Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-16, 21:15   #991
tulipanka
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

przed południem - Green Tea
po południu - L LL (piękna nutka skórki pomarańczy dzisiaj na mnie wyszła)

co do OT o facetach - ja sobie powtarzam, że kiedyś po prostu spotkam tego jedynego i będzie dobrze chociaż nie wiem czy jeszcze w to wierzę...
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-16, 22:00   #992
aga79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kasiulko, takataka ja też jednak wierzę, że jakieś pojedyncze przyzwoite okazy gdzieś się kryją I ja sobie planuję kiedyś taki diament przysposobić
Te pryzywoite okazy istnieją,ale zazwyczaj są już zajęci (niestety)

Co do "facet to świnia" to w wielu przypadkach muszę się zgodzić, kilka takich egzemplarzy miałam nieprzyjemność poznać

Żeby nie było OT to pachniałam The Parfum
Stary 2007-08-16, 22:28   #993
your Angel
czyli Endżi

Nie ma powodu do rozpaczy. Kilku księci jeszcze się znajdzie dla takich świetnych babeczek jak my Ja nie wątpię

Dokładka Różowego Cukru na - mam nadzieję - słodki sen

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-16, 23:27   #994
mex
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
przed południem - Green Tea
po południu - L LL (piękna nutka skórki pomarańczy dzisiaj na mnie wyszła)
Ja też tak chcę! Tej skórki pomarańczowej choć odrobinę się domagam
Tulipanko, czy ta osłonka miąższowa wyszła na powierzchnię po większej ilości testów i dłuższym stosowaniu? Szukam nadziei. Z L LL zapoznaję się od ponad 2 tygodni i...tylko waniliowa waniliowatość się wyłania Do tego prosta jak konstrukcja parasola. Chcę tej pomarańczy!

A dzisiaj miałam na sobie męską L'eau d'Issey. Niezmiennie od kilku lat jest ze mną latem.
mex jest offline  
Stary 2007-08-17, 01:27   #995
AniaWila
BAN stały

a u mnie byla Anisia Bella - Aqua allegoria Guerlaina............uwie lbiam ten anyzek
AniaWila jest offline  
Stary 2007-08-17, 03:05   #996
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Resztki Neonatury Cocon
Poza tym O Oui! i Eclat d'Arpege

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest teraz online  
Stary 2007-08-17, 04:38   #997
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Dziś pachnieć będę wczoraj przybyłym Gucci II.

Z dwóch tematów faceci i perfumy, wolę ten drugi zdecydowanie. Zapachy pięknie się rozwijają, z każdą minutą stają się piękniejsze, zachwycają, a z facetami mnie przytrafiało się zupełnie odwrotnie. Pierwsze wrażenie jako takie, z każdą chwilą gorzej i smród za nimi ciągnie się do dziś.
Na mnie książę chyba nie czeka.

Edit: zmiana zapachowych planów, za oknem się rozpadało i lepszym wyborem było The Parfum Jourdan

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2007-08-17 o 07:05
bluegirl jest offline  
Stary 2007-08-17, 05:42   #998
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Tumulte doprawiony Mahorą................ albo odwrotnie

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-08-17, 05:58   #999
mex
Zadomowienie

Dzisiaj mam ochotę na jednego z killerów A ponieważ niewiele ich u mnie
(zbiorek w fazie początkowej gromadzenia, a gromadzenie przez Was) chyba potraktuję się ukochanym Edenem. Większość ludziów będzie schodzić z drogi

Malutko psiknę
mex jest offline  
Stary 2007-08-17, 06:17   #1000
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Jeszcze niczym nie pachnę, niedługo wyjeżdżam na weekend i oczywiście jak na złość pada od samiutkiego rana. Poza tym to pierwsza taka trasa od wypadku i nie mam jak uciec przed kilkugodzinną jazdą a wczoraj widziałam to co zostało z naszej Hondy wystawione na allegro
Stary 2007-08-17, 06:32   #1001
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Ultraviolet.... man

Tak sie ladnie zapach do rozmowy o facetach dopasowal

Ja nie trafilam nigdy na faceta-swinie. Mam pare zakonczonych zwiazkow na koncie, ale to chyba ja bylam wtedy niedojrzala 'swinia' niezdolna do kompromisow itd.

Mam wielu znajomych/przyjaciol wsrod mezczyzn i to oni byli zdradzani/ponizani/wykorzystywani i cholernie zaslepieni miloscia.
Bardzo miło było mi to czytać.
A to dlatego, że fajnych kobiet znam niewiele, natomiast wielu fajnych facetów. Z facetami lepiej się dogaduję, z facetami lepiej mi się rozmawia, na facetów częściej mogę liczyć, a już pracować z babami to po prostu nie cierpię.

A w temacie bardzo kobieca Lempicka edt.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-17, 06:53   #1002
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Euphoria

Oj tak, zazwyczaj facet to świnia, ale na szczęście nie każdy
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-08-17, 06:58   #1003
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dzisiaj Black Cashmere, na mnie wcale nie jest mroczny- to a`propos wątku o mrocznych zapachach- spokojny, ciemny, łagodny
Kota jest offline  
Stary 2007-08-17, 06:59   #1004
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Po męskim egzemplarzu jaki miałam nieszczęście spotkać... ba zakochać się w nim (jak to możliwe??? ) myślałam, że nic dobrego mnie już nie spotka, aż po trzech miesiącach od wydarzenia które niemal złamało mi życie (wtedy- dziś wiem że to wybawienie było) spotkałam mojego obecnego małżowinka, więc jestem żywym przykładem że porządni faceci istnieją na tym świecie, mam tylko nadzieję, że ten gatunek nie wyginie zbyt szybko
Kasiu nie pozostaje w takim razie nic innego niż zrobić kilka "replik" (czyt. kopi czy jak zwał tak zwał ).

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Drugi przykład – jeszcze żywy – się zgłasza. Chińczycy mawiają: Nie chwal dnia przed zachodem słońca. I pewnie mają rację, ale ponieważ dużo tych zachodów (i wschodów) za nami – mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że mam skarb (tylko cicho sza...) W dodatku skarb karmiący, bo ja, niestety nie mam serca do gotowania, a ja już tak mam, że jak nie mam do czegoś serca, to mogiła Więc kiedy tylko jest na miejscu, wymyśla mi posiłki regeneracyjne. Pewnie życie mu zawdzięczam, bo czasami zdarza mi się w ogóle zapomnieć o jedzeniu. Taka z nas nietypowa (?) para...
Ej ej a kysz! Zakosiłaś mi męża. No to mu sie dostanie jak tylko wróce do domu. To ja już wiem gdzie on jest jak mi twierdzi ze ma delegacje.

O jedzeniu to ja raczej nie zapominam (niestety) bo mam w szafce pełno" chinskich zupek" i "zupków z kubka", no i chrupki, czekoladki ciasteczka, galaretki, żelki, krakersy paluszki itp.
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tak sie ladnie zapach do rozmowy o facetach dopasowal
Ja nie trafilam nigdy na faceta-swinie. Mam pare zakonczonych zwiazkow na koncie, ale to chyba ja bylam wtedy niedojrzala 'swinia' niezdolna do kompromisow itd.
Mam wielu znajomych/przyjaciol wsrod mezczyzn i to oni byli zdradzani/ponizani/wykorzystywani i cholernie zaslepieni miloscia.
Ja tez nigdy nie trafiłam na faceta świnie.
Raz mi sie trafił facet mały "szuja" ale to było dzieło jego poprzednich kobiet.
A reszta to byli bardzo fajni faceci niestety kompletnie nie nadający sie do "związków".
Nigdy nie miałam wzgledem facetów dużych wymagań (a może dla nich były za duże?) wymagałam od nich wierności, zaufania i szczerości.
Do tej pory nie mogę zrozumieć czemu zamiast wprost mi powiedzieć ze ida a kolegami na mecz i pochlaj to usilnie tłumaczyli sie: porządkami w domu, chora babcia, egzaminami itp.

Na szczęście udało mi sie trafić na jakiś niewybrakowany egzemplarz.
Dość ze nie kłamie i nie kreci to do bólu jest szczery. Psia kość! Wredota zamiast Mnie co rano przekonywac ze wyglądam pięknie i olśniewająco potrafi mi na dzien dobry strzelić ze wyglądam "jak sielankowe dziecitko z siankiem na głowie".

Konczac offtopa

Pachnę dzisiaj Premier Figuer.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2007-08-17, 07:36   #1005
AniaM69
Zadomowienie

Zgłasza się kolejna, ktora na faceta świnię nie trafiła, ale bab-świń spotkała w życiu mnóstwo, niestety.

Pachnę Organzą Nieprzyzwoitą i strasznie mi z nią dobrze dziś.
AniaM69 jest offline  
Stary 2007-08-17, 07:39   #1006
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam wzgledem facetów dużych wymagań (a może dla nich były za duże?) wymagałam od nich wierności, zaufania i szczerości.
Do tej pory nie mogę zrozumieć czemu zamiast wprost mi powiedzieć ze ida a kolegami na mecz i pochlaj to usilnie tłumaczyli sie: porządkami w domu, chora babcia, egzaminami itp.
To jest chyba jakaś wielka tajemnica, bo mój były miał to samo i ja do dziś nie wiem, czemu zamiast zadzwonić z knajpy i powiedzieć: "wiesz, dziś jednak nie przyjdę, bo siedzę z kumplami i jest fajnie", dzwonił dzień po i kręcił jak idiota. Zwłaszcza, że dzień po to ja już byłam tak nabuzowana, że ho ho. A może oni to lubią?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Na szczęście udało mi sie trafić na jakiś niewybrakowany egzemplarz.
Dość ze nie kłamie i nie kreci to do bólu jest szczery. Psia kość! Wredota zamiast Mnie co rano przekonywac ze wyglądam pięknie i olśniewająco potrafi mi na dzien dobry strzelić ze wyglądam "jak sielankowe dziecitko z siankiem na głowie".
Ta, męska szczerość jest super. Mój mnie w niedzielny poranek przywitał wielkim uśmiechem na twarzy i hasłem: "cześć Maniuś", na co ja zrobiłam tak , a on dodał: "wyglądasz jak Manfred Maniutek".

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-17, 07:49   #1007
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Bardzo miło było mi to czytać.
A to dlatego, że fajnych kobiet znam niewiele, natomiast wielu fajnych facetów. Z facetami lepiej się dogaduję, z facetami lepiej mi się rozmawia, na facetów częściej mogę liczyć, a już pracować z babami to po prostu nie cierpię.
Kropeczko podpisuję się obyma ręcyma po tym co napisałaś. Z kobitkami to nigdy nic nie wiadomo, szczególnie jak jest ich wiecej niż dwie. Zawsze istnieje ryzyko drobnych bezinteresownych złoźliwości, intryg i tym pdoobnych zagrywek.

Co do facetów, to i ja jestem szczęśliwą posiadaczką dobrego egzemplarza takiego co to upierze, ugotuje, zrobi wszelkie zakupy (nie cierpię tego robić). Generalnie w ogólnym bilansie jest na plus.

A dzisiaj sobie pachnę Gaultier 2 i to dość obficie.
Contax jest offline  
Stary 2007-08-17, 08:08   #1008
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

i ja chyba mogę się dopisać do tych, co to więcej świńskich bab niż facetów w życiu spotkały
owszem byli jacyś tam dupkowaci ale radziłam sobie z nimi ich własną bronią .
Z obecnym TŻ jestem już baaardzo długo, mogę powiedzieć że z każdym dniem staje się coraz lepszy, początkową świniowatość lekką udało mi się z niego wyplewić

Dziś Amor Amor

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-08-17, 08:16   #1009
agaa13
Zakorzenienie

dziewczyny ja takze znalazlam cudownego faceta. jestesmy juz po slubie 6 lat i jest cudownie.

a w temacie- dzisiaj chyba takze bedzie probkowo- moze euphoria-
Kate30.
Stary 2007-08-17, 08:39   #1010
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Jak Was tak czytam to prawie zaczynam wierzyć, że i mnie się kiedyś trafi jakiś "niewybrakowany" egzemplarz....

W ten pochmurny chłodny dzien pachnę letnią Theo (próba odessania się od Angela). Piękna jest, owszem, ale jakoś mi brakuje tej aniołkowej slodyczy. Poza tym mam mocne postanowienie pójść po pracy przetestować pryzmy
Stary 2007-08-17, 08:49   #1011
your Angel
czyli Endżi

Zostałam zainspirowana przez Tulipankę i dziś pachnę L Tymczasem Flowerbombka już do mnie startuje

Margot:
- pewnie, że Ci się trafi
- bardzo się cieszę, że pójdziesz na testy pryzm są świetne

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-17, 08:52   #1012
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Z obecnym TŻ jestem już baaardzo długo, mogę powiedzieć że z każdym dniem staje się coraz lepszy, początkową świniowatość lekką udało mi się z niego wyplewić
Potwierdzam. Kobieta potrafi cuda, jeśli zechce. Mojego pana nikt ze starych znajomych dziś by nie poznał. Już prawie wyszedł na ludzia.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jak Was tak czytam to prawie zaczynam wierzyć, że i mnie się kiedyś trafi jakiś "niewybrakowany" egzemplarz....
Ale wymagania. Ja mam wybrakowany i żyję. Jak się trochę nad nimi popracuje to nawet i wybrakowany się nada.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-17, 08:52   #1013
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

W ten pochmurny chłodny dzien pachnę letnią Theo (próba odessania się od Angela). Piękna jest, owszem, ale jakoś mi brakuje tej aniołkowej slodyczy. Poza tym mam mocne postanowienie pójść po pracy przetestować pryzmy
Potestuj i daj znać, co wybrałaś

Moim skromnym zdaniem powinnaś zrobić to bardzo dokładnie, bo wbrew pozorom trudno dobrać sobie właściwy odcień. Ja miałam dwa odcienie i żaden mi nie odpowiadał 02 delicat beige mimo, że dość jasne i tak były za ciemne, no i zaróżowiały mi twarz, na brzydki prosiakowaty kolor. 01 pastel light z kolei rozbił na skórze sinawą pośmiertną poświatę. Dopiero wprowadzony na nasz rynek odcień 05 soft white jest tym czego potrzebuję jaśniutki delikatny ciepły beż . Poza tym nie licz na efekt rozświetlenia. Wg informacji producenta rozświetlające są tylko 01 i ten najciemniejszy odcień – nie pamiętam nazwy. Inne tylko matują i to bardzo delikatnie, no i ładnie ujednolicają koloryt, ale pod warunkiem że są idealnie dobrane do karnacji = podkładu.

Wyszdł mi trochę przydługi wykład, ale kilka dziewczyn już się przejachało na zachwytach nad pryzmami. Kosztują niemało i szkoda utopić kasę w nietrafionym zakupie.
Contax jest offline  
Stary 2007-08-17, 08:57   #1014
your Angel
czyli Endżi

Contax - czekałam na Twoją wypowiedź na temat pryzm Bardzo dobrze się znasz na temacie Oczywiście zgadzam się co do faktu, że bezdyskusyjnie należy porządnie przyjrzeć się kolorom poszczególnych pryzm w perfumerii i obowiązkowo zobaczyć je na buzi. Zakup w ciemno na Allegro mógłby zaskoczyć

Teraz czekamy z niecierpliwością na te nowe prasowańce, prawda?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:00   #1015
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna, ktora na faceta świnię nie trafiła, ale bab-świń spotkała w życiu mnóstwo, niestety.

Pachnę Organzą Nieprzyzwoitą i strasznie mi z nią dobrze dziś.
Aniu

U nas dziś upał, pachnę więc Funny

Mam fajnego męża , z jedną wadą - pracoholika

Faceci są świetni
Kate30 jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:05   #1016
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Contax - czekałam na Twoją wypowiedź na temat pryzm Bardzo dobrze się znasz na temacie Oczywiście zgadzam się co do faktu, że bezdyskusyjnie należy porządnie przyjrzeć się kolorom poszczególnych pryzm w perfumerii i obowiązkowo zobaczyć je na buzi. Zakup w ciemno na Allegro mógłby zaskoczyć

Teraz czekamy z niecierpliwością na te nowe prasowańce, prawda?

Pewnie, że czekamy niecierpliwie ja tylko się pojawią tam zdam relację

Testuję nadgarstkowo Dzinga
Contax jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:06   #1017
Fenris
Czekam na Ragnarok

Euphoria.

Jak dla mnie i faceci i baby to świnie
Faceci zniszczyli mój charakter, a baby mnie irytują.
Byłam pewna, że trafiłam na wyjątek i ideał, ale przez codzienne kłótnie już sama nie wiem
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:15   #1018
taka taka
Zakorzenienie

żelem pod prysznic 24Faubourg

o co chodzi z tymi pryzmami?
takie świetne?
taka taka jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:17   #1019
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Mi dziś dzień mija pod znakiem Nu
Drugi dzień w pracy ...
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:22   #1020
nebraska
Zakorzenienie

Ja nie wiem, na co Wy tak narzekacie?? Kilka nieciekawych historii podszytych świnią zdarzyło się u dalszych znajomych, to fakt. ale...
Ja mam jakieś szczęście chyba (odpukuję) bo trafiam na samych fajnych facetów (a mój TŻ to już w ogóle jest super, chociaż nieraz jak mnie wkurzy...) i światne babki. Ogólnie uważam, że kobiety są ciekawszymi osobnikami, choć i wśród mężczyzn
sie zdarzają interesujące intelektualnie i emocjonalnie osobniki.

W pracy to chyba jest dobra równowaga - pamiętam przerwy w pokoju nauczycielskim, kiedy to jedna z pań powiła potomka - babom jakby coś odbiło, nawet te dawno w wieku postprokreacyjnym zaczęły przypominać sobie swoje doświadczenia maciarzyńskie i gdakać jedna przez drugą o zupkach, kupkach i ząbkach. O, madre, uciekałam gdzie pieprz rośnie...

Ale na szczęście pokój nauczycielski to juz przeszłość

A dziś pachnę Madness - i bardzo mi z nim dobrze

Fragrantica

nebraska jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości