antyperspirant, który nie brudzi?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-03, 15:07   #31
srubka
Zakorzenienie

Talking Dot.: Antyperspirant-dobry

Witam
bardzo fajny jest Nivea Balance w kulce
jest naprawde dobry a do tego ma baaaaaaaaardzo przyjemny zapach i nawet tak bardzo ubran nie brudzi
bo tak naprawde chyba zaden anty w kulce lub sztyfcie nie zapewni tego ze nie bedzie brudzil ciuszkow. Pamietam mialam jakis Lady speed stick ktory podobno mial nie brudzic ubran a szkoda gadac....
pozdrawiam
srubka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:50   #32
noemi18
Raczkowanie

Dot.: Antyperspirant-dobry

ja takze uzywam nivea w kulce,zabija zapach najgorszego potu ale pozostawia plamy na ubraniach( czasami nawet pralka nie daje rady z plamami na ciemniejszych ciuszkach) no i jak koncze prace to i tak mam piekne mokre zakola pod pachami . jak myslicie dezodoranty sa bardziej skuteczniejsze??
noemi18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:39   #33
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
bardzo dobrym antyperspirantem jest Rexona w sztyfcie, niestety ta w sprayu bardzoo brudzi ubrania. Ponadto fajne są nowe deo w sprayu z Avonu - nie brudzą ubrań, dobrze chronią i mają przyjemne zapachy
niestety, bardzo brudzą, podobnie, jak stara seria On Duty. a szkoda, bo są skuteczne i łudziłam się, że naprawdę zrobili niebrudzące, jak obiecują
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:43   #34
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez beoneself
Używał ktoś może Lady Speed stick w żelu? Tak samo skuteczny? Z góry dzięki
dla mnie b. skuteczny i mało brudzi.
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:48   #35
beata78
Raczkowanie

A ja zawsze wracam do Dove - od jakiegoś czasu wprowadzono nową serię Silk Dry (miły, delikatny zapach).
I zawsze kupuję w formie dezodorantu - sztyfty zawsze brudziły i, nazwijmy to tak - rolowały mi się grudki tego specyfiku na skórze, a wersje w kulce za każdym razem dawały mi zbyt małą i krótką ochronę.
Pozdrawiam
beata78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:58   #36
Versa
Raczkowanie

GG do Versa

Dla mnie jest bardzo dobry Adidas Sensitive aloe vera w kulce. Nie zostawia śladów, jest bardzo skuteczny, ma delikatny, prawie nie wyczuwalny zapach. Bardzo go lubię
Versa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 18:01   #37
Sathi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beata78
A ja zawsze wracam do Dove - od jakiegoś czasu wprowadzono nową serię Silk Dry (miły, delikatny zapach).
I zawsze kupuję w formie dezodorantu - sztyfty zawsze brudziły i, nazwijmy to tak - rolowały mi się grudki tego specyfiku na skórze, a wersje w kulce za każdym razem dawały mi zbyt małą i krótką ochronę.
Pozdrawiam
Ja też uwielbiam Dove silk dry, ślicznie pachnie i skutecznie chroni calutki dzień, ale ja z kolei lubie tylko sztyfty, trzeba uważać jak się bluzke ubiera. teraz używam dove z jasnoniebieską zakrętką i też jest super

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 19:04   #38
jessy
Zakorzenienie

Ja od jakiegoś dłuższego czasu jestem wierna Lady Speed Stick, i jestem na radę zadowolona. Mogę polecić.
jessy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 19:09   #39
roztoczanka
Raczkowanie

Polecam dezodorant w kulce Lancome. Skuteczny i bardzo przyjemny w użyciu. Pozdrawiam!
roztoczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 19:26   #40
Joey
Zakorzenienie

najlepszy jaki do tej pory używałam to Rexona Activ Reserve (czy coś takiego ) w sztyfcie
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 19:40   #41
szczesciarka
Raczkowanie

Ja mogę polecić Nivea w sztyfcie(ten co nie brudzi ubrań) miałam czerwony troche śmierdzi a nie zwróciłam uwagi teraz mam niebieski i jest super.Ślady są minimalne.Dobry jest też lady speed stick ale to raczej na zimę bo brudzi ubrania .W żelu mi nie przypadł do gustu bo jakoś się lepił .
A co do niebrudzących to miałam z Włoch kiedyś Neutro Roberts w sztyfcie i był super bo nie brudził nic a nic ,miał taką formę jak męskie (niby mydełko )tylko zapach taki brzydki .
Noemi18 poczytaj sobie o antidralu i etiaxilu to są bardzo mocne antyperspiranty ale skuteczne http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=145901
szczesciarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 21:07   #42
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie

Nivea
Cytrynka_Wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 21:17   #43
jami
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Używał ktoś może Lady Speed stick w żelu? Tak samo skuteczny? Z góry dzięki
Ja jestem zadowolona z tych zelow
jami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 22:56   #44
vanilia21
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do vanilia21 GG do vanilia21

A czy wiecie cos na temat takich antyperspirantow, ktore eliminuja zapach bardzo ostrego potu? Moja siostra jest wlasnie w okresie dojrzewania i poci sie bardzo i w dodatku zapach jest bardzo ostry i intensywny. Rexona, ktora jest bardzo dobra niestety nie hamuje zapachu na tak dlugo jak powinna. Pisalyscie cos o jakis leczniczych antyperspirantach, moze wiec cos zaproponujecie mi? Pozdrawiam

Zapraszam
vanilia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 03:44   #45
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Ja od bardzo dawna jestem wierna Nivea Deo Balance(bezpudrowy)Rewela cyjny.
Aneta??? jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:13   #46
magda20
Raczkowanie

a ja nivea pure- tak jak zapewniono w reklamie u mnie nie pozostawia śladów
Stary 2005-08-07, 09:50   #47
mania199
Rozeznanie

Moim zdaniem najlepsze sa kulki Nivea !!!! uzywalam duzo anty... i zaden nie przypadl mi tak do gustu jak wlasnie Nivea w szczegolnosci polecam BALANCE ma bardzo ladny zapach !!!!
mania199 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:55   #48
mania199
Rozeznanie

a zapomnialam dodac Nivea brudzi ubranka ale bardzo slabo nie tak mocno jak inne anty i oczywiscie da sie to sprac a jasli chodzi o kolka to nigdy po Nivea mi sie to nie zdazylo mozliwe, ze to zalezy od organizmu jedni sie bardziej poca inni mniej
mania199 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:53   #49
bemolka
Zakorzenienie

podciągam bo pilnie potrzebuję kupić NIEBRUDZĄCY i mam dylemat
bemolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:27   #50
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez bemolka
podciągam bo pilnie potrzebuję kupić NIEBRUDZĄCY i mam dylemat

Dla mnie nr 1 stala sie kulka Silk z Oriflame,polubilam tez bardzo Volare za zapach ale przede wszystkim,ze sa trwale,nie brudza ubran i...skuteczne.
Z tym,ze ja nie mam wiekszych problemow i akurat te antyperspiranty swietnie sie spisuja.
Chociaz z drugiej strony moja mama stawiala wieksze wymagania wobec antyperspirantow i....akurat Silk Oriflame idealnie Jej spasowal.
Stary 2006-01-17, 23:48   #51
Sailor Moon
Rozeznanie

Dla mnie idealnym antyperspirantem, zarówno niebrudzącym, neutralnym zapachowo, skutecznym na długobardzo wydajnym i nie uczulającym (jako jedyny jak dla mnie), jest antyperspirant AA w białym opkawaniu, z serii dla cery wrażliwej, bezalkoholowy, dla osób z chorobami alergicznymi jak dla mnie najlepszy
Stary 2006-01-18, 00:43   #52
yaheira
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vanilia21
A czy wiecie cos na temat takich antyperspirantow, ktore eliminuja zapach bardzo ostrego potu? Moja siostra jest wlasnie w okresie dojrzewania i poci sie bardzo i w dodatku zapach jest bardzo ostry i intensywny. Rexona, ktora jest bardzo dobra niestety nie hamuje zapachu na tak dlugo jak powinna. Pisalyscie cos o jakis leczniczych antyperspirantach, moze wiec cos zaproponujecie mi? Pozdrawiam
Myślę, że jakiś "apteczny" antyperspirant powinien sobie z tym poradzić, natomias jaki to nie wiem
yaheira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 04:42   #53
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vanilia21
SVR ma całą serię kosmetyków leczących nadmierną potliwość. Dezodorant też.

Odkąd spróbowałam antyperspirantów w kulce Vichy to jestem im wierna. Są naj pod każdym względem. Używam białego dla wrażliwców, bezzapachowego. Bardzo skuteczny i wspaniale pielęgnuje skórę pach.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 05:33   #54
logest
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vanilia21
Z leczniczych to najlepszy jest CERTAIN DRY (http://www.drugstore.com/products/pr...Y-PLST-0-BRAND) -niestety nie wiem, czy dostepny w PL.
A z normalnych to ja w PL zawsze uzywalam Herbiny.(http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...1ec1f15b706ef9)
logest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 08:57   #55
kootek_mamrotek
Zakorzenienie

GG do kootek_mamrotek

ja ufam trzem i kupuje je na zmiane wszystkie w kulkach: Nivea , Rexona i Dove, natomiast moja kolezanka z klasy cierpi z powodu nadmiernej potliwosci , do tego zapach jest naprawde baaaardzo intensywny i powiedziala ze jedyny jaki moze ja poskromic to jest "super deo" chyba za 17 zl w aptece, chyba rzeczywiscie jej troche pomaga
Stary 2006-01-18, 10:18   #56
ma-li-na
Zadomowienie

jak dla mnie Dove i Rexona uzywam na zmiene bo kiedys kosmetyczka powiedziała mi ze skoora przyzwyczaja sie po miesiacu do antyperspirantu i przestaje działac dlatego zaproponowała zebym zmieniała co miesiąc

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:46   #57
gusia2120
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jessy
Ja od jakiegoś dłuższego czasu jestem wierna Lady Speed Stick, i jestem na radę zadowolona. Mogę polecić.
Ta w żelu strasznie brudzi biale ubrania!!! Material pod pachami robi sie żółty i nie da sie tego sprac

Wrocilam do HERBINY....jest najlepsza!!! Niczego nie zabrudzi i do tego jestem zawsze za nia pewna!
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:34   #58
Midi
Zakorzenienie

Jedyny, który w moim przypadku działa na 100% przez cały dzień, także w czasie intensywnych ćwiczeń i latem, to antyperspirant Dermedic. Używam tej wersji w kulce, jeśli da się mu dobrze wyschnąć (co niestety zajmuje kilka ładnych minut), to w ogóle nie brudzi ubrań (większość bluzek mam w ciemnych kolorach i bardzo dopasowanych - nie ma na nich żadnych śladów).
Lady Speed Stick w żelu też w sumie ujdzie, ale przy intensywnym wysiłku fizycznym albo w czasie upałów jednak po kilku godzinach trochę potu się pojawiało, tak że to taka wersja na zimę może bardziej.
A propos któregoś z pytań powyżej (o antyperspirant dla dojrzewającej sisotry ): dobry antyperspirant to taki specyfik, który całkowicie hamuje pocenie się, a nie likwiduje zapach potu; dlatego zresztą często są to środki bezzapachowe.
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:37   #59
kamaO
Wtajemniczenie

Ja lubię dwa: Nivea Balance - spray (kulka też może być ale spray lepszy) i antyperspirant Dove z jedwabiem też spray (sztyft brudzi bardziej). Są łagodne, nawet tuż po goleniu pach. I przyjemnie pachną
Stary 2006-01-18, 12:15   #60
oliwkadawida
Raczkowanie

GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida

Cytat:
Napisane przez Kate30
Odkąd spróbowałam antyperspirantów w kulce Vichy to jestem im wierna. Są naj pod każdym względem. Używam białego dla wrażliwców, bezzapachowego. Bardzo skuteczny i wspaniale pielęgnuje skórę pach.
dokladnie vanilia21!zgadzam sie z Kate30!Vichy ma najlepsze antyperspiranty na swiecie!Jesli chodzi o kulkowy w ktorego posiadaniu jestem (z zielona zakretka)jest ekstra- nie brudzi, wysycha szybko, jest wydajny, pieknie pachnie!W polaczeniu z kremem, rowniez vichy (ten w tubce 30 ml-jest to kuracja przeciw potliwosci), ktory uzywam tylko 2 razy w tyg.poprostu przestalam sie pocic!

polecam antyperspiranty Vichy...twoja siostra napewna bedzie zadowolona, a to ze sa ciut drozsze, bo kolo 30 zl.to nic...za te efekty warto!
oliwkadawida jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości