NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-13, 07:26   #2851
pataszon
Raczkowanie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

dzięki rachela pooglądam sobie te apc w GC może masz rację, że te kulki są w czarnym... chyba mi sie coś pomieszało...
pataszon jest offline  
Stary 2007-12-13, 09:45   #2852
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
dziękuję Hosenko generalnie chodzi mi o rzecz bardziej uniwersalną. więc chyba gwiazdki? a czy używała któraś z Was kulek rozświetlających Avonu? tych w granatowym pudełku...
Miałam kiedyś rózowe i perłowe kuleczki z Avonu(w granatowym pudełku) i dla mnie był to ewidentnie róż. To różowy puder w kulkach, rozświetlenie znikome Moim zdaniem tylko i wyłącznie na poliki.
Stary 2007-12-13, 10:04   #2853
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
tak podejrzewałam, ja Manhattana rozpoznam wszędzie i jestem zrozpaczona, że do PL nie docierają już żadne limitowanki Manhattana dokładnie od zeszłego roku- nie było u nas żadnej z tych serii co mają te kartonowe paletki, wody toaletowe, balsamy/kremy do rąk
Ja bardzo lubię lakiery Manhattana, mają świetne kolory, ceny, ładnie wyglądają na pazurkach, są dosyć trwałe Ale wąchałam tą laseczkę z perfumami z tej serii i mnie nie zachwyciła - zapach sztucznej czekolady :relleyes: Jednak Manhattan zaniedbuje polskich klientów, zresztą nie tylko on
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2007-12-13, 10:28   #2854
calma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś rózowe i perłowe kuleczki z Avonu(w granatowym pudełku) i dla mnie był to ewidentnie róż. To różowy puder w kulkach, rozświetlenie znikome Moim zdaniem tylko i wyłącznie na poliki.
O kurcze...A ja zamówiłam właśnie te w rozświetlające w tym granatowym pudełku, niby recenzje maja dobre no i ta promocja...
Mam brązujące i dla mnie są bardzo dobre...Może na pierwszy tego typu kosmetyk się nadadzą, zobaczymy-aczkolwiek zasmuciła mnie trochę Twoja wypowiedz
calma jest offline  
Stary 2007-12-13, 11:38   #2855
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
O kurcze...A ja zamówiłam właśnie te w rozświetlające w tym granatowym pudełku, niby recenzje maja dobre no i ta promocja...
Mam brązujące i dla mnie są bardzo dobre...Może na pierwszy tego typu kosmetyk się nadadzą, zobaczymy-aczkolwiek zasmuciła mnie trochę Twoja wypowiedz

Hmmm to dziwne. Miałam te rozświetlające i na mojej skórze dawały tylko błysk, bez koloru. Może to zalezy od karnacji? Ja mam taką średnią i różu nie zauwazyłam - no... moze w minimalnej ilości. U mnie dawały tylko połysk

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 835 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-13, 13:48   #2856
19katarina82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
no ja własnie mam to samo poliki suche a powieki dramatycznie sie tłuszcza Ja miałam artdeco i dla mnie nie była zbyt dobra, pozatym nie podobała mi sie bo zle sie na niej cieniowało. Dużo lepsza dla mnie jest ta z APC (tylko uzyana tak jak wczesniej napisałam )kupiłam ja w GC w krakowie chyba za 11 zł.

Jesli chodzi o paletki to z trójek mam 27(oliwka-złoto), 10(brazy-beze), 59(śliwka-roz) a te podwójne to 08(ciemny brąz-jasny braz)
O to super, dzięki za rade co do bazy bo artdeco robie tak -puder-baza-cienie-puder i wtedy dopieor jest ok, pominięcie jakiejkolwiek warstwy powoduje rolowanie

Ja własnie napaliłam się na 10 i 59 jak byłam w Douglasie więc trafiłaś w 10 z wyborem jednak boję się, że 10 jest dla mnie za bardzo ciepła, zwłaszcza najciemniejszy odcień bo wygląda jakby wpadał trochę w ciemne zloto- czy się mylę?

A teraz z innej beczki, postanowilam zamieścić moje kosmetyki których, jak się okazało podczas robienia zdjęć mam bardzo mało w pierwszym wątku dodawałam już chyba ale od tego czasu dużo się zmieniło a raczej zmalało ale trudno i tak pokaże
Pokazuję tylko kosmetyki których używam na bieżąco bo reszta jest w wątku wymiankowym

Na ostatniej fotce, która jest stara, są jeszcze dwie rzeczy których nie używam ale są na wymianę (to te z krppką) a przekreślonych już nie posiadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020647.JPG (23,3 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020648.JPG (21,3 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC080028.JPG (26,7 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC080029.JPG (28,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_15327.jpg (10,7 KB, 881 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (28,5 KB, 206 załadowań)
Oraz blogerka z zamiłowania: http://www.kasiaosiecka.pl/
19katarina82 jest offline  
Stary 2007-12-13, 13:58   #2857
vril
Zakorzenienie

Katarina necisz mnie podwojnym brazerem, rzeczywiscie jasniutki i nie bardzo cieply? Jakie masz kolory Rhea, ten czarny to matowy Black? Ja mam chyba z 11 probek Niestety te ciemne scieraja mi sie plackowato i brzydko to wyglada. W czasie robienia makijazu i chwile po, cudne ale zaraz potem tragedia i baza nic tu nie pomaga.
vril jest offline  
Stary 2007-12-13, 14:39   #2858
19katarina82
Rozeznanie

Cześć Vril !!

Ten brązer jest super, neutralny i mimo, że niby ma jakieś drobinki to ma ich tak mało, że są niezauważalne i można go użyać jak brązera Te kulki u góry zdjęcia mają fajny herbaciany kolor i sa mocno polyskujace i fajnie się uzupełniają z L'orealem w sumie zastanawiam się czy trchę ich nie dać na wymianę, bo jest ich dużo
Ten najciemniejszy Rhea to sultry silver - ma dużo srebrnych drobinek.
Stary 2007-12-13, 14:46   #2859
vril
Zakorzenienie

Dziekuje
A powiedz mi, czy tobie tez sie scieraja mineraly, czy dobrze trzymaja Tyle kolorow kusi ale jakosc niestety slaba, zwlaszcza tych ciemnych. Oststnio wyszedl mi nawet przyzwoity smoky przy uzyciu, raz Eggplant, a nastepnym razem Heather Dark ale po chwili mialam gole placki na powiekach
Obejrze gdzies tego L'oreala, moze zastapi mi Sunkissed klinika.
vril jest offline  
Stary 2007-12-13, 15:01   #2860
19katarina82
Rozeznanie

Mnie się nie ściera ALE ciemnych używam głownie do robienia kreski więc trudno mi powiedziec jak by się wtedy sprawował - kiedy sprawdze jak nie będę wychodziła z domu a używasz bazy?
Stary 2007-12-13, 15:11   #2861
vril
Zakorzenienie

Si, Lumene
vril jest offline  
Stary 2007-12-15, 13:28   #2862
szpilka_77
Zadomowienie

coś wątek przycichł.. wklejam swoje świąteczno-gwiazdkowe nabytki nie są jakoś szczególnie ogromne ale właśnie tych rzeczy potrzebowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbior_kosmetyczny.jpg (44,9 KB, 232 załadowań)

szpilka_77 jest offline  
Stary 2007-12-15, 15:24   #2863
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
coś wątek przycichł.. wklejam swoje świąteczno-gwiazdkowe nabytki nie są jakoś szczególnie ogromne ale właśnie tych rzeczy potrzebowałam
Co to za podkład IsaDory? Kryjący? jak sie sprawuje?

No i czy Lash XL jest naprawdę dobrym tuszem? Ostatnio kupiłam Projectionista zamiast Lash XL a teraz już myślę nad kolejnym tuszem więc opinie mile widziane
Stary 2007-12-15, 15:29   #2864
szpilka_77
Zadomowienie

Cytat:
Co to za podkład IsaDory? Kryjący? jak sie sprawuje?

No i czy Lash XL jest naprawdę dobrym tuszem? Ostatnio kupiłam Projectionista zamiast Lash XL a teraz już myślę nad kolejnym tuszem więc opinie mile widziane

hmm..podkład Isadory jest w zasadzie dla mamy ponieważ jest po 30 -tym roku życia więc ja go nie używam,chyba że na cienie pod oczami bo kolor jest akurat dla mnie w sam raz mama jest zadowolona a co do tuszu....właśnie..to jest mój drugi tusz Lash XL i powiem tak: chyba moje oczekiwania się zmieniły ponieważ ten leci na targowisko...owszem, nie kruszy się, kolor jest ładny ale jak dla mnie za mało podkreśla rzęsy...wiadomo, zależy czego kto oczekuje - ja kupiłam masterpiece max i z niego jestem zadowolona bardziej dla bardziej naturalnego makijażu myślę, że byłby b.dobry.

szpilka_77 jest offline  
Stary 2007-12-15, 15:38   #2865
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
hmm..podkład Isadory jest w zasadzie dla mamy ponieważ jest po 30 -tym roku życia więc ja go nie używam,chyba że na cienie pod oczami bo kolor jest akurat dla mnie w sam raz mama jest zadowolona a co do tuszu....właśnie..to jest mój drugi tusz Lash XL i powiem tak: chyba moje oczekiwania się zmieniły ponieważ ten leci na targowisko...owszem, nie kruszy się, kolor jest ładny ale jak dla mnie za mało podkreśla rzęsy...wiadomo, zależy czego kto oczekuje - ja kupiłam masterpiece max i z niego jestem zadowolona bardziej dla bardziej naturalnego makijażu myślę, że byłby b.dobry.
Dziękuję za odpowiedzi

Hmm...ja właśnie słyszałam opinie o tym, że mocno podkreśla rzęsy. A czy on dobrze rozdziela rzęsy? Bo ja mam dość dużo i długich rzęs więc najładniej wygląda na nich tusz dobrze rozdzielający moje poplątane rzęski
Muszę sie wreszcie przekonać do Masterpiece bo same pozytywy o nim słyszę.
Stary 2007-12-15, 15:48   #2866
szpilka_77
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedzi

Hmm...ja właśnie słyszałam opinie o tym, że mocno podkreśla rzęsy. A czy on dobrze rozdziela rzęsy? Bo ja mam dość dużo i długich rzęs więc najładniej wygląda na nich tusz dobrze rozdzielający moje poplątane rzęski
Muszę sie wreszcie przekonać do Masterpiece bo same pozytywy o nim słyszę.
hmm...czy mocno?? uważam, że mógłby nieco mocniej. czasem skleja rzęsy ale nie jakoś drastycznie..tusz sam w sobie jest dość gęsty. jeśli chodzi o Mastepiece to polecam zarówno klasyczny złoty jak i czarny
[w sumie jakiejś szczególnej różnicy nie widzę pomiędzy nimi].trzeba nauczyć się posługiwać tą szczoteczką i potem jest super dodam, że mam rzęsy bardzo podatne na sklejanie i mam na tym pkt fioła. 2000 calorie, masterpiece i Lash XL to są tusze, którymi jestem w stanie się pomalować bez nóżek owadów
a jak Projectonist??pewno będę szukać dlaje absolutnego ideału dalej dlatego pytam

szpilka_77 jest offline  
Stary 2007-12-15, 15:57   #2867
_magdzia_
BAN stały

Dziewczyny przepraszam że tu u was pytam ale nie ma sensu zakładania nowego wątku. Otóż wiecie może gdzie kupić można kosmetyki apc?
_magdzia_ jest offline  
Stary 2007-12-15, 16:02   #2868
paolla
Zadomowienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...&highlight=apc

wątek o APC
paolla jest offline  
Stary 2007-12-15, 16:12   #2869
chui
BAN stały

Cool Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

sluchaj jestem tu nowy
i nie pogniewal bym sie gdyba s mi powiedziala czy ogladasz marine
chui jest offline  
Stary 2007-12-15, 17:25   #2870
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
a jak Projectonist??pewno będę szukać dlaje absolutnego ideału dalej dlatego pytam
Ja też poszukuje ideału
Projektionist oceniam wysoko, ale na pewno nie jest idealny. Plusem jest lekkość rzęs i dość duże zagęszczenie. Ale raczej nadaje się do codziennego, lekkiego makijażu.
Jeśli szukasz czegoś mocno podkreślającego rzęsy -to nie będziesz z niego zadowolona.
Stary 2007-12-15, 17:57   #2871
_magdzia_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mea culpa- powinnam użyć wyszukiwarki
_magdzia_ jest offline  
Stary 2007-12-15, 18:29   #2872
szpilka_77
Zadomowienie

Cytat:
Ja też poszukuje ideału
Projektionist oceniam wysoko, ale na pewno nie jest idealny. Plusem jest lekkość rzęs i dość duże zagęszczenie. Ale raczej nadaje się do codziennego, lekkiego makijażu.
Jeśli szukasz czegoś mocno podkreślającego rzęsy -to nie będziesz z niego zadowolona.
dziękuje za odp czyli się na ten nie skuszę.w sumie mam złe doświadczenia z tzw. wysoką półką, z Lancome i Chanel...ale może spróbuję Diora czy coś jak się moje finanse upłynnią

szpilka_77 jest offline  
Stary 2007-12-15, 19:16   #2873
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Swietne zakupy

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-12-15, 19:17   #2874
calma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hmmm to dziwne. Miałam te rozświetlające i na mojej skórze dawały tylko błysk, bez koloru. Może to zalezy od karnacji? Ja mam taką średnią i różu nie zauwazyłam - no... moze w minimalnej ilości. U mnie dawały tylko połysk

Dzięki za pocieszenie Będę miała je pojutrze to wreszcie sama ocenię
calma jest offline  
Stary 2007-12-15, 20:01   #2875
szpilka_77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Swietne zakupy
dzięki w styczniu będę na bezcłówce więc już zbieram pieniądze..

szpilka_77 jest offline  
Stary 2007-12-15, 23:11   #2876
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
O to super, dzięki za rade co do bazy bo artdeco robie tak -puder-baza-cienie-puder i wtedy dopieor jest ok, pominięcie jakiejkolwiek warstwy powoduje rolowanie

Ja własnie napaliłam się na 10 i 59 jak byłam w Douglasie więc trafiłaś w 10 z wyborem jednak boję się, że 10 jest dla mnie za bardzo ciepła, zwłaszcza najciemniejszy odcień bo wygląda jakby wpadał trochę w ciemne zloto- czy się mylę?
ten braz z 10 jest raczej cieply, ale jest jeszcze paletke brazy-beze w zimnej

fajne zbiorki
Stary 2007-12-15, 23:27   #2877
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Wklejam moja mala aktualizacje.
2 maskary
1 eyeliner-brokatowy
i kostki cieni z BS-kolor cieni wydzed bardzo realnie.

Ze wszystkich kosmetyków jestem zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled32.JPG (88,2 KB, 189 załadowań)
Stary 2007-12-15, 23:30   #2878
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Wklejam moja mala aktualizacje.
2 maskary
1 eyeliner-brokatowy
i kostki cieni z BS-kolor cieni wydzed bardzo realnie.

Ze wszystkich kosmetyków jestem zadowolona.
fajne nabytkiz tego co pamiętam, cienie BS slicznie się mienią
phdwao jest offline  
Stary 2007-12-15, 23:37   #2879
szpilka_77
Zadomowienie

Pomadko,co to za maskara ta niebieska?

szpilka_77 jest offline  
Stary 2007-12-16, 13:06   #2880
justitia
Wtajemniczenie

witam
cos dawno nic sie nie wtracalam moze dlatego ze ostatnio postawilam bardziej na pielegnacje niz kolorowke
ale.. prezentuje moje wczesnogrudniowe nabytki... tym razem dorwalam katalog avonu, i zainwestowalam w pudry a blyszczyki dostalam od mamy...
poluje rowniez na kuleczki Arabian Glow, moze w koncu jakas promocja sie trafi
na zdjeciu kuleczki o ktorych ostatnio byla mowa, ktore sa bardziej jak roz niz rozswietlacz oraz Arabian Glow puder rozswietlajacy prasowany ze zlotymi drobinkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA73951.JPG (71,1 KB, 256 załadowań)
justitia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości