Używanie samoopalaczy i pudrów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-01, 22:02   #1
Anka18.torun
Przyczajenie

GG do Anka18.torun

Używanie samoopalaczy i pudrów

mam 18 lat i mam obsesje na punkcie swojej bladej twarzy!Stosowalam kiedyś samoopalacze lecz przerzuciłam sie na pudry!Mam pytanie: Co niszczy mocniej twarz,samoopalacz czy puder?bo slyszalam od kilku osob ze puder pokrywa tylko wierznie warstwy skóry a samoopalacz wnika do środka dlatego jest szkodliwszy!ale nie wiem jak jest naprawde i byłabym zobowiązana gdyby Pani udzieliła mi na to odpowiedzi!Chciałabym też wiedzieć jakich kosmetyków używać by odżywić tą cere po pudrze i samopolaczu!z góry dziękuje
Anka18.torun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 09:09   #2
A-nett
Przyczajenie

Re: Używanie samoopalaczy i pudrów

Wszystko zalezy od rodzaju kosmetyku
Jesli bowiem - jest wybór miedzy- zwykłym, tanim pudrem a dobrym samoopalaczem- odpowiedz jest oczywista.
Dzisiejsze kosmetyki naprawde pomagaja a nie szkodza. Pamietac trzeba jedynie o prawidłowym ich doborze- i tak- jesli Zdecydujesz sie na puder- Pamietaj, aby był odpowiedni dla Twojego wieku
(czyli do młodej cery), a jesli Uznasz ze lepszy efekt przynosi u Ciebie samoopalacz- konieczne Wybierz ten do twarzy- taki kosmetyk , został przygotowany ze szczegolnym uzglednieniem miejsca aplikacji-czyli jest łagodny, zawiera witaminy i stworzony wg. takich zasad, by chronił a nie niszczył cere.
Jesli Zechcesz , moge polecic Ci kilka kosmetyków
Pozdrawiam
A-nett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 21:22   #3
Anka18.torun
Przyczajenie

GG do Anka18.torun

dzieki za odpowiedz!jezeli mozesz to napisz jakie kosmetyki bys mogla mi polecic i w jakich granicach cenowych one są!mam pytanie jeszcze odniosnie tego jak odżywić i zregenerować tą cere?jeszcze raz dzieki i przesyłam pozdrowienia
A-nett napisał(a):
> Wszystko zalezy od rodzaju kosmetyku
> Jesli bowiem - jest wybór miedzy- zwykłym, tanim pudrem a dobrym samoopalaczem- odpowiedz jest oczywista.
> Dzisiejsze kosmetyki naprawde pomagaja a nie szkodza. Pamietac trzeba jedynie o prawidłowym ich doborze- i tak- jesli Zdecydujesz sie na puder- Pamietaj, aby był odpowiedni dla Twojego wieku
> (czyli do młodej cery), a jesli Uznasz ze lepszy efekt przynosi u Ciebie samoopalacz- konieczne Wybierz ten do twarzy- taki kosmetyk , został przygotowany ze szczegolnym uzglednieniem miejsca aplikacji-czyli jest łagodny, zawiera witaminy i stworzony wg. takich zasad, by chronił a nie niszczył cere.
> Jesli Zechcesz , moge polecic Ci kilka kosmetyków
> Pozdrawiam

A-nett napisał(a):
Stary 2004-04-02, 22:26   #4
A-nett
Przyczajenie

Witam ponownie.

Aniu oto kremy, które byc moze beda Ci przydatne (wybrałam je pod katem młodej cery):

-Oceanic-krem samopalajacy do twarzy, poczytac Mozesz o nim na :

http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...70b74543405a92 ; (jest dla cery wrazliwej, wiec baardzo delikatny),

Bardzo dobry jest tez samoopalacz do twarzy YR z serii MOINOI DE TAHITI (cena ok.20zł), o serii Mozesz poczytac na stronie: http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?k=66 . Ten samoopalacz jest o tyle fajny, ze ma brazowy kolor i naprawde ułatwia rozprowadzanie na buzi bez smug. Efekt jest tez niemal natychmiastowy.

Warto tez poprawic nieco krazenie krwi - Spobuj wieczorem, gdy Umyjesz buzie, spryskiwac ja woda- przemiennie zimna i ciepłą, taki "masaz" pomaga. Moze warto tez siegnac po sok z marchwii, lub beta-karoten w kapsułkach? tez wpywaja na odcień skóry.

Jesli chodzi o odzywianie i regeneracje- Twoja skora jest młodziutka, jeszcze regeneruje sie samoczynnie, ale moge polecic cos "naturalnego": krem nabazie glinki- http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...f09fa1255ec48e .

Pozdrawiam
Stary 2004-04-02, 22:30   #5
Anka18.torun
Przyczajenie

GG do Anka18.torun

dziekuje Ci!jestem bardzo wdzięczna za pomoc i za tak szybki odpis!naprawde bardzo mi pomogłas!dzięki
A-nett napisał(a):
> Witam ponownie.
>
> Aniu oto kremy, które byc moze beda Ci przydatne (wybrałam je pod katem młodej cery):
>
> -Oceanic-krem samopalajacy do twarzy, poczytac Mozesz o nim na :
>
> http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...70b74543405a92 ; (jest dla cery wrazliwej, wiec baardzo delikatny),
>
> Bardzo dobry jest tez samoopalacz do twarzy YR z serii MOINOI DE TAHITI (cena ok.20zł), o serii Mozesz poczytac na stronie: http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?k=66 . Ten samoopalacz jest o tyle fajny, ze ma brazowy kolor i naprawde ułatwia rozprowadzanie na buzi bez smug. Efekt jest tez niemal natychmiastowy.
>
>
>
> Warto tez poprawic nieco krazenie krwi - Spobuj wieczorem, gdy Umyjesz buzie, spryskiwac ja woda- przemiennie zimna i ciepłą, taki "masaz" pomaga. Moze warto tez siegnac po sok z marchwii, lub beta-karoten w kapsułkach? tez wpywaja na odcień skóry.
>
> Jesli chodzi o odzywianie i regeneracje- Twoja skora jest młodziutka, jeszcze regeneruje sie samoczynnie, ale moge polecic cos "naturalnego": krem nabazie glinki- http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...f09fa1255ec48e .
>
> Pozdrawiam
Stary 2004-04-02, 22:35   #6
Anka18.torun
Przyczajenie

GG do Anka18.torun

tak mi sie jeszcze przypomniało o tym że na noc używam kremu "Vitamin A Night Cream" to jest jakis krem regenerujący na noc!myślisz że powinnam i moge go używać???
Stary 2004-04-02, 22:43   #7
A-nett
Przyczajenie

Aniu, nie jestem dermatologiem, ale jesli w ulotce nie pisze, ze jest np. przeznaczony dla cery dojrzałej (bo ona wymaga silnej odnowy- Twoja NIE),tylko jesli to krem uniwersalny, i nie ma przeciwwskazan, - Mozna uzywac
Pozdrawiam
Stary 2004-04-02, 22:53   #8
Anka18.torun
Przyczajenie

GG do Anka18.torun

nie pisze na nim że dla cery dojrzałej,czy że na jakieś zmarczki,tylko że jest to krem regenerujący na noc!serdecznie dziękuje Ci za wszystkie informacje i pozdrawiam!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości