Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-24, 15:49   #1
nicka26
Przyczajenie

co mozna "zrobic" u kosmetyczki :) ?

jestem przed waznym wydarzeniem, jakie zabiegi dla zmeczonej i zanieczyszczonej tez troszke cery mozna wykonac w gabinecie kosmetycznym? Ile kosztuja zabiegi np oczyszczania cery? co ponad to mozna zaproponowac cerze mieszanej? kiedy przed uroczystoscia? (slub w sierpniu )prosze pomozcie, nigdy nie bylam u kosmetyczki
nicka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:53   #2
nejmless
Raczkowanie

GG do nejmless
Dot.: co mozna "zrobic" u kosmetyczki :) ?

Oczyszczanie to pewnie zależy gdzie, ale w salonie, w którym ja być miałam 50, 60 zł. Myślę, że w lepszych to nawet może 80, ale za 40 pewnie też znajdziesz kosmetyczkę.
nejmless jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 17:30   #3
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14

watek jest sprzed ponad roku

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:48   #4
dżacha86
Raczkowanie

He he odkopuje stary watek
Bo mam takie pytanie...obecnie u kosmetyczek czy w salonach odnowy biologicznej oferowane jest sporo nowoczesnych zabiegow-czasami takich, ze nawet nazwa mi nic nie powie, bo zagraniczna jest

Powiedzmy, ze chcialabym zaczac bardziej dbac o swoja skore,cialo itp.
Tylko jak to ma wygladac? Mam tam isc i tak po prostu spytac co mi doradzaja?Czy po prostu sie idzie i mowi ze chce to czy to?(troche ciezko, gdy nie wiem czemu sluza poszczegolne zabiegi )
Jak to zrobic, zeby glupio nie wypasc??
Stary 2008-01-22, 11:25   #5
Izaluka
BAN stały

Najlepiej idź i opowiedz o swojej cerze. Jaki masz rodzaj, czy obserwujesz reakcje alergiczne, czego oczekujesz po zabiegu itd.
Następnie kosmetczka dobierze Ci coś odpowiedniego i doradzi.

Ale to trochę wywalanie pieniędzy. Nie lepiej samemu zainwestować w odpowiednią pielęgnacją. Efekty nie raz lepsze, niż z salonu, no i efekt długotrwały.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 11:47   #6
IlonaP
Zakorzenienie

Dobra kosmetyczka powinna sama określić, jaką masz cerę i jak powinnaś o nią dbać, doradzić pielęgnację zarówno w gabinecie, jak i potem w domu.
Na pewno będzie miała sporo pytań o to, jak Twoja skóra reaguje w różnych sytuacjach i Twoje odpowiedzi + oględziny pozwolą jej na analizę.

Czyli umówić się na diagnostykę. I na pewno pytając, nie wypadniesz głupio
Stary 2008-01-24, 08:58   #7
dżacha86
Raczkowanie

Dzieki dziewczyny
izulka-wiem, ze potrzebna jest codzienna domowa pielegnacja-o zabiegach w salonie myslalam jako o dodatku do tego

Czesto rozne osoby mowia, ze np.regularnie odwiedzaja kosmetyczke-no czyli jakies swoje stale zabiegi maja

A jeszcze gabinety odnowy biologicznej-zalozmy, ze chcialabym jakis masaz czy cos takiego, zabiegi na cialo...Czy obsluga bez problemu odpowie na moje pyt?Np.dla kogo ten zabieg,jego wady i zalety itp??Tak nie jestem doswiadczona w tych sprawach...
Stary 2008-01-24, 09:06   #8
IlonaP
Zakorzenienie

Ja staram się chodzić regularnie do kosmetyczki - peeling migdałowy i masaż twarzy.

Tak, powinni Ci wszystko to powiedzieć. Jeśli będą mieli z tym problem - zmień gabinet!!!
Stary 2008-01-24, 11:04   #9
aga007
Raczkowanie

Aby ułatwić życie sobie i kosmetyczce zastanów się jakie masz potrzeby. Regularne masaże, oczyszczanie,pilingi, nawilżanie. To zabiegi które napewno pomagają praktycznie każdemu typowi cery. Oferta gabinetów jest ogromna i trudno określić czego potrzebuje Twoja skóra. Dobra kosmetyczka będzie umiała odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Sam pobyt u kosmetyczki dodatkowo relaksuje, a jeśli nigdy nie byłaś u kosmetyczki i nie jesteś zdecydowana czego oczekujesz dla swojej cery to właśnie to powiedz. Kosmetyczka zacznie od rozmowy aby określić potrzeby Twojej buzi i Twojego ciała, a jeśli obawiasz się o ceny to najpierw odwiedź parę gabinetów i poproś o ofertę gabinetu i cennik. Wybierzesz zabieg który Cię zainteresuje i porozmawiasz z kosmetyczką i dowiesz się jakie są jego zalety.
aga007 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości