GARNIER COLOR NATURALS :) pomooocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-31, 20:07   #1
patusiek
Rozeznanie

GARNIER COLOR NATURALS :) pomooocy !

dziewczynki uzywałyscie kiedyś farb do włosów Garnier Color Naturals ? mam pytanka :

1. czy jest trwała ? ( po ilu myciach kolor blednie, znika)?
2.czy kolor wychodzi taki jak na opakowaniu?
3.czy bardzo niszczy włosy?
4.czy uczula?

Wybieram sie do fryzjera , mam wloski b. zniszczone a skórę główki wrażliwą , więc eksperymentowanie na moich włosach byłoby tragedią.. Chce koloru trwałego, więc jezeli ktoś z was wie coś na temat tych farb niech napisze. Dziekuje !!

PS.ja wybrałam taki kolor, jak w załączniku czyli SUPERJASNY POPIELATY BLOND , jeżeli ktoś farbował może tym kolorem i ma foty lub jakieś doświadczenia co to tego koloru, byłabym wdzięczna za informacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif garnier color naturals.gif (10,2 KB, 22 załadowań)
patusiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:16   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: GARNIER COLOR NATURALS :) pomooocy !

ja malowałam brązem wczoraj. kolor wyszedł taki jak na opakowaniu i probce wlosow ze sklepu. Na grzywce mam ciemniejszy prawie czarny bo tam mialam szybciej nalozone. mylam raz wlosy bo chcialam wyrowonac ten kolor z grzywki z reszta wlosow. Woda troszke barwila. Ale nie widze zeby cos sie zmienilo.

Co do trwalosci to sie nie wypowiem. Ale wlosy po farbowaniu cudo! miekkie, blyszczace! pieknie sie blyszcza, nawet po castingu loreala tak nie blyszczaly. Farbe czuc nawet po myciu. Ale ja uzywam lakieru i innych kosmetykow ktore ten zapach zneutralizowaly.

Żadnego uczulenia nie dostalam. Ale oczywiscie dobrze jest zobic sobie test, jak to zawsze pisze w instrukcji.
Stary 2007-08-01, 08:06   #3
patusiek
Rozeznanie

ale ja mam pecha, ile razy zaloże watek to góra 5 odpowiedzi, hehe czy to jakieś fatum ? dziewczyny, naprawde nikt nie farbował tymi farbami włosów..?.. nie chodzi mi dokładnie o ten odcien, ale ogólnie o firme, serie..? bardzo prosze o pomóc jedyna nadzieja w Was
patusiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:42   #4
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

ja nia farbowalam tydzien temu , zazwyczaj biore ten kolor choc idealny nie jest owszem rozjasnia i taki fajny popiel jest do pierwszego umycia, pozniej pozostaje zwykly blond, niszczy wlosy jak kazda farba aczkolwiek ma ten wyciag z oliwek czy cos tam z nich no i wlosy sa miekkie ale wydaje mi sie zawsze ze ich jest o polowe mniej, dopiero jak dam jakies inne odzywki przy 2 myciu to wtedy powracaja do swojej objetosci, mnie nie uczulila ta farba pozdrawiam

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:26   #5
Monique DeVine
Raczkowanie

Moje włosiska mają kolor średniego mysiego blondu. Garniera 111 używam od chyba dwóch lat i jak dotąd jest nie do pobicia. Idealnie rozjaśnia mi włosy, niemal tak jak na zdjęciu (pudełko) co widać na avatarze , choć muszę przyznać, że trzymam farbę na włosach jakieś 5-10 minut dłużej. Ostatnio używałam wcierki do skóry głowy Pokrzepol i chyba trochę wpłynęła na stan moich włosów (negatywnie), bo przedwczoraj zafarbowane odrosty chwyciły kolorek wprost perfekcyjnie, i to już bez przedłużania czasu Jedynym minusem tej farby jest to, że po kilku tygodniach popiel nieco się wymywa i włosy są takie troszkę żółtawe. A lepiej nie nakłądać farby podczas następnej aplikacji na poprzednio farbowane kosmyki, bo chwytają na niebiesko. Niebieski zmywa się po dwóch-trzech myciach, ale po co łazić z siwą głową... Teraz zastanawiam się, czy jakakolwiek farba złapie mi te rozjaśnione włosy na bardziej naturalny blond, moze lekko miodowy, bo trochę mi się znudziło Trochę się boję, bo tyle lat rozjaśniałam, że każda farba może zrobić na mojej głowie jesień średniowiecza i nie jestem w stanie przewidzieć, jak będę wyglądać

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...

Edytowane przez Monique DeVine
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:33
Monique DeVine jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości