Tipsy french prosze o porady !!!!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-15, 16:38   #31
kasienka1984
Raczkowanie

GG do kasienka1984
Dot.: Tipsy french prosze o porady !!!!!!!!

Dziewczyny robilam te frenczowki wyszly pieknie juz wiem jak je naklejac i ze trzeba tylko delikatnie zmatowic bloczkiem dziekuje za porady jestescie kochane szkoda tylko ze niezrobilam zdjecia;/ tak to bym wam je pokazala ale to nastepnym razem jak bede robic to napewno zrobie fotke i wkleje wam zebyscie ocenily jak robie paznokietki
kasienka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:26   #32
jinia
Przyczajenie

Cześć Podbijam wątek po tak długim czasie
Ja na kursie miałam tylko french żelowy, czyli końcóweczka białym żelem. Ale pomyslałam że z tipsem french jest chyba łatwiej i spróbowałam. Ponieważ za pierwszym razem również starłam całą linię uśmiechu , następnym razem umacniałam przejście akrylem. Ale po powrocie klientek po miesiacu okazało się że akryl odchodził spod żelu (dlaczego?) .
jinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:54   #33
Albertyna
Zakorzenienie

Bo w części marek nie można kłaśc akrylu na żel.
Stary 2008-01-22, 11:29   #34
jinia
Przyczajenie

O, tego nie wiedziałam. Ja robiłam tak: Naklejam tipsa french, odtłuszczam i bez primera nakładam akryl przezroczysty na linię styku naturalka z tipsem. Później wszystko wyrownuje i nakładam bonder ibd, lampa itd.... Czyli żel nakładałam na akryl. Po miesiącu u klientki żel się trzyma a pod spodem akryl "odłazi"
Stary 2008-01-22, 21:52   #35
agnieszka0000
Przyczajenie

GG do agnieszka0000

a ja sie podepne po watek...mam taki oto poblemik....mianowicie kupilam sobie tipsy frenchowe po raz pierwszy i jeszcze co prawda nie mialam na kim sprawdzic jak sie je kladzie i jak wygladaja,bo na kursie pracowolysmy tylko na naturalnych i szklanych...no ale do reczy....te tipsiki ktore kupilam jka kade inne maja kieszonke dosc cienka (ciensza niz reszta tipsa) no i nie wiem,czy jak przykleje go,to naturalny panokiec nie bedzie przeswitywc spod tipsa? chodzi o to,czy w miejscy pezyklejenia czyli na calej szerokosci kieszonki moj french nie bedzie mial troche innego odcienia?bo mam wrazenie patrzac na te tipsy ze tak to moze wygladac...:/no chyba ze cos nie teges jest z firma ich...tak ku scislosci dodam ze firma to cn professional,nie znalam ale byly to jedyne dostepne w hurtowni akurat:/ a jak cos to jakie firmy polecacie i sa sprawdzone i daja lanego nie-przeswitujacego frencha?
pozdrawaim
Jeśli ktoś kocha kwiat, który jest jedyny na milionach i milionach planet, to mu wystarcza do szczęścia patrzenie na gwiazdy i mówi sobie: "Gdzieś tam jest mój kwiat." Lecz jeśli baranek zje kwiat, to tak jakby wszystkie gwiazdy zgasły...
agnieszka0000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:24   #36
jinia
Przyczajenie

Mam nadzieje że miałyście kiedyś taki problem i będziecie mogły mi pomóc. Postanowiłam wypróbować tipsy french, natomiast nie byłam pewna co zrobić z progiem, więc za radą koleżanki po fachu wykorzystałam akryl clear tzn. przygotowałam płytkę naturalną, odtłuściłam, nakleiłam french po czym bez zakładania primera nałożyłam akryl clear na lini łączenia tipsa. następnie opiłowałam nierówności akrylowe, odtłuściłam, nałożyłam bonder ibd itd...jak przy żelach. Po miesiącu klientka wróciła na odnowę, piłując żel zauważyłam pod spodem podpowietrzony akryl, tzn. górna warstwa żelu trzymała podpowietrzony akryl.Naturalnie trzeba było wszystko opiłować do zapowietrzeń i już bez akrylu żelowałam. Czy to znaczy że nie można nakładać żelu na akryl, czy winą będzie np. brak primera? Próbowałam delikatnie matowić tipsy french bez nakładania akrylu, ale po nałożeniu żelu nie wygląda to dla mnie zbyt estetycznie. Proszę o porady
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości