nic nie wiem ;D co tu kupic ;P
nie przejmuj się, też miałam kryzys

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Napisz cos o Sandy Sky jak mozesz bo nie wiem czy kupic. Sa nudne wedlug Ciebie?
A jestes zadowolona z tych Pearls? Sa bardzo perlowe?
Jestem bardzo zadowolona, moim skromnym zdaniem Pearls przypominają SandySky, oba zestawy są mocno perłowe i dają taki perłowo-biało-złoto(Pearls)/beżowo(Sandy)-szary efekt

mi się Sandy znudziły średnio po roku, ale zawsze używałam wszystkich trzech kolorków

zresztą tu gdzies wcześniej były wklejane zdjęcia oczu wymalowanych tymi cieniami

gdybym miała wybierać drugi raz to bym znowu wybrała Pearls dlatego że nadają się i na dzień i na wieczór, SandySky sprawdają się tylko w makijażu dziennym
Stary 2008-01-05, 15:40   #281
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Jestem bardzo zadowolona, moim skromnym zdaniem Pearls przypominają SandySky, oba zestawy są mocno perłowe i dają taki perłowo-biało-złoto(Pearls)/beżowo(Sandy)-szary efekt

mi się Sandy znudziły średnio po roku, ale zawsze używałam wszystkich trzech kolorków

zresztą tu gdzies wcześniej były wklejane zdjęcia oczu wymalowanych tymi cieniami

gdybym miała wybierać drugi raz to bym znowu wybrała Pearls dlatego że nadają się i na dzień i na wieczór, SandySky sprawdają się tylko w makijażu dziennym
A to moze przegapilam, bo wydawalo mi sie ze to Retro Chrome a nie Sandy Sky.

A ten zloty z Pearls jest zimny tak?
Stary 2008-01-05, 16:22   #282
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Ajsun - nie że są nudne, ale takie bardzo naturalne, taki delikatny szarybrąz, jasny krem i ten srodkowy wlasnie co uzywam go na dzien - taaaaki hm. ciemy cielisty perłowy? kurde nie wiem jak go okreslic ;p ale jest najbardziej naturalny z nich wszystkich a mnie ostatnio podoba sie delikatna zielen na powiekach - uzywam cienia gosh takiego sypkiego

ale wiesz, ciekawy efekt daje jak obrysujesz oko czarna kredka, nałozysz na pacynke ten najciemniejszy z sandy sky, obrysujesz nim oko, rozetrzesz ta czarna linie tym cieniem i na resztę ruchomej powieki ten sredni i jak Ci sie podoba to pod brew najjasniejszy ja tak czasem sie maluje i ladnie to wyglada
Stary 2008-01-05, 16:24   #283
LifeIsSoSad
Zadomowienie

aaaa no i jak nałozysz ten ciemny na mokro, to naprawde jest bardzo ciemny
Stary 2008-01-05, 17:18   #284
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
A to moze przegapilam, bo wydawalo mi sie ze to Retro Chrome a nie Sandy Sky.

A ten zloty z Pearls jest zimny tak?
jest i Retro Chrome i Sandy Sky

ten złoty z Pearls jest zimny i połtransparentny
Stary 2008-01-06, 11:28   #285
Ajsun
Rozeznanie

Dzieki dziewczyny

Czekam na jakies fotki, zwlaszcza tych Pearls np na oku. Widzialam juz tu wczesniej gdzies rozmazane na rece ale wygladaly wlasnie tak wieczorowo a ja szuakalam czegos na dzien.

Tez wole chlodna tonacje wiec zastanawia mnie ten zloty z Pearls. On sie w ogole komponuje z cala paletka? Czy raczej jest do uzycia osono...
Stary 2008-01-06, 14:15   #286
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Dzieki dziewczyny

Czekam na jakies fotki, zwlaszcza tych Pearls np na oku. Widzialam juz tu wczesniej gdzies rozmazane na rece ale wygladaly wlasnie tak wieczorowo a ja szuakalam czegos na dzien.

Tez wole chlodna tonacje wiec zastanawia mnie ten zloty z Pearls. On sie w ogole komponuje z cala paletka? Czy raczej jest do uzycia osono...
wg mnie one razem do siebie bardzo pasują, ten złoty jest bardzo delikatny-bardzo jasny i transparentny i dodatkowo wpada w beż
ja na dzien używam tylko 3 najjaśniejszych odcieni i efekt mi się podoba, TZ-towi też
Stary 2008-01-06, 15:14   #287
MagJa
Zakorzenienie

W temacie dyskusji o Pearls dodam tylko tyle, że sama kupiłam ten zestaw na gwiazdkę mojej mamie i bardzo jej spasował Może i jest to srebro, złoto, perła i szary brąz, więc niby odcienie nie polecane dla starszych kobiet, bo niby za błyszczące, niby za perłowe, ale właśnie niby. Bo cienie ID w rzeczywistości są stonowane, nie jest to mocny, wręcz tandetny jak niekiedy się zdarza, blask perły, ale taki subtelny, elegancki. Także będą się nadawać i na co dzień i na wieczór, w zależności od tego, jak się nimi pomalujemy.
Cienie są dobrze ze sobą dobrane i wg mnie ładnie się będą łączyć dwójkami w pionie, czyli perła + srebro i złoto + szary brąz. Oczywiście na inne sposoby też można kombinować. A same kolory to tak na moje oko delikatna perłowa biel, delikatny złoto-cielisty, szaro-srebrny i taki brudnoszary brąz wpadający lekko w śliwkę.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:13   #288
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki dziewczyny

kupiłam wczoraj pearlsy i crystal mauve na allegro tak długo sie zastanawialam ze w koncu pomyslalam że juz mam dosc tego zastanawiania się i po prostu kupie te co mi sie podobały w sephorze przy odrobinie szczęscia będa we wtorek, może w środe ;D no, zobaczymy... niestety aparatu nie mam żeby fotki wkleic...

wgl moze taki troszke offtopic, ale macie moze linka do jakiejs strony na ktorej sa wskazówki jak troche udoskonalic malowanie powiek ? cieniowanie itp. aaa , i czy Wy osobiscie cieniujecie oczko pacynką czy pędzelkiem ?
Stary 2008-01-06, 19:28   #289
evilcia
Zadomowienie

Cytat:

Mam te cienie, nawet w wątku wklejałam fotki. Poszukaj

EDIT:
Proszę http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=18

Cytat:
aaa , i czy Wy osobiscie cieniujecie oczko pacynką czy pędzelkiem ?
odkąd trafiłam na wizaż pacynki poszły w odstawkę i maluję się tylko pędzlami zdecydowanie lepszy efekt, zużywa się mniej cienia i się tak nie osypują jak przy użyciu pacynki (dotyczy wszystkich cieni, nie tylko ID)

Czekam na przesyłkę z allegro - czwóreczka Classic Browns. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziona A w przyszłym miesiącu chyba w końcu w Sandy Sky się zaopatrzę

Edytowane przez evilcia
Czas edycji: 2008-01-06 o 19:40 Powód: Dopisek
evilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:40   #290
Laurany
Rozeznanie

jasniejsze cienie nakładam pacynką, ciemniejsze pędzlem HnM
a wogóle jestem niecierpliwa Twojej recenzji Crystal Mauve...zaczynam się nad nimi zastanawiać...(przecież nie można sie ograniczać)
Stary 2008-01-06, 19:49   #291
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
jasniejsze cienie nakładam pacynką, ciemniejsze pędzlem HnM
a wogóle jestem niecierpliwa Twojej recenzji Crystal Mauve...zaczynam się nad nimi zastanawiać...(przecież nie można sie ograniczać)
hehe jak tylko dostane i wypróbuje to napisze mnie najbardziej kreci ten ciemny szary z brokatem

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Mam te cienie, nawet w wątku wklejałam fotki. Poszukaj

EDIT:
Proszę http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=18

odkąd trafiłam na wizaż pacynki poszły w odstawkę i maluję się tylko pędzlami zdecydowanie lepszy efekt, zużywa się mniej cienia i się tak nie osypują jak przy użyciu pacynki (dotyczy wszystkich cieni, nie tylko ID)

Czekam na przesyłkę z allegro - czwóreczka Classic Browns. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziona A w przyszłym miesiącu chyba w końcu w Sandy Sky się zaopatrzę
sandy sky sa fajne bardzo je lubię mimo ze mi sie najjasniejszy rozsypał

a co do cieniowania - ja mam arsenal pedzelkow z sephory taki szeroki króciutki, długi miekki w kształcie rombu, krótki prosty i wąski "specjalnie do ciemnych cieni" i taki zwykły dłuzszy ale jakos nie wiem, cieniowanie nimi mi średnio wychodzi... ;/ moze jestem kaleką ale jakos nie umiem ale moze to kwestia wprawy? na codzien tylko obrysowuje oczko ciemniejszym a na ruchoma powieke jasniejszy, wlasnie z sandy sky, wiec tam za duzo do cieniowania nie ma ale cóz, popróbuję
jakby ktoras z Was miala jakis link do strony albo wątku z pomoca dla takich niezdar jak ja ,bd wdzieczna
Stary 2008-01-06, 22:04   #292
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
kupiłam wczoraj pearlsy i crystal mauve na allegro tak długo sie zastanawialam ze w koncu pomyslalam że juz mam dosc tego zastanawiania się i po prostu kupie te co mi sie podobały w sephorze przy odrobinie szczęscia będa we wtorek, może w środe ;D no, zobaczymy... niestety aparatu nie mam żeby fotki wkleic...

wgl moze taki troszke offtopic, ale macie moze linka do jakiejs strony na ktorej sa wskazówki jak troche udoskonalic malowanie powiek ? cieniowanie itp. aaa , i czy Wy osobiscie cieniujecie oczko pacynką czy pędzelkiem ?

A to ciekawe bo ja tez zamowilam przez allegro Crystal Mauve, i Sandy Sky postanowilam takze wyprobowac, cena o jakies 30% nizsza niz w sklepie wiec wzielam. Jeszcze do mnie nie doszly.
Troche sie obawiam tego brokatu wlasnie, bo mam Amethyst Crystal i on ma chyba mniejszy brokat i i tak jest dla niektorych denerwujacy bo sie osypuje. :/

Co do cieniowania to jakos specjalnie nie przykladam do tego wagi. Uzywam pedzelka Sephory, chyba nr 8, do nakladania tych cieni. A przy uzyciu Inglota nie wiem czemu wole pacynki, lepiej mi sie nimi naklada niz tym pedzelkiem... Dziwne ale prawdziwe.
Stary 2008-01-07, 20:13   #293
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Ja mam z sephory cien z drobnym brokatem i sie nie obsypuje jak go używam na mokro dopiero potem mam całe policzki ufyflonione w tym brokacie aaale ostatnio na wizażu przeczytalam o jakiejs bazie firmy you+eye czy jakos tak podobno świetna, długo trzyma i nic sie nie osypuje... ;p
Stary 2008-01-09, 14:31   #294
Ajsun
Rozeznanie

Moje pierwsze wrazenia po Sandy Sky i po Crystal Mauve:

Sandy Sky - bardzo kremowe w porownaniu do czworek, kolorki zimne, bardzo ladnie podkreslaja oko jednak efekt mnie nie powalil na kolana (podobny daje Integra Inglota jesli chodzi o podkreslenie oka), kolory to kremowo-bialy, bezowo-brazowy i szaro-brazowy, ktory wcale nie wyglada tak ciemno; razem zestawione bardzo do siebie pasuja.

Crystal Mauve - 2 szarosci i 2 rozo-sliwki; szare zawieraja brokat, myslakam, ze bedzie wiekszy jednak w moim przypadku jest identyczny jak w Amethyst Crystal, jasniejszy szary to nie jest typowy szary kolor tylko taka bardzo rozbielona szarosc, a ciemniejszego z latwoscia uzylam do dziennego makijazu, jednak na wieczor jak najbardziej odpowiedni; co do tych rozowo-sliwkowych, ten jasny to jest bardzo rozbielony rozowy, a ciemny trudno mi opisac, ni to fiolet ni to sliwka a na oku wyglada jakos tak szarawo.

Ale podkreslam, uzywalam ich tylko raz wiec to sa moje pierwsze wrazenia.

Zdjec niestety nie wkleje bo moj telefon kiepsko oddaje kolory.
Stary 2008-01-12, 10:21   #295
LifeIsSoSad
Zadomowienie

a ja wciąż nie dostałam moich cieni buuu
Stary 2008-01-12, 10:37   #296
evilcia
Zadomowienie

Moich też ani śladu
evilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 12:46   #297
Ajsun
Rozeznanie

A u kogo zamawialyscie i kiedy???

Napisze jeszcze cos o Crystal Mauve co mnie kompletnie zaskoczylo. Ten niby sliwkowy u mnie jest szary opalizujacy na rozowo-fioletowo, a wczesniej widzialam tu jakies zdjecia i on tak nie wygladal... Nie wiem czy IsaDora zmienia co jakis czas zestawienia w swoich paletach (bo tez mam pudeleczko inaczej zamykane, tzn jest zabezpieczone takim przyciskiem do otwierania a pol roku temu kupilam w drogerii firmowej Amethyst Crystal i nie ma tego zamkniecia).

W kazdym razie z tych dwoch dolnych szarosci w Crystal Mauve jestem zadowolona, zawsze chcialam takie kolorki.
Stary 2008-01-12, 12:56   #298
LifeIsSoSad
Zadomowienie

mi koles wyslal w środę... priorytetem :P niestety nie doszły "na nastepny dzien" .. nie no, jakos przezyję
Stary 2008-01-12, 14:12   #299
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
A u kogo zamawialyscie i kiedy???

Napisze jeszcze cos o Crystal Mauve co mnie kompletnie zaskoczylo. Ten niby sliwkowy u mnie jest szary opalizujacy na rozowo-fioletowo, a wczesniej widzialam tu jakies zdjecia i on tak nie wygladal... Nie wiem czy IsaDora zmienia co jakis czas zestawienia w swoich paletach (bo tez mam pudeleczko inaczej zamykane, tzn jest zabezpieczone takim przyciskiem do otwierania a pol roku temu kupilam w drogerii firmowej Amethyst Crystal i nie ma tego zamkniecia).

W kazdym razie z tych dwoch dolnych szarosci w Crystal Mauve jestem zadowolona, zawsze chcialam takie kolorki.
a czy te kolorki są bardzo ciemne?? czy ten szary jet podobny do szarego z SandySky??
i czy pasowałby ten zestaw ciemnej blondynce z brązowymi oczami (czy nie jest za ciemny)???

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-01-12 o 16:12
Stary 2008-01-12, 15:58   #300
Laurany
Rozeznanie

tak jak obiecałam, wklejam zdjątka wszystkich cieni IsaDory jakie posiadam (dwójki należą do mojej Mamy, która uparcie nie chce pojąć celowości obfotografowywania cieni)
same kolory oddane są dość dobrze, nie widać natomist że wszystkie cienie oprócz Golden Cacao sa perłowe, GC są za to mocno brokatowe
zdjęcia były robione w świetle dziennym bez flesza

od lewej: Golden Cacao, Sandy Sky, Golden Bronze, Brilliant Oyster, Pearls, Cappucino

ostatnio wogóle uzależniłam się od IsaDory, mam teraz ochotę na Crystal Mauve...somebody stop me
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (89,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie (1).jpg (90,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie (2).jpg (86,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie (3).jpg (92,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie (4).jpg (89,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie (5).jpg (108,5 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-01-12 o 19:45
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości