Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-06, 12:21   #3931
rachela
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Co do dzieci to już wam pisałam, że marzę o dwójce, Jagience i Kubusiu, ale że właśnie straciłam "ojca" dzieci to mieć ich nie będę. Ewentualnie wezmę go kiedyś na dawcę i sama będę wychowywać Mimo młodego wieku, nie chce mi się już szaleć, jak nic pragnę stabilizacji, rodziny.
Chciałam tak, w ramach ciekawostki, odnieść się do tego fragmentu.
Wczoraj rozmawiałam o tym z TŻ... Nie wiem dlaczego, czasem napadają nas takie dziwne tematy, zupełnie przypadkowo. Ale do rzeczy - otóż mój luby stwierdził; że wątpi aby jakikolwiek facet zgodziłby się być "dawcą"... Bo niby to prosta sprawa, spłodzić potomka i uszczęśliwić kobietę, która zawsze chciała mieć dziecko i to koniecznie z nim. A jeśli za dziesięć, piętnaście lat ta kobieta nagle wróci i zacznie się domagać praw swojego dziecka?...
Oczywiście ludzie i sytuacje bywają różne, ale przyznaję że to ciekawy punkt widzenia.

Jak już mówiłam, nie odnoszę tego do Ciebie, Fenris - tak mi się po prostu przypomniało.

---

Najadłam się i czytam Przekrój - jeden z moich licznych nałogów

Właśnie pochłaniam artykuł "Bogactwo tylko dla bogatych" i proszę bardzo, nawet o perfumach coś jest:

Jaki jest zapach pieniędzy? Kwiatowo-orientalny. Mowa tu o perfumach Clive'a Christiana, który od lat tworzy drogie pachnidła. Specjalnie dla swojego sztandarowego zapachu No. 1 (jest wersja dla pań oraz dla panów) zaprojektował flakon Imperial Majesty. Powstało tylko 10 butelek po 115 tysięcy funtów (lub 215 tysięcy dolarów). Każda ozdobiona jest 5-karatowym brylantem oraz 18-karatową złotą obrączką. Można je kupić u Harrodsa w Londynie lub Bergdorfa Goodmana w Nowym Jorku. Właściciel pierwszego domu towarowego Mohamed Al-Fayed wyznał, że mógłby podwoić cenę flakonu, bo jest taki piękny.

Pffff. Ja tego nigdy nie zrozumiem Może gdybym od "zawsze" była obrzydliwie bogata, również bym leciała na wszystko co drogie, ale wolę być w takiej sytuacji finansowej, w jakiej jestem Dla mnie to są jedynie niepotrzebne, przereklamowane albo przewartościowane gadżety. Komórka wysadzana brylantami? Chyba żebym dostała cholery, patrząc jak mi kamyki wypadają z obudowy Flaszka perfum, kosztująca fortunę? Mam wrażenie, że zapach by mi się nie spodobał; a ile innych cudów miałabym za tę cenę... Paranoja.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:25   #3932
dziewczynka87
Rozeznanie

Pachnę dzisiaj zapachem z próbeczki - Innocent Summer Flash
pozdrawiam
dziewczynka87 jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:25   #3933
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Bo niby to prosta sprawa, spłodzić potomka i uszczęśliwić kobietę, która zawsze chciała mieć dziecko i to koniecznie z nim. A jeśli za dziesięć, piętnaście lat ta kobieta nagle wróci i zacznie się domagać praw swojego dziecka?...
Oczywiście ludzie i sytuacje bywają różne, ale przyznaję że to ciekawy punkt widzenia.

Najadłam się i czytam Przekrój - jeden z moich licznych nałogów
Podobno można się domagać alimentów i uznania dziecka nawet po wielu latach. Nie wiem, czy np. podpisanie oświadczenia, że kobieta rezygnuje z wszelkich roszczeń wobec ojca dziecka zostałoby uznane, gdyby coś jej się odwidziało albo np. znalazłaby się w tak tragicznej sytuacji, że chcąc nie chcąc musiałaby zwrócić się o alimenty. W innych krajach są chyba na to odpowiednie przepisy, ale w Polsce chyba nie jest to do końca uregulowane.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:34   #3934
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:

Właśnie pochłaniam artykuł "Bogactwo tylko dla bogatych" i proszę bardzo, nawet o perfumach coś jest:

Jaki jest zapach pieniędzy? Kwiatowo-orientalny. Mowa tu o perfumach Clive'a Christiana, który od lat tworzy drogie pachnidła. Specjalnie dla swojego sztandarowego zapachu No. 1 (jest wersja dla pań oraz dla panów) zaprojektował flakon Imperial Majesty. Powstało tylko 10 butelek po 115 tysięcy funtów (lub 215 tysięcy dolarów). Każda ozdobiona jest 5-karatowym brylantem oraz 18-karatową złotą obrączką. Można je kupić u Harrodsa w Londynie lub Bergdorfa Goodmana w Nowym Jorku. Właściciel pierwszego domu towarowego Mohamed Al-Fayed wyznał, że mógłby podwoić cenę flakonu, bo jest taki piękny.

Pffff. Ja tego nigdy nie zrozumiem Może gdybym od "zawsze" była obrzydliwie bogata, również bym leciała na wszystko co drogie, ale wolę być w takiej sytuacji finansowej, w jakiej jestem Dla mnie to są jedynie niepotrzebne, przereklamowane albo przewartościowane gadżety. Komórka wysadzana brylantami? Chyba żebym dostała cholery, patrząc jak mi kamyki wypadają z obudowy Flaszka perfum, kosztująca fortunę? Mam wrażenie, że zapach by mi się nie spodobał; a ile innych cudów miałabym za tę cenę... Paranoja.
ja mysle, ze to nasz 'szarakow' szokuje, taka cena, takie przesadne zdobnictwo... przesadne wszytskow zyciu...

ale skoro my szaraki wysuplamy sobie 200 zeta na flaszeczke perfum z przecietnej pensji, to co? taki bogacz obrzydliwy nie wysupla sobie 115 tysiecy funcikow na flaszeczke?
prawdopodobnie te 115 tysiecy to tylko jakis tam odsetek miesiecznego wplywu.
Czyli w normie

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:35   #3935
rachela
Zakorzenienie

Jasne, że w normie. Ale mi właśnie chodzi o to, że... mam wrażenie, że takie super-mega-ojezusie-drogie gadżety (także perfumy) to nieraz przerost formy nad treścią

Piszą jeszcze o whisky w kryształowej butelce Lalique (wyczuwalny aromat czekolady, kardamonu i śliwek - cholera, chciałabym spróbować taką whisky... drobna przeszkoda to cena, butelka kosztuje 6000 dolarów) i dwustronnym zegarku z mapą nieba. I o hotelu Burj Al-Arab (sztuczna wyspa w Dubaju) - nocleg od 35000 dolarów

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:40   #3936
your Angel
czyli Endżi

Rachelko, właśnie dotarły próbeczki od Ciebie Bardzo dziękuję Cała koperta bosko pachnie cynamonem Napis na jednej fiolce się dokumentnie starł, ale już ja go rozszyfruję

Liliowy Aniołek niestety nie dotarł, ale za to dotarło coś innego Ale tu już się chyba nie będę chwalić, bo to nie ten wątek

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:42   #3937
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Jasne, że w normie. Ale mi właśnie chodzi o to, że... mam wrażenie, że takie super-mega-ojezusie-drogie gadżety (także perfumy) to nieraz przerost formy nad treścią

Piszą jeszcze o whisky w kryształowej butelce Lalique (wyczuwalny aromat czekolady, kardamonu i śliwek - cholera, chciałabym spróbować taką whisky... drobna przeszkoda to cena, butelka kosztuje 6000 dolarów) i dwustronnym zegarku z mapą nieba. I o hotelu Burj Al-Arab (sztuczna wyspa w Dubaju) - nocleg od 35000 dolarów
Owszem, ze przerost formy nad trescia ale czemu nie - dlaczego ma miec komorke jak kazdy... moze miec model jak kazdy ale jemu wysadza kamykami i bedzie pieknie az pala mieknie...

Myle, ze chodzi o prestiz... I taki brak koniecznosci obcowania ze zwykla szara masa, ktora mysli, ze 3 -4 gwiazdki w hotelu to jest fajnie i ze Johnny Walker to tez milo...

Nie ta liga

Zreszta gdybym miala pewnosc, ze moja kasa obdziele jeszce wnuczeta to bym se nawet sroc kazala wysadzic kamieniami drogimi

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:45   #3938
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Rachelko, właśnie dotarły próbeczki od Ciebie Bardzo dziękuję Cała koperta bosko pachnie cynamonem Napis na jednej fiolce się dokumentnie starł, ale już ja go rozszyfruję
Fajnie, że już dotarły. Z tego co pamiętam, wysłałam Ci Madness, Must, Pocałunek Smoka, Mauboussin, Extraordinary... Pięć fiolek?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:47   #3939
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
a czy po podjęciu studiów z Zabrzu nie mozesz sie przenieśc na dzienne we Wrocławiu? Przeciez nie wszystkie uczelnie maja wypełnione limity w 100%. Cześć przyjetych kandydatów wcale nie podejmuje studiów. To normalna procedura.
We Wrocławiu jest się trudno dostać, bardzo dużo kandydatów - w tamtym roku mi się nie udało. Nie da rady się przenieść, a nie stać mnie na wynajem czegoś w Zabrzu.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze rozumiem, wyjeżdżasz na stałe?
Tak, wracam do Wrocławia.
Cytat:
Chcesz mieć takie jak on dziecko? Lepiej poszukaj innego kandydata?
Ten jest dobry, trochę trudny, ale ogólnie dziecko po nim byłoby mądre, kochane i wpoiłabym mu właściwe poglądy, które jego ojciec też posiada.
Geny są dobre. Dziecko dla matki byłoby dobre
Cytat:
Życie nie kończy się na 3tys. Ja wiem, to dużo, ale spokój, szczęście są ważniejsze. Kto wie kogo poznasz w tym Wrocławiu? Może to niezła lokata jest?
3 tysiące to jest dla mnie straszna suma. Zarabiam (zarabiałam) 500zł miesięcznie, rodzice by dołożyli mi do studiów małą część, a czesne wynosi 500zł miesięcznie. Zero kasy dla mnie, za pracę. Ale przynajmniej za mieszkanie nie będę płacić.

Jestem spakowana i coraz bardziej mi smutno. Zjadłam w końcu śniadanie - Morowego Borowego i popijam gorącą, marcepanową czekoladą.

"Niech mnie ktoś przytuli" shrek

PS. Rachela - ja z tym dawcą żartowałam, choć przyznam, że myślałam nad tym ostatnio. Można podpisać papiery w obecności notariusza (czy gdzie to się robi) i nie ma problemu.
Ale ja bym tak nie chciała, dziecko bez ojca to nie to samo i trudno wychować.
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:49   #3940
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Przerost i to duży. Taki motocykl Wiśniewskiego np. To ma jeździć, po cholerę mu tam kamienie? Niektórym naprawdę odbija palma od nadmiaru kasy.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Owszem, ze przerost formy nad trescia ale czemu nie - dlaczego ma miec komorke jak kazdy... moze miec model jak kazdy ale jemu wysadza kamykami i bedzie pieknie az pala mieknie...

Myle, ze chodzi o prestiz... I taki brak koniecznosci obcowania ze zwykla szara masa, ktora mysli, ze 3 -4 gwiazdki w hotelu to jest fajnie i ze Johnny Walker to tez milo...

Nie ta liga

Zreszta gdybym miala pewnosc, ze moja kasa obdziele jeszce wnuczeta to bym se nawet sroc kazala wysadzic kamieniami drogimi
Prestiż? A co ma prestiż do tandetnego zegarka za kupę kasy? Srocz w kamieniach to też prestiż?

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:49   #3941
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Niczym nie pachnę, głowa mi pęka

Fenris, dużo siły życzę.
Taka taka, ja myślę, że Twoja córka powinna zrobić to co czuje, w tym wieku problemy przeżywa się mocno, ale krótko nie martw się na zapas.
Angel, trzymam kciuki, żeby się jeszcze gdzieś odnalazł

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:54   #3942
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
We Wrocławiu jest się trudno dostać, bardzo dużo kandydatów - w tamtym roku mi się nie udało. Nie da rady się przenieść, a nie stać mnie na wynajem czegoś w Zabrzu.

Tak, wracam do Wrocławia.

Ten jest dobry, trochę trudny, ale ogólnie dziecko po nim byłoby mądre, kochane i wpoiłabym mu właściwe poglądy, które jego ojciec też posiada.
Geny są dobre. Dziecko dla matki byłoby dobre

3 tysiące to jest dla mnie straszna suma. Zarabiam (zarabiałam) 500zł miesięcznie, rodzice by dołożyli mi do studiów małą część, a czesne wynosi 500zł miesięcznie. Zero kasy dla mnie, za pracę. Ale przynajmniej za mieszkanie nie będę płacić.

Jestem spakowana i coraz bardziej mi smutno. Zjadłam w końcu śniadanie - Morowego Borowego i popijam gorącą, marcepanową czekoladą.

"Niech mnie ktoś przytuli" shrek
Widzę, że wizja dobrego, kochanego, zagubionego chłopaka ciągle nad Tobą wisi? Spróbuj spojrzeć na świat realniej, znajdziesz plusy obecnej sytuacji i przestaniesz rozpamiętywać "cudowne coś" co tylko Ci się wydaje. I pomoże Ci to na przyszłość, bo z takim podejściem wkrótce znajdziesz kolejnego, który będzie "dobry", a jednak Ciebie unieszczęśliwi.

Powodzenia.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:55   #3943
your Angel
czyli Endżi

Rachelko, o tak, to rozmazane to będzie Must Dziś wieczorem potestuję, bo dziś przed seansem na DKFie już się Flowerbombem Extreme wypachniłam

Nosku, buziak

Właśnie doczytałam co dziś na DKFie mamy "Postrzyżyny" czyli adaptację jednej z książek Hrabala w reżyserii Jiri Manzela.

Kolejna adaptacja prozy Bohumila Hrabala w reżyserii jednego z czołowych twórców czechosłowackiej Nowej Fali.
Postrzyżyny to opowieść o kobiecie, której włosy, obok zabytkowej studni były najpiękniejszą ozdobą pewnego miasteczka; kobiecie niepokornej i nieobliczalnej. Cechuje ją nadmiar: zbyt łapczywie pije piwo, fascynuje ją krew i oniryczne podróże do nieba po browarnianym kominie. Pani Piwowarowa (bo rzecz się dzieje w browarze w Nymburku) nie jest dobrą żoną. Francik - mąż i zarządca browaru nie ma wątpliwości, iż żona i jego brat Pepin żyją w większych niż on przestrzeniach i stąd ich pokrewność dusz. Wraz z pomocnikiem Doktorem, w imię zdrowia rodzinnego i społecznego muszą ujarzmić boginię browaru. Sposobem stają się postrzyżyny - obrzęd, który w planie symbolicznym oznacza utratę magicznej siły.

O rany... już się nie mogę doczekać Zapowiada się niesamowicie.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:55   #3944
MoniaK
Zakorzenienie

Aniołek różany z próbki
MoniaK jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:58   #3945
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Przerost i to duży. Taki motocykl Wiśniewskiego np. To ma jeździć, po cholerę mu tam kamienie? Niektórym naprawdę odbija palma od nadmiaru kasy.

Prestiż? A co ma prestiż do tandetnego zegarka za kupę kasy? Srocz w kamieniach to też prestiż?
A wyobraz sobie sytuacje - zapraszasz sobie gosci do swojego domu z 345 sypialniami w ktorym mieszkasz z kotem i masz sroc z diamentow

ha! fajnie nie?

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:01   #3946
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Widzę, że wizja dobrego, kochanego, zagubionego chłopaka ciągle nad Tobą wisi? Spróbuj spojrzeć na świat realniej, znajdziesz plusy obecnej sytuacji i przestaniesz rozpamiętywać "cudowne coś" co tylko Ci się wydaje. I pomoże Ci to na przyszłość, bo z takim podejściem wkrótce znajdziesz kolejnego, który będzie "dobry", a jednak Ciebie unieszczęśliwi.

Powodzenia.
No wisi ta wizja... Powiedział, że będzie mnie odwiedzać itp, że zostaniemy przyjaciółmi (kiedyś byliśmy jedynymi i najlepszymi). My się naprawdę kochaliśmy, ale i ja i on mamy paskudnie trudne charaktery i przez to czasem dochodziła wzajemna nienawiść.
No nic, było, nie ma.

Euphoria.
Ale ta marcepanowa czekolada PYSZNA!!!

Hecate - "srocz z diamentów" W Polsce to znajomi by wyskubywali pincetą.
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:01   #3947
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
A wyobraz sobie sytuacje - zapraszasz sobie gosci do swojego domu z 345 sypialniami w ktorym mieszkasz z kotem i masz sroc z diamentow

ha! fajnie nie?
Szczerze? Nie. Wolałabym 2-3 sypialnie, 2-3 koty i srocz z firmy Roca np. Bez kamieni.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:03   #3948
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
PS. Rachela - ja z tym dawcą żartowałam, choć przyznam, że myślałam nad tym ostatnio. Można podpisać papiery w obecności notariusza (czy gdzie to się robi) i nie ma problemu.
Ale ja bym tak nie chciała, dziecko bez ojca to nie to samo i trudno wychować.
Fenris, słońce, wiem Dlatego specjalnie podkreśliłam, że tamtego posta nie odnoszę do Ciebie, ale tak ogólnie - bo mi się przypomniało
Cytat:
Rachelko, o tak, to rozmazane to będzie Must
No to dobrze, że tylko jedna próbka się rozmazała. A tak swoją drogą, to nie wiem jak skubaniec to zrobił - każda fiolka była dodatkowo owinięta parafilmem, nie miał prawa dziad się wylać

P.S. TŻ do mnie zadzwonił i pierwsze co powiedział: "przestań męczyć tę biedną Amy!". On ma zdecydowanie za dobry słuch, jeśli chodzi o rozmowy przez telefon

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:04   #3949
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Szczerze? Nie. Wolałabym 2-3 sypialnie, 2-3 koty i srocz z firmy Roca np. Bez kamieni.
oj nie masz zadatkow na ekscentrycznego bogacza

to mzoe chociaz diamentowe obrozki dla kotkow
i sypialnie moze 3, ale 450 m2 kazda co?
z basenem, lokajem z diamentowa obrozka

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:07   #3950
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:

ha! fajnie nie?
Niefajnie! Na nierownym i zimnym kanciatym podlozu zle sie siedzi Nie mozna sie skupic

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:14   #3951
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Niefajnie! Na nierownym i zimnym kanciatym podlozu zle sie siedzi Nie mozna sie skupic

Nat
oh tam

szczegoly techniczne

Fenris nie pinceta bo to bylyby diamenty jak kurze jaja takie duze!!!

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:15   #3952
your Angel
czyli Endżi

Rachelko, też uwielbiam ten kawałek Amy Winehouse! Bardzo podoba mi się jeszcze 'Do me good" Aha - i jeszcze "Tears dry on their own". W ogóle kobietka ma w sobie jakiś taki niecodzinny magnetyzm... I chorobliwie podoba mi się jej kolczyk - chyba ten model w tym miejscu nazywa się Madonna Też chcem taaaaaki...

Próbki są rewelacyjne, niczym się nie przejmuj

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:16   #3953
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
No wisi ta wizja... Powiedział, że będzie mnie odwiedzać itp, że zostaniemy przyjaciółmi (kiedyś byliśmy jedynymi i najlepszymi). My się naprawdę kochaliśmy, ale i ja i on mamy paskudnie trudne charaktery i przez to czasem dochodziła wzajemna nienawiść.
No nic, było, nie ma.
Pewnie, że się kochaliście. My tu nie z księżyca i nikt z nas w to nie wątpi. Ja też kochałam, byłam też kochana, 7 lat, nawet po rozstaniu.
Problem w tym, że w związku nie liczą się chęci, słowa, nawet nie uczucia, ale gesty, czyny. Jak ktoś o tej miłości do Ciebie mówi, a czynów nie widać, to trzeba robić dokładnie to co Ty robisz teraz, ewakuować się.
Trzymam za Ciebie kciuki. Niedługo zrozumiesz jaka to dobra decyzja była, jak ból minie, gwarantuję Ci to.
A przyjaźnić się teraz nie radzę. To tylko pogarsza sprawę i powiększa cierpienie.

Cytat:
Hecate - "srocz z diamentów" W Polsce to znajomi by wyskubywali pincetą.
Zapewnie nie jeden by zginął kamolek, zapewne.

Cytat:
oj nie masz zadatkow na ekscentrycznego bogacza

to mzoe chociaz diamentowe obrozki dla kotkow
i sypialnie moze 3, ale 450 m2 kazda co?
z basenem, lokajem z diamentowa obrozka
No nie mam, widzisz, cholerka, nie mam.

Koty nie lubią obróżek, nie kąpią się, a lokaj źle widziany tym bardziej, bo moja kotka nie lubi facetów.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:17   #3954
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Diamentowy sedes może być - diamenty bym wydłubała, sprzedała i kupiła sobie zwykły kibel. Plus oczywiście masę innych rzeczy. Trzeba myśleć perspektywicznie.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:19   #3955
kijanka
Zadomowienie

Kolejny dzień z Piment Brulant
Rachelo, wysłałam Ci e-mail na adres wizażowy.
Mam mikrą nadzieję ,ze Twoja mina nie będzie wygladała tak
kijanka jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:19   #3956
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
No nic, było, nie ma.
Myślę, że z czasem podejdziesz do tego z wiekszym dystansem, młode jeszcze jestesmy i moze dlatego pewne problemy nas jeszcze przerastaja.
Ja wyszłam za maz majac 19 lat, z perspektywy czasu uwazam ze o duzo za wczesnie, teraz juz 2 latka po slubie.

Co do dzieci to nawet jesli masz kandydata to za wczesnie jeszcze. Ja planuje za jakies 2 lata pierwsze dziecko, niom chyba ze trafi sie wczesniej
Ja tez mam ciekawy charakter, czasami trudo ze mną wytrzymac.

Po kilku godz od wsmarowania w siebie Poison'a stwierdzam, ze to zapach nie dla mnie, wyczowam jakas babcina nutę, dla mojej mamy by pasował, ja chyba nie dojrzałam do tego zapachu.
Za to kocham HP.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:20   #3957
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Rachelko, też uwielbiam ten kawałek Amy Winehouse! Bardzo podoba mi się jeszcze 'Do me good" Aha - i jeszcze "Tears dry on their own"W ogóle kobietka ma w sobie jakiś taki niecodzinny magnetyzm... I chorobliwie podoba mi się jej kolczyk - chyba ten model w tym miejscu nazywa się Madonna Też chcem taaaaaki...
Ja uwielbiam F me pumps, ma świetny tekst i uśmiechniętą Amy w teledysku. No i Rehab. Szkoda tylko, że dziewczyna tak się zatraca w używkach; boję się że jeśli się nie opamięta, to następnej płyty już nie ujrzymy...

Ciociu Kijanko, odpisuję

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:21   #3958
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Diamentowy sedes może być - diamenty bym wydłubała, sprzedała i kupiła sobie zwykły kibel. Plus oczywiście masę innych rzeczy. Trzeba myśleć perspektywicznie.
Gdybyś budowała/kupowała dom z 345 sypialniami chyba stać by Cię było na zwykły kibel, bez konieczności nabywania diamentowego i wydłubywania świecidełek?

Niestety nie mówimy o otrzymaniu takiego "cuda" w prezencie. Swoją drogą, ciekawy byłby to upominek.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:26   #3959
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Ja uwielbiam F me pumps, ma świetny tekst i uśmiechniętą Amy w teledysku. No i Rehab. Szkoda tylko, że dziewczyna tak się zatraca w używkach; boję się że jeśli się nie opamięta, to następnej płyty już nie ujrzymy...

Ciociu Kijanko, odpisuję
Już sobie na YouTube odpalam "F* me pumps" też jest ekstra

Ja też mam nadzieję, że dziewczyna się opamięta

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:28   #3960
agnyska81
Zakorzenienie

Od rana Shalik i dobrze mi z nim

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości