Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-16, 16:12   #961
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cały czas Euphoria.

Czekam na próbki J. del Pozo - In Black ponoć pierniczkowy, a Halloween też ciekawy (już nawet nie pamiętam jaki ).
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-16, 16:22   #962
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

pierwszy dzień w pracy minął pod znakiem CINEMA z próbki.
Po powrocie do domu zastałam paczkę z Gris Clair - więc teraz pachnę właśnie nim
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-16, 16:25   #963
sweetbunny1
Przyczajenie

Amor Amor Cacharel kocham ten zapach
sweetbunny1 jest offline  
Stary 2007-08-16, 17:07   #964
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wróciłaś z wojaży znów Jak było?

Ależ ja kocham MDC Głowa nie boli mnie od niego. Chyba wracają moje słodkie migreny po prostu (nerwy).
było świetnie! pogoda dopisywała, towarzystwo też
za tydzień znowu wyjeżdżam tym razem do Włoch

A skąd te nerwy? W taką piękną pogodę, gdy są wakacje
Stary 2007-08-16, 17:35   #965
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
było świetnie! pogoda dopisywała, towarzystwo też
za tydzień znowu wyjeżdżam tym razem do Włoch
Wow Na pewno będzie super - ja swoje wakacje tam wspominam bardzo dobrze Tylko uważaj na siebie, bo Polki tam są tak zaczepiane, że to się w głowie nie mieści Szczególnie takie śliczne jak Ty

Cytat:
A skąd te nerwy? W taką piękną pogodę, gdy są wakacje
Kochana, nawet nie będę się żalić Na dodatek znów śniły mi się rzeczy, które w symbolice sennej oznaczają śmierć, smutek i nieszczęścia. Ostatnio się nie posprawdzało, ale łażę taka w strachu, bo nie dość że ja z tych przesądnych to jeszcze bojaźliwych.

A tak w ogóle - facet to świnia

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 17:38   #966
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Addict 2.. ale ja się robię z nim nudna już ale naprawdę urzekł mnie niesamowicie!

Poza tym odebrałam dziś błyskawiczną przesyłkę od Poczty Polskiej w postaci podkładu Revlon Colorstay i już wiem po testach, że jestem b. zadowolona Angelku dziękuję Ci za polecenie mi go
W dodatku idealnie trafiłam w kolor

I zastanawiam się nad zakupem YSL In love again

Cytat:
Napisane przez your Angel

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-08-16, 17:45   #967
your Angel
czyli Endżi

Nosku, naprawdę bardzo się cieszę Dobry podkład to połowa sukcesu U mnie ostatnio jakoś niepostrzeżenie się rozmnożyły i dziś naliczyłam 11 nowych Ale i tak Colorstay jest najlepszy Jaki masz kolor? Buff chyba?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 17:55   #968
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Addict 2.. ale ja się robię z nim nudna już ale naprawdę urzekł mnie niesamowicie!
Napewno nie nudna! Ja tez je uwielbiam, nabyłam kilka dni temu właśną buteleczkę

Ja teraz wypsikałam sie L'INSTANT DE GUERLAIN ;ladniutkie ale strasznie mi cos przypominają, znaczy jakies perfumki testowane wczesniej, są pudrowe...ale za nic nie mogę skojarzyc Moze ktos podpowie?
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:03   #969
Myszołapka
Zakorzenienie

Testuje Dziedziczkę Kisielek, esencjonalny owocowy kisielek Nie wiem czy mogłabym nosić, ale przyjemne dla nosa.

Angelku pochwal się podkładami, bo ja szukam cały czas ideału i już nie mam sił Ostatni nabytek Revlona Colorstay nie zawsze wygląda u mnie dobrze ( a mam Ivory ) są dni ze perfidnie podkreśla i tak już bardzo niedoskonałą cerę
Stary 2007-08-16, 18:06   #970
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez your Angel
Nosku, naprawdę bardzo się cieszę Dobry podkład to połowa sukcesu U mnie ostatnio jakoś niepostrzeżenie się rozmnożyły i dziś naliczyłam 11 nowych Ale i tak Colorstay jest najlepszy Jaki masz kolor? Buff chyba?
wzięłam w końcu Sand Beige i okazał się strzałem w 10tkę o Buff pomyślę na zimę
Chętnie posłuchałabym co tam jeszcze masz z podkładów

Cytat:
Napisane przez Zuziunia
Napewno nie nudna! Ja tez je uwielbiam, nabyłam kilka dni temu właśną buteleczkę
No to dobrze, że jest ktoś kto mnie rozumie

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:13   #971
Kate30
Zakorzenienie

Pachnę dziś nowym nabytkiem Euphorią - z wielką przyjemnością
Kate30 jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:15   #972
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Wow Na pewno będzie super - ja swoje wakacje tam wspominam bardzo dobrze Tylko uważaj na siebie, bo Polki tam są tak zaczepiane, że to się w głowie nie mieści Szczególnie takie śliczne jak Ty
Oj prawda. Włosi to swołocz najgorsza, jaką miałam okazję poznać. Nie wiem, czy istnieje drugie takie skupisko szowinistycznych wieprzków jak piękna Italia.

Cytat:
Kochana, nawet nie będę się żalić Na dodatek znów śniły mi się rzeczy, które w symbolice sennej oznaczają śmierć, smutek i nieszczęścia. Ostatnio się nie posprawdzało, ale łażę taka w strachu, bo nie dość że ja z tych przesądnych to jeszcze bojaźliwych.
Angel - sny przywołujemy sami. A raczej nasz mózg. Obrazy, które tworzy nieświadomie są często kontynuacją, rozwinięciem lub przetworzeniem tego, o czym intensywnie myślisz.
Najlepszy sposób na pozbycie się złych snów, to zająć umysł czymś przyjemniejszym. Spróbuj.

Cytat:
Nie znoszę takich uogólnień i wiem, oczywiście, że nie pisałaś tego serio, ale... Jak rany kota, mam ochotę się zgodzić!
Byłam dziś na pogrzebie, ksiądz wygadywał takie łgarstwa, że prawie się ugotowałam, stypa była koszmarem (rozświergolone towarzystwo i kupa albumów ze zdjęciami tłustej, zadowolonej z siebie córki zmarłego). Jako gospodarz zniosłam wszystko, wróciłam do chaty wyżęta do ostatniej kropli i co? Moja domowa najdroższa Cholera zrobiła mi awanturę o to, że nie ma obiadu! Nie wiem, co mu odwaliło. Może miał zły dzień, ale, na litość, i ja nie spędziłam go popijając drinki z palemką!

Mam dość.
Globalnie pachnę BC, łapkowo Shaal Nur.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:23   #973
your Angel
czyli Endżi

Malinko, to prawda - cera jest czasem kapryśna i wówczas nawet ulubiony podkład i najlepszy puder niewiele zdziała

Moje podkłady...

Zmyłam MDC i zaaplikowałam Pink Sugara na podkładzie z pianki

/edit/

Sabbath, uwielbiam czytać Twoje wypowiedzi Są rzeczowe, ale jednocześnie takie mądre i dojrzałe ... Jakoś dziś mało elokwentna jestem - wybacz mi ubogie słownictwo

Na temat facetów mogłabym narzekać kilka dobrych godzin. W moim krótkim życiu wypłakałam przez nich tyle łez, że niech się nasz Bałtyk schowa I nie mam na myśli wylącznie tych, z którymi łączyły mnie relacje ... hmmm... miłosne. Ja nie wiem czy na ich "inność" wpływa fakt, że posiadają chromosom XY czy też penisa czy też może jest to jeszcze jakiś inny tajemniczy czynnik - ale to jest naprawdę inna rasa.

Strasznych snów się boję. A z myśleniem o miłych rzeczach przed snem mam ostatnio problemy W każdym razie na pewno, nawet w znasznie odległym kształcie nie myślę w ciągu dnia o takich makabrycznych obrazach jakie jestem zmuszona oglądać podczas snu

/edit2/

Wdg mnie stypy to chyba najbardziej groteskowe imprezy świata. Nienawidzę ich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00993.JPG (120,0 KB, 47 załadowań)

pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-08-16 o 18:44
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:41   #974
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Malinko, to prawda - cera jest czasem kapryśna i wówczas nawet ulubiony podkład i najlepszy puder niewiele zdziała

Moje podkłady...
To teraz się spowiadaj jak się zachowują Givenchy, YSL i Lancome i co każdy robi, jak je oceniasz

Cytat:
Ja nie wiem czy na ich "inność" wpływa fakt, że posiadają chromosom XY czy też penisa czy też może jest to jeszcze jakiś inny tajemniczy czynnik - ale to jest naprawdę inna rasa.
Padłam
Stary 2007-08-16, 18:51   #975
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Topię się jak kostka lodu
Eau de Lalique
mariolasl - współczuję tych migren. Moja dobra kumpela też ma do nich tendencje i strasznie to przechodzi. Gdzieś pisali, że olejki eteryczne o zapachu pomarańczy odrobinę łagodzą objawy. Podobno w ciąży migreny ustępują Zdrówka życzę
Anuschko No podobno . Jednak to wazne wydarzenie zyciowe planuje dopiero na przyszly rok, a wiec kilka miesiecy bede musiala jeszcze pocierpiec
Niestety nic mi nie pomaga, jesli migrena juz sie rozbuja.

Ostatnio czytalam twoja recenzje Eau de Lalique i bardzo mnie zainteresowal ten zapach. Niestety w mojej perfumerii widzialam duzo zapachow Lalique, ale tego akurat nie. Szkoda, wydaje sie byc ciekawy na lato wlasnie.
Chociaz z dugiej strony znowu sie nakrece na jakis letni zapach, a pozniej i tak z przyjemnoscia bede uzywac zupelnie innych zapachow. Miedzy innymi dlatego pozbylam sie moich ogrodkow Hermesa...
mariolasl jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:59   #976
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Malinko, nie ma co padać, to jest naprawdę inna rasa Też bym mogła na ten temat długo i namietnie i nie uogólniając, że wszyscy faceci to świnnie, to niestety zdarzają się egzemplarze, których inaczej określic nie sposób...
Angel, te podkłady to wszystko Twoje? Jestem pod wrazeniem..... a to Givenchy w słoiczku to który?
Ja sobie dzis upolowałam na Targowisku Fleur de Teint Guerlaina i moze wreszcie nieopalona twarz przestanie mi sie odróżniac od zbrązowiałej reszty
Poza tym głowa mnie w końcu (po trzech dniach!) przestała boleć i moge sobie spokojnie potestowac Nirmalę (Asiu_102 ). Na początku cos mnie w niej delikatnie drażni, za to jak sie rozwinie - cudo!
Stary 2007-08-16, 19:05   #977
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Margot, skusiłaś się w końcu na pryzmy?
tymena jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:11   #978
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Jeszcze nie. Nie miałam mkiedy pójść przetestowac, który odcień chce i czy naprawdę są mi one do szczęścia potrzebne...?
Stary 2007-08-16, 19:12   #979
your Angel
czyli Endżi

Malinko Kochana, dla Ciebie wszystko ...

- Givenchy, Skin Tonic - kolor nr 501 Lift Dragee (mam od Olika z wymiany )
Teoretycznie dla cery dojrzałej. Pewnie z uwagi na fakt, że "napina" skórę, rozświetla i optycznie wygładza nierówności. Krycie jest całkiem przyzwoite, skóra robi się po nim równiutka i taka z naturalnym Glow Ma w sobie tą fajną, delikatną nutkę zapachową (Eau Fleurs?), którą mają pudry i róże pryzmatyczne.

- Givenchy, MatMate - kolor 605 Mat Cookie
Dość mocno kryje zaczerwienienia ale nierówności już nie za bardzo. Całkiem mocno matuje i tworzy na skórze pudrową warstewkę. Wydaje mi się, że po zastosowaniu ten mat w rezultacie daje efekt "płaskości".

- YSL, Teint Eclat de Soie (Radiant Smoothing Foundation) - kolor nr 6
Przyzwoite krycie niedoskonałości bez efektu maski. Ładne, naturalne rozświetlenie. Końcowy efekt taki bardzo satynowy.

- Lancome, Adaptive, kolor numer 35
Delikatny, średniokryjący, dopasowujący się do naturalnego koloru skóry. Wygląda bardzo naturalnie, prawie niewidoczny, nie robi z buzi maski Również ma w składzie jakieś pudrowe drobinki.

Margot45, tak, moje Ten w słoiczku to Skin Tonic Od siebie jeszcze dodam, że bardzo zachęcam Cię do testów pryzm sypkich Jak dla mnie to totalna rewelacja

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:17   #980
Myszołapka
Zakorzenienie

Margot droga ja padłam pod celnością stwierdzenia Aniołka Ja co prawda na razie nie mogę opowiadać długo na ten temat, raczej średnio krótko, ale za to namiętnie W moim młodym jeszcze życiu zdarzyło mi się kilka owych 'świń' spotkać i prawdą jest, ze nie pasuje do nich określenie inne niż wyżej już wymienione( ew. coś gorszego )
A, że rasa jest wybitnie inna doświadczyłam już na własnej skórze, to chyba ten chromosom Y ma takie działanie na ich mózgi

Edit: Aniołku ja Ciebie też Teraz zadałaś mi zagwozdkę, bo mam kupon zniżkowy do Sephory i chciałam sobie kupić jakiś porządny podkład coby nowych ludzi nie straszyć i pryzmy sypkie też bym chciała Skłaniam się ku Skin Tonic, albo temy YSL bo płaski mat odrzucam na wstępie. Jezu niech mi ktoś pomoże Ktoś w domyśle Aniołku powiedz, ze dwa są be a jeden cacy i będę miała sprawę jasną

Nadal pachnę Hiltonówną, i całkiem przyjemny zapach dochodzi do mojego nosa
Stary 2007-08-16, 19:26   #981
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

A to oni mają mózgi???!

(no dobra, niektórzy może i mają...)
Stary 2007-08-16, 19:28   #982
your Angel
czyli Endżi

Może i mają... tylko głęboko ukryte w spodniach

/edit/

Malinko, z tych czterech to chyba Tein Eclat se Soie YSL jest najfajniejszy. Ale mój "ideał" to aktualnie True Match L'oreala a drugie miejsce na podium zajmuje Colorstay Revlona Tańsze a na mojej skórze nawet lepiej się sprawdzają Bez testowania w perfumerii w każdym razie się nie obędzie

pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-08-16 o 19:57
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:31   #983
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Może i mają... tylko głęboko ukryte w spodniach

No też mi sie zawsze zdawało, że oni "myslą" nieco inną częscią ciała...
Stary 2007-08-16, 19:50   #984
Kasiulka22
Zakorzenienie

Po męskim egzemplarzu jaki miałam nieszczęście spotkać... ba zakochać się w nim (jak to możliwe??? ) myślałam, że nic dobrego mnie już nie spotka, aż po trzech miesiącach od wydarzenia które niemal złamało mi życie (wtedy- dziś wiem że to wybawienie było) spotkałam mojego obecnego małżowinka, więc jestem żywym przykładem że porządni faceci istnieją na tym świecie, mam tylko nadzieję, że ten gatunek nie wyginie zbyt szybko

Pachnę sobie żelem pod prysznic Nivea Lotos, lubię ten zapach... jest taki... inny (jak delikatne kadzidełko różane).
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:58   #985
taka taka
Zakorzenienie

Dziewczyny,nie jest aż tak źle z facetami, nie wszyscy to świnie
trafił mi się myślący mąż i kilku fajnych kumpli, w tym jeden przyjaciel

na noc pachnę Sicily D&G, zapomniałam, że to taki piękny zapach
taka taka jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:59   #986
your Angel
czyli Endżi

Kasiulko, takataka ja też jednak wierzę, że jakieś pojedyncze przyzwoite okazy gdzieś się kryją I ja sobie planuję kiedyś taki diament przysposobić

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 20:16   #987
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
jestem żywym przykładem że porządni faceci istnieją na tym świecie, mam tylko nadzieję, że ten gatunek nie wyginie zbyt szybko
Drugi przykład – jeszcze żywy – się zgłasza. Chińczycy mawiają: Nie chwal dnia przed zachodem słońca. I pewnie mają rację, ale ponieważ dużo tych zachodów (i wschodów) za nami – mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że mam skarb (tylko cicho sza...) W dodatku skarb karmiący, bo ja, niestety nie mam serca do gotowania, a ja już tak mam, że jak nie mam do czegoś serca, to mogiła Więc kiedy tylko jest na miejscu, wymyśla mi posiłki regeneracyjne. Pewnie życie mu zawdzięczam, bo czasami zdarza mi się w ogóle zapomnieć o jedzeniu. Taka z nas nietypowa (?) para...
Anuschka jest offline  
Stary 2007-08-16, 20:30   #988
mskladaczek
Zakorzenienie

Ultraviolet.... man

Tak sie ladnie zapach do rozmowy o facetach dopasowal

Ja nie trafilam nigdy na faceta-swinie. Mam pare zakonczonych zwiazkow na koncie, ale to chyba ja bylam wtedy niedojrzala 'swinia' niezdolna do kompromisow itd.

Mam wielu znajomych/przyjaciol wsrod mezczyzn i to oni byli zdradzani/ponizani/wykorzystywani i cholernie zaslepieni miloscia.
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-08-16, 20:49   #989
tharoon
Zakorzenienie

Na wieczór Lapidus PH z próbeczki (niezły)
tharoon jest offline  
Stary 2007-08-16, 21:08   #990
Ondine
Rozeznanie

Cytat:Napisane przez Ondine
Przy dzisiejszej gorącej, dusznej pogodzie potrzebowałam czegoś innego. Zaaplikowalam sobie męski zapach Essenza di Zegna.Zapach wytrawny , chłodny i trwały. Dobry zapach, podoba mi się.

Zaintrygowalas mnie tym zapachem. Ja tez z przyjemnoscia nosze meskie zapachy, nie tylko w upal

Mariolko!Zapach Zegny jest faktycznie pomyslany na upały chyba dla tych pań, ktore nie mają w swych zbiorach zapachów lekkich ,swiezych. To jednak zapach szyprowy, aTy róznie na nie reagujesz. Dla meżczyzny, wg mnie, idealny.
Wreszcie pierwsze krople deszczu!!!
Rano postanowiłam po raz drugi zmierzyć sie z zapachem Lutensa - Rousse .Nie byl to dobry pomysł na tę duchotę i piekielny upal.
Sam zapach mi odpowiada , moglabym go nosic. Mam tylko próbeczkę , a jakies 10-1 5 ml mogloby sie u mnie znaleźc.
Ondine jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości