Chetnie podpowiem!:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-19, 16:17   #121
bea-tka
Zakorzenienie

Dot.: Chetnie podpowiem!:)

to po co ten wątek, nadal nie wiem. Nikt nie mówił o profesjonalnej poradzie. skoro ktoś wyraża opinie że coś jest złe, to dlaczego nie doda powodu dlaczego jest to złe i wyjaśni jak jest ok?

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:21   #122
losek78
Zakorzenienie

jeśli ktoś jest po kursie to może sobie poradzić łatwo z tipsami a jeśli nie to żaden opis nie pomoże niestety bo tipsy to ciężki kawałek chleba jest!! a ja mam pytanko: dlaczego tips od spodu mi pękł?? jestem po kursie i robie na razie tipsy "na piechotę" tzn po jednym palcu i czy dlatego pękł że wkładałam wszystkie palce po parę razy do lampy??? tzn. chyba powinnam pojedynczo?? każdy palec?? może ktoś odpowie zamiast się tu kłócić...
losek78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:19   #123
kinia2305
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ta krytyka służy temu, by nikt, kto pojęcia nie ma o przedłużaniu paznokci przypadkiem nie wziął sobie do serca "instrukcji" i informacji, jakich udzielają niektóre użytkowniczki. Gdybyśmy zaczęły poprawiać te błędy - wyszedłby teoretyczny kurs przedłużania paznokci, na przeprowadzenie którego Wizaż.pl certyfikatu nie ma.
Krytyka służy uwidocznieniu niedorzeczności takich postów, by jasnym było, iż nie należy ich absolutnie brać za profesjonalne porady...

... których jest w tym dziale, w innych wątkach mnóstwo
Madrze prawisz wizazanko

I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:08   #124
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
czy dlatego pękł że wkładałam wszystkie palce po parę razy do lampy??? tzn. chyba powinnam pojedynczo?? każdy palec?? może ktoś odpowie zamiast się tu kłócić...
Nie ma to nic do rzeczy.
Prawdopodobnie źle go dobrałaś, zbyt mocno przycisnęłaś lub chlapnęłaś jeszcze primerem.

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Madrze prawisz wizazanko

Otóż To.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:36   #125
losek78
Zakorzenienie

tak to bywa na początku ze błąd na każdym miejscu popełnić można...........
Stary 2008-06-19, 22:39   #126
kinia2305
Zadomowienie

losek78 dlatego trza cwiczyc i cwiczyc az Cie lapka rozboli
a potem trza wstawiac fotki do galerii aby inne wizazanki mogly oko nacieszyc
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:15   #127
losek78
Zakorzenienie

mam jeszcze pytanko bo ciągle zalewam skóry i wiem że to pewnie moja nieumiejętność ale staram się nakładać żel dalej od skórek a i tak mi się zlewa i zauważyłam jak są teraz upały to mój żel jest jakiś taki rzadki i sam spływa na skórkę a dodam że mam żel firmowy nie jakieś allegro
Stary 2008-06-21, 12:21   #128
Diana33
Zakorzenienie

losek a może zacznij pracować na żelach gęstych... ja budujący mam gęsty i nie ma mowy o zalewaniu skórek
Stary 2008-06-21, 15:59   #129
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

W lecie to normalne, że żele tracą typową konsystencję i stają się rzadsze. Przechowuj je w lodówce i pracuj względnie prędziutko a nie będzie problemu.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:29   #130
muszkaaa8
Zakorzenienie

mam pytanie czy warto zamowic ten zestaw?oplaca sie ??http://www.allegro.pl/item384571013_...ele_tips y.html
nie chodzi mi tu o zele bo slyszalam ze z allegro sa beznadziejne i i tak bede zamawiala u kosmetyczki jesli ma ktos ten zestaw to niech napisze czy sie sprawdza to tak dla poczatkujacej;p
muszkaaa8 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:43   #131
Diana33
Zakorzenienie

muszkaaa kupowanie takich zestawów jest całkowicie nieopłacalne, dziewczyny pisały już o tym tysiące razy. lepiej wszystko kupować osobno w hurtowniach kosmetycznych, no i najważniejsze by produkty były dobrej firmy a nie jakieś tam żeliki z allegro.
Stary 2008-07-07, 16:58   #132
madzia1904
Przyczajenie

witam mam kilka pytanek
-żelki robię sobie od dawien dawna ale zmieniałam ostatnio stylistkę i niepokoja mnie pewne sprawy...
1. zawsze po założeniu żeli maluje mi lakierem paznokcie a jak go sobie zmyję to mam w jednych miejscach matowe a w drugich błyszczące paznokcie ...dlaczego? zauważyłam ,że ona za każdym razem gdy wyciągnę z lampy przemywa mi płynem i jak zwróciłam uwagę ,że poprzednia tego nie robiła to odpowiedziała mi ,że tak trzeba bo trzeba zmyć tę tłustą wartstwę a ona jest zawsze...... jak się przyczepiłam do tego to ostatnio zrobiła mi ostatnią wartswę innym żelem takim w pędzelku ale było to samo...
2.czy przed założeniem tipsa powiina wytrawić paznokieć tym ''śmierdzącym" płynem czy nie?...czy tylko zmatowić ? bo nie pamiętam jak było za pierwszym razem jak robiłam...
3.mam bardzo szeroką płytkę ..i tipsy sa za wąskie czy są jakieś inne rozmiary? bo ona twierdzi ,że nie.... a ta poprzednia robiła na szablonie to nie wiem...
4.czy tipsy te szklane matowi się również? bo one wyglądają paskudnie... są takie pościerane i to wychodzi pod żelem...?
...sama przymierzam się do robienia żeli i chyba to będzie szybciej niż mi się wydawało a więc prosze o pomoc
madzia1904 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:09   #133
Albertyna
Zakorzenienie

1. Nie przemywa sie kazdej warstwy.
A Tobie pewnie matowieje gloss. Niektore gloss nie powinny byc zmywane przez 2 dni od ich nalozenia, potem nie ma juz problemu...
A moze te matowe plamki sa wczesniej tylko ich niezauwazasz? Wtedy to wynik zlej techniki pracy stylistki, badz kiepskiego glossa
2.Nakladanie "smierdzacego plynu" czyli primnera jest uzaleznione od marki- jednego go wymagaja inne nie.
3.Nie, nie powinnas miec za maych tipsow. Jezeli masz paluszki spoza rozmiarowki (a w to watpie) powinnas miec zawsze robione na szablonie. Po prostu zle dobrala Ci tipsy i tyle.
4.Tak tipsy clear tez sie matowi, jednak nie powinno to byc juz widoczne po nalozeniu zelu
Stary 2008-07-07, 20:26   #134
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy warto zamowic ten zestaw?oplaca sie ??http://www.allegro.pl/item384571013_...ele_tips y.html
Nawiązując do tej aukcji... Ta druga, mała galeryjka, te trzy zdjęcia.... Srodkowe, czerwone. Strasznie podoba mi się ten pomysł z guziczkami
Stary 2008-07-07, 23:18   #135
izuka89
Przyczajenie

mam takie małe pytanie od niedawna robie paznokcie akrylowe tak tylko dla siebie czasem koleżance i chciałabym sie zapytać co zrobić żeby ta ostatnia już warstwa była błyszcząca używam lakieru ultrafioletowego ale on wchłania się w akryl :/:/ jkaiego środka mam uzyć żeby ładnie paznokieć się błyszczał?? proszę bardzo o rade
Stary 2008-07-08, 00:37   #136
jagódeczka
Zadomowienie

jak to wchłania sie w akryl?
a polerujesz tego pazura?
po uv połóż top coat..
a jak masz lampę to glossa
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:45   #137
Barbii
Raczkowanie

Hej dziewczyny! A kto mi opowie jak się pokolei wykonuje french z cyrkoniami na tipsach żelowych?
Barbii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 21:53   #138
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
Napisane przez Barbii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! A kto mi opowie jak się pokolei wykonuje french z cyrkoniami na tipsach żelowych?
robisz frencha białym żelem, uzupełniasz reszte clearem,opracowujesz paznokcia, kładziesz nabłyszczacz i naklejasz cyrkonie
jesli myslisz o frenchu cyrkoniowym to robisz przezroczystego pazurka, układasz cyrkonie na frenchu i gotowe
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:57   #139
Wiktoria0
Raczkowanie

Ja mam pytanie. mam problem z zatapianiem ozdób w akrylu, zawsze kładę pierwszą warstwę a wraz z drugą ozdobki na to potem jeszcze dwie bądź jedną warstwę akrylu. Nie wiem czy robię to prawidłowo, ponieważ ostatnio jedne hologramy mi się rozmazały a drugie srebrne podczas polerowania straciły swoje piękne sreberko i zawsze mam problem z polerowaniem akrylu. Proszę napiszcie mi jakich bloków używacie do polerowania tzn. o jakiej gradacji?
Wiktoria0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:16   #140
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

do polerowania używam polerki, a nie bloku, stopniowo zmniejszam gradację pilnika przy opracowywaniu warswy i konczę polerką na nabłyszczaczu, jeśli jest taka potrzeba, rzadko to robię od razu po nałożeniu blasku, raczej po kilku dniach, zeby znowu błyszczały.
jesli holo traci kolor tzn. ze jest kiepskiej jakości, sreberka tracą sreberko jeśli za dużo spiłowałaś akrylu i je uszkodziłaś
Stary 2008-07-30, 10:17   #141
Wiktoria0
Raczkowanie

Dzięki za pomoc, tak myślałam że są kiepskiej jakości, polerkę tez mam taką że dwa pazurki i koniec. Jak macie swoje sprawdzone ozdobki i polerki byłabym wdzięczna. I w którą warstwę najlepiej je wtapiać
Stary 2008-07-30, 11:11   #142
bea-tka
Zakorzenienie

ja czytałam- i tak też spróbowałam, że jeśli robisz paznokiec na szablonie, zrobić cienką wartstwę akrylu- zatopić- tak byle by się trzymało a potem to pokryć kolejną warstwą. zresztą ja też tak robiłam na naturalnych

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 00:25   #143
jambose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzia1904 Pokaż wiadomość
witam mam kilka pytanek
-żelki robię sobie od dawien dawna ale zmieniałam ostatnio stylistkę i niepokoja mnie pewne sprawy...
1. zawsze po założeniu żeli maluje mi lakierem paznokcie a jak go sobie zmyję to mam w jednych miejscach matowe a w drugich błyszczące paznokcie ...dlaczego? zauważyłam ,że ona za każdym razem gdy wyciągnę z lampy przemywa mi płynem i jak zwróciłam uwagę ,że poprzednia tego nie robiła to odpowiedziała mi ,że tak trzeba bo trzeba zmyć tę tłustą wartstwę a ona jest zawsze...... jak się przyczepiłam do tego to ostatnio zrobiła mi ostatnią wartswę innym żelem takim w pędzelku ale było to samo...
2.czy przed założeniem tipsa powiina wytrawić paznokieć tym ''śmierdzącym" płynem czy nie?...czy tylko zmatowić ? bo nie pamiętam jak było za pierwszym razem jak robiłam...
3.mam bardzo szeroką płytkę ..i tipsy sa za wąskie czy są jakieś inne rozmiary? bo ona twierdzi ,że nie.... a ta poprzednia robiła na szablonie to nie wiem...
4.czy tipsy te szklane matowi się również? bo one wyglądają paskudnie... są takie pościerane i to wychodzi pod żelem...?
...sama przymierzam się do robienia żeli i chyba to będzie szybciej niż mi się wydawało a więc prosze o pomoc

Po prostu zęby mi się same zacisnęły... Oczywiście, że są inne rozmiary tipsów. I to nawet aż 10! Błagam Cię - zmień stylistkę! Bardzo mało prawdopodobne jest, że masz tak bardzo szeroką płytkę, że każdy tips jest za wąski, ale stylistka powiedziała, że NIE MA INNEGO ROZMIARU!
Albertynko, podziwiam Cię za opanowanie w komentarzu pod tym postem.

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 00:54   #144
Albertyna
Zakorzenienie

Jambose- jestem instruktorka- musze byc opanowana i cierpliwa To czesc mojego zawodu
Niemniej strasznie mi milo, ze to docenilas
Stary 2008-07-31, 10:12   #145
tygrysica_1
Raczkowanie

witam!!!
Ja równiez skonczyłam kurs stylizacji paznokci ( bardzo dluuugo temu)
odrazu po kursie poszlam do zupelnie innego zawodu,i nie mialam stycznosci z pazurkami. Jednak teraz mam ochote zrobic sobie sama pazurki, moje [ytanie dotyczy przezroczystych tipsów czy po naklejeniu trzeba spilowac granice miedzy nim a paznokciem tak jak to sie robi w przypadku mlecznych tipsów ??
kompletnie wylecialo mi to z glowy
tygrysica_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:35   #146
Wiktoria0
Raczkowanie

Trzeba zpiłować granice w tipsach mlecznych, clear tylko frencha nie
Stary 2008-07-31, 17:46   #147
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

no ja akurat piłuję
Stary 2008-07-31, 17:50   #148
anusiuniaa
Zakorzenienie

Hej,
wiem że wszystkie popieracie kursy ja niestety takiego nie mam. Zastanawiam się nad kupnem zestawu do tipsów na allegro,tak na własny użytek. Po prostu chciałam żelować swoje naturalne paznokcie które po przekroczeniu ok1.5cm zawsze się łamią
Możecie polecić jakiś dobry zestaw za przyzwoitą cenę??
anusiuniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:03   #149
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

polecamy wyszukiwarkę
Stary 2008-07-31, 21:11   #150
Isis23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
Hej,
wiem że wszystkie popieracie kursy ja niestety takiego nie mam. Zastanawiam się nad kupnem zestawu do tipsów na allegro,tak na własny użytek. Po prostu chciałam żelować swoje naturalne paznokcie które po przekroczeniu ok1.5cm zawsze się łamią
Możecie polecić jakiś dobry zestaw za przyzwoitą cenę??

były juz takie wątki... poszukaj

i moje wypocinki fotograficzne

mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010

Isis23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości