NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 21:29   #631
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

cd.

pozdrawiam was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040310.jpg (95,4 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040312.jpg (118,3 KB, 399 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040314.jpg (108,5 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040315.jpg (107,8 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040319.jpg (91,3 KB, 188 załadowań)
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 21:36   #632
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

jakei są cienie sypkie Kryolana w porównaniu z Inglotami (jeśli to one są obok)?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 21:39   #633
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

obok sa pigmenty maca. a wiec tak. kryolana sa calkiem fajne jak chodzi o jakosc nakladanie itd. maca pigmenty maja super kolory ktore sie niesamowicie trzymaja nawet bez fixera.
natomiast moje doswiadczenia z inglotem sa fatalne a sypkie to juz wogole porazka... ale kazdy lubi co innego
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:33   #634
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A bardzo mozliwe Sama chyba moj kufer przekaze w spadku tacie kiedy w koncu zaczne ograniczac kolorowke
Swój chciałam przekazać TŻowi ale powiedział, że go nie weźmie bo jest za ładny a drugi, mniejszy już kupiłam i zamiast opróżniać duży zapełniam powoli i ten mniejszy

Faraula - ile Mac-ów! To tym zestawem do brwi miałaś je pomalowane w swoim makijażu? Ładnie Zadowolona jestes z pędzli?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:39   #635
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

jolla11 aha tym zestawem najczesciej podkreslam brwi, wosku uzywam jak maluje dziewczyny z jasnymi brwiami wszelkie blondyni i jasne szatynki. wosk jest wtedy fajny bo nadaje lekko kolor jedynie wloskom nic a nic nie widac na skorze, przez co brwi sa wspaniale podkreslone. ja osobscie mam duuuzo ciemniejsze wiec uzywam cienia, ktory w polaczeniu z pedzelkiem do niego jest rewelacyjny.

z pedzli: bardzo zadowolona jak mowila moja guru od makijazu roula riachi, zeby zrobic dobry makijaz trzeba miec lekka reke i bardzo dobre pedzle. stosuje sie do jej rad
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 08:16   #636
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

MagJaFajny kuferek Co prawda na moje skarby byłby stanowczo za mały, ale na wyjazdy w sam raz. Czy dobrze się domyślam, że to zdobycz ze sklepu "Wszystko za 5zł"? Bo widziałam na pielęgnacyjnym, że i turban za 5zł kupiłaś...

tak kupiłam to i to w sklepie za 5 zł
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 08:27   #637
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Rzyrafko lakier Bell daje przejrzystykolor, nie jest kryjący.
Pomadko, mam przesyła buziaki
Faraula, jakie sztuczne rzęsy polecasz do domowego uzytku?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 08:50   #638
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

estella: polecam kepki sztuczne rzesy tylko do okreslonego makijazu poniewaz efekt jest zawsze nieco przerysowany, a kepek sie nie odrozni. a co do firmy, to nei ma wiekszego znaczenia ja kupuje art deco krotkie i medium, ale mam tez z kryolanu i jakies takei z bazarku.
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:10   #639
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

tak mi się przypomniało ze któraś wizażanka szukała buttermilka w paletce. Znalazłam na allegro taką: klik
36zł za chyba miniaturkę

(a swoją drogą ten zielony plastik opakoań cliniqua jest dla mnie wstrętny...)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 10:04   #640
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Ooo, jak miło, dziękuję
Jednakże się nie skuszę, bo ta zieleń mnie odrzuca, ale może komuś się przyda
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 10:13   #641
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Jeden to Juice - Natural Rose, a drugi to Natural Glow - Juicy Rose Glow (ale doczytałam się, że ta seria łączy różne wcześniejsze błyszczyki, tylko jest w naturalnych kolorach). Więc mam dwa Juice Ten pierwszy wpada w róż, a drugi w przybrudzony róż-beż.
Bourjois sie nie lepi, ale jest dość gęsty, podczas nakładania. Czuc go na ustach.
Ja bym optowała za szminka EL; Gurlain ma słodkawy zapach, który mnie drażni; raczej nadaje b. delikatny przejrzysty kolor. EL ma mnóstwo fajnych odcieni, jest lekko kryjący, kremowy i delikatnie połyskuje (ale to pewnie od odcienia zależy). Szminki i błyszczyki EL to ulubieńcy mojej mamy kupuje je od chyba ponad 16lat.
Lakier jest świetny i na pewno kupie go ponownie; bardzo ładnie wygląda na paznokciach, nieźle się trzyma (niestety po 3 dniach widać u mnie odrost i muszę malować od nowa). Czerwień ma śliczny odcień, niestety nie wyszedł na zdjęciach.
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Spisałam sobie numerek jednego Glam Shine'a, bo podczas zakupów zwykle te kolory mi skaczą przed oczami i nie wiem który wziąć

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
witam moje nowe kolezanki po fachu sroczki
Piękna kolekcja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 10:52   #642
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

a dziekuje maju

zielen clinique jest o-d-s-t-r-a-s-z-a-j-a-c-a! hehe jestem estetka i nie moge sie przemoc fuj fuj
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 10:53   #643
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Wow - myslalam, ze omylkowo wpadlam na MUA lub MUT, ile Mac'ow
Faraula omdlewajaca kolekcja Piszesz, ze malowalas wiele blondynek, mozesz mi doradzic dobry brazowy tusz do rzes? Nie musi wydluzac, zageszczac, ani robic cudow ale ma byc jasnobrazowy i nie rozmazywac sie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:00   #644
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Faraula , ale zbiory cudne, szczególnie zazdroszczę pigmentów Mac'a

To moja skromna paletka Inglota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka1.jpg (88,9 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka2.jpg (79,2 KB, 131 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:14   #645
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Faraula kolekcja wspaniała i bardzo ciekawa. Bardzo mi sie podoba
Bardzo mnie interesuje wszystko co masz MACa
Możesz mi udzielić parę rad?
Jaką maskare warto kupic z MACa. Zależy mi na mocnym podkreśleniu rzęs, pogrubieniu i wydłużeniu bez sklejania i osypywania tuszu.
Jaki numer ma pedzelek do linera w żelu z którego jestes zadowolona?
A i jeszcze podkład MAC jaki jest?

Edit: jeszcze sobie przypomniałam coś

Jaki pędzelek polecasz do sypkich cieni ?
Do czego jest pędzel drugi na fotce z jasną końcówka? I jak jest?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:39   #646
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Faraula-bardzo przyjemna kolekcja.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pomadka to Avon - w opakowaniu wściekła jarzeniówka, na ustach delikatny przejrzysty kolor z drobinkami. Gruszkowate to H&M
Ta resztka w prawym górnym rogu? To puder Bourjois w czarnym opakowaniu z różowymi kwiatuszkami.
A jeśli chodzi o moje resztki to L'oreal Glam Bronze w odcieniu Carribean Sun.
Mamę nie omieszkam pochwalić
Estell, a ta pomadka to z jakiej serii? Diamentowa?!

A ta resztka brązera z fotki.

Dzięki za odp.
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja dzisiaj poległam - kupiłam torbe, w tytule 'przesyłka gratis', w aukcji koszt wysyłki 0zł, a tu mi babka nie dość, że nie chce udostępnić płatności allegro to jeszcze nagle krzyczy 8zł za przesyłkę
Według mnie nie powinnaś płacić za przesyłkę, gdyż sprzedająca zdeklarowała się, że koszt przesyłki, jest JEJ kosztem...

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja mam swoich sprawdzonych sprzedawców, z którymi nie mam żadnych problemów. Gorzej z kupującymi - też mogę powiedzieć, że coraz bardziej chamscy Raz, że nie wysilają się nawet na żadną staranność przy pisaniu maili z pytaniem, czasem nawet nie odpisuję bo nie chce mi się domyślać "co autor miał na myśli". Potrafią się - jak to nazywają - "targować" o opłatę za wysyłkę dosłownie o 2-3zł (przy normalnych kosztach - 8zł). Ostatnio był szczyt: dziewczyna prosiła mnie kilkakrotnie o wystawienie torby którą niedawno kupiłam, kiedy wreszcie wystawiłam - sama stwierdziła, że zapłaci mi w ratach a nie w ustalonym przeze mnie terminie, ciągle przesuwała bo coś jej wypadało, wreszcie ostatnia "rata" wpłynęła po chyba 25dniach. Teraz nie wystawia komentarza, bo doskonale wie że pozytywa za takie coś nie powinna dostać...

Estello, miło popatrzeć na Twoją kolekcję
Czasami też coś sprzedaje i wiem jacy ignoranci grasują na Allegro. Nieraz mam naprawdę extra Kupującego/Sprzedającego, ale są momenty, że odechciewa mi się coś kupować/sprzedawać.

I niestety coraz częściej ludzie liczą na to, że im się uda, bo wezmą mnie na huki.
Akurat.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pomadko, mam przesyła buziaki
Dziękuję i Też ucałuj mamę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:20   #647
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziewczyny ile kosztuje taka paletka INGLOTA?? To zależy od cieni czy od jakiś innych "czynników"??
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:02   #648
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;5178253]Dziewczyny ile kosztuje taka paletka INGLOTA?? To zależy od cieni czy od jakiś innych "czynników"??[/QUOTE]
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80670 polecam ten wątek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:43   #649
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Dziękuje!!!
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 16:48   #650
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurcze, jak miło popatrzeć. Nie za mało, nie za dużo, wszystko takie dopasowane i zgrane Zazdroszczę Od dziś jesteś moim idolem

A czy Rimmel też dobrze kryje? Masz może porównanie z pędzelkowym Touche Magique L'Oreala? Mój L'Oreal się kończy, a widziałam w Rossmannie zestaw Recover podkład + korektor w cenie podkładu i tak sobie dumam...
Ja nie mam problemów ze skóra pod oczami - korektor mam troszkę jaśniejszy niż podkład i skóra pod oczami robi sie lekko rozjaśniona. Ładnie to wygląda, lekko kryje, ale nie bardzo mocno. Ja jestem z niego zadowolona - w przeciwieństwie do podkładu nie ma drobinek.
Moja fanko
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Estell, a ta pomadka to z jakiej serii? Diamentowa?!

A ta resztka brązera z fotki.

Dziękuję i Też ucałuj mamę.
Puder jest z L'oreala - bardzo ładny, naturalny odcień - dla lekko opalonej skóry blondynki.
Szminka to ta http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17300

Faraula - właśnie chodzi mi o lekko przerysowany efekt na przykład na imprezę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:59   #651
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

faraula
bardzo kolorowa kolekcja...
sorki ze to napisze ale niektore twoje kosmetyki wygladaja jakby dawno uplynela ich data waznosci...(rozwarstwione fluidy,blyszczyki)
moze posprawdzaj ich daty...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 18:08   #652
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Bee jaki masz kolor JT?
I napisz słówko o pomadce Lancome. fajna jest, jaki masz kolor, jak z trwałością...?
Truskaweczke mam. Nawet niezly,dlugo sie trzyma i jakoś nie klei się tak jak inne JT.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań
Pi pierwsze - co to za tusz Lancome i jaki jest? Jakie pogrubienie? Wydłużenie i czy rzęsy pozostają miękkie czy tusz je usztywnia? Wykańczam właśnie mascarę i szukam inspiracji na nową
Pomadka Lancome? Daje wyraźny kolor? I czy mocno nabłyszcza? Czy jest raczej satynowa?

O, i podpinam sie pod pytanie o trwałość
Co do tuszu, to jeszcze nie probowalam, bo zachwycam sie Masterpiece Max i nie chce żadnego innego... To jest L'extreme, wydluzajacy.

Pomadkę bardzo lubię. To moja pierwszy pomadkowy zakup zresztą. Cale życie miałam błyszczyki, ale ze się starzeje to wypadało kupić wreszcie jakaś szminkę Na pierwszy ogień poszła wiec Color Fever Shine Lancome. Cos posredniego miedzy błyszczykiem, a pomadka,bo jest najbardziej transparentna i blyszczaca z calego wyboru Lancome. Wybralam takze najjaśniejszy kolor, cieply Apricot Haze nr 100 niz jakikolwiek blyszczyk, ale jedzenia nie przetrzyma. Brudzi tez kubki. Zapach typowy dla Lancome, czyli szminkowaty. Ja wolałabym cos bardziej wyszukanego jednak Kusi mnie bardzo Guerlain Kiss Kiss,wiec moze to bedzie nastepny zakup...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 18:40   #653
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Agabil swietna paletka, juz sie nie moge doczekac makijazy Napisz prosze czy cien 442 to sliwka? Tak mi sie podoba gama kolorystyczna i duzy wybor Inglota ale ich cienie zbieraja mi sie w zalamaniu powieki czego nie trawie. Od jakiegos czasu mam baze Lumene, moze skusze sie znow na jakis cien i tym razem bedzie lepiej Albo gorzej jak sie zachwyce i wpadne w nalog

OT. W sprawie dyskusyjnej paletki Revlon. Dostalam odpowiedz z Baltic Company - potwierdzili, ze paleta z takimi aplikatorami to podroba. Sprzedajaca zgodzila sie przyjac palete i zwrocic naleznosc za aukcje jeszcze przed wyjasnieniami ze strony BC. Jak juz sie wszystko zakonczy opisze wszystko na jakims odpowiednim watku lub zaloze wlasny.
Aha - po obejrzeniu w sklepie testerow palety Sultry Smoke zachwycilam sie jeszcze bardziej i na pewno ja zakupie ale tym razem skieruje swoje kroki prosto do Douglasa. Granat to najprawdziwszy marynarski, ciemny granat, a czern to czern. Niestety musze troche poczekac z zakupem, a szkoda, bo chetnie trzasnelabym zdjecia porownawcze pordoby i oryginalu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:05   #654
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agabil swietna paletka, juz sie nie moge doczekac makijazy Napisz prosze czy cien 442 to sliwka? Tak mi sie podoba gama kolorystyczna i duzy wybor Inglota ale ich cienie zbieraja mi sie w zalamaniu powieki czego nie trawie. Od jakiegos czasu mam baze Lumene, moze skusze sie znow na jakis cien i tym razem bedzie lepiej Albo gorzej jak sie zachwyce i wpadne w nalog
Vril
Zarówno P442 jak i M776 to takie ciemne stonowane śliwki. 442 jest ciut jaśniejsza i minimalnie żywsza no i oczywiscie perłowa.
Co do jakości-wiesz, ja tez nie lubiłam Inglotów przez długi czas. Ale te cienie w paletce są inne, bardzo fajne, świetnie się ze soba łączą i długo wytrzymują na oku. Na pewno skuszę się jeszcze na jakąś paletkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:21   #655
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha - po obejrzeniu w sklepie testerow palety Sultry Smoke zachwycilam sie jeszcze bardziej i na pewno ja zakupie ale tym razem skieruje swoje kroki prosto do Douglasa. Granat to najprawdziwszy marynarski, ciemny granat, a czern to czern. Niestety musze troche poczekac z zakupem, a szkoda, bo chetnie trzasnelabym zdjecia porownawcze pordoby i oryginalu.

Nie powinnaś tego była pisać, aa. Teraz to naprawdę się 'napaliłam' na sultry smoke. Jak kupisz to proszę o zdjęcia kolorów na ręce, bo niestety nie mam gdzie przetestować cieni. Ale ten granat i czerń kuszą.
Dobrze, że wszystko się wyjaśniło z tymi Revlonami Jestem za tym, żebyś podała nick sprzedawcy, żeby nikt już sie nie naciął.
Życzę powodzenia z odzyskiwaniem pieniędzy
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:38   #656
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
faraula
bardzo kolorowa kolekcja...
sorki ze to napisze ale niektore twoje kosmetyki wygladaja jakby dawno uplynela ich data waznosci...(rozwarstwione fluidy,blyszczyki)
moze posprawdzaj ich daty...
Meri99 sorki, że to napisze ale nie jest to grzeczne z Twojej strony. Może powinnaś swoją uwagę wysłac na PW do Farauli?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:41   #657
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Estella jesli chodzi o rzesy to mam te maca, spoko sa, recznie plecione i nawet ladnie wygladaja. nie probowalam zbytnio innych bo regularnie doczepiam kepki i jesli chce mocniejszy efekt to je mocniej tuszuje i nadal wydaje mi sie ze sa jakies takie wygodneijsze niz cale rzesy.

vril przede wszystkim nie uwazam ze blondynki musza uzywac brazu ladny czarny i ewentualnie braz na dolnej powiece daja faniejszy efekt. ale jak chcesz brazowy to ladny jest masterpiece i rzesy naprawde ladnine wygladaja. ale wiesz jak jest z tuszami... chyba nikt nigdy nie znalaz tuszu ktory bedzie sprawdzal sie u wszytkich.

13ryjek pedzelek nr 231 zalaczam na zdjeciu, z podkladow jestem zadowolona. plynny mineralize jest lekki idzieki satynowemu wykonczeniu skora bardzo swierzo wyglada, ladnie sie zlewa, moisture blend, jest bardzo fajny daje od razu takie pudrowe wykonczenie, ale jego aplikacja jest trudniejsza. z mascar mam zoom lash i bardzo ladnie wydluza rzesy niestety jest gesty i latwo przypadkiem skleic przy malowaniu.
pedzel ten dziwny uzywam do blendowania twarzy, czasami nakladam nim roz. pieknie wszytko rozciera jedyny minius to koszmarna cena

meri99 nie no na przeterminowane nie ma miejsca w kuferku blyszczyki guerlaina sa z letniej kolekcji 2006 ale kpuione pod koniec roku i ciagle ich uzywam i sa poprostu na wykonczeniu, zreszta duzo uzywam kosmetyow i opakowania nie sa pelne. a co do podkladu to MAC ma miesiac i jest absolutnie swierzy, tylko jak lezal do fotografii to tak sie ukrztaltowal. coz a guerlain bardzo rzadko uzywany i fakt troche stoi w zapomnieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040320.jpg (45,1 KB, 38 załadowań)
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 21:59   #658
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Agabil dziekuje Mozesz jeszcze napisac, ktory rodzaj cieni Inglot polecasz jako najtrwalszy - Vertigo, Integra, Matrix,etc.?

Gween po zakupie Sultry Smoke wkleje zdjecia na skorze Pokusze, a co - w przypadku Revlon Colorstay moge polecac w ciemno, bo to bardzo dobre cienie, moje zielenie to drugie po Mleczaku najczesciej uzywane przeze mnie malowidla

Faraula, dla mnie tylko i wylacznie braz, bo mam jasna karnacje, przezroczyste rzesy i brwi oraz naturalne blond wlosy - z czernia na oku wygladam jakbym sie urwala z teatru Kabuki Przyjrze sie temu MF, chociaz niepokoi mnie jego fikusna szczoteczka.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 22:22   #659
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
,pedzel ten dziwny uzywam do blendowania twarzy, czasami nakladam nim roz. pieknie wszytko rozciera jedyny minius to koszmarna cena
A co to jest blendowanie ??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Faraula, dla mnie tylko i wylacznie braz, bo mam jasna karnacje, przezroczyste rzesy i brwi oraz naturalne blond wlosy - z czernia na oku wygladam jakbym sie urwala z teatru Kabuki Przyjrze sie temu MF, chociaz niepokoi mnie jego fikusna szczoteczka.
Ja też jestem naturalną jasną blondynką o niewidocznych rzęsach i brwiach zawsze używałam grafitowych tuszów zanim przestali jakiekolwiek grafitowe w przystępnej cenie sprzedawać . Przyzwyczaiłam się więc do czarnych bo brązowe jakoś tak za ciepłe są dla mnie. A masterpiece ten z czerwoną szczoteczką jest superancki - nigdy w życiu nie miałam takich gęstych i podkręconych rzęs
M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 22:24   #660
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Mój dzisijeszy zakup
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02-09-07_1602.jpg (91,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02-09-07_1603.jpg (93,1 KB, 65 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.