Co jaki czas farbować włosy?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-01, 17:53   #1
ririk
Przyczajenie

Co jaki czas farbować włosy?!

Witam. Mam pewien problem ostatnio zafarbowałam włosy z jasnego blondu na ciemny blond (24.07.) Tylko , że nie używałam szamponów ani odżywek do włosów farbowanych , także kolor powoli zaczyna się spłukiwać. Chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie mogę znów zafarbować włosy ,aby ich za bardzo nie zniszczyć ?!
ririk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:29   #2
sava_na
Raczkowanie

Dot.: Co jaki czas farbować włosy?!

Wydaje mi się, że powinnaś poczekać przynajmniej miesiąc (ja na Twoim miejscu bym tak postąpiła) .

Dzielnie zapuszczam włoski...
sava_na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:13   #3
ayse
Raczkowanie

Jakiej farby użylaś?
ayse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:53   #4
Djapira
Zadomowienie

ja byłam u fryzjera okolo 2mies temu i juz mam odrost 4cm Bardzo szybko rosna mi wlosy i szybko tez pojawiaja sie odrosty, a mama protestuje, bo kasy trochce idzie. Nie wiem czemu tak sie dzieje.

Djapira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 22:06   #5
lutiana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
ja byłam u fryzjera okolo 2mies temu i juz mam odrost 4cm Bardzo szybko rosna mi wlosy i szybko tez pojawiaja sie odrosty, a mama protestuje, bo kasy trochce idzie. Nie wiem czemu tak sie dzieje.
To dobrze, ze wlosy tak szybko Ci rosna, widac, ze jestes zdrowa i nie brak Ci witamin i mineralow Wiadomo, ze w sytuacji gdy sie farbuje to chcialoby sie zeby odrostu nie bylo widac jak najdluzej, ale chyba lepiej miec szybko widoczny odrost i byc zdrowym niz na odwrot

Ja obecnie mam wakacje i daje moim wlosom odpoczac od farbowania, ostatni raz bylam u fryzjera okolo 20 maja i pojde pod koniec sierpnia. Odrost jest juz dosc widoczny, tylko ze kolor moich naturalnych wlosow nie rozni sie razaco od farby, wiec w ostatecznym rozrachunku nie widac az tak bardzo. Wlosy widocznie sa w lepszej kondycji, sa lsniace i miekkie. Jednoczesnie nie prostuje ich i schna po myciu bez suszarki, stosuje rozne maski i odzywki, dzis mam na glowie mieszanke z oliwy z oliwek z olejkiem rycynowym, zmyje to dopiero rano Na serio moim wlosom niezle sie powodzi

Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości