Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-06, 08:49   #31
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pachnę nadgarstkowo resztkami Prady Intense
czyżby się spodobała

dziś Cristobal będzie

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-08-06, 08:49   #32
maja79
Wtajemniczenie

Dziś od rana okropnie bolała mnie głowa, która w połączeniu z temperaturą na dworze dała mi mdłości... więc założyłam coś lekkiego, nieinwazyjnego i niemdlącego - pachnę L'or. Głowa już trochę mi przeszła na szczęście, bo pracy dużo...
maja79 jest offline  
Stary 2007-08-06, 08:55   #33
Ondine
Rozeznanie

A ja sobie pachnę wiernie przez ostatnie 3 dni Byzance Rochas . To mój ukochany zapach od dawna (prócz kilku jeszcze, które bym nazwała długim romansem) .Leży na mnie doskonale , ma wspanialy warkocz i jest bardzo trwaly. Trochę go teraz oszczędzam , bo staje sie trudniejszy do dostania (wesja edp).Nie tracę jednak nadziei ,że gdzieś upoluję.
Ondine jest offline  
Stary 2007-08-06, 08:55   #34
MoniaK
Zakorzenienie

Lolitkę L testuję
MoniaK jest offline  
Stary 2007-08-06, 08:58   #35
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Angel. Chyba się zakochałam...
Stary 2007-08-06, 09:01   #36
Anuschka
Wtajemniczenie

CK be + koszmarny katar
Anuschka jest offline  
Stary 2007-08-06, 09:02   #37
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
czyżby się spodobała

dziś Cristobal będzie
i to jak opisałam wrażenia w odpowiednim wątku

Z Cristobalem jeszcze się nie zapoznałam, po pierwszej niezbyt udanej próbie odkładam to na właściwy moment, muszę to niech dojrzeć

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Mnie sie podobala jako zgrabna blondynka w Bunkrze, ale to bylo dawno temu... Nota bene grala wtedy bulimiczke
Masz rację , wyglądała bardzo apetycznie, choć ja wolę ją w ciemnych włosach.

Contax jest offline  
Stary 2007-08-06, 09:20   #38
basiao84
Wtajemniczenie

Pachnieć sobie będę dieselkiem plus plus.
A po południu: Tumulte !
basiao84 jest offline  
Stary 2007-08-06, 09:25   #39
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pachnieć sobie będę dieselkiem plus plus.
Jak będziesz grzeczna.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-06, 09:46   #40
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Rachelo, nie moge zrozumiec zachwytow nad Kiera, pochwale sie ze spotkalam ja osobiscie i...nie ma sie czym zachwycac. Szczerze - jak dla mnie to zwykla anorektyczka
Podpisuję się pod tym - nie potrafię zrozumieć zachwytów nad tym płaskim jak deska wieszakiem... (nie spotkałam jej osobiście, ale zdjęcia wystarczają mi do wyrobienia opinii ).
Nie podoba mi się wcale taki typ urody i taka sylwetka jak szparag...

Zamieszczam kilka zdjęć innych, pięknych aktorek: Vivien Leigh, Sherilyn Fenn, Elizabeth Taylor i Salma Hayek.

A w temacie - spędzam dzień w towarzystwie Euphorii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Elizabeth.jpg (63,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Salma Hayek.jpg (27,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vivien.jpg (9,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sherilyn_fenn.jpg (16,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: gif sherilyn fenn....GIF (47,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vivien Leigh.jpg (9,0 KB, 4 załadowań)
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-08-06, 10:02   #41
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Zamieszczam kilka zdjęć innych, pięknych aktorek: Vivien Leigh, Sherilyn Fenn, Elizabeth Taylor i Salma Hayek.
I jeszcze tylko : Barbara Mori, Eva Longoria, Marilyn Monroe, Monica Belluci i Sophie Marceau.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Barbara Mori....jpg (16,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eva-Longoria-47.JPG (70,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marylin Monroe.jpg (36,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sophie Marceau.jpg (40,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eva....jpg (119,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Monica Belluci....jpg (43,2 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez SpanishMyszka
Czas edycji: 2007-08-06 o 10:34 Powód: Dodałam fotki :-)
Stary 2007-08-06, 10:04   #42
Fenris
Czekam na Ragnarok

Również nie podzielam zachwytów nad Keirą, nie znoszę patyczaków. Rozmiar 38-40 jest jak dla mnie bardzo kobiecy, uważam także, że kobietę powinno się mieć za co złapać. Ideał to wklęśnięcie w talii, kobieca budowa (a nie chłopięca - biodra szerokości brzucha), ładne biodra i wydatna pupa, oczywiście widoczny biust. Sama chciałabym mieć maksymalnie D, ale niestety natura obdarzyła mnie czymś nieco większym, co ma swoje plusy (zainteresowanie) i minusy (problem z doborem bielizny, ubrań i wszystkiego innego).

Mimo, że nie przepadam za Salmą, na zdjęciu powyżej wyszła niesamowicie ładnie.

A wracając do tematu, nie pachnę jeszcze niczym, idę się farbować, a później pomyślę

PS. Keirę widziałam głównie w Piratach i bardzo nie podoba mi się jej sztuczny "dziubek", wydyma te usta i wydyma. Nie spodziewałam się, że to przez ich sztuczność. Sabbath, zabiłaś mnie dublerką nóg Hehehe...
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-06, 10:17   #43
Kasiulka22
Zakorzenienie

Dziewczyny tak sobie czytam i muszę stwierdzić, że najważniejsza jest akceptacja siebie, czy ma się rozmiar 34 czy 44. Nie oznacz to broń Boże nic nie robienia, ale wtedy łatwiej podejmować próby odchudzania, modelowania ciała, gdy czujemy się piękne i zadbane. Mnie dość długo zeszło, zanim zaakceptowałam siebie w pełnej rozciągłości, od stóp do głowy Nikt mi w tym nie pomagał, a wręcz przeciwnie, usłyszałam wiele przykrych słów od osoby, od której nigdy paść nie powinny... trochę to trwało zanim się pozbierałam, ale zaczęły się nowe znajomości, koleżanki, koledzy, słyszałam coraz więcej miłych słów i zaczęłam zastanawiać się nad moim wiecznym malkontenctwem nad swoją osobą. I zobaczyłam że wiele jest we mnie pięknych części ciała. Nie wyglądam jak modelka, od ślubu przytyłam 10 kg, wszelkie zmiany hormonalne, typu owulacja, PMS, powodują że mój brzuch wyciąga się 10 cm do przodu i wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży, ale uwielbiam siebie Te wałeczki na brzuchu mi odpowiadają, ten wylewający się z dekoltu biust również Ładna cera, gęste włosy, rzęsy, zadbana skóra. Mam wiele plusów i każda z nas ma, najgorzej jest je dostrzec, nie wiem dlaczego tak często katujemy się tym jakie to jesteśmy brzydkie i beznadziejne, patrzymy na ludzi którzy przechodzą obok nas każdego dnia i podziwiamy, jakbyśmy byli gorsi. Nieprawda! Jesteśmy boskie

Dziś pachnę cudowną, słodką Princess Vera Wang, nie spodziewałam się że paczuszka od brata dojdzie w niecałe 3 dni... czasem o wiele dłużej czekam na przesyłkę nadaną w Polsce. Cieszę się niesamowicie
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-08-06, 10:36   #44
your Angel
czyli Endżi

Kasiulko, masz w 100% rację Samoakceptacja i pewność siebie działają jak katalizator atrakcyjności i działają jak magnes podczas zjednywania sobie ludzi Tak naprawdę ilosć centymetrów w talii czy jakiś tam śladowy cellulit na górnej części uda nijak nie przekłada się na to, czy otoczenia uzna Cię za atrakcyjną! Jeśli nie zaakceptujesz siebie sama to nikt inny tego za Ciebie nie zrobi

Uśmiech na twarzy, otwartość i zaraźliwa pozytywna energia to jest największy atut jaki może mieć kobietka. W jej towarzystwie świat zaraz wydaje się piękniejszy

Ja chociaż kilka lat temu na pewno byłam szczuplejasza, i może i ładniejsza, to na pewno atrakcyjna nie byłam. Aż wstyd przyznać, ale z perspektywy czasu widzę, jak mój paskudny charakterem i wieczne narzekanie potrafiły przysłonić wszelkie zalety i "ładne elementy ciała". Jakiś czas temu przemyślałam pewne rzeczy, byłam zmuszona do pokornego przyznania się do poważnych błędów i wiele zmieniłam. I za nic nie zamieniłabym mojego ówczesnego wyglądu na obecny. Bo wiem, że moja wartość nie sprowadza się do rozmiaru ciała. Podkreślam to, co kocham w sobie najbardziej i w końcu po latach katorgii czuję się... dobrze

W temacie - kolejne podejście do Princess, ale znów wyłazi z niej nuta o zapachu skórzanej kanapy Kurde.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-06, 10:38   #45
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Dla mnie zawsze ideałami kobiety były MM i BB
Salma również pasuje do mojego wyobrażenia kobiety sexownej. Która powinna być szczupła, owszem ale i kobieca. Mieć troszeczkę tłuszczyku pod skórą a nie same kości, skórę i mięśnie. Mnie się nie podobają kobietki z tzw. kaloryferkiem na brzuchu - chociaż lubię jak widać troszeczkę, jednak te mięśnie. Ale bez przeginania.

Moim zdaniem, większość kobiet chodzących po ulicach jest kobiecych i sexownych. Tylko nie wierzą w siebie. Co jest niestety spowodowane właśnie pojawianiem się na ekranach w większości patykowato-szparagowych - modelek i aktorek. A, że zawsze dąży się to dego co w TV - stąd normalne kobiety myślą ze są nieatrakcyjne, bo nie są takie. Co jest wierutną bzdurą - bo piękniej i bardziej ponętnie wygląda większoś kobiet z ulicy niż patykowate piękności ze szkalengo ekranu.

Powiedzmy NIE patyczakom i nie dajmy się propagandzie

Pachnę Via Camerelle - chyba szybciutko wykończe tę próbeczkę ....
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-06, 10:52   #46
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Również nie podzielam zachwytów nad Keirą, nie znoszę patyczaków. Rozmiar 38-40 jest jak dla mnie bardzo kobiecy, uważam także, że kobietę powinno się mieć za co złapać. Ideał to wklęśnięcie w talii, kobieca budowa (a nie chłopięca - biodra szerokości brzucha), ładne biodra i wydatna pupa, oczywiście widoczny biust. Sama chciałabym mieć maksymalnie D, ale niestety natura obdarzyła mnie czymś nieco większym, co ma swoje plusy (zainteresowanie) i minusy (problem z doborem bielizny, ubrań i wszystkiego innego).

Mimo, że nie przepadam za Salmą, na zdjęciu powyżej wyszła niesamowicie ładnie.

A wracając do tematu, nie pachnę jeszcze niczym, idę się farbować, a później pomyślę

PS. Keirę widziałam głównie w Piratach i bardzo nie podoba mi się jej sztuczny "dziubek", wydyma te usta i wydyma. Nie spodziewałam się, że to przez ich sztuczność. Sabbath, zabiłaś mnie dublerką nóg Hehehe...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dla mnie zawsze ideałami kobiety były MM i BB
Salma również pasuje do mojego wyobrażenia kobiety sexownej. Która powinna być szczupła, owszem ale i kobieca. Mieć troszeczkę tłuszczyku pod skórą a nie same kości, skórę i mięśnie. Mnie się nie podobają kobietki z tzw. kaloryferkiem na brzuchu - chociaż lubię jak widać troszeczkę, jednak te mięśnie. Ale bez przeginania.

Moim zdaniem, większość kobiet chodzących po ulicach jest kobiecych i sexownych. Tylko nie wierzą w siebie. Co jest niestety spowodowane właśnie pojawianiem się na ekranach w większości patykowato-szparagowych - modelek i aktorek. A, że zawsze dąży się to dego co w TV - stąd normalne kobiety myślą ze są nieatrakcyjne, bo nie są takie. Co jest wierutną bzdurą - bo piękniej i bardziej ponętnie wygląda większoś kobiet z ulicy niż patykowate piękności ze szkalengo ekranu.

Dziewczyny zgadzam się z wami
Trzeba przyznać, że Salam Hayek i Marilyn Monroe są bardzo kobiece i chociaż nie mają modnych ostatnio - wychodzonych sylwetek, to ich ciała są bardzo ponętne i tym samym kuszące.
Sherylin Fenn, Liz Taylor i Monica Belluci także moga pochwalic sie swoimi kaształtami, natomiast Eva Longoria i Vivien Leigh są drobniejsze, ale bardzo ładne (zwłaszcza Vivien, która jest po prostu śliczna).

Kobiety na wzór Keiry czy Angeliny Jolie bardzo mi się nie podobają.

W ramach sprostowania, żeby było jasne - zdecydowanie wolę facetów (np. tych Panów poniżej ) , ale jak już rozmawiamy o kobiecej urodzie, myślę, że mogę dorzucić swoje, przysłowiowe "trzy grosze"

Opis zdjęć:

1. Alessandro Nesta (piłkarz klubu AC Milan)
2. David Charvet (aktor)
3. Jose Mourinho (trener Chelsea Londyn)
4. Johnny Depp (aktor)

PS. Tym samym kończę pokaz zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg picture.jpg (23,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg picture 1.jpg (17,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg picture 2.jpg (20,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg picture 3..jpg (44,0 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez SpanishMyszka
Czas edycji: 2007-08-06 o 12:04
Stary 2007-08-06, 11:13   #47
nebraska
Zakorzenienie

Pachnę Ogródkiem Śródziemnomorskim i marzę o wylegiwaniu się nad morzem Śródziemnym...

Co do urody - podobają mi się różne typy i te drobniutkie chudzinki (ale nie Keira) i te bardziej postawne jak Monica Belluci. W sumie chyba bardziej zwracam uwagę na twarz, oryginalne rysy czy charyzmę niż na rozmiar osoby.

Sama sportu uprawiać nienawidzę (oprócz taplania się w wodzie, ale broń Boże w basenie) i w sumie dobrze mi z tym Czasem się zmuszam żeby poćwiczyć, ale nie za długo, bo to mnie po prostu śmiertelnie nudzi

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:19   #48
Małgosia791
spin doctor

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dajcie szansę patyczakom(na przykład mnie)Od zawsze byłam chuda jak patyk, kiedyś się tym przejmowałam, teraz już nie. I uwierzcie mi wcale nie jest miło kiedy ludzie których czasem prawie wcale nie znam mówią: "O Boże jaka ty jesteś chuda", albo "ale z ciebie chudzina, taka szczuplutka, drobniutka" itp. Ja naprawdę nie mogę przytyć, choćbym nie wiadomo ile zjadła.I nie mówię do nikogo "ale ty jesteś grubiutka"Ech tak źle i tak niedobrze, ale teraz kiedy jestem kobietą przed trzydziestkąprzestałam się kompletnie tym przejmować. Zycie jest takie piękne i szkoda na takie bzdury czasu. Lepiej poczytać forum perfumy, zapolować na Allegro...itd. Buźka, idę dopsikać się boskim Allure
Małgosia791 jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:22   #49
tulipanka
Zakorzenienie

Chciałam zauważyć, że pisanie o kimś, że jest wychudzony/patyczakiem itp nie są szczególnie miłe, żeby nie powiedzieć obraźliwe... Zauważyłam, że w Polsce mówienie o kimś "gruby", "grubas" od razu spotyka się z ostrą krytyką, natomiast po chudych można sobie spokojnie "jeździć", bo to taki zły wzorzec wykreowany przez media jest...

Keira nie jest, moim zdaniem, za chuda, jest w sam raz. A że nie ma biustu? To raczej nie jej wina, poza tym wyglądałaby komicznie przy delikatnej budowie ciała i miseczką C czy więcej.

Tak szczupła, jak Keira nie jestem, ale noszę rozmiar 34 i szczerze mówiąc przykro się czyta Wasze opowieści o chudych, niekobiecych patyczakach bez biustu.

A w temacie - chwilowo Green Tea EA.
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:24   #50
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Zycie jest takie piękne i szkoda na takie bzdury czasu.

/edit/

Zgadzam się z wypowiedzią tulipanki wyżej. Szacunek i miłość do naszego własnego ciała nie powinny być, że tak powiem "zaslepiające". Piękno objawiające się w inny sposób niż ma to miejsce w naszym wypadku ( ) równiez powinno być uszanowane i docenione

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:32   #51
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sobie czytam i muszę stwierdzić, że najważniejsza jest akceptacja siebie, czy ma się rozmiar 34 czy 44. Nie oznacz to broń Boże nic nie robienia, ale wtedy łatwiej podejmować próby odchudzania, modelowania ciała, gdy czujemy się piękne i zadbane. Mnie dość długo zeszło, zanim zaakceptowałam siebie w pełnej rozciągłości, od stóp do głowy Nikt mi w tym nie pomagał, a wręcz przeciwnie, usłyszałam wiele przykrych słów od osoby, od której nigdy paść nie powinny... trochę to trwało zanim się pozbierałam, ale zaczęły się nowe znajomości, koleżanki, koledzy, słyszałam coraz więcej miłych słów i zaczęłam zastanawiać się nad moim wiecznym malkontenctwem nad swoją osobą. I zobaczyłam że wiele jest we mnie pięknych części ciała. Nie wyglądam jak modelka, od ślubu przytyłam 10 kg, wszelkie zmiany hormonalne, typu owulacja, PMS, powodują że mój brzuch wyciąga się 10 cm do przodu i wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży, ale uwielbiam siebie Te wałeczki na brzuchu mi odpowiadają, ten wylewający się z dekoltu biust również Ładna cera, gęste włosy, rzęsy, zadbana skóra. Mam wiele plusów i każda z nas ma, najgorzej jest je dostrzec, nie wiem dlaczego tak często katujemy się tym jakie to jesteśmy brzydkie i beznadziejne, patrzymy na ludzi którzy przechodzą obok nas każdego dnia i podziwiamy, jakbyśmy byli gorsi. Nieprawda! Jesteśmy boskie
Zgadzam się z Tobą.
Widzę jednak jeszcze jeden ważny problem. Otóż bycie be jest cholernie modne. Wręcz nie wypada być z siebie zadowolonym. Koniecznie trzeba mieć cellulit i bardzo z jego powodu cierpieć, dobrze jest też mieć nadwagę i mocno, najlepiej bez powodzenia, z nią walczyć. Jeśli nie ma problemu trzeba go sobie wymyślić. Bo przecież nie wypada się sobie podobać.

Od kiedy przytyłam ciągle mnie pytają co robię, jak ćwiczę, czy stosuję dietę i ile chcę ważyć. I nikomu do łba nie przyjdzie samo z siebie, że ja chcę tak wyglądać. A kiedy to mówię, widzę takie miny... Oczywiście mowa o kobietach, facetom nie przychodzi do głowy, że mam z czego się odchudzać.

I tak kobiety sobie same robią kuku.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:35   #52
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Chciałam zauważyć, że pisanie o kimś, że jest wychudzony/patyczakiem itp nie są szczególnie miłe, żeby nie powiedzieć obraźliwe... Zauważyłam, że w Polsce mówienie o kimś "gruby", "grubas" od razu spotyka się z ostrą krytyką, natomiast po chudych można sobie spokojnie "jeździć", bo to taki zły wzorzec wykreowany przez media jest...

Keira nie jest, moim zdaniem, za chuda, jest w sam raz. A że nie ma biustu? To raczej nie jej wina, poza tym wyglądałaby komicznie przy delikatnej budowie ciała i miseczką C czy więcej.

Tak szczupła, jak Keira nie jestem, ale noszę rozmiar 34 i szczerze mówiąc przykro się czyta Wasze opowieści o chudych, niekobiecych patyczakach bez biustu.

A w temacie - chwilowo Green Tea EA.

Masz rację, nie mniej jednak ja nie mam na myśli samej szczupłości, chudości, drobności - czy jak to tam nazwiemy. Chodzi mi tylko i jedynie o propagowanie ideału kobiety wychudzonej. A to nie ma nic wspólnego z naturalnym wyglądem. Ja sama tez nie jest em jakaś gruba, ogólnie jestem drobnokoścista i zanim urodziłam swoją trójeczkę, tez należałam do tych chudzinek - ale nie o to mi tutaj chodziło. Moja siostra ma ten sam problem co Małgosia - jje i przytyć nie może - dla niej uwaga :"O schudłaś", znaczy tyle, co dla większości - : "ale przytyłaś". Rozumiem to.
I wiem,ze mogło Wam się zrobić przykro - więc za swoje słowa przepraszam - jeśli kogoś uraziłam - nie miałam takiego zamiaru.
Ja po prostu wyraziłam swoje zdanie - bardziej podobają mi się kobietki o obłych kształtach niż kościstych. niom

No i na koniec, ja nie krytykuję wszystkich szczupłych kobiet - tylko te, które się "lansują", co skłania wiele nastolatek do odchudzania, popadania w anoreksję - tylko po to by dorównać chudym pięknościom z TV.

Mam nadzieję,ze jasno się wyraziłam i już nikomu nie sprawiam przykrości.

Favkes jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:46   #53
Fenris
Czekam na Ragnarok

Miss Punk. Dzisiaj jest świeżo-mleczno-groszkowy.

Mam nadzieję, że domyję ślady po farbowaniu, bo inaczej nigdzie dzisiaj nie wyjdę
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:48   #54
Anuschka
Wtajemniczenie

Myszko - Nesta i Depp to wiem, ale ci dwaj goście
W kwestii kobiecego piękna zaś, powtórzę po raz n-ty - Isabelle Adjani
Anuschka jest offline  
Stary 2007-08-06, 11:50   #55
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dajcie szansę patyczakom(na przykład mnie)Od zawsze byłam chuda jak patyk, kiedyś się tym przejmowałam, teraz już nie. I uwierzcie mi wcale nie jest miło kiedy ludzie których czasem prawie wcale nie znam mówią: "O Boże jaka ty jesteś chuda", albo "ale z ciebie chudzina, taka szczuplutka, drobniutka" itp. Ja naprawdę nie mogę przytyć, choćbym nie wiadomo ile zjadła.I nie mówię do nikogo "ale ty jesteś grubiutka"Ech tak źle i tak niedobrze, ale teraz kiedy jestem kobietą przed trzydziestkąprzestałam się kompletnie tym przejmować. Zycie jest takie piękne i szkoda na takie bzdury czasu. Lepiej poczytać forum perfumy, zapolować na Allegro...itd. Buźka, idę dopsikać się boskim Allure
No to jeszcze trochę i "problem" Cię ominie. Też tak miałam do 30tki. Potem poszło jak burza. Teraz mam tu i ówdzie różne rzeczy, których kiedyś nie miałam.
I powiem szczerze - śmiałam się, gdy tak mi mówiono. A teraz bardzo się cieszę, że ten czas wreszcie nastał.

Cytat:

A mnie się wydaje, że jest odwrotnie. Po grubszych można jeździć bezkarnie, z resztą kobiety same się podkładają i prowokują temat, natomiast o przesadnej chudości nic nie można powiedzieć, bo zaraz jest to atak. I oczywiście pierwsze co pada to argument, że nie, nie jest chuda, jest normalna.
Naprawdę uważasz, że tak http://newsimg.bbc.co.uk/media/image...htly_getty.jpg wygląda normalnie zbudowana kobieta?

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-06, 12:02   #56
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość

o proszę, tez mam taki zamiar

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-08-06, 12:02   #57
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:

Kasiu, nie chciałam nikogo urazić, napisałam tylko dlaczego nie podoba mi się Keira i co o niej myślę.
Niekoniecznie trzeba mieć okrągłe kształty żeby być atrakcyjną, np. Eva Longoria jest bardzo szczupła, niziutka i nie ma dużego biustu, ale wygląda dobrze, ma ładną buzię i jest bardzo ładna.

Natomiast Keira w ostatnim czasie schudła i przypomina teraz anorektyczkę - trudno mi się zatem zgodzić z Twoimi słowami, że "wygląda w sam raz", a w zasadzie to kategorycznie się nie zgadzam !!!

Aczkolwiek każdy ma inny punkt widzenia i każdemu podoba się cos innego

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Myszko - Nesta i Depp to wiem, ale ci dwaj goście
Przepraszam, nie podpisałam zdjęć... - Za moment to uczynię
A ci dwaj Panowie o których pytasz, to: David Charvet i Jose Mourinho.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Keira 1.jpeg (95,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Keira 2.jpg (59,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Keira 3.jpg (30,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Keira 4.jpg (6,5 KB, 27 załadowań)

Stary 2007-08-06, 12:12   #58
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Kasiu, nie chciałam nikogo urazić, napisałam tylko dlaczego nie podoba mi się Keira i co o niej myślę.
Niekoniecznie trzeba mieć okrągłe kształty żeby być atrakcyjną, np. Eva Longoria jest bardzo szczupła, niziutka i nie ma dużego biustu, ale wygląda dobrze, ma ładną buzię i jest bardzo ładna.
Szkoda, że w głowisi nie ma za wiele. Czytanie jej wypowiedzi sprawia mi niemal fizyczny ból.

Cytat:
Natomiast Keira w ostatnim czasie schudła i przypomina teraz anorektyczkę - trudno mi się zatem zgodzić z Twoimi słowami, że "wygląda w sam raz", a w zasadzie to kategorycznie się nie zgadzam !!!
Miej litość. Trzecie zdjęcie mnie zabiło. Ciekawam ile ona waży, bo ja mając swego czasu 45kg byłam od niej grubsza.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-06, 12:16   #59
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Szkoda, że w głowisi nie ma za wiele. Czytanie jej wypowiedzi sprawia mi niemal fizyczny ból.
O tak

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że jest odwrotnie. Po grubszych można jeździć bezkarnie, z resztą kobiety same się podkładają i prowokują temat, natomiast o przesadnej chudości nic nie można powiedzieć, bo zaraz jest to atak. I oczywiście pierwsze co pada to argument, że nie, nie jest chuda, jest normalna.

Naprawdę uważasz, że tak http://newsimg.bbc.co.uk/media/image...htly_getty.jpg wygląda normalnie zbudowana kobieta?
Kropeczko, mądrze piszesz
Mam dokładnie takie samo wrażenie i uważam, że masz całkowitą rację !

Stary 2007-08-06, 12:18   #60
Anuschka
Wtajemniczenie

Ach, Jose Mourinho, Portugalczyk Kiedyś obłędnie mi się podobał bramkarz reprezentacji Portugalii - Vitor Baia, no i Zidane oczywiście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Baia.jpg (12,6 KB, 10 załadowań)
Anuschka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości