cellulit co z nim zrobić!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-07, 13:54   #31
rzastin
Zakorzenienie

Dot.: CELULITIS '-( masakra aż boli ;-( serio POMOCY!!!!!

Przy tak zaawansowanym cellulicie żaden krem nic nie da. Jesli rzeczywiście odczuwasz przez niego ból, to wybierz sie do lekarza, trzeba cellulit jakoś rozbić- seria masaży, dieta, ruch, naprzemienne natryski ciepłą i chłodna wodą, gruboziarniste peelingi /albo kawowy własnej roboty/. Kremy to tylko ułamek tego, co powinnaś robić.
Poszukaj innych odpowiedzi przez wyszukiwarkę.

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:14   #32
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

A ja myśle, ze szczypanie boli, bo nigdy wcześniej tego nie robilaś. A może akurat masz gorszy dzień i inny próg bólu?

Ja po ciaży mialam dość spory celulit (dość czyli taki, ze widać gloym okiem i nikt nie ma wątpliwości), do tego trochę przytylam w pupie i uda też skorzystaly...
Pomogl mi bardzo niedrogi preparat, a raczej dwa: peeling i żel antycelulitowy firmy Ziaja. Oprócz tego, że celulit prawie calkiem zniknąl (prawie, moze dlatego, ze w pewnym momencie przestalam byc systematyczna - ale maly bobas nie zawsze pozwoli ), a do tego bardzo szybko (jak na takie preparaty, bo po niecalych dwoch tygodniach) zauwazylam znaczne wyszczuplenie w udach i pupa tez wrocila do swoich ksztaltow. Codziennie dwa razy stosowalam zel (rano i wieczorem) i do tego codziennie, ale juz tylko wieczorem, peeling. Fakt, trochę biegalam przy brzdacu ale bez przesady.
Apsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 18:18   #33
Maripossa
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nie+cellulitis !!!!!!!!!!!
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:22   #34
Emilia1
Zakorzenienie

masaze , sport, dieta, suplementy diety, masaż przy wprowadzaniu kosmetyków w skórę..
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 14:00   #35
lily_of_the_valley
Zadomowienie

Kupilam dzisiaj oliwke do masazu antycellulitowego z Ziaji i rolki rowniez do masazu antycellulitowego i zobaczymy co z tego wyniknie. Poza tym uzywam caly czas, juz od dobrych 3 miesiecy codziennie balsamy ujedrniajacy i juz po nich moja skora lepiej wyglada, tyle ze na cellulit to one niebardzo pomagaja. No i bede starala sie jak najczesniej robic peeling kawowy. Mam nadzieje ze efekty beda, zwlaszcza ze w tej kwestii strama sie byc bardzo systematyczna
lily_of_the_valley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 23:38   #36
Austrajilka
Raczkowanie

Cellulit na CALYM ciele :((((((((

Od zawsze mialam cellulit na pupie i udach a teraz widze, ze mam go chyba wszedzie... mam na udach - z przodu i z tylu, tylku, lydkach (!), REKACH (!) - widac jak scisne.... mam wrazenie ze zamieniam sie w gore cellulitu a mam dopiero 20 lat - do tego bialy tylek i nie moge sie opalac :/ chodze tylko w dlugich spodniach, wstydze sie chodzic w czyms co odslania moje nogi :/ beznadziejne geny... bralam kiedys nawet 3 opakowania CEALINU (cla) po rzad, ostatnio lykalam sobie bio-cla z zielona herbata, czasem smaruje sie czyms antycellulitowym - wiem, ze to za malo, ale mam wrazenie, ze po tych specyfikach moze byc jeszcze gorzej.. wydaje mi sie tez, ze moj cellulit moze powstawa bo mam slabe krazenie - wiecznie zimny nochal i stopy, kiedy nie mam skarpetek - nawet, gdy jestem w domu. Jest na to jakas rada? pasztet sie robi ze mnie
Austrajilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 00:20   #37
Joey
Zakorzenienie

Dot.: Cellulit na CALYM ciele :((((((((

Oj, założe się, że przesadzasz Wydaje mi się, że mnóstwo osób ma ten cały cellulit tam gdzie Ty Ja na przykład jak ścisnę skórę na łydkach, to też widzę cellulit I na rękach pewnie też przy odrobinie dobrej woli mogłabym się czegoś dopatrzyć A nie uważam się wcale za żaden pasztet, wyglądam (chyba ) normalnie.

Także bez paniki. Najprawdopodobniej oprócz Ciebie nikt tego nie widzi.
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:16   #38
Ray
Zakorzenienie

Dot.: Cellulit na CALYM ciele :((((((((

wiesz co nie chce mi sie wierzyc ze w wieku 20 lat sie ma cellulit na calym ciele chyba troche przesadzasz.. ale coz.. moze idz najpierw do dermatologa czy kosmetyczki ktora stwierdzi to na pewno i stwierdzi stopien tqwojego cellulitu jesli go masz... i zaleci zabiegi badz leczenie... cellulitu niestety nie da sie zlikwidowac calkowicie w zaleznosci od fazy sa 4.... pierwsza to taka ktory widac po zmarszczeniou skory druga faza to taka gdzie przy an pieci miescni widac grudki 3 przy dotyku wyczuwac je a 4 to widoczne zmiany z bolacymi grudkami dwie pierwsze fazy jako tako da sie zlikwidowac.. poprzez systematyczne cwiczenia poniewaz to to rozbija tkanke tluszczowa np basen 3 razy w tyg.... plus masaze rozbijajace tkanke liczne drenaze i odpowiednie preparaty wcierajace w skore... a jeszcze dieta.. malo bogata w tluszcze bogata miedzy innymi w kawe... idz lepiej do dermatologa
Stary 2006-09-18, 14:21   #39
klaudynka009
Przyczajenie

celulit;/

Siemka mam do was pytanQ mam 16 lat i mam celluti ;/ niestety...Znacie jakies dobre kremy zeby sie tego pozbyc i wogole...prosze o napisanie jaka firma i mniej wiecej ile kosztuje buska wielka dla syskich pzdr
klaudynka009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 14:33   #40
k_rubia
Rozeznanie

Dot.: celulit;/

przejrzyj KWC, na pewno cos wybierzesz dla siebie. Poza tym krem to za mało. przejrzyj Fitness, poszukaj Cwiczeń na cellulit i odwiedź dietetyke. Poczytaj troche o sposobach odzywiania by go zlikwidowac a jeśli nie to chociaż zredukowac
Stary 2006-09-18, 14:48   #41
Estella
Zakorzenienie

Polecam przeszukanie forum, o cellulicie rozmawiałyśmy setki razy; dobre jest serum Erisu plus masaże plus ćwiczenia pluas peeling kawowy

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:12   #42
dj-sweet
Raczkowanie

ja mam 24 lata i tez mam celulit a jestem bardzo szczupla,nie mam sobie niz do zarzucenia jesli chodzi o kilogramy a celulit jest...mysle ze to dlatego ze malo sie ruszam...praca przy komputerze no i jem duzo slodyczy a slyszalam ze one w duzej mierze powoduja powstawanie skorki pomaranczowej.mysle ze powinnas ograniczyc slodycze i przejsc na diete,duzo warzyw i owocow a malo kawy herbaty,tluszczow i cukru.oczywiscie nie obejdzie sie bez masarzy i wcierania dobrych kremow,przydala by sie jeszcze silownia i basen.mysle ze to wszystko powinno pomoc w walce z celulitem...ja niedlugo zaczynam.zycze powodzenia
dj-sweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:30   #43
Emilia1
Zakorzenienie

ja radzi Estella poszukaj na forum bo tego jest troche, watek "rozstępy a opalanie" , tam o cellulicie też jest
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:31   #44
San
Raczkowanie

GG do San

ja mam 23 lata i tez mialam te dolegliwosc mimo, iz jestem bardzo szczupla. Zaczealam cwiczyc, masowac cialo pod prysznicem specjalnym sprzetam, robie peeling kawowy. Dziala naprawde!!!!! cierpliwoscia i wytrwaloscia w cwiczeniach mozna naprawde osiagnac sukces

San jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:42   #45
bąbelka2
Raczkowanie

GG do bąbelka2

ze swojej strony polecam perfect slim loreala-stosuję niezmiennie przez dobre kilka lat i zawsze do niego wracam
cena różna-jak trafisz..od 18 zł w promocji do 78 zł w najdrozszych sklepach,ale średnio jakieś 58 zł

dieta i ruch-popieram-inaczej krem na nic się nie przyda
bąbelka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:48   #46
izmonek
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to izmonek

duzo aerobicu ruchu
duzo nawilzania
mniej slodyczy
duzo wodyy
Stary 2006-12-15, 10:37   #47
annais84
Przyczajenie

Ja też mam problem z celulitem. mam 22 lata. nie mam nadwagi, bo przy wzroście 175 ważę 63 kilogramów.
Kiedyś używałam preparatów VICHY, ale w związku z tym, że zdażają mi się reakcje alergiczne, zaprzestałam, bo w tym przypadku też tak się stało. Teraz używam mleczko L'OREAL ujędrniające. Jest ok.
Słyszałam, że teraz na rynek ma podobno wejść nowy preparat NIVEA antycelulit. W zasadzie NIVEA to dobra firma, nigdy nie miałam problemów po tych preparatach.
annais84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:47   #48
ka_tula
Raczkowanie

No cóż... ja uważam ze najlepszym lekarstwem na celulit jest ruch - sam krem nic tu nie poradzi nawet najdroższy. Ćwiczenia (pływanie bardzo dobrze robi) i masaże. No i prysznice na przemian ciepłe i zimne ... Sama zmagam się z tym problemem i już prawie wygrałam
ka_tula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:56   #49
amelina
Przyczajenie

celulitis

Hmm...moim atutem zawsze byla moja skora....niestety po namowie p.ginekolog zgodzilam sie na branie hormonow.Niestety po zaledwie niecalych 3 miesiacach zazywania zaczelam cierpiec na nadwage!!!Po 5 miesiacach pojawil sie celulitis.Jest mi zle i przykro.Jestem osoba publiczna,calkiem atrakcyjna kobieta ,niestety teraz czuje sie z tym calkowicie bezradna.Moja dieta wysokotluszczowa bez weglowodanowa b. malo pomaga.Celulitis oszpecil moje uda tak,ze boje sie spogladac na wlasne nogi.Prosze, skorzystam z kazdego sprawdzonego sposobu aby pozbyc sie tego brzydkiego schorzenia,chetnie poslucham podszeptow na temat skutecznych diet.Czekam na rady

Edytowane przez amelina
Czas edycji: 2007-01-16 o 23:50
amelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:36   #50
Bodyworkers
Raczkowanie

Dot.: celulitis

Witam. Raczej cellulit (ang. PEFS) paniculopatia obrzekowo-włóknikowo-stwardnieniowa.

Cellulitis to stan zapalny skóry.

Podstawą w terapii cellulit są zabiegi fizykalne, w tym na poczatku manualny drenaż limfatyczny, potem inne specjalistyczne masaże.

Diety, zabiegi kosmetyczne ćwiczenia, owszem takze zabiegi z kręgu medycyny estetycznej, ale przede wszystkim specjalistyczne masażę.

Swoją droga o tym co skuteczne, o tym wie kazdy dobry specjalista medycyny estetycznej.

Powodzenia
Bodyworkers jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:02   #51
angelika24l
Przyczajenie

Dot.: celulitis- pomocy!!!

kurcze mam 25 lat jestem szczupla i tez mam z tym problem z jakiego powodu pojawia sie to swinstwo?jako nastolatka jadlam slodycze kilogramami i moje cialo bylo bardzo jedrne!a teraz?moge zapomniec o krutkich spodenkach czy sukieneczkach.Nawet przed mezem staram sie nie paradowac zupelnie naga nie to co kiedys moze zabrzmi to dziwnie,ale poprostu sie krepuje.
angelika24l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:19   #52
oolik
Raczkowanie

Cellulit

Po wiośnie zauważyłam na nogach cellulit. Początek mojego problemu. Mam 17 lat i słyszałam, że to jest normalne, że po zimie pokazuje się coś takiego. Spowodowane jest to zmianą diety bądź tyciem. Chciałam podkreśli również to że zeszczuplałam bo nosze spodnie 2 rozmiary mniejsze. Kupiłam sobie balsam nawilżający i ujędrniający Garnier. Kobieta promująca ten produkt powiedziała że pomaga, bo używała, ale efekty są widoczne dopiero po 2- 3 tygodniach a nie po 7 dniach jak to było napisane na etykiecie. Rzeczywiście już powoli widze postępy. Narazie jest zimno, ale jak się ociepli chciałam jechać na plaże, ale z czymś takim to tak z leksza obciach się pokazywać. Tym bardziej że za tydzień wylatuje do Niemiec. Znacie może pewny sposób na pozbycie się cellulitu? Czy ktoś posiada ten sam produkt? Jestescie z niego zadowolone?

Z góry dzieki
oolik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:23   #53
milajla
Raczkowanie

Dot.: Cellulit

Ja używam wspomnianego przez Ciebie mleczka Garnier i peelingu z tej samej serii. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że używane regularnie dają całkiem niezłe efekty. Bądź cierpliwa i nadal poddawaj się kuracji Garniera. Mleczko aplikuj na skórę podczas masażu. Postaraj się również ćwiczyć 30 minut dziennie. Możesz też chodzić na basen, jeździć na rowerze, biegać. W ten sposób, jeżeli dbasz również o dietę, na pewno uporasz się z cellulitem. Powodzenia
Stary 2007-08-01, 14:45   #54
onecik
Przyczajenie

cellulit co z nim zrobić!!!!!

Borykam się od dłuższego czasu z cellulitem,znajoma powiedziała mi,żebym kupiła sobie szorty na cellulit.Czy ktoś słyszał o takich produktach?Proszę o poradę
onecik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 14:49   #55
italiaanka
Wtajemniczenie

GG do italiaanka
Dot.: cellulit co z nim zrobić!!!!!

wyszukiwarka
Stary 2008-02-20, 11:09   #56
cybercat11
Rozeznanie

Dot.: celulitis- pomocy!!!

angelika24l Mam ten sam problem.Celulit pojawił się na pupie i na udach
Lato bedzie koszmarem bo jak tu się rozebrać.Ratunkuu
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:32   #57
Dog-Rose
Zadomowienie

Cellulit niewidoczny na zewnątrz?

Otóż ciekawa jestem czy da sie pozbawic cellulitu który jest niby w 1 stadium czyli widoczny jest tylko podczas sciskania skory? Uzywalam duzo specyfikow na cellulit, ale mam takie wrazenie ze one sa po to by wygladzic powierzchnie skory i pomagaja tym ktore maja jakiś widoczny cellulit. Czy komuś się udało pozbawić się cellulitu który był w takim początkowym stadium?
Dog-Rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 22:19   #58
MySzK@87
Przyczajenie

Dot.: Cellulit niewidoczny na zewnątrz?

samymi kosmetykami wiele nie zdzialasz. musisz cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, no i masowac miejsca dotkniete cellulitem. ostatnio nasza kolezanka ujawnila swok cudowny sposob na cellulit --> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=256582
MySzK@87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:07   #59
Bodyworkers
Raczkowanie

Witam, w I i II stopniu Cellulitu (PEFS) najskuteczniejszy jest manualnu drenaż limfatyczny. Jesli chodzi o medyczny punkt widzenia to tyle na ten temat.

Powodzenia
Bodyworkers jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 09:33   #60
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie

Ja uzywam baniek chinskich na taki cellulit. Mam wrazenie ze jest lepiej i skora jest bardziej napieta.
Gwiazdeczka1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości