Rzućcie okiem na mnie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-01, 22:47   #1
elmira
Raczkowanie

Rzućcie okiem na mnie ;)

Idę na wesele za 2.5 tygodnia więc trzeba zrobić coś z moimi włosami. Poniżej podałam Wam moje zdjęcia z moją aktualną (codzienną; zdjęcie zrobione na początku czerwca ale dużo się nie zmieniło) fryzurą, samą twarz (ze spiętymi włosami) + oczywiście to w czym zamierzam się wybrać na to wesele Doradźcie mi co do koloru, ewentualnego cięcia i fryzury na sam ślub. Proszę o radę bo wiem, że się na tym znacie :} Z góry dziękuję, buziaki dla Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00357.JPG (25,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00377.JPG (25,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00355.JPG (46,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00356.JPG (79,2 KB, 33 załadowań)

elmira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 10:00   #2
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Dot.: Rzućcie okiem na mnie ;)

Witam
Kolor jest bardzo ładny,pasuje do Twojej urody.Odnośnie fryzury napewno nie rozuszczałabym włosów,zwiazałabym je na czubku zostawiając grzywkę.Zatem grzywka gdzie masz rozpuszczone włosy plus jakieś upięcie włosów,można lekko podkręcic włosy wychodzące z kucyka aby się łagodnie falowały.Możesz też lekko podtapirować włosy i założyć jakąs opaskę bądz te podtapirowane zwiazac w taki troszkę napompowany kucyk.to tyle jesli chodzi o fryzurkę bez cięcia.
Jeśli chodzi o cięcie to sama nie wiem czy skrócenie ich byłoby dobrym pomysłem.
Pozdrawiam
Stary 2007-08-02, 10:08   #3
dziuniaaa
Zakorzenienie

Dot.: Rzućcie okiem na mnie ;)

Ja bym zaszalała na Twoim miejscu i zrobiła blond refleksy. I do tego albo jakieś ciekawe upięcie albo burza ładnych loczków/fal.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości