Krem nawilżający - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-11, 08:07   #61
krzyszwas
BAN stały

Dot.: krem nawilzajacy

Cytat:
Napisane przez ufcio
Garnier komfort Suchej skory
No właśnie ja mam takie pytanie, bo mimo iż jestem facetem parę dni temu kupiłem sobie mleczko Garniera do bardzo suchej skóry. Musiałem po prostu, bo mnie nogi strasznie swędziały jak chodziłem w spodniach i ludzie na innym forum podpowiedzieli, że to może być od suchej skóry. No i chyba tak, bo myślę, że zaczyna skutkować. No ale do rzeczy. Moje pytanie jest takie: Czy jak będzie już trochę zimniej to powinienem stosować coś innego, czy dalej to mleczko? Może są jakieś specjalne kremy na mróz? Dodam, że lubię paronastokilometrowe spacery a żadnych kaleson nie noszę. I jeszcze jedno czy po pewnym czasie stosowania kremu/mleczka do suchej skóry przejść na inne np do suchej skóry albo coś podobnego czy zawsze używać tego samego? Mam nadzieję, że mi Panie coś doradzą. W końcu Wy się lepiej na tym znacie niż mężczyźni
krzyszwas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 09:05   #62
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Nie ma potrzeby zmieniać czegoś, co nam pasuje i służy naszej skórze, to przesąd dawno juz obalony, ze trzeba zmieniać kosmetyki, bo skóra się przyzwyczaja.
Rozumiem, że stosujesz po prostu jakiś balsam do skóry suchej?
Jesli stosowanie takiego balsamu na dzień to będzie za mało dla twojej skóry i dalej skóra będzie Ci się przesuszać, to możesz się smarować na noc czymś bardziej treściwym i odżywczym np. Balsamem Oliwkowym Ziai (zielona butelka) lub mleczkiem Nivea w granatowej butelce - oba są bardzo tłuste i lepsze na noc, za to dobrze odzywiają i likwidują problem suchej skóry. A na dzień możesz używać czegoś lżejszego, jeśli będzie taka potrzeba np. mleczka z syropem klonowym Garniera (czerwona butelka, specjanie dla bardzo suchej skóry).
Pozdrawiam.
joasiak1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 10:19   #63
knotie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez krzyszwas
No właśnie ja mam takie pytanie, bo mimo iż jestem facetem parę dni temu kupiłem sobie mleczko Garniera do bardzo suchej skóry. Musiałem po prostu, bo mnie nogi strasznie swędziały jak chodziłem w spodniach i ludzie na innym forum podpowiedzieli, że to może być od suchej skóry. No i chyba tak, bo myślę, że zaczyna skutkować. No ale do rzeczy. Moje pytanie jest takie: Czy jak będzie już trochę zimniej to powinienem stosować coś innego, czy dalej to mleczko? Może są jakieś specjalne kremy na mróz? Dodam, że lubię paronastokilometrowe spacery a żadnych kaleson nie noszę. I jeszcze jedno czy po pewnym czasie stosowania kremu/mleczka do suchej skóry przejść na inne np do suchej skóry albo coś podobnego czy zawsze używać tego samego? Mam nadzieję, że mi Panie coś doradzą. W końcu Wy się lepiej na tym znacie niż mężczyźni
Ja bym polecila na bardzo zimowe dzionki cold crea naturel lrp, ewentualnie balsam lub emulsje lipikar tego samego producenta - sa to specyfiki natluszczajace dla skory wrazliwej i atopowej - powinno pomoc...
Wiem, ze rowniez Avene posiada serie kosmetykow o podobnym dzialaniu - zerknij na kwc. Pozdrawiam!
knotie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 10:22   #64
knotie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez malena18
hmm no wlasnie jaki dobry krem nawilzajacy do bardzo suchej i bardzo wrazliwej cery?
Hydraphase riche lrp lub toleriane riche lrp - ja tam po roznych eksperymentach z moja buzia ufam glownie kosmetykom aptecznym Te sa do zadan specjalnych - maja w skladzie absolutne minimum (male ryzyko podraznien) a widac efekty... zerknij na kwc...
Stary 2005-11-11, 10:53   #65
krzyszwas
BAN stały

Cytat:
Napisane przez knotie
Ja bym polecila na bardzo zimowe dzionki cold crea naturel lrp, ewentualnie balsam lub emulsje lipikar tego samego producenta - sa to specyfiki natluszczajace dla skory wrazliwej i atopowej - powinno pomoc...
Wiem, ze rowniez Avene posiada serie kosmetykow o podobnym dzialaniu - zerknij na kwc. Pozdrawiam!
A co to jest to kwc i lrp Bo przyznam się, że nie znam się za bardzo na tym.
Stary 2005-11-11, 11:13   #66
Justy
Zakorzenienie

LRP to skrót od aptecznej marki kosmetków- La Roche Posay. mają między innymi skuteczne kosmetyki do skóry suchej- z balsamów do ciała spodobałby ci się pewnie Lipikar Baume. do smarowania różnych suchych części ciała narażonych na mróz można użyć wymienionego już kremu Cold Cream Naturel.

a kwc to kosmetyk wszechczasów- wizażowy katalog z opisami i recenzjami kosmetyków. link znajdziesz u góry strony.

od siebie mogę ci jeszcze zaproponować Lipobase i krem E-45. oba apteczne do skóry bardzo suchej, wrażliwej.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:20   #67
krzyszwas
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Justy
LRP to skrót od aptecznej marki kosmetków- La Roche Posay. mają między innymi skuteczne kosmetyki do skóry suchej- z balsamów do ciała spodobałby ci się pewnie Lipikar Baume. do smarowania różnych suchych części ciała narażonych na mróz można użyć wymienionego już kremu Cold Cream Naturel.

a kwc to kosmetyk wszechczasów- wizażowy katalog z opisami i recenzjami kosmetyków. link znajdziesz u góry strony.

od siebie mogę ci jeszcze zaproponować Lipobase i krem E-45. oba apteczne do skóry bardzo suchej, wrażliwej.
Dzięki
Stary 2005-11-11, 11:51   #68
dziewoja
Raczkowanie

polecam lipobase!!!!! swietny!
dziewoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 12:14   #69
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Cytat:
Napisane przez krzyszwas
tzn. balsam do ciała? yyy bo ja zrozumiałam z twojego postu, ze mleczko do twarzy uzywasz do ciała no mysle, ze powinnienes nadal stosowac ten sam balsam/mleczko
ufcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 12:26   #70
krzyszwas
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ufcio
tzn. balsam do ciała? yyy bo ja zrozumiałam z twojego postu, ze mleczko do twarzy uzywasz do ciała no mysle, ze powinnienes nadal stosowac ten sam balsam/mleczko
Nie, to jest mleczko do ciała. Dokładnie takie jak na poniższej stronie:
http://perfumy.bizz.pl/x_C_I__P_7015427-7010001.html
Tylko, że zamiast 19 zł zapłaciłem około 15
Stary 2005-11-11, 12:31   #71
krzyszwas
BAN stały

Cytat:
Napisane przez krzyszwas
Nie, to jest mleczko do ciała. Dokładnie takie jak na poniższej stronie:
http://perfumy.bizz.pl/x_C_I__P_7015427-7010001.html
Tylko, że zamiast 19 zł zapłaciłem około 15
A, już wiem, bo ja mam 250ml, a to po 19 to 400 ml. Cholera, jednak chyba przepłaciłem
Stary 2005-11-11, 18:17   #72
knotie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justy

Dzieki Justy za pomoc Mialam napisac to samo
Stary 2005-11-11, 18:28   #73
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Do cery takiej jak Twoja polecam gorąco Hydraphase LRP - cudownie kojący krem. Nawilża i uelastycznia skórę. Ewentualnie, jeśli jest mocno wrażliwa, Avene.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 21:26   #74
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Cytat:
Napisane przez krzyszwas
A, już wiem, bo ja mam 250ml, a to po 19 to 400 ml. Cholera, jednak chyba przepłaciłem
własnie o to mi chodzilo
ufcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:47   #75
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Ja też polecam hydraphase La Roche Posay, jest też nowy krem dermiki dla skóry suchej i bardzo suchej- lipidea, właśnie wczoraj sobie kupiłam
bellissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 10:07   #76
Anahstasia
Zakorzenienie

Lipidea jak dobrze kojarzę jest Dermiki, tak? Ile kosztuje i jakie wrażenia po pierwszej aplikacji?
Stary 2005-11-13, 11:39   #77
mloda71
Zadomowienie

GG do mloda71

[QUOTE=joasiak1]Nie ma potrzeby zmieniać czegoś, co nam pasuje i służy naszej skórze, to przesąd dawno juz obalony, ze trzeba zmieniać kosmetyki, bo skóra się przyzwyczaja.

Niestety ale nie mogę się z tobą zgodzić co do tego, ponieważ nie tylko z własnego doświadczenia, ale również moich koleżanek oraz z wielu artykułów wiem ze jest polecane zmienianie kosmetyków co jakiś czas. Na przykład moja koleżanka stosowała żółty garnier (była nim zachwycona) ale niestety musiała go zmienić na inny ponieważ skora zaczęła jej się łuszczyc i nie przynosił już takich efektów ja na początku.
mloda71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 14:17   #78
wredne_slonko
Rozeznanie

A ja od kilku lat używam tylko kremiku nivea soft i mam ładnie nawilżoną buźke

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:09   #79
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Lipidea jak dobrze kojarzę jest Dermiki, tak? Ile kosztuje i jakie wrażenia po pierwszej aplikacji?
Tak, dermiki Kosztuje niecałe 50 zł. Ma delikatną, przyjemną konsystencję, ładny, delikatny zapach; pierwszy raz użyłam wczoraj na noc więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć ale już zgłosiłam dzisiaj do KWC więc niedługo napewno opiszę moje wrażenia W każdym razie zapowiada się bardzo dobrze. Jest w paru wersjach- ja mam multiregenerujący krem nawilżający, jest też półtłusty i extratłusty
bellissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 10:07   #80
Anahstasia
Zakorzenienie

O, no to może się nią zainteresuję. Ostatnio cera zaczęła mi się przesuszać i znając życie, lepiej jak to zahamuję teraz, niż jak się przemieni w stałe przesuszenie
Dziękuję za info
Stary 2007-08-25, 17:56   #81
Emilkaa
Zadomowienie

Krem nawilżający

Hejka dziewczynyJaki mozecie polecic dobry krem nawilżający dla dziewczyny w wieku 21 lat?Bylabym wdzieczna,jesli chodzi o te z avonu czy z orfilame to dziekuje za porady,gdyż żaden niestety mi nie przypasował

Buziaczki
Emilkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:35   #82
asia^^
Zadomowienie

Dot.: Krem nawilżający

Po pierwsze to pytanie na kosmetyczne, ale po drugie to najlepiej będzie jak skorzystasz z KWC.
asia^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:39   #83
Emilkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Po pierwsze to pytanie na kosmetyczne, ale po drugie to najlepiej będzie jak skorzystasz z KWC.
bylam na KWC ,ale tam nie ma takiego rozdzielenia na kremy do twarzy jakie mnie interesuja...a jesli chodzi o pierwszy Twoj rozkaz to raczej wiem do czego to pasuje pytanie,ale moze jest to moj pierwszy post i nie bardzo umiem tutaj napisac....w koncu chyba kazdy pierwszy raz cos robi i moze nie wiedziec jak sie dodaje nowy temat i gdzie to jest........
pozdrawiam
Stary 2007-08-25, 18:42   #84
Madziarka.n
Zakorzenienie

Ja polecam krem Ziaja "Kozie mleko nr 2"

Madziarka.n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:52   #85
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
bylam na KWC ,ale tam nie ma takiego rozdzielenia na kremy do twarzy jakie mnie interesuja...a jesli chodzi o pierwszy Twoj rozkaz to raczej wiem do czego to pasuje pytanie,ale moze jest to moj pierwszy post i nie bardzo umiem tutaj napisac....w koncu chyba kazdy pierwszy raz cos robi i moze nie wiedziec jak sie dodaje nowy temat i gdzie to jest........
pozdrawiam
Rozkaz? Dlaczego tak to ujęłaś? Przecież nikt Ci tu nie rozkazuje
Gdzie w tych słowach jest rozkaz: 'po pierwsze to pytanie na kosmetyczne'
Stary 2007-08-25, 18:52   #86
asia^^
Zadomowienie

Spokojnie, przecież nie wjechałam na Ciebie. Ale na kosmetycznym więcej osób Ci pomoże.

(Ja zanim napisałam pierwszego posta długo czytałam forum)
asia^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:54   #87
Emilkaa
Zadomowienie

niestety tak to zabrzmialo,od razu na mnie najechalas rozkazami i nic innego w odpowiedzi nie dostalam.zreszta niewazne.pozdrawiam
Stary 2007-08-25, 18:55   #88
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Nurtuje mnie to okrutnie, gdzie w tych słowach zawarty jest rozkaz?
Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Po pierwsze to pytanie na kosmetyczne
Stary 2007-08-26, 01:43   #89
black&white
Zadomowienie

l'oreal happy derm, polecam

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 09:24   #90
rambo
Zakorzenienie

GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

Dziewczyny, no już Nie ma rozkazu - ale mamy nową koleżankę na forum
Witamy !

Po pierwsze wątek na forum : "Pytania do kosmetyczki" Przesuwam

Po drugie - zanim założy się wątek należy skorzystać z wyszukiwarki
http://www.wizaz.pl/forum/search.php

Po trzecie, proszę, tutaj są przykładowe wątki o kremach nawilżających :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205297
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195358
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20735

A tu kremy dla Twojej grupy wiekowej :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69745

Po czwarte - liczy się Twój typ cery - a nic o nim nie mówisz

A po piąte, ja przy cerze wrażlwej i suchej polecam kremy La Roche Posay, Iwostinu. Lubię też na przykład Physiogel.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości