NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-02-20, 18:12   #4951
buzichocho
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też go dostała i zaciekawił mnie. Nie wiesz czy on jest za zakupy od jakiejś kwoty, czy po prostu zależy to od dobrej woli sprzedawcy?
oj nie mam pojecia.. ale wiem tez ze dawali taki zestaw jak ktos zakłada u nich karte (moja kolezanka też dostała)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Buzichocho czy te trójkolorowe cienie na dole strony http://wizaz.pl/forum/attachment.php...postid=6650124 to Biguine? Jesteś z nich zadowolona? Jaki dają efekt, czy są trwałe?
tak to Biguine. Jestem z nich w miarę zadowolona, choć osypują się trochę przy nakładaniu. Są raczej srednio napigmentowane i ten najjasniejszy kolor (ten w środku) jest beznadzejny -wogóle nie daje koloru, tylko sam brokat. Jesli chodzi o trwałość to chyba wypadają dobrze, choc ja zawsze nakładam baze..
Mam nadzieje że pomogłam

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
buzichocho co to za cienie, te wypiekane http://wizaz.pl/forum/attachment.php...postid=6650124 ?
te na samym dole? to biguine
Stary 2008-02-20, 18:17   #4952
buzichocho
Zakorzenienie

Hosenko jaki masz nr różu Deborah?
Stary 2008-02-20, 19:10   #4953
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
oj nie mam pojecia.. ale wiem tez ze dawali taki zestaw jak ktos zakłada u nich karte (moja kolezanka też dostała)

tak to Biguine. Jestem z nich w miarę zadowolona, choć osypują się trochę przy nakładaniu. Są raczej srednio napigmentowane i ten najjasniejszy kolor (ten w środku) jest beznadzejny -wogóle nie daje koloru, tylko sam brokat. Jesli chodzi o trwałość to chyba wypadają dobrze, choc ja zawsze nakładam baze..
Mam nadzieje że pomogłam

te na samym dole? to biguine
Dzięki ;* Bo kolorki mają fajne chyba bliżej się nimi zainteresuje
Stary 2008-02-20, 20:54   #4954
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Ooo nie, przepraszam bardzo ale nie mam takiej możliwości.

amoglabys przynajmniej pociagnac nimi policzek ? nie musisz calej twarzy pokazywac chodzi mi tylko o ofekt jaki daja
KlatkaNaPtaszka jest offline  
Stary 2008-02-20, 21:01   #4955
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
amoglabys przynajmniej pociagnac nimi policzek ? nie musisz calej twarzy pokazywac chodzi mi tylko o ofekt jaki daja
dziwnie mi się kojarzy Twój nick
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2008-02-20, 21:14   #4956
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Hosenko jaki masz nr różu Deborah?
nr 59 - Mogano. Kolor wrzosowy U mnie wpada lekko w brązo-beż.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2008-02-20, 21:19   #4957
truheart
Zakorzenienie

buzichocho-piękna aktualizacjawłaściw ie mogłaby robić za całą kolekcję spokojnie Bardzo mi się podobuje
Cienie ID Classic Nougats to jedne z moich najbardziej ulubionych codziennych cieni,taki efekt w sam raz do pracy
Golden Cacao też mam, ale denerwują mnie te drobinki z pierwszego i trzeciego paska-strasznie się osypują...dlatego głównie używam z nich tego środkowego. A Ty jak jak je oceniasz?
truheart jest offline  
Stary 2008-02-20, 21:51   #4958
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Na Piłsudskiego miedzy Piotrkowską a Sienkiewicza, trzeba wejść po schodach na górę, była tam kiedyś poczta, może kojarzysz? Sklep jest po stronie Centralu 2, idąc w stronę Sienkiewicza jest taki mały szyld sklepu i strzałka, trochę nieprzyjemnie się tam wchodzi Mniej więcej na wysokości Urzędu Marszałkowskiego.

W tym supermarkecie jest wszytko, typowa chińszczyzna ale jest tez bardzo dużo kosmetyków znanych głównie z bazarków, dużo cieni, paletek, lakierów, błyszczyków - wiele nieznanych dla mnie wcześniej firm; wszystko taniusieńkie więc warto tam pogrzebać. Miałam kiedyś na oku sympatyczną paletkę cieni ale jak sie zdecydowałam na zakup to już jej nie było

Dawno już tam nie byłam więc nie wiem co aktualnie maja w sprzedaży ale myślę, ze nie zrezygnowali z tych kolorowych mazidełek.
dziękuję. Czyli idąc Piotrkowską mam wejśc do Centralu 2

Buzichocho smakowita aktualizacja

agabil1 jest offline  
Stary 2008-02-20, 22:06   #4959
Małgosia*79
Raczkowanie

Cytat:
to i ja wklejam moją aktualizacje ze stycznia/lutego
uff..troszke mi się tego uzbierało -nie krzyczcie...
niedługo moze wkleje cały moj zbiorek bo troche sie u mnie w kolorówce pozmieniało
Super aktualizacja

O ile dobrze zauważyłam to masz poczwórne cienie PUPA. Widziałam je ostatnio w GC i zastanawiałam się czy się nie skusić. Ale rozsądek wziął górę (do czasu). Powiedz mi jak oceniasz te cienie? Zadowolona z nich jesteś? Długo utrzymują się na powiekach, trwałe są? Kolory są nasycone?
Małgosia*79 jest offline  
Stary 2008-02-20, 22:50   #4960
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję. Czyli idąc Piotrkowską mam wejśc do Centralu 2
Nie, sklep jest na Piłsudskiego; central 2 podałam dla orientacji, ze to po tej stronie a nie po stronie silver screen Idąc Piotrkowską należy skręcić w Piłsudskiego i iść w stronę Sienkiewicza, mniej więcej w połowie drogi będzie szyld i tam trezba po schodkach na górę; chyba zaraz za urzędem Marszałkowskim
Stary 2008-02-20, 23:12   #4961
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
nr 59 - Mogano. Kolor wrzosowy U mnie wpada lekko w brązo-beż.
to muszę go oglądnąć w najbliższym czasie bo ślicznie się prezentuje..
Lubie takie brązo-beże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
buzichocho-piękna aktualizacjawłaściw ie mogłaby robić za całą kolekcję spokojnie Bardzo mi się podobuje
Cienie ID Classic Nougats to jedne z moich najbardziej ulubionych codziennych cieni,taki efekt w sam raz do pracy
Golden Cacao też mam, ale denerwują mnie te drobinki z pierwszego i trzeciego paska-strasznie się osypują...dlatego głównie używam z nich tego środkowego. A Ty jak jak je oceniasz?
dziękuje ślicznie
Ja też uwielbiam classic nougats -pamietam że one od zawsze były w moim kuferku, niedawno mi ich zabrakło i znow je kupiłam
w zasadzie pasują do wszystkiego i mozna szybko zrobić prosty a zarazem elegancki dzienny makijazyk.
Jeśli chodzi o Golden Cacao to juz mniej mi podchodzą- głównie przez ten brokat..niemiłosiernie osypuje się na poliki, ale w sumie jest do usuniecia jesli uprzednio nałoze wiecej sypkacza pod oczy wiec ich tak do konca nie skreslam..

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Buzichocho smakowita aktualizacja
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Super aktualizacja

O ile dobrze zauważyłam to masz poczwórne cienie PUPA. Widziałam je ostatnio w GC i zastanawiałam się czy się nie skusić. Ale rozsądek wziął górę (do czasu). Powiedz mi jak oceniasz te cienie? Zadowolona z nich jesteś? Długo utrzymują się na powiekach, trwałe są? Kolory są nasycone?
Z cieni PUPA jestem bardzo zadowolona. Sa naprawde dobrze nasycone kolorem (czarny jest naprawde czarny!), w ciagu dnia kolorki nie blakna na powiecenie i nie osypują się przy nakładaniu. Maja miekka i jedwabista konsystencje wiec fajnie sie nimi cieniuje.
Jesli chodzi o trwałosc to ciezko mi powiedziec bo zawsze stosuje baze, ale o ile dobrze pamietam to raz własnie wyszłam w nich bez bazy i troche wytrzymały więc jest naprawde dobrze bo powieka szybko mi sie tłuści.
Stary 2008-02-21, 09:34   #4962
Larissa123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Na zdjęciach nic prawie nie widać, efekt z aparatu nie dorównuje ani troszeczkę temu widzianemu gołym okiem. Chyba że ktoś zrobi zdjęcia profesjonalnym aparatem z odpowiednim oświetleniem. Wszystko też zależy od karnacji, na Tobie mogą zupełnie inaczej wyglądać niż na mnie. Może przed zakupem warto przetestować samemu na stoisku guerlaina, jak myslisz?
Larissa123 jest offline  
Stary 2008-02-21, 10:31   #4963
Estella
Zakorzenienie

Buzichocho bardzo ładne nabytki spokojnie mogłyby służyć za całą kolekcję
Bardzo podobają mi się cienie IsaDory; ja mam jedną trójeczkę z brązem i khaki; muszę obejrzeć te brązy w sklepie.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2008-02-21, 10:46   #4964
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
to muszę go oglądnąć w najbliższym czasie bo ślicznie się prezentuje..
Lubie takie brązo-beże
U mnie daje efekt wrzoso-beżu/brązu.
Musiałabyś przetestwac na twarzy i zobaczyć jak bedzie u Ciebie wygladać, bo np. na mojej ręce tego beżo-brązu nei widziałam - sam, czysty wrzos.
A z koleji MagJa pisała, że u niej na skórze podchodzi pod brzoskwinię.

Cytat:
dziękuje ślicznie
Ja też uwielbiam classic nougats -pamietam że one od zawsze były w moim kuferku, niedawno mi ich zabrakło i znow je kupiłam
w zasadzie pasują do wszystkiego i mozna szybko zrobić prosty a zarazem elegancki dzienny makijazyk.
Jeśli chodzi o Golden Cacao to juz mniej mi podchodzą- głównie przez ten brokat..niemiłosiernie osypuje się na poliki, ale w sumie jest do usuniecia jesli uprzednio nałoze wiecej sypkacza pod oczy wiec ich tak do konca nie skreslam..
A które to sa Classic Nougats? Jaki dają efekt? Są ciepłe czy zimne?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-02-21, 13:24   #4965
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
dziwnie mi się kojarzy Twój nick

Dlaczego?
KlatkaNaPtaszka jest offline  
Stary 2008-02-21, 19:56   #4966
buzichocho
Zakorzenienie

Estello -dziekuje

Hosenko
-classic nougats zaznaczyłam na zdjęciu poniżej, wg mnie to raczej ciepły brąz, choć w opakowaniu tak nie wygląda..
Odnośnie różu to zapewne przy najbliższej okazji przetestuje bo naprawde prezentuje się ciekawie,a z drugiej strony nie chce żeby mi sie kolor zdublował z innym rózem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06456.jpg (69,5 KB, 93 załadowań)
Stary 2008-02-21, 20:05   #4967
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Estello -dziekuje

Hosenko -classic nougats zaznaczyłam na zdjęciu poniżej, wg mnie to raczej ciepły brąz, choć w opakowaniu tak nie wygląda..
Odnośnie różu to zapewne przy najbliższej okazji przetestuje bo naprawde prezentuje się ciekawie,a z drugiej strony nie chce żeby mi sie kolor zdublował z innym rózem
Dzięki
Skoro ciepły - to po sprawie nie dla mnie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2008-02-21, 20:09   #4968
rzyrafka
Zakorzenienie

O, Buzichocho akurat Cię chciałam pomęczyć
Testowałaś juz granatowy cień RedEarth? Czy jest równie intensywny na oku i czy długo się trzyma bez bazy
A z nowej aktualizacji opowiedz o paletce Pupy- zakochałam się w GC w odcieniach zieleni i brązu no i w konsystencji tych kosteczek a Twój zestaw kolorów ktoś mi sprzątnął sprzed nosa na all. za 50 zł, to nie Ty

Edit: oj, nie zauważyłam odpowiedzi o Pupie, to czekam na wieści o RE

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2008-02-21 o 22:02
rzyrafka jest offline  
Stary 2008-02-21, 21:01   #4969
Małgosia*79
Raczkowanie

Cytat:

Z cieni PUPA jestem bardzo zadowolona. Sa naprawde dobrze nasycone kolorem (czarny jest naprawde czarny!), w ciagu dnia kolorki nie blakna na powiecenie i nie osypują się przy nakładaniu. Maja miekka i jedwabista konsystencje wiec fajnie sie nimi cieniuje.
Jesli chodzi o trwałosc to ciezko mi powiedziec bo zawsze stosuje baze, ale o ile dobrze pamietam to raz własnie wyszłam w nich bez bazy i troche wytrzymały więc jest naprawde dobrze bo powieka szybko mi sie tłuści.

Dzięki serdeczne
W takim razie przy najbliższej okazji przyjże się im bliżej
Małgosia*79 jest offline  
Stary 2008-02-21, 22:27   #4970
aanitka19
Raczkowanie

GG do aanitka19

moja aktualizacja juz wyprobowana i super zadowolona jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefit.JPG (48,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit 2.JPG (36,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bobbi.JPG (42,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bobbi2.JPG (45,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cliniqe.JPG (54,2 KB, 119 załadowań)

kto ze mna zaczyna biegac ?

kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline  
Stary 2008-02-21, 22:29   #4971
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
moja aktualizacja juz wyprobowana i super zadowolona jestem

hmmm a gdzie dorwalas ta mozaike Clinique? kiedys chcialam ja kupic ale nigdzie nie moglam jej dostac...
bardzo fajna aktualizacja

czy masz wiecej kosmetykow Benefit? czy to pierwszy zakup?
justitia jest offline  
Stary 2008-02-21, 22:48   #4972
aanitka19
Raczkowanie

GG do aanitka19

mozaika byla w John Lewisa benefitu mam ''georgie '' jeszcze ,ale mierze sie na ten maly zestawik korektorów realness of concentrate , sie nazywa , moja kolezanka ma i jest swietny a Ty masz cos z benefitu?

aanitka19 jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:02   #4973
Estella
Zakorzenienie

Co sądzisz o paletce Beneiftu? Bo bardzo podobają mi się kolory i nawet zastanawiałam się nad nią. Szkoda, ze mam dużo podobnych odcieni:/

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:05   #4974
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
mozaika byla w John Lewisa benefitu mam ''georgie '' jeszcze ,ale mierze sie na ten maly zestawik korektorów realness of concentrate , sie nazywa , moja kolezanka ma i jest swietny a Ty masz cos z benefitu?

mam baze pod cienie, tusz BadGal, zestaw do ust :balsam i peeling, i pedzelek do linerow bardzo sobie to chwale
justitia jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:06   #4975
aanitka19
Raczkowanie

GG do aanitka19

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Co sądzisz o paletce Beneiftu? Bo bardzo podobają mi się kolory i nawet zastanawiałam się nad nią. Szkoda, ze mam dużo podobnych odcieni:/
ja mam prawie wszytskie cienie do oczu w takich odcieniach wedlug mnie swietna , korektor jest naprawde dobry , kryje moje cienie pod oczami ,a to duzy wyczyn pedzelki tez lux , i ogolnie bardzo fajny naturalny efekt daja , na MM mam makijaz , moj pierwszy robiony wlasnie ta paletka nie przeraz sie zlym cieniowaniem mysle ,ze jak ktos umie wykonac makijaz to bedzie zadowolony

aanitka19 jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:06   #4976
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
...ale mierze sie na ten maly zestawik korektorów realness of concentrate
Realness of Concealness

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja moge odpowiedziec Paletka jest super. Bardzo zyciowe kolory. Najciemniejszy kolor swietnie nadaje sie w moim przypadku do brwi, nakladany dolaczonym pedzelkiem. Brwi wygladaja b. naturalnie. Cienie pozwalaja dobrze "wymodelowac" oko. Korektora zas nie uzywam, za ciemny zreszta jest.
aaliyah jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:07   #4977
aanitka19
Raczkowanie

GG do aanitka19

oo baze pod cienie? a jak sie nazywa? a tusz widzialam ,ale szczoteczka mi sie taka malo ''robocza'' wydawala i nawet nie probowalam jak sie sprawuje?

aaliyah dokladnie tak

aanitka19 jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:12   #4978
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
oo baze pod cienie? a jak sie nazywa? a tusz widzialam ,ale szczoteczka mi sie taka malo ''robocza'' wydawala i nawet nie probowalam jak sie sprawuje?

do ust :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=199565
baza:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=163246
tusz:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=185165

justitia jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:33   #4979
aanitka19
Raczkowanie

GG do aanitka19

dziekuje bardzo oj to cos sie chyba skusze na ta baze i tusz bo do ust narazie nie potrzebuje

aanitka19 jest offline  
Stary 2008-02-21, 23:36   #4980
Estella
Zakorzenienie

Dzięki, zaraz obejrze makijaż swoją drogą zestaw korektorów też mnie kusi. Czy takie małe ilości sa wydajne i starczają na długo?

BadGal daje mocny efekt czy raczej naturalny?

Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości