NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-11, 08:31   #811
maja55
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aneta??? przecudowny zbiór. Same najlepsze "kąski"

Powiedz mi czy bardziej jesteś zadowolona z tych jasnych, pastelowych cieni Clarins czy Guerlain?

Co daje największy, jasny błysk: biała czekolad Bourjois, Revlon Skinlights czy beżowe meteoryty Guerlain
Stary 2007-09-11, 10:57   #812
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Tak,cały czas jest teraz taki a rzadko go używałam.Ale czekoladkę polecam,białą oczywiście.
Białą chcę w pierwszej kolejności, ale pozostałe dwie też są kuszące. Możesz porównać efekty, jakie dają?
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-11, 11:03   #813
muron
Zakorzenienie

ja mam białą czekoladkę-to typowy puder rozjaśniający, ale drobinki nie są "natarczywe" i ładnie błyszczą, a nie ma wrażenia posypania twarzy brokatem. No i ten zapach....chetnie kupie brązującą

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline  
Stary 2007-09-11, 11:30   #814
Gween
Rozeznanie

No już przestańcie kusić tą białą czekoladką Tak bardzo jej pożądam, a jak na złość nie ma jej w Polsce, a w UK TŻ tez nigdzie nie widział, bu.

Gween jest offline  
Stary 2007-09-11, 11:37   #815
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
No już przestańcie kusić tą białą czekoladką Tak bardzo jej pożądam, a jak na złość nie ma jej w Polsce, a w UK TŻ tez nigdzie nie widział, bu.
w uk w superdrug podobno są - tak pisała alliyah na Emigrantkach. Dałam własnie mojemu TZ zlecenie kupna czekoladki bo dzisiaj wyrusza z anglii do pl

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 11:41   #816
Gween
Rozeznanie

Hosenko, spadłaś mi z nieba! Czym prędzej wyślę TŻ-ta do Superdruga. Swoją drogą biedny on, ciągle lata za jakimiś kosmetykami dla mnie, a to puder ryżowy, a to cienie Revlona. No cóż

Gween jest offline  
Stary 2007-09-11, 11:45   #817
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Hosenko, spadłaś mi z nieba! Czym prędzej wyślę TŻ-ta do Superdruga. Swoją drogą biedny on, ciągle lata za jakimiś kosmetykami dla mnie, a to puder ryżowy, a to cienie Revlona. No cóż
ja mojego pogoniłam po dwufazowca i piankę Botanics z Bootsa (płyn jest superowy - mam już jeden) - mam nadzieje że razem z czekoladką mi przywiezie (ale on lewy do kosmetykow damskich wiec nigdy nic nie wiadomo ). Wogóle to w UK taki wybór Bourjois Gdy byłam u TZ to myślałąm że oczoplasu dostane - chyba z 30 odcieni cieni sypkich i pojedynczych, seria Mini (małe błyszczyki, małe tusze..)

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 12:22   #818
bieta
Zadomowienie

Jeden dzień nie zaglądałam i prawie 3-stonicowe zaleglości

13ryjku - przepiękna kolekcja sporo bym przygarnęła Te cienie - piątka Diora w prawym gónym rogu to nr 970? I jaki jest dokładnie nr tego śliwkowego Diora obok Icy white?

Aneto - oj, czaiłam się żeby obejrzeć w całości Twoje zbiory. Próbuję właśnie zahamować ślinotok Warto zainwestować w podkłady Biothermu? (o wzbudzającej dziką zazdrość kolekcji Meteorów nawet nie wspominam )
Mam jeszcze pyt. dot. khola. Ja mam biały (właściwie taki kremowy ze złotymi drobinami, to chyba secret glow?) - buteleczka jest brązowa. Też chyba go masz. Widzę, że masz też bialy w przejrzystym opakowaniu. Jaki to nr i nie wiesz, czy jest/będzie dostępny w Polsce? I czym się od siebie różnią?
bieta jest offline  
Stary 2007-09-11, 12:24   #819
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ja mam białą czekoladkę-to typowy puder rozjaśniający, ale drobinki nie są "natarczywe" i ładnie błyszczą, a nie ma wrażenia posypania twarzy brokatem. No i ten zapach....chetnie kupie brązującą
Skoro czekolada rozjaśnia, cenowo jest przyjazna dla kieszeni(zdecydowanie lepsza cena niż rozświetlacz który mi się podoba EL) - to czego mi potrzeba.
Ale oczywiście w PL jej nie dostanę
Stary 2007-09-11, 12:53   #820
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Aneta??? przecudowny zbiór. Same najlepsze "kąski"

Powiedz mi czy bardziej jesteś zadowolona z tych jasnych, pastelowych cieni Clarins czy Guerlain?

Co daje największy, jasny błysk: biała czekolad Bourjois, Revlon Skinlights czy beżowe meteoryty Guerlain
Lubię i cienie Guerlain i Clarins,jednak trwalsze i łatwiejsze w nakładaniu są Guerlain,jednym słowem są troszkę lepsze.Beżowe meteoryty używam jak puder rozświetlający na całą twarz,nie błyszczą się bardzo,u mnie tak delikatnie.Biała czekolada świetnie sprawdza się jako rozświetlacz,można nią rozjaśnić zbyt ciemny róż/brązer do policzków.Cieńką warstwę można nałożyć na całą twarz.Bardzo ją lubię.Skinlights nie używam,jest za bardzo nabłyszczający,do twarzy się nie nadaje raczej tylko do ciała.Może przyjdzie czas jak będę go właśnie tam aplikować.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Białą chcę w pierwszej kolejności, ale pozostałe dwie też są kuszące. Możesz porównać efekty, jakie dają?
Biała jest rozświetlająca/rozjaśniająca,brązowa 51 to matowy bronzer a złota (chyba 54) to taki bronzer mocno rozświetlający na złoty kolor,z całą masą delikatnych,perłowych drobinek,jako róż,do ciała itp,nie na całą twarz.

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Jeden dzień nie zaglądałam i prawie 3-stonicowe zaleglości

Aneto - oj, czaiłam się żeby obejrzeć w całości Twoje zbiory. Próbuję właśnie zahamować ślinotok Warto zainwestować w podkłady Biothermu? (o wzbudzającej dziką zazdrość kolekcji Meteorów nawet nie wspominam )
Mam jeszcze pyt. dot. khola. Ja mam biały (właściwie taki kremowy ze złotymi drobinami, to chyba secret glow?) - buteleczka jest brązowa. Też chyba go masz. Widzę, że masz też bialy w przejrzystym opakowaniu. Jaki to nr i nie wiesz, czy jest/będzie dostępny w Polsce? I czym się od siebie różnią?
Podkłady Biotherm bardzo sobie chwalę,aczkolwiek w tej chwili nie używam żadnego i wszystkie (dwa) wylądowały na targowisku.Biały khol,w zasadzie faktycznie kremowy to Secret Glowo 00.Mój jest w przejrzystym opakowaniu,podobnie jak Oriental Bronze 04,ale mój najnowszy,czarny khol,jest już w nowym opakowaniu-brązowym z jakimiś wzorkami,teraz chyba takie opakowania będą miały khole Guerlain.U mnie biały khol jest w stałej ofercie,wraz z czarnym,brązowym i niebieskiem,nie mam pojęcia czy będą w Polsce
Stary 2007-09-11, 13:00   #821
naila
Zakorzenienie

13ryjku niesamowite zbiory, jestem pod takim wrażeniem, że siedzę i oglądam zdjęcia od godziny... piękności... mam nadzieję, że marzenia rzeczywiście się spełniają

Aneta, Twoja kolekcja wbiła mnie w krzesło jeszcze bardziej. Piękności!

Obie kusicie makami

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2007-09-11, 13:14   #822
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Lubię i cienie Guerlain i Clarins,jednak trwalsze i łatwiejsze w nakładaniu są Guerlain,jednym słowem są troszkę lepsze.Beżowe meteoryty używam jak puder rozświetlający na całą twarz,nie błyszczą się bardzo,u mnie tak delikatnie.Biała czekolada świetnie sprawdza się jako rozświetlacz,można nią rozjaśnić zbyt ciemny róż/brązer do policzków.Cieńką warstwę można nałożyć na całą twarz.Bardzo ją lubię.Skinlights nie używam,jest za bardzo nabłyszczający,do twarzy się nie nadaje raczej tylko do ciała.Może przyjdzie czas jak będę go właśnie tam aplikować.
Dziękuję za odpowiedź. Kręcę sie w ogół tych cieni od raku, ale stale wygrywa rozsądek - ja nie używam cieni, tzn bardzo rzadko
A jeśli już miałabym się zdecydować, to wolałabym takie super

A czekoladka jednak to to czego byłoby mi trzeba - jasny błysk. Tylko gdzie ja ją kupię, albo skąd ją ściągnę:/
Stary 2007-09-11, 14:01   #823
bieta
Zadomowienie

Aneto - dziękuję za odpowiedź. Oczywiście muszą wszystko ulepszać - miałam nadzieję, że te brązowe buteleczki są starsze, a przejrzyste nowe - przy kilku kolorach szukanie odpowiedniego będzie totka przypominać ;> Muszę kupić czarny, póki jeszcze są w przeźroczystych opakowaniach
bieta jest offline  
Stary 2007-09-11, 14:20   #824
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Aneto - dziękuję za odpowiedź. Oczywiście muszą wszystko ulepszać - miałam nadzieję, że te brązowe buteleczki są starsze, a przejrzyste nowe - przy kilku kolorach szukanie odpowiedniego będzie totka przypominać ;> Muszę kupić czarny, póki jeszcze są w przeźroczystych opakowaniach

Masz rację,w przeźroczystych opakowaniach dokładnie widać co to za khol,ile go zostało itp,w tym obecnym muszę patrzeć pod ostre światło by cokolwiek dojrzeć,choć mój khol jest jeszcze zupełnie pełny,bo nowy.Nie mogę odżałować Twojego turkusowego khola,teraz to bym za niego duszę oddała.
Stary 2007-09-11, 15:04   #825
muron
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Skoro czekolada rozjaśnia, cenowo jest przyjazna dla kieszeni(zdecydowanie lepsza cena niż rozświetlacz który mi się podoba EL) - to czego mi potrzeba.
Ale oczywiście w PL jej nie dostanę
ja wróciłam parę dni temu z Edynburga i naładowałam tyle rzeczy, że w cholerę nadbagazu było./ Ale problem jeden: i tak za mało. Żałuję, ze tej brązująco-rozświetlającej nie mam:-( A czekoladka fakt-tylko w Superdrug'u.

muron jest offline  
Stary 2007-09-11, 17:14   #826
Gween
Rozeznanie

Bububu, mój TŻ mówi, że u niego w Superdrugu białej czekoladki nie ma Ale jeszcze pójdzie sprawdzić. A jak dobrze pójdzie to może upoluję tą jaśniejszą brązującą, ale to nic pewnego. Ech, a o białej marzę, bu.

Gween jest offline  
Stary 2007-09-11, 19:34   #827
rzyrafka
Zakorzenienie

a w Stanach jest biała?
rzyrafka jest offline  
Stary 2007-09-11, 21:02   #828
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

ja marzę o tych trzech czekoladkach wszystkie bez wyjątku śnią mi się po nocach

agabil1 jest offline  
Stary 2007-09-11, 21:06   #829
evitka21
Zakorzenienie

anetko, ryjku- wsze kolekcje to same perełki

a biała czekoladka burżuja we wrocku jest np. dostępna na placu targowym na takich maleńkich stoiskach ze sprowadzaną kolorówką (albo taką co z tira wypadła)
poszukajcie w soich miastach w takich miejscach, może a nuż się trafi

evitka21 jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:15   #830
muron
Zakorzenienie

moje zbiorki, bo to wielkie zbiory nie są. Niestey żałuję,że więcej z Wysp nie pozwoziłam. Część poszła na prezenty. Wiadomo niby to małe, ale i tak sie uzbiera.
Najbardziej lubie moją Paletkę Lancome i czekoladkę. Oraz cienie Clinique-najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. Tusz EL, jedyny jaki lubię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010002.JPG (50,4 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010003.JPG (54,9 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010005.JPG (70,4 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010009.JPG (57,3 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010014.JPG (33,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010016.JPG (48,1 KB, 181 załadowań)

muron jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:23   #831
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Biała jest rozświetlająca/rozjaśniająca,brązowa 51 to matowy bronzer a złota (chyba 54) to taki bronzer mocno rozświetlający na złoty kolor,z całą masą delikatnych,perłowych drobinek,jako róż,do ciała itp,nie na całą twarz.
Dzięki Już mam ochotę na wszystkie trzy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja marzę o tych trzech czekoladkach wszystkie bez wyjątku śnią mi się po nocach
Hehe, mi chyba też niedługo zaczną

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a biała czekoladka burżuja we wrocku jest np. dostępna na placu targowym na takich maleńkich stoiskach ze sprowadzaną kolorówką (albo taką co z tira wypadła)
poszukajcie w soich miastach w takich miejscach, może a nuż się trafi
A po ile tam ja sprzedają?
W Krakowie jakoś nigdy nie widziałam, żeby w takich miejscach Burżujka sprzedawali L"Oreala, Pupę, Diory i inne Lancomy, ale Bourjois nie

Cytat:
moje zbiorki, bo to wielkie zbiory nie są. Niestey żałuję,że więcej z Wysp nie pozwoziłam. Część poszła na prezenty. Wiadomo niby to małe, ale i tak sie uzbiera.
Najbardziej lubie moją Paletkę Lancome i czekoladkę. Oraz cienie Clinique-najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. Tusz EL, jedyny jaki lubię
Zmówiłyście się czy co Kusicielki wstrętne
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:37   #832
Estella
Zakorzenienie

Muron co to za arbuzowy balsam/ błyszyk?

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:49   #833
akisia
Zakorzenienie

MagJo, a gdzie w ogole są w Krk takie stoiska z kosmetykami z zagranicy? Studiuje tu a nie mam pojęcia Ja też chce czekoladki, buuuuuu
Stary 2007-09-11, 22:51   #834
muron
Zakorzenienie

taki dostałam w paczce z Francji. Nie wiem jaka firma, ale raczej nikomu nic nie powiem. Pachnie cudnie, kolor tez arbuzowy
Im dłużej patrzę na moja białą czelkoladkę, tym bardziej chę brązową. Buuuuuuuuuu

muron jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:53   #835
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:

Co to są za cienie: poczwórne, po prawej stronie?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5254412

Jaki kolor i numer ma błyszczyk na dole, pierwszy od lewej (to chyba HR)?

Zgadza się, we Wrocławiu można dostać tę białą czekoladkę, widziałam ją kilka razy.
margaretka02 jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:55   #836
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
MagJo, a gdzie w ogole są w Krk takie stoiska z kosmetykami z zagranicy? Studiuje tu a nie mam pojęcia Ja też chce czekoladki, buuuuuu
Na przykład na pchlim targu na Kazimierzu w niedzielę. Swego czasu widywałam też jakieś kosmetyki na giełdzie elektronicznej na Balicach
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-11, 22:58   #837
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Na przykład na pchlim targu na Kazimierzu w niedzielę. Swego czasu widywałam też jakieś kosmetyki na giełdzie elektronicznej na Balicach
Bedę musiała koniecznie tam zajśc a jak ceny? I jakie tam mają kosmetyki? dzięki wielkie za info
Stary 2007-09-11, 23:27   #838
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:

Oooo,widzę białą czekoladkę,ja chyba jutro polecę po drugą,w grudniu wracam do ojczyzny,już na stałe,będę tęsknić za niektórymi kosmetykami.A co to jest obok czekoladki na tym zdjęciu?

I zazdroszczę paletki Lancome,jest śliczna.
Stary 2007-09-11, 23:39   #839
muron
Zakorzenienie

Cytat:
Oooo,widzę białą czekoladkę,ja chyba jutro polecę po drugą,w grudniu wracam do ojczyzny,już na stałe,będę tęsknić za niektórymi kosmetykami.A co to jest obok czekoladki na tym zdjęciu?

I zazdroszczę paletki Lancome,jest śliczna.
ooo Ty też? Ja wróciłąm na stałe w zeszłym tygodniu! Cieszę się, ale włąśnie bęczę bo wysyłałam maila do przyjaciół stamtąd:-(
Obok to róż Lancome Peach coś tam. Suuper, mega wydajny

Margaretka02 (nie umiem obsługiwac wielocytatu pomimo mojego Wtajemniczenia:-()
Poczwóne cienie to limitowana paletka Lancome Rose du Soir 001
Błyszczyk faktycznie- HR Sweet Lolita, bardzo wieczorowy, a moze przesadzam?

muron jest offline  
Stary 2007-09-11, 23:44   #840
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
ooo Ty też? Ja wróciłąm na stałe w zeszłym tygodniu! Cieszę się, ale włąśnie bęczę bo wysyłałam maila do przyjaciół stamtąd:-(
Obok to róż Lancome Peach coś tam. Suuper, mega wydajny

Też też,jak ja bym chciała już wrócić,psychicznie nie daję już rady,ale TŻ zostaje to i może czasami coś kupi.
Ładnie ten róż wygląda,obejrzę go jutro.

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości