Co z tą szyją i powiekami??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-26, 23:12   #1
Limonka_27
Przyczajenie

GG do Limonka_27

Co z tą szyją i powiekami???

Witam Was Miłe moje Trapi mnie następujący problem... otóż już dawno temu pojawiły się na mojej szyji dość głębokie i bardzo widoczne zmarszczki. Powodem tego jest z pewnością chodzenie z pochyloną głową i ogólnie tendencja do garbienia się. Co może wyprasować te okropne zmarchy? Kiedyś kosmetyczka powiedziała mi, że to przypadłość o nazwie "obręcze królowej". Ja mam dopiero 27 lat, a moja szyja tak brzydko wygląda !!! Znacie jakiś sposób na pozbycie się tej wątpliwej ozdoby??? Błagam o jakieś rady... Mam jeszcze jedno pytanie. Czy znacie jakiś sposób (poza chirurgią na razie który podniósłby opadające powieki? Jestem posiadaczką takich smutnych oczek z mocno opadającycymi powiekami. Czy znacie jakiś kosmetyk na tę przypadłość czy tylko skalpel mi pozostaje??? Błagam o wszelkie info i niecierpliwie czekam. Pozdrówka gorące
Limonka_27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 10:21   #2
Butterfly
Raczkowanie

Re: Co z tą szyją i powiekami???

Droga Limonko, nie jestem ekspertem ale mogę Ci coś podpowiedzieć (korzystając z własnego doświadczena). Jestem Twoją rówieśniczką (29 latek mam) i od jakiś 3 miesięcy używam na szyję, dekolt i biust kremu Ziaji z serii Aretina Q (przeciwzmarszczkowy krem wygładzający na szyję i dekolt). Nie zamierzam się z nim rozstać bo daje ładne efekty wygładzenia i ujędrnienia skóry i do tego jest tani jak barszcz. Zresztą obejrzyj sobie w KW - ma dobre recenzje. Nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje a poza tym ja nie stosuję masy kosmetyków typu p/zmarszczkowe bo cieszę się dobrym wyglądem - więc narazie prewencja. Co do opadających powiek, to raczej Ci nie pomogę. Poradź się może kosmetyczki. Powodzenia. Aha i głowa do góry (dosłownie)!!! Pozdrawiam serdecznie.
Butterfly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 12:38   #3
Twitty
Raczkowanie

GG do Twitty

Na opadające powieki spróbuj zastosować ten kremik:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=510

Rozjaśnia też rewelacyjnie cienie pod oczami.

Twitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 13:12   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Ja bym chciała powiedzieć, że do szyi od czasu do czasu stosuję wszelkie preparaty na cellulitis, bo one mają za zadanie również ujędrnianie i szyjka jest gładka Szczególnie żele latem bardzo przypadły mi do gustu

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 19:47   #5
Limonka_27
Przyczajenie

GG do Limonka_27

Dziękuję Wam bardzo Kobitki. Z pewnością dostosuję się do rad Jestem w posiadaniu kremiku Ziaji jednak nie używan go zbyt regularnie i może dlatego nie bardzo widzę efekty? Postaram się poprawić... może pomoże, I hope so! A co do powiek to znalazłam wiele na ten temat i widzę, że nie tylko mnie trapi ta przypadłość... eehhh zawsze to jakieś pocieszenie Wizaż to kopalnia wiedzy! Buziaki dla Was i pozdrówka
Limonka_27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 17:56   #6
systematica
Wtajemniczenie

Limonko, wszystkie rady dziewczyn sa słuszne, ale ja polecałabym Ci jeszcze skonsultować się z doświadczoną kosmetyczką; przede wszystkim, żeby nauczyć się skutecznego automasażu szyjki - jeśli będziesz go robic codziennie, to będzie najskuteczniejsze, nawet jeśli posłużysz sie tylko zwykłą oliwką z oliwek a kosmetyki na pewno sobie dobierzesz
Stary 2004-04-17, 18:13   #7
201608040942
Konto usunięte

do opadajacych powiek stosuje sie specjalny technike makijazu, nalezy tak wycieniowac oko zeby powieka optycznie sie podniosla do gory
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości