Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-01, 18:51   #3061
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Weszłam do domu po perfumerskim trójmiejskim spotkaniu, rodzina stwierdziła- o, pachniesz ładnie, ten zapach nam sie podoba.... nie wiem, czym pachnę, to zmieszane wiele aromatów...Tak że nie ma mowy, żebym psikałą się tą perfumą dla zaspokojenia upodobań rodziny...
Tak że z tego wszystkiego spryskałam się w tej chwili globalnie Eau de Lalique. Przynajmiej wiem, czym pachnę.
Kota jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:00   #3062
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kropko- czy wlosy wyprostowalas permanentnie czy tymczasowo? -alez jestem ciekawa efektu
Czasowo, do następnego mycia, czyli do jutra. Efekt dziwny, ale chyba ciekawy, bo mąż cały wieczór pstrykał mi zdjęcia i nakazał szukać prostownicy na allegro.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Witam dziewczny.Własnie wróciłam do domu i do porannego Pure Poison dodałam ropelkę mojego nowego,anieslkiego lokatora,który przyfrunął od Margot ()
Witaj ponownie.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
kropka75 - myślę, że jest odwrotnie. Sparzyłam się kilka razy, a ten związek był dla mnie nadzieją, "światełkiem w tunelu" i dlatego chcę, żeby było tak dalej (jak kiedyś), mam dalej tą nadzieję. Przez obecnego faceta odzyskałam wiarę w mężczyzn, bo po moich związkach miałam o nich dość drastyczne zdanie. Nie wiem czy teraz znowu nie będę miała, bo wszystko idzie w złą stronę. Co do wygadania się, możliwe - bez takiego wygadania byłabym jeszcze bardziej zdołowana, a to co piszecie dodaje mi otuchy, że nie jestem osamotniona. Mam zbyt wielką nadzieję i pewnie na próżno, ale może jest jakaś szansa.
Rozumiem. I miłość i nadzieję. Naprawdę.
Ja też przy każdym następnym odzyskiwałam tę wiarę. Na pewien czas. Potem było różnie.
Myślę, że musisz to sama przejść, bo na razie po prostu nie zauważasz postów, które mówią to czego nie chcesz słyszeć.
Tak czy siak życzę powodzenia. I mam nadzieję, że rozczarowanie nie będzie zbyt bolesne. Pozdrawiam.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:01   #3063
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Juz po kapieli- pachnę balsamem J&J różowym i tonikiem do włosów Dermedic (skądinąd bardzo przyjemnie, z lekka owocowo).
Dzień miałam z serii: "do wykasowania", zakończę go kubkiem herbaty, przyjemną książką i odrobiną Rush na nadgarstku.
Mendosita jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:02   #3064
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wróciłam z łupem wzięłam czerwoną, skórzaną, taką trochę dłuższą, kurteczkę

Orsay aby ? Ja się tam czaję na taki szary płaszczyk z wieeelkim kołnierzem ...

Na samotny wieczór w domu - J'adore.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:03   #3065
maja79
Wtajemniczenie

Ja wciaz pachne truskawkami Miss Dior Cherie Bosko!
maja79 jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:04   #3066
Anuschka
Wtajemniczenie

Dzisiejszy dzień upłynął mi pod znakiem L`Artisana. Rano był Piment Brulant, później La Chasse aux Papillons, który przepięknie falował w jesiennym już słońcu. Latające wokół mojej głowy motyle odwiodły mnie od testowania czegokolwiek w Sephorze, chociaż sympatyczna młoda dama dopadła do mnie z zapachem firmowanym nazwiskiem Kate Moss. Udało mi się jednak obronić Natomiast wyszłam stamtąd z pryzmami, korzystając z okazji, że luby udał się do Ikei (czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal...) Wiadomo - sobota dzień zakupowy... Jakoś mnie jednak te tłumy ludzi wokół zupełnie nie obchodziły, bo motyle latające wokół mnie zupełnie odizolowały mnie od zgiełku. Jednym słowem dzisiaj jestem oderwana od rzeczywistości
Anuschka jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:07   #3067
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Orsay aby ? Ja się tam czaję na taki szary z wieeelkim kołnierzem ...

Na samotny wieczór w domu - J'adore.

mieli bardzo dużo fajnych kurtek, ale wszystkich niestety kupić nie mogłam mierzyłam szary w kratkę, też był śliczny
tulipanka jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:13   #3068
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:

mieli bardzo dużo fajnych kurtek, ale wszystkich niestety kupić nie mogłam mierzyłam szary w kratkę, też był śliczny
Też mi się bardzo podobają okrycia wierzchnie z Orsaya Ostatnio nawet mierzyłam taki jakby płaszczyk krótszy, do linii bioder (ostatnio mi się taki marzy), jednak nie wiem czy warto wydać ponad 200 zł na coś typowo jesiennego (tym bardziej, że jesiennych rzeczy mam sporo), chyba lepiej poczekam i kupię już coś na zimę ciepłego.
Mendosita jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:53   #3069
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Też mi się bardzo podobają okrycia wierzchnie z Orsaya Ostatnio nawet mierzyłam taki jakby płaszczyk krótszy, do linii bioder (ostatnio mi się taki marzy), jednak nie wiem czy warto wydać ponad 200 zł na coś typowo jesiennego (tym bardziej, że jesiennych rzeczy mam sporo), chyba lepiej poczekam i kupię już coś na zimę ciepłego.
Ja nigdy nie kupowałam takich rzeczy w Orsay'u, ale mam nadzieję, że kurteczka będzie warta swojej ceny i po jednym sezonie nie będzie nadawała się do kosza Na jesień nie miałam nic podobnego i jakoś tak mnie naszło Chociaż serce mi się kroiło, bo zamiast Dolce Vity i Scenta Intense mam kurtkę

Neonatura Cocon tak się ładnie rozwija na skórze, że aż zaczęłam się nad nią zastanawiać... Niby słodka, a jednak ma taką piękną suchą nutę, niby paczula jest, ale właściwie po godzinie tak się wtapia w zapach, że mi nie przeszkadza. I ta gorzka czekolada... Sama nie wiem...
tulipanka jest offline  
Stary 2007-09-01, 20:08   #3070
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

ogolnie - HP od rana.

Lewa lapa Angel - tzn on juz dogorewa (jak wszytsko na mnie po kilku hrs bez dopsikania)

Prawa lapa niedawno zaaplikowane Amarige Mariage i o jejuuuu mamciu
Naprawde mnie zauroczyly, mam duzo probek wiec bedzie testowanie doglebne i jak cos zakup

Angel mam ochote kupic, ale czuje, ze to bedzie blad bo podoba mi sie dopiero 'zlezaly' na skorze bo pierwsze chwile to sa obrzydliwe.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-01, 20:10   #3071
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

W Orsayu mają śliczne zamszowe kurtki i płaszczyki na jesień ale te ceny

Przypomniałam sobie, że należy czyms pachniec i testuję:
PN - Un Bois Vanille od Chamelieu () i Cedre, które mam możliwość poznać dzięki Sabbath ()
i o ile wanilia jest... ładna, taka ... waniliowa...ale jakos mnie nie rzuca na kolana, to Cedre nalezy do tych zapachów po przetestowaniu których wszystko we mnie woła "chcę to mieć!". Pocieszam się, ze nie warto, bo podobno nietrwały - tego jeszcze nie wiem, zobaczę jak sie rozwinie, w każdym razie jest to zapach wybitnie w moim guście Odrobinkę mi przypomina FdB, ale bez tej lekko alkoholowej nutki na początku, jest dużo słodszy. Ech, nie da sie ukryć, że pan Lutens konsekwentnie zyskuje kolejną wielbicielkę swojej twórczości...
Stary 2007-09-01, 20:53   #3072
kokakola
Zakorzenienie

przedwczoraj byla Sequoia CdG (nadeszla nareszcie jej pora ) a wczoraj global Dzongkha. cudnie trwala. dzis rano bylo Hiris ale po kapieli juz ni ma zastanawiam sie, co na wieczor sobie zaserwowac..
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:10   #3073
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
W Orsayu mają śliczne zamszowe kurtki i płaszczyki na jesień ale te ceny

Kurteczki powiadaszMalgosiu kurteczki ala na motor? Jakie ceny i kolory?
Stary 2007-09-01, 21:34   #3074
Fenris
Czekam na Ragnarok

Jutro zadzwonię do pracy i spytam kiedy, jak najszybciej, mogę odejść. Na szczęście jest to umowa-zlecenie. Zwijam się stąd. Wypicowałam się na ten spacer, chciałam iść na piwo, może do kina czy na pizzę, jakoś, żeby było miło. A on wziął mnie tylko po to, żeby powiedzieć, że o 22:00 idzie na piwo z kolegami. Beze mnie. Mnie nigdzie nie zabiera, ciągle ogląda tv, nigdzie nie mogę go wyciągnąć, mówi, że nie ma kasy na kino. Na piwo z kolegami (i z bratem, który zdradza swoją babkę - a tego nie toleruję i myślę, że "mojego" będzie też namawiał) ma. Pozatym jestem zaryczana i pijana i nie chcę już nigdzie z nikim mieszkać. Nauczycielki ponoć zwykle są samotne, więc pasuje.
Co za deb*l. Zostawił mnie w obcym domu z obcymi ludźmi. Nie miał na nic czasu, bo wychodzi. Obiecywał miły wieczor, a że krucho z kasą to poszliśmy na spacer, a tutaj taka niespodzianka.

Pachnę Lechem.
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:37   #3075
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Jutro zadzwonię do pracy i spytam kiedy, jak najszybciej, mogę odejść. Na szczęście jest to umowa-zlecenie. Zwijam się stąd. Wypicowałam się na ten spacer, chciałam iść na piwo, może do kina czy na pizzę, jakoś, żeby było miło. A on wziął mnie tylko po to, żeby powiedzieć, że o 22:00 idzie na piwo z kolegami. Beze mnie. Mnie nigdzie nie zabiera, ciągle ogląda tv, nigdzie nie mogę go wyciągnąć, mówi, że nie ma kasy na kino. Na piwo z kolegami (i z bratem, który zdradza swoją babkę - a tego nie toleruję i myślę, że "mojego" będzie też namawiał) ma. Pozatym jestem zaryczana i pijana i nie chcę już nigdzie z nikim mieszkać. Nauczycielki ponoć zwykle są samotne, więc pasuje.
Co za deb*l. Zostawił mnie w obcym domu z obcymi ludźmi. Nie miał na nic czasu, bo wychodzi. Obiecywał miły wieczor, a że krucho z kasą to poszliśmy na spacer, a tutaj taka niespodzianka.

Pachnę Lechem.
Fenris musisz teraz być silna, musisz zawalczyć o siebie.
Trzymaj się

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:42   #3076
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Fenris, trzymaj się i nie pij!!! To nie pomoże na dłuższą metę.
Weź kąpiel, poczytaj babską gazetę a jutro zwijaj manatki. Napisałam t wprost bo nic innego w tej sytuacji nie potrafię poradzić.
tymena jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:46   #3077
Fenris
Czekam na Ragnarok

Nosku
Kto zrozumie faceta? Cały spacer mówi mi jak to do siebie nie pasujemy, a teraz z imprezy pisze, żebym mu zaufała i nie płakała. On myśli, że to wszystko przez to, że wyszedł :/ A tego co mówił wcześniej nie pamięta.

Piwo + porządna muzyka, dobre na wszystko. Nawącham się Glorii (ponoć uspokajająca ) i niedługo pewnie zasnę. Jutro praca, dobrze, że on ma wolne i nie jedzie ze mną.

tymena - akurat piwko to tylko na brzuch źle wpływa A gazet nie mam, ale dziękuję za pomysł czytania - biorę się za dokończenie "Ptaśka".
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:50   #3078
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:

Pachnę Lechem.
Przez alkohol zwykle przemawia prawda, mam nadzieję, że przeczytasz to sobie jutro, gdy już wytrzeźwiejesz!!

Ten pan albo ma ochotę się wykręcić i nie bardzo wie jak się do tego zabrać, albo ma głębszy problem. Zachowuje się jakby miał zaburzenia osobowości. W obu przypadkach lepiej będzie dla Ciebie, jeśli się ewakuujesz. Powiem wprost - jeśli ma się miękkie serce, trzeba mieć twardą doopę. Ty masz miękkie jedno i drugie - nie dasz sobie z tym rady.
Trzymaj się. To Twoje życie. Nie daj go sobie nikomu zmarnować.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:59   #3079
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
. Zachowuje się jakby miał zaburzenia osobowości.
O tym samym pomyslalam
Fenris, nie daj sie takiemu gamoniowi... Szkoda zycia. Z takim typem sobie go nie ulozysz.
Po tym jak go opsiujesz, jak On sie zachowuje, jak Ciebie traktuje, az trudno uwierzyc, ze nadal z Nim jestes.

Burn, witaj!

DV jeszcze troche pachne Impreza bobaskowa bardzo udana, ale TZetowi chyba sie odechcialo dzieci byl zdziwiony, ze mozna sie nimi tak zmeczyc
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:02   #3080
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Przez alkohol zwykle przemawia prawda, mam nadzieję, że przeczytasz to sobie jutro, gdy już wytrzeźwiejesz!!

Ten pan albo ma ochotę się wykręcić i nie bardzo wie jak się do tego zabrać, albo ma głębszy problem. Zachowuje się jakby miał zaburzenia osobowości. W obu przypadkach lepiej będzie dla Ciebie, jeśli się ewakuujesz. Powiem wprost - jeśli ma się miękkie serce, trzeba mieć twardą doopę. Ty masz miękkie jedno i drugie - nie dasz sobie z tym rady.
Trzymaj się. To Twoje życie. Nie daj go sobie nikomu zmarnować.
No, masz rację z tymi miękkimi. Niestety. Im dłużej z nim jestem tym jestem większą "kluchą".

Teraz Lech plus zapach nowej książki.

mskladaczek - byłam opiekunką do dziecka i wiem jak one męczą Ale bardzo pragnę dziecka (już wam mówiłam, że Jagienka i Kubuś? ). Tylko nie mam z kim go mieć, zresztą, mam czas.
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:23   #3081
taka taka
Zakorzenienie

po prysznicu z lawendowym żelem, na noc - Gris Clair
jaki on piękny, dziś ujawnił swoje gorące oblicze

Fenris, spełniaj Swoje marzenia
taka taka jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:29   #3082
your Angel
czyli Endżi

Śliczny Flowerbomb. Impreza była super. Wszyscy są dla mnie tacy mili. A ja jestem pijana. I nieszczęśliwa

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:33   #3083
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Śliczny Flowerbomb. Impreza była super. Wszyscy są dla mnie tacy mili. A ja jestem pijana. I nieszczęśliwa
He he, to tak jak ja Oprócz imprezy i miłych ludzi.

Mam ochotę na Neonaturę Cocon, a nie mam ani kropelki. Zadużyłam się podczas ostatniej wizyty w salonie YR.

Słucham sobie Bound For Glory, Ptaśka już nie chcę (tzn. narazie).
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:36   #3084
taka taka
Zakorzenienie

Cytat:
Pachnę Lechem.
Cytat:
plaga jakaś
Angelku, Ty nieszczęśliwa?
nie smuć się
nie pij więcej bo będziesz się rano źle czuła i będzie Cię mdliło od zapachu perfum
a dzień bez perfum to dzień stracony
taka taka jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:40   #3085
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
plaga jakaś
Angelku, Ty nieszczęśliwa?
nie smuć się
nie pij więcej bo będziesz się rano źle czuła i będzie Cię mdliło od zapachu perfum
a dzień bez perfum to dzień stracony
Potwierdzam. Na jutro do pracy szykuję Glorię (i może też Euphorię, w końcu mam cały flakon, trzeba zużyć ).

Ja byłam szczęśliwa cały rok, mam prawo do małej "nieszczęśliwości"
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-01, 22:43   #3086
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
witaj Maju
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Witaj z powrotem, Burn
Cytat:
Witaj
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Burn
Witaj, swieza i wypoczeta po urlopie
Cytat:
Witaj ponownie.
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Burn, witaj!

Jestem już wykąpana,pachnę odrobiną Aniołka.Zara spadam do łóżka,gdzie czeka na mnie cieplutki termofor

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-09-01 o 23:17 Powód: o.
burn-it-up jest offline  
Stary 2007-09-01, 23:13   #3087
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Za moich czasów imprezy kończyły się później Angel - nie smutaj się

Fenris - życzę Ci wytrwałości przede wszystkim O, widzę, że zmieniłaś awatar. Bardzo ładny

Ja za wszelką cenę usiłuję się jakoś rozgrzać. Po gorącej kąpieli, gorąca czekolada i gorący Piment Brulant. Wie ktoś, kiedy zaczyna się sezon grzewczy ?
Anuschka jest offline  
Stary 2007-09-01, 23:17   #3088
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Angel, Flowerbomb to już wystarczający powód do radości uśmiechnij się natychmiast!
Fenris, świetny avatar domyślam, że się to Twój Kocur ajjj bajeczny!

ja też dziś trochę spuściłam nos bo TŻ daleko a ja sama i tylko Flowerbomb mi został
miłej nocy

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-09-01, 23:18   #3089
rachela
Zakorzenienie

Cześć Burn!

---

Wydrukowałam sobie tonę opracowań, materiałów, slajdów... I się uczę.
To znaczy tak wygląda ta optymistyczna wersja, a co z tego wyjdzie?

Smarkam jak głupia, bo mi ciągle zimno.
Mój TŻ też daleko, ale jakoś żyję

P.S. Nie mówcie nic o kurtkach, nigdy nic dla siebie nie mogę znaleźć i tą metodą nie mam nic na jesień

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-01, 23:25   #3090
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość

Fenris - życzę Ci wytrwałości przede wszystkim O, widzę, że zmieniłaś awatar. Bardzo ładny
Twój - nowy - też
Dziękuję. Mój wrocławski kot, jedyny normalny samiec. Dobrze, że mam jego zdjęcia na komputerze.

Nosku - dziękuję. A chciałabym się czuć tak, jak na Twoim
Fenris jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości