NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-20, 17:58   #361
suonko
Rozeznanie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Spoko, odpowiedz mi tylko na pytanie i daję spokój
to taki soczysty róż z brokatem, jest odrobinkę transparentny
Stary 2007-08-20, 18:12   #362
evitka21
Zakorzenienie

gwen, róż bourjois 95 ma delikatne drobinki, (sama sie na niego czaję)

evitka21 jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:20   #363
żurawinka
Zakorzenienie

Daisy a te kuleczki w kolorach pudrowych to apc?możesz napisać czy rozjaśniają czy błyszczą itd?
żurawinka jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:21   #364
Hosenka*
Moderator KWC

Wasze kolekcje sa naprawdę piękne i spore mam wic nadzieje ze mi coś poradzicie

Schodziłam dzisiaj poł miasta z zamiarem kupienia cienia. Nie przypuszczałam że moje wymaganie co do niego beda tak wygórowane że nie znajde nigdzie takich A cóż takiego niespotykanego wymyśliłam - cień ciemno brazowy w chłodnym odcieniu, matowy lub leciutko perłowy. Wyobraźcie sobie, że nie znalazłam nić takiego - nawet w obszernej ofercie Inglota (BTW: czyzby seria Vertigo jest juz wycofana? Na testerze były same metalowe puste pola po tych cieniach). Wszelkie brązy jakie znalzałam były za jasne, za ciepłe lub z brokatem.

Prosze, polećcie mi coś co by spełniało moje "wymagania" Miałam kiedyś bardzo fajny cień Pierre Rene - był on podwójny - właśnie ciemny chłodny brąz + beż ale wolałabym pojedynczy bo beżu i tak nie uzywałam. A tego PR i tak nie znalazłam

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:25   #365
evitka21
Zakorzenienie

no i znów polecam matowy cień bell satin mat. KLIKNIJ.
Tam są dwa ciemne chłodne brązy- 146 i 147 (ten mam i uzywam do brwi i razem z waniliowym do takiego jakby... bardzo łagodnego smoky)

evitka21 jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:36   #366
Maromavath
Vampire Aristocrat

[quote=Daisy23;5046483]Maromavath- ja jeszcze ze cztery miesiace mialam taki sam Ale pozniej znazalam wizaz ...wiec uwazaj lepiej [quote]

Ja wizaz.pl znalazłam w tamtym roku, a że nie miałam internetu w domku to nie opanowała mnie tutejsza "epidemia wizażowa". A musze dodać, że gdybym aktualnie nie była chora to pewnie już bym biegała z roziskrzonym wzrokiem po sklepach kosmetycznych....

Moja kolorówka jest skromna, gdyż przez ostatnie pół roku mialam obsesje malowania się cieniami IsaDora Triple Eye Shadow nr. 83 Antique Jewels, których najciemniejszy kolor idealnie współgra z obecnym odcieniem moich włosów, by nie powiedzieć ze jest prawie identyczny do światła!!!!

Do tego jeszcze troche złota na policzki i usta,i wychodziło cudo!!!

Edytowane przez Maromavath
Czas edycji: 2007-09-02 o 15:58
Maromavath jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:38   #367
Gween
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Gwen,wklejam reke, i zdjecie rozu-na rece nie wychodzilo. Kolory sa glebsze tak w ogole.Ja bez wyrzutow sumienia polecam te cienie.Sa jak aksamitna mgielka na oczach i swietnie sie cieniuje nimi ...Od tego pisania o nich wlasnie sie nimi pomalowalam Chyba wazne-w ogole sie nie sypia,ale maja bardzo subtelne drobinki. A ten roz jest bardzo ocieplony przez te zlote drobinki,wychodzi z niego taki pudrowy roz na skorze.
Dziękuję ci bardzo Może zmalujesz kiedyś jakiś makijaż z nimi?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
gwen, róż bourjois 95 ma delikatne drobinki, (sama sie na niego czaję)
Wiem, jak wygląda nr 95 Jest raczej taki perłowy niż drobinkowy jak te z końcówką d'or. Chciałam go zamówić na allegro, gdzie jest zatrzęsienie różnych róży Bourjois, niestety nie ma tego koloru. Orientujesz się ile kosztuje ten róż w Sephorze?
Gween jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:43   #368
evitka21
Zakorzenienie

Tak taki ladni perłowy (myslałam ze go moze znasz bardziej z opisu- nie mialam sie zamiaru wymądrzać).
No własnie na allegro zaglądam za nim od jakiegos czasu i jeszcze ani razu go nie widziałam, na targowisku u mnie w miescie (gdzie są dostepne inne odcienie po 20zł) tez nie.
No a w sephorze to kosztuje ok 43zł. A ja teraz mam bana na kolorówkę i pusto w portfelu

evitka21 jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:44   #369
Maromavath
Vampire Aristocrat

IsaDora Triple Eye Shadow nr. 83 Antique Jewels

Kolory na zdięciu troche "przekłamane"
Nawet bardzo "przekłamane". Na żywo to są bardziej "soczyste" jeżeli tak można powiedzieć o złocie i brązie.... A brąz ma dodatkowo małe błyszczące drobinki.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 221973768.jpg (27,0 KB, 25 załadowań)
Maromavath jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:49   #370
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
no i znów polecam matowy cień bell satin mat. KLIKNIJ.
Tam są dwa ciemne chłodne brązy- 146 i 147 (ten mam i uzywam do brwi i razem z waniliowym do takiego jakby... bardzo łagodnego smoky)
dzięki wielkie - ten 146 wydaje sie byc tym co szukam Tylko teraz nie wiem gdzie je usiebie znaleźć - chyba poszperam na A.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:52   #371
Gween
Rozeznanie

Cytat:
Tak taki ladni perłowy (myslałam ze go moze znasz bardziej z opisu- nie mialam sie zamiaru wymądrzać).
No własnie na allegro zaglądam za nim od jakiegos czasu i jeszcze ani razu go nie widziałam, na targowisku u mnie w miescie (gdzie są dostepne inne odcienie po 20zł) tez nie.
No a w sephorze to kosztuje ok 43zł. A ja teraz mam bana na kolorówkę i pusto w portfelu

Znam, znam Także z testów wiem, że nie pasują mi te drobinkowe. A ten jest po prostu śliczny. Szkoda, że go nie ma na allegro, bo tam kosztują 25 zł. Wolałabym go kupić po niższej cenie, bo moja lista zakupów jest już ogromna i coraz bardziej się rozrasta Jeszcze napiszę do sprzedawców, może wystawią, o ile będą mieć
Gween jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:57   #372
Champs
Zadomowienie

Daisy23 bardzo dziękuję za odpowiedź Bardzo mi pomogłaś-teraz wiem na co konkretnie zwrócić uwagę
Champs jest offline  
Stary 2007-08-20, 18:59   #373
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Hosenko prasowany Italian Beauty nr 43-chłodny ciemny brąz i do tego matowy. Tylko trudno dostać- targi albo gdzieś w necie

agabil1 jest offline  
Stary 2007-08-20, 19:14   #374
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Hosenko prasowany Italian Beauty nr 43-chłodny ciemny brąz i do tego matowy. Tylko trudno dostać- targi albo gdzieś w necie
Dzięki Bede wiec szukać w internecie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-20, 19:33   #375
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wasze kolekcje sa naprawdę piękne i spore mam wic nadzieje ze mi coś poradzicie

Schodziłam dzisiaj poł miasta z zamiarem kupienia cienia. Nie przypuszczałam że moje wymaganie co do niego beda tak wygórowane że nie znajde nigdzie takich A cóż takiego niespotykanego wymyśliłam - cień ciemno brazowy w chłodnym odcieniu, matowy lub leciutko perłowy. Wyobraźcie sobie, że nie znalazłam nić takiego - nawet w obszernej ofercie Inglota (BTW: czyzby seria Vertigo jest juz wycofana? Na testerze były same metalowe puste pola po tych cieniach). Wszelkie brązy jakie znalzałam były za jasne, za ciepłe lub z brokatem.

Prosze, polećcie mi coś co by spełniało moje "wymagania" Miałam kiedyś bardzo fajny cień Pierre Rene - był on podwójny - właśnie ciemny chłodny brąz + beż ale wolałabym pojedynczy bo beżu i tak nie uzywałam. A tego PR i tak nie znalazłam
Clinique bewitched to chłodny matowy brąz, jedyny brazowy cien, ktory nie wpada na mojej twarzy w rudy, nie ma w sobie "pomaranczu". Mozna powiedziec szary brąz.
psycha jest offline  
Stary 2007-08-20, 19:36   #376
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Clinique bewitched to chłodny matowy brąz, jedyny brazowy cien, ktory nie wpada na mojej twarzy w rudy, nie ma w sobie "pomaranczu". Mozna powiedziec szary brąz.
Też sobie pomyslałam że może coś w C. znajde - musze sie jutro przejśc Już od jakiegoś czasu nosiłam sie z zamiarem szarpniecia się na cień z Clinique.

Wklejałaś tu jego fotke?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-20, 19:53   #377
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też sobie pomyslałam że może coś w C. znajde - musze sie jutro przejśc Już od jakiegoś czasu nosiłam sie z zamiarem szarpniecia się na cień z Clinique.

Wklejałaś tu jego fotke?
Znalazlam na ebay'u Cien jest "zimny", nie ma w nim cieplego odcienia, szukalam go dosc dlugo, w ogolnie dostepnej kolorowce nic podobnego nie znalazlam. Warto ten raz sie poswiecic, a na truskawie widzialam za ok 40 zł. Teraz szukam bezu perłowego... ktory tez tylko clinique ma w ofercie. Zobacz sobie tez kittycat, to wersja opalizujaca brazu z domieszka szarosci - tez zimny braz - tez clinique.
Zobacz najlepiej na zywo, maznij reke i wyjdz z nim na swiatlo dzienne

Co do zimnego brazu z drobinkami złotymi, ciemniejszy od kittykat to YSL ombre solo 10 jest fajny, tez sobie sprawdz

Ja szukam tylko takich cieni, poniewaz inne na mojej skorze staja sie rude. Mam jasna cere o lekko zoltym odcieniu, z piegami "miedzianymi", kasztanowe wlosy - takie zestawienie jest temu winne ze brązy wpadaja mi w pomarancz, poza brązami z domieszka szarosci - zimnymi brązami
Najwierniej oddaje kolor 2 fotka, zobaczysz zreszta na zywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fd84_1.JPG (15,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eyeshadow_021.jpg (5,9 KB, 35 załadowań)
psycha jest offline  
Stary 2007-08-20, 19:54   #378
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
postaram sie zrobic Ci taka, ktora wiernie oddaje ten kolor

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-20, 20:48   #379
evitka21
Zakorzenienie

kosmetyki bell mozna dostać w drogeriach natura, jesli u cibie są hosenko, albo w takich mniejszych sklepikach, albo na placach targowych w drogeryjkach...

evitka21 jest offline  
Stary 2007-08-20, 20:51   #380
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
kosmetyki bell mozna dostać w drogeriach natura, jesli u cibie są hosenko, albo w takich mniejszych sklepikach, albo na placach targowych w drogeryjkach...
są u mnie 3 duże Natury ale w żadnej nie mają Bell

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-20, 21:02   #381
Gween
Rozeznanie

Psycha, mogłabym prosić o zdjęcie Buttermilka maźniętego na ręce?
Gween jest offline  
Stary 2007-08-20, 21:19   #382
Daisy23
Zadomowienie

Gween- nie ma problemu A wiesz, ze o zmalowaniu juz pomyslalam ,obstrykalam i niedlugo wkleje
Champs- ciesze sie, ze moglam sie przydac
Zurawinko- to sa pudry w kulkach .Nie nablyszczaja.Sa matowe ,daja taki sam efekt jak puder sypki...No moze nie taki sam. Przez to,ze maja kolorowe kuleczki robia rozne sztuczki Pastelowy ozywia buzie na przyklad, rozowe tez ...Sa na " kiepskie " dni ,gdy buzia jest bez " zycia ". Brazowych bym nie polecila ,dzialaja jak kazdy inny puder brazujacy...tyle,ze nie za dobry.Moja strata. Jak juz zamawialam kosmetyki z APC to sie rozszalam i tak wyszlo Uzywam ich jako rozu.
Daisy23 jest offline  
Stary 2007-08-20, 21:24   #383
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Znalazlam na ebay'u Cien jest "zimny", nie ma w nim cieplego odcienia, szukalam go dosc dlugo, w ogolnie dostepnej kolorowce nic podobnego nie znalazlam. Warto ten raz sie poswiecic, a na truskawie widzialam za ok 40 zł. Teraz szukam bezu perłowego... ktory tez tylko clinique ma w ofercie. Zobacz sobie tez kittycat, to wersja opalizujaca brazu z domieszka szarosci - tez zimny braz - tez clinique.
Zobacz najlepiej na zywo, maznij reke i wyjdz z nim na swiatlo dzienne

Co do zimnego brazu z drobinkami złotymi, ciemniejszy od kittykat to YSL ombre solo 10 jest fajny, tez sobie sprawdz

Ja szukam tylko takich cieni, poniewaz inne na mojej skorze staja sie rude. Mam jasna cere o lekko zoltym odcieniu, z piegami "miedzianymi", kasztanowe wlosy - takie zestawienie jest temu winne ze brązy wpadaja mi w pomarancz, poza brązami z domieszka szarosci - zimnymi brązami
Najwierniej oddaje kolor 2 fotka, zobaczysz zreszta na zywo.
Dziękuję pięknie

Mam nadzieje że w Marionaud bedzie ten odcień. Na Allegro juz kukałam ale niestety nie ma tego odcienia A na zagranicznych portalach to jakoś sie obawiam kupowac ... bo jak z zapłata? przesyłka?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-08-21, 09:33   #384
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych -efekt EL Platinum Illuminator.
Zdjęcia w świetle dziennym, jedna warstwa (puder jest na szczycie kości policzkowej)
Podoba mi się efekt nie ma drobinek tylko właśnie taki "platynowy", bardziej metaliczny.
Stary 2007-08-21, 15:53   #385
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Dostalam swoje probki Rhea Wczoraj wrócił znad morza aparat, więc wrzucam zdjęcia. Podpisałam kolory i dla porównania dorzuciłam zdjęcia ze strony.
Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4816.JPG (108,4 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4817.JPG (96,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4818.JPG (104,7 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4819.JPG (97,0 KB, 168 załadowań)
Stary 2007-08-21, 15:59   #386
Ines-ka
Zakorzenienie

Śliczne te fiolety. Mam nadzieję, że niedługo coś nimi zmalujesz na MM?
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-08-21, 16:20   #387
Maromavath
Vampire Aristocrat

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Dostalam swoje probki Rhea Wczoraj wrócił znad morza aparat, więc wrzucam zdjęcia. Podpisałam kolory i dla porównania dorzuciłam zdjęcia ze strony.
Enjoy
A to jesteś gdzieś zapisana, zalogowana czy zarejestrowana, że dostajesz próbki??? Ja też chcę!!!
Pozdrawiam
Maromavath jest offline  
Stary 2007-08-21, 16:22   #388
cmoksia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Śliczne te fiolety. Mam nadzieję, że niedługo coś nimi zmalujesz na MM?
no to ba nie wiem jeszcze kiedy, ale napewno zmaluję
Cytat:
Napisane przez Maromavath Pokaż wiadomość
A to jesteś gdzieś zapisana, zalogowana czy zarejestrowana, że dostajesz próbki??? Ja też chcę!!!
Pozdrawiam
zamówiłam na Allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5461374
dostałam, w sensie, że już doszły

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2007-08-21 o 17:04
cmoksia jest offline  
Stary 2007-08-21, 16:33   #389
Maromavath
Vampire Aristocrat

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
zamówiłam na Allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5461374
dostałam w sensie, doszły już
Dziękuje

Daria jesteś ode mnie tylko rok starsza, ale jak Ty dojrzale wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!: cmok:
Maromavath jest offline  
Stary 2007-08-21, 17:05   #390
cmoksia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maromavath Pokaż wiadomość
Dziękuje

Daria jesteś ode mnie tylko rok starsza, ale jak Ty dojrzale wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!: cmok:
nie ma za co

Mama mi ciągle truje, że wyglądam staro ale ja zawsze tak miałam

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości