Pomóżcie mi jakos wyglądać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-29, 16:10   #1
ennie
Przyczajenie

GG do ennie
Arrow

Pomóżcie mi jakos wyglądać...

Jestem nowa na wizażu. Niedawno zauważyłam, że proponujecie bardzo fajne metamorfozy. Również chciałabym prosić o pomoc. Jak tak na siebie patrzę, to nie wiem czy się śmiać, czy tez płakać. Straszę ludzi po prostu. Myślałam, że z wiekiem się zmienię, ale tu ciągle to samo. Chciałabym zmienić wygląd, problem w tym, że kompletnie nie wiem jak to zrobić, więc proszę was o rady. Jeśli macie jakiś pomysł na makijaż, fryzurkę (może zmianę koloru włosków?). Od dłuższego czasu myślałam o balejażu, albo jakichś pasemkach. A może właśnie całkowite farbowanie? Bardzo podoba mi się kolor włosów J. Alby. Taki jasny karmelowy brąz jak na tych zdjęciach:
http://img297.imageshack.us/img297/6...sicaalbku9.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/3888/step06013ec8.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/306/b3fk9.jpg
Nie wiem tylko czy to dobry pomysł. W sierpniu wybieram się nad morze, więc mam zamiar się troszkę opalić. Może wtedy ten kolor jakoś tak bardziej przypasuje? Ach sama nie wiem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Zamieszczam moje fotki (proszę się nie śmiać- ja na prawdę tak wyglądam)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,8 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,2 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (72,0 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,0 KB, 147 załadowań)
ennie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:30   #2
_doraaa_
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do _doraaa_
Dot.: Pomóżcie mi jakos wyglądać...

widze,ze masz podłuzną buzię wiec jak najbardziej krótkie fryzurki oraz grzywka na bok.Dziewczyna na zdjeciu ma podobną buzke do twojej takze mysle,ze bedzie ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5a8b393f.jpg (28,4 KB, 130 załadowań)

_doraaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:51   #3
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Dziękuje za odpowiedź. Nie wiem tylko czy taką grzywkę dałoby się u mnie ułożyć, bo moje włosy są bardzo niesforne. Z trudem je wyprostuję, a wystarczy troszkę wilgoci i już się kręcą... :/ Aj ile bym dała za takie ładne włoski jak dziewczyna ze zdjęcia. Takie proste i gęste w porównaniu z moimi
Stary 2007-07-29, 21:47   #4
Jamaika88
Zadomowienie

Przy pociągłej twarzy korzystnie wyglądają kręcona włosy. Masz podatne włosy, więc może zdecydujesz się na taką fryzurę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,4 KB, 28 załadowań)
Jamaika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:46   #5
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Fryzurka podoba mi się. Włosy nie za krótkie, nie za długie. A co zrobić z kolorem? Czy pasowałby mi taki karmelowy jak na zdjęciach w pierwszym poście?
Stary 2007-07-30, 11:24   #6
jolusienka
Raczkowanie

mnie osobiscie taki karmelek bardzo podoba sie przy brazowych oczkach i opaleniznie(np.Joanna Brodzik,Agnieszka Wlodarczyk czy tez Jessica Alba) ale mozesz sprobowac moze tez CI bedzie pasowac Moze jakas wizazanka dopasuje fryzure do twojego zdjecia??
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:08   #7
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Z oczami nic nie zrobię niestety, a od zawsze zazdrościłam dziewczynom ciemno-brązowych oczu... Ach ta matka natura Też podoba mi się on w połączeniu z opalenizną. Na razie u mnie jej nie widać, ale już za niedługo wybieram się na morze. O opaleniźnie myślę już od początku wakacji hehe Po powrocie znad morza w zeszłym roku wyglądałam tak jak na zdjęciu poniżej(pierwsza z prawej ) Może jednak warto rzucić ten karmelek?Jak mi się on marzy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (92,3 KB, 351 załadowań)
Stary 2007-07-30, 15:39   #8
Jamaika88
Zadomowienie

Jeśli chodzi o makijaż to staraj się podkreślać bardziej usta, a róż nakładaj poziomymi ruchami. To skróci twarz. Co do koloru włosów ja zdecydowałabym się raczej na ciemniejsze niż jaśniejsze, np. średni brąz czy czekoladę.
Jamaika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:55   #9
nebya
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Co do koloru włosów ja zdecydowałabym się raczej na ciemniejsze niż jaśniejsze, np. średni brąz czy czekoladę.
Zgadzam się, też tak myślę że czekolada by do Ciebie pasowała Moim zdaniem powinnaś zmienić kolor włosów, żeby był bardziej wyrazisty A tak poza tym to moim zdaniem pasują Ci te falujące włosy, powinnaś podkreślać ich skręt- ładnie wyglądają przy podłużnej buzi, a Ty taką masz. I nie wiem czy dobrze myślę, ale ja zrobiłabym coś z grzywką. Prosta wygląda jakoś tak ciężko, może pomyśl o skośnej? Nawet jeśli będzie się lekko falować, to nic- będzie pasowała do całej fryzurkiI to na co chciałam zwrócić uwagę to bardzo piękne, duże oczy Normalnie cuda Podkreślaj je tuszem, może jakimiś cieniami w kolorystyce brązu. Ale moim zdaniem nie powinnaś przesadzać z makijażem, bo pomimo tego co Ty o sobie piszesz, ja myślę że jesteś bardzo ładną dziewczyną i wystarczy tylko delikatnie podkreślić to co masz w sobie ładnego i lekko nad sobą popracować Zapewniam że żadna dziewczyna nie wygląda pięknie, jeśli nad sobą nie popracuje A tak poza tym to więcej wiary w siebie i uśmiech pozdrawiam serdecznie

nebya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:54   #10
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Dziewczyny jesteście niezastąpione
Od niedawna denerwuje mnie właśnie ta grzywka. Taka jakaś długa, gęsta i do oczu mi leci. Problem w tym, że nie za bardzo wiem co z nią dokładnie zrobić. Macie może jakieś fotki? Znając siebie to nie wytłumaczyłabym niczego fryzjerowi. Nawet jakbym to zrobiła najlepiej jak potrafię, to on i tak tnie jak chce A tak pokazałabym zdjęcie i już.
Stary 2007-07-31, 08:35   #11
Red_Dream
Raczkowanie

powinnaś tę grzywkę, jak i wsyztskie włosy pocieniować... wtedy wspaniale układały by ci się włoski i miałabyś taką ładną kręconą fryzurkę no i oczywiście zafarbować... to mus

Red_Dream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:18   #12
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

A jaki kolor proponujesz?
Stary 2007-07-31, 10:55   #13
Red_Dream
Raczkowanie

wg mnie coś wyrazistego... np ciepła czekoladka z burtsztynowymi pasemkami. czy wplątana gdzieniegdzie ciepła czerwień. na kręconych włosach to ślicznie wygląda ;]
jak już się na coś zdecydujesz to napisz i wklej zdjęcia 'po'
powodzenia

Stary 2007-07-31, 12:50   #14
shekade
Raczkowanie

Wiesz ja mam wręcz identyczny gatunek włosa, podobne oczy i tez mam owalną twarz. Dla ego proponowalambym Ci wloski ugniatac na pianke np Nivea do loków i fal bądź z Wellaflex. Dla Ciebie bedzie chyba lepsza ta druga bo dosyc mocno zwiększa objetość. Ja uzywam nivei bo mam zbyt grube wlosy i musze je wciąż przerzedzać a jak dla mnie nivejka nie robi aż takiej szopy

Jeśli chodzi o kolor to na pewno jakiś jaśniejszy coś pod blondzik może być własnie balejaż z dwóch blondów własnie na ten Twój kolor. Np jeden blond jaśniejszy drugi bardziej złotawy. Nie wyjdzie to na pewno zbyt jasno, a na pewno uwydatni Twoje niebieskie oczy. Mi sie wydaje ze ogolnie jaśniejsze włosy poszerzają buźke i wydaje sie jaśniejsza, pełniejsza. Na pewno doda Ci swiezosci.

Makijaż tak jak dziewczyny pisały niezbyt mocny, masz delikatną twarz. Oczy możesz ładnie wytuszować. Wydaje mi sie ze ładnie bedzie Ci jak na gornej powiece zrobisz złotawą kreske np z cienia i ja rozetrzesz lekko. Możesz też pobawic sie modelowaniem twarzy różem (położyć w okolicach brody i poziomo na policzki). Na razie tyle

Z miłą chęcią będę obserwować Twoja przemianę
shekade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 12:53   #15
shekade
Raczkowanie

Aaaa no i zapomniałam o najważniejszym

Grzyweczka zdecydowanie na bok, niezbyt krótka (najkrótsza warsta to poniżej brwi) stopniowana.
Stary 2007-07-31, 13:26   #16
shekade
Raczkowanie

No nie wyszło jak chciałam , ale chodzi o mniej więcej taka fryzrurke, włoski oczywiście nie takie jasne

I oczywiscie przepraszam za okropne brwi robione na szybkiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (98,4 KB, 129 załadowań)
Stary 2007-07-31, 15:23   #17
shekade
Raczkowanie

Wysyłam swoje zdjęcie, może coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0892b.jpg (16,8 KB, 103 załadowań)
Stary 2007-07-31, 18:25   #18
madziulka_
Zakorzenienie

Od razu jak zobaczyłam twoja fotkę-konieczne jest ścięcie!!Przedstaw na forum w czym mniej więcej gustujesz, jaki masz styl i będę myśleć co dalej..
madziulka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:47   #19
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Kupiłam farbę, żeby wyrównać kolor, bo te moje pół ciemno brązowe, pół rudawe włosy juz mnie denerwowały na maxa. Zamieszczę zdjęcie za niedługo. A jak wrócę znad morza to wybiorę się do fryzjera na balejaż... (o ile sie nie rozmyślę hehe)

shekade: Ładny montaż Podobną fryzurkę (Oczywiście trochę dłuższą + inna grzywka) mam jak po umyciu nie wysuszę włosów suszarką tylko pozostawię do samoczynnego schnięcia Popróbuję z podkreśleniem loków, bo do tej pory to prostowałam... Dziękuje bardzo

madziulka_: Zaraz coś wymyślę, bo nigdy nie zastanawiałam się nad fryzurami Zawsze było "podciąć"
Stary 2007-07-31, 19:40   #20
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Zmontowałam sobie karmelowe włosy co o tym myślicie?

Jednak nic nie wymyśliłam. Od zawsze chciałam mieć długie włosy, bo w młodości to za mamy "cudownym pomysłem" na grzybka lub jeżyka ... Ach ta moja wena twórcza...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (35,3 KB, 121 załadowań)
Stary 2007-07-31, 19:52   #21
shekade
Raczkowanie

Moim zdaniem kolorek idealny dla Ciebie, tylko może ciut krótsze włosy i grzywa pół na czoło i bedzie git
Stary 2007-07-31, 20:04   #22
zuza678
Wtajemniczenie

Witaj!
Moja kolezanka ma bardzo podobna buzie do Ciebie. Cale lata chodzila w dlugich wlosach i takiej dokladnie grzywce jak Ty. Jednego razu obciela wloski krotko i grzywe wziela na bok, wystrzepila sobie boczki (tzn. fryzjer jej wystrzepil). Zrobila po prostu szal. Nigdy w zyciu tak nie wygladala!
No i kolor - powinnas miec zdecydowanie ciemniejszy - to podkresli kolor Twoich oczu.
Powodzenia!
zuza678 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:13   #23
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Może taka fryzurka? Co prawda nie wiem jak ją układać, ale całkiem mi sie podoba No i spodobały mi sie też te fotomontaże hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b3.jpg (41,8 KB, 102 załadowań)
Stary 2007-08-01, 09:32   #24
Red_Dream
Raczkowanie

good fryzura, dobry wybór
trochę pianki + suszarko- lokówka. no i trochę praktyki przy układaniu, ale każdy się może nauczyć

Stary 2007-08-01, 09:57   #25
brzoooza88
Raczkowanie

zgdazam sie z dziewczynami ładne ciecie, ładna grzywka na bok podkreslaj loczki..i oczki tez
pozdrawiam

Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein

brzoooza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:37   #26
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Jestem już po farbowaniu. Sami oceńcie... Spodziewałam się troszkę innego efektu, ale nawet mi się podoba. Pierwszy raz kolor wyszedł mi taki jak z opakowania Użyłam Palette Intensive Color Creme Radiance GK5. Tutaj daje link do tej farby (jest też zdjęcie pudełka hehe)

http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=4051

A tutaj moje włoski. Zrobiłam kilka fotek, ale chyba żadna z nich nie oddaje w pełni odcienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (68,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (56,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (72,7 KB, 118 załadowań)
Stary 2007-08-01, 13:39   #27
nebya
Wtajemniczenie

Moim skromnym zdaniem jest Ci ślicznie w nowym kolorze włosów Jeszcze tylko je jakoś obciąć i będzie rewelacyjnie Ten kolor ładnie podkreśla Ci oczka, pozdr

Stary 2007-08-01, 13:49   #28
ennie
Przyczajenie

GG do ennie
Talking Dot.: Pomóżcie mi jakos wyglądać...

Dziękuję bardzo Jakoś mam lepszy humor od kiedy ten kolorek zagościł na mojej główce A o to chyba chodzi? Teraz intensywnie myślę nad fryzurką. Musiałabym skrócić kłaki, ale tak jakoś żal się z nimi rozstać, bo tyle zapuszczania... Wiecie jak to jest. Najwyżej kupię Hennę Treatment WAX i włoski szybko odrosną (tak przynajmniej tu na forum przeczytałam )
Stary 2007-08-01, 18:30   #29
nebya
Wtajemniczenie

Po WAXie mi rzeczywiście włosy zaczęły szybciej rosnąć, ale wiem że nie na wszystkich tak to działa. Wiem że szkoda zapuszczanych włosków, ale pomyśl sobie jak wspaniale będziesz się czuła po obcięciu skoro już po farbowaniu jest Ci lepiej I nie musisz skracać ich tak bardzo Później jak będziesz o nie dbała, to nawet nie zauważysz kiedy trzeba będzie znowu iśc do fryzjera. BTW-Nie wiem dlaczego,ale lubię zaglądać na wątek z Twoją metamorfozą- chyba dlatego że zawsze ciągnie mnie do sympatycznych ludzi,tak po prostu buziale

Stary 2007-08-02, 13:04   #30
ennie
Przyczajenie

GG do ennie

Nie wiem co powiedzieć Dziękuję bardzo.

Dzisiaj lub jutro wybieram się do fryzjera. Zależy kiedy znajdę troszkę czasu, bo w sobotę już wyjeżdżam... Będzie małe (albo duże) strzyżonko. Wszystko okaże się na miejscu. Życzcie mi powodzenia
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości