Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-18, 19:42   #1171
aaliyah
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ech... Ciężkie życie Strasznie tęsknię za moim pięknym Wrocławiem, za wałami nad Odrą, za knajpami, znajomymi. W Bytomiu jest tak pusto, szaro, smutno. Nikogo nie znam. TŻ chce na mecz (ja też lubię, ale jeśli beze mnie to co?), a ja nie mam z kim piwka wypić. Smutno w obcym mieście.
Wiem co czujesz. Tez jestem z Wroclawia Ale znajdziesz przyjaciol i w Bytomiu. Tak jak mnie udalo sie to w Londynie

Cytat:
Myślisz? :/ Tak bardzo bym chciała, żeby się ułożyło. Bo On jest cudowny, tylko ta jego rodzina, która bardzo się dla niego liczy... niezbyt.
Ułoży się... Jeszcze będę Wam pisała jak jest cudownie... Hmm...
Mysle, ze jak sie wprowadzicie do wlasnego mieszkania to sytuacja obroci sie o 180 stopni. Trzymam kciuki
aaliyah jest offline  
Stary 2007-08-18, 19:54   #1172
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
A ja mam dość duży problem
Problem faktycznie masz duży. Mam kilka znajomych mających podobny problem z teściami i jedną koleżankę w sytuacji niemal identycznej do Twojej. I będę szczera - współczuję gorąco.

Jeśli już teraz teściowa dowodzi, a mąż ją popiera, nie wróżę szczęścia bez poważnej rozmowy i zmiany w jego postępowaniu. Koleżanka nie zadziałała w czas i teściowa wybrała jej wykładziny, teściowa decydowała o jej ślubie, teściowa wybiera dzień na grilla (obecność obowiązkowa), teściowa zaprasza na obiad (nie ma opcji: odmowa i trzeba się stawiać na baczność z wdzięcznością na ustach, a robi to na 15 min. przed, więc koleżanka często jest w trakcie gotowania swojego). Generalnie o wszystkim decyduje teściowa. A jeśli to rodzina koleżanki ma na jakiś temat swoje zdanie teściowie od razu krzyczą na całą wieś, że jej rodzice się wtrącają. Mąż rodzicom wtóruje. Oczywiście mąż zawsze trzyma stronę matki. Są dwa lata po ślubie, a ona już ma wątpliwości, godzinami żali się swojej matce przez tel. i myśli o rozwodzie.

Porozmawiaj z TŻ. Wytłumacz mu, że to nie ważne kto płaci, ważne kto tam ma mieszkać. Wyjaśnij czym jest małżeństwo, związek (czy o życiu jego rodziców decydują ich teściowie? - jeśli nie, masz dobry argument), że to nie układ facet - matka, facet - rodzice, a facet i jego kobieta.
Może on nie widzi, że jest źle? Naprowadź go. I trzymaj się.

W temacie Innocent.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-18, 20:33   #1173
nebraska
Zakorzenienie

Raz jeszcze dziękuję z całego serca za życzenia Taka energia jak Wasza musi sprawić, że wkrótce to i owo przybędzie na moją półkę

Pachniałam Dziś Dzonkhgą a teraz kroplą Mechant Loup - i jednak wolę Wilka, tym samym to on trafia na moja listę...

Fenris - wiem jak Ci ciężko, bo wiem jak szary i ponury jest Bytom, szczególnie, gdy się nie ma tam przyjaciół... Ale głowa do góry, może się uda kiedyś wrócić do Wrocławia
Jakby co, to ja jestem miłośniczką złotego napoju

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-08-18, 20:49   #1174
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Globalnie Coco czarna, dostałam od otoczenia potwierdzenie tego, co nieśmiało podejrzewałam - że ładnie na mnie pachnie. Nawet siostra, która po rozpyleniu powiedziała, że to śmierdziel, powąchawszy po kilku godzinach przyznała, że jest baaaaaaardzo ładna.

Testowo na jednym nadgarstku Dolce & Gabbana (czerwony koreczek) - jednak nie przeszła mi miłość do zapachów z lat 80., widocznie to Samsara jakoś wyjątkowo nie zgrała się ze mną - na drugim CK Be - interesujący, ziołowy i gorzkawy, wyczuwam jałowiec i lawendę. O wiele bardziej męski niż CK One.

W jednej z najbliższych perfumerii już właściwie nie mam czego testować!!! Strach mnie ogarnia. Teraz już nie będzie wyjście innego niż zacząć przygodę z niszowcami...

Właśnie doczytałam o Fenris... Wydaje mi się, że w tym momencie najwięcej zależy od TŻta. Od tego, czy zrozumie Ciebie i czy zechce podejść do sprawy obiektywnie, zamiast bez zastanowienia od razu opowiadać się po stronie rodziców. Pogadaj z nim szczerze, koniecznie. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że kiedy się wyprowadzicie, to wszystko już będzie dobrze. A to już tak niedługo. Przedtem zafundowałabym teściom dwa najbardziej waniliowe tygodnie w ich życiu ]:-> A co!

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-08-18 o 21:00 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-08-18, 20:56   #1175
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
A ja mam dość duży problem
Fenris, wyobrażam sobie jak jest ci ciężko
Myślę jednak, że powinnaś porozmawiać szczerze z Twoim TŻ i powiedzieć mu o swoich przykrościach i uczuciach, przecież nie powinien tak się zachowywać, jest najbliższa ci osobą - powinien cię wspierać, bronić, a nie być zapatrzonym w mamusię
Nie wiem czy względem teściów możesz zachować się podobnie, bo niestety jesteś na chwilę obecną "gościem" w ich domu, wiem jak to paskudnie brzmi, ale gdybyś powiedziała im prosto z mostu, co o nich sądzisz, to podejrzewam, że byłoby jeszcze gorzej... Chociaż delikatne aluzje, subtelne uwagi może poskutkują ?
Bytom nie jest znowu taki zły, na Śląsku są jeszcze gorsze miejsca

Trzymaj się, głowa do góry

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Globalnie Coco czarna. Nawet siostra, która po rozpyleniu powiedziała, że to śmierdziel, powąchawszy po kilku godzinach przyznała, że jest baaaaaaardzo ładna.
Bo niestety czarna Coco ma to do siebie, że początek jest nie za bardzo - te pierwsze fazy nie urzekają, natomiast nuta końcowa jest cudna Te perfumy ładnie pachną, ale dopiero po jakimś czasie
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-08-18, 21:08   #1176
mariolasl
Zakorzenienie

Fenris, poniekad znam, chociaz moja historia byla nieco inna. Moj pierwszy powazny mezczyzna tez sluchal tylko rodziny. Jego rodzina tez planowala nam miejsce zamieszkania, a siostra wybierala juz kafelki do naszej lazienki... Mloda wtedy bylam i rozstalismy sie z wielu powodow. Jednak znam to uczucie bezsilnosci, bylismy z soba piec lat...
Cytat:
Ułoży się... Jeszcze będę Wam pisała jak jest cudownie... Hmm...
Czego ci z calego serca zycze! Zawalcz o ten zwiazek, jesli wiesz, ze to mezczyzna twojego zycia. Bez powaznej rozmowy, jak juz pisaly Wizazanki, nie obejdzie sie z pewnoscia.

Trzymam kciuki za ciebie.
mariolasl jest offline  
Stary 2007-08-18, 21:20   #1177
taka taka
Zakorzenienie

wylałam na siebie prawie całą próbkę Mandragore, pachnę baaaardzo mocno

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2007-08-18 o 22:23
taka taka jest offline  
Stary 2007-08-18, 21:24   #1178
kokakola
Zakorzenienie

dzis szwedzka Nina widze juz pol pustego flakonu
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-08-18, 21:39   #1179
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Cytat:

Jest mi niesamowicie źle, a że tu nikogo nie znam, rodzina daleko, to tylko Wam mogę to "powiedzieć".

Piffka nje piję ale chętnie umówię sie z Tobą Fernis na pogaduchy.

10 lat temu sama przyprowadziłam się do Bytomia i szczerze......... nie znoszę tego miasta. No ale mniejsza o to.
Myślę, że i w temacie teściowie i małż też miałybyśmy o czym pogadać.
Jeśli będziesz chętna to pisz

I żeby tak baaaardzo oftopicznie nje było to pachnę sobie Ambre Extreme L'Artisana........ piękny jest

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:15   #1180
your Angel
czyli Endżi

Miss Dior Cherie w sporej ilości "do poduszki" Od kiedy cieszę się nową, pełną i ogromniastą setą to coś mam lekką rękę co do wylewanej na siebie ilości

Dobranoc

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:16   #1181
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

juz calosciowo Hypnotic Poison
ale grzeje ))

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:22   #1182
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Miss Dior Cherie w sporej ilości "do poduszki" Od kiedy cieszę się nową, pełną i ogromniastą setą to coś mam lekką rękę co do wylewanej na siebie ilości

Dobranoc
Jak to? A jak się SKOŃCZY? Zaraz ją zużyjesz i co wtedy będzie?

ja dotrwałam do końca dnia nie pachnąc niczym, zaraz skończę sobie słuchać serii dobijających piosenek i też powiem dobranoc (grzeczne bądźcie )
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:24   #1183
agaa13
Zakorzenienie

na noc tylko kropela Romy.
Stary 2007-08-18, 22:30   #1184
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Na noc niesamowitym,wspaniałym,n ieziemsko i przeapetycznie pachnącym masłem do ciała Farmona Karmel i Cynamon
Stary 2007-08-18, 22:39   #1185
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
juz calosciowo Hypnotic Poison
ale grzeje ))
Mnie tez, a Trucizne doprawilam jeszcze Angelem.
aaliyah jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:39   #1186
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Jak to? A jak się SKOŃCZY? Zaraz ją zużyjesz i co wtedy będzie?
Kacha, Ty mnie kochana nie strasz, tak? Znasz tą moją fobię na to, że mi się perfumy skończą i teraz w sposób wyrachowany to wykorzystujesz

Jeszcze w życiu nie wykończyłam flaszki, ba... nawet miniaturki ani próbki, bo... mi szkoda Zawsze kupuję same ogromne pojemności zamiast walczyć z irracjonalnym strachem Przynajmniej wiem, z czego ten strach wynika i jakie ma podłoże

Burn, ja też zamówiłam sobie jakieś tam fajne mazidełko Farmony Mus arbuzowy chyba Masło jogurtowo-wiśniowe tej firmy też jest niezłe

...ciekawe po co zaczęłam o tym gadać... znów mi się jeść zachciało A zaplanowałam sobie na jutro pierwszy dzień Diety Kopenhaskiej

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:41   #1187
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Mnie tez, a Trucizne doprawilam jeszcze Angelem.
hehe trupkowato tak?

jakbym miala to uaj not

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:44   #1188
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
hehe trupkowato tak?

jakbym miala to uaj not
To doskonala para - Trucizna i Trupek
aaliyah jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:47   #1189
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Kacha, Ty mnie kochana nie strasz, tak? Znasz tą moją fobię na to, że mi się perfumy skończą i teraz w sposób wyrachowany to wykorzystujesz

Jeszcze w życiu nie wykończyłam flaszki, ba... nawet miniaturki ani próbki, bo... mi szkoda Zawsze kupuję same ogromne pojemności zamiast walczyć z irracjonalnym strachem Przynajmniej wiem, z czego ten strach wynika i jakie ma podłoże
znam, znam i mam podobnie, dlatego pozwoliłam sobie tak okrutnie postąpić i to napisać obiecuję, że już nie będę, a na pewno już nie dzisiaj
(a ja zużyłam kilka próbek )
O rety kopenhaską zaczynasz? A to na pewno zdrowa dieta jest? Ja ostatnio zaczęłam podczytywać Dietetykę i trochę bardziej przejmować tym, co jem - żeby nie łączyć tłuszczów z węglami, dużo białka itp ale widok ciasta z rabarbarem mnie dzisiaj pokonał
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:49   #1190
taka taka
Zakorzenienie

ależ pięknie się ta rozlana Mandragore rozwija
dopiero teraz szkoda mi, że wylałam
poszłabym spać, ale aż żal się myć
taka taka jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:57   #1191
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
znam, znam i mam podobnie, dlatego pozwoliłam sobie tak okrutnie postąpić i to napisać obiecuję, że już nie będę, a na pewno już nie dzisiaj
O rety kopenhaską zaczynasz? A to na pewno zdrowa dieta jest? Ja ostatnio zaczęłam podczytywać Dietetykę i trochę bardziej przejmować tym, co jem - żeby nie łączyć tłuszczów z węglami, dużo białka itp ale widok ciasta z rabarbarem mnie dzisiaj pokonał
Wiem, że masz podobnie, ale nie chciałam być okrutna i Ci wypominać

Kopenhaska teoretycznie nie ma służyć spadkowi wagi, tylko cyt. "poprawie przemiany materii". Je się na niej bardzo mało, więc chudnie się siłą rzeczy. O ile jest stosowana przez regulaminowe kilkanaście dni to nic złego nie powinno się dziać Plan przeżycia dwóch tygodni na kawie, wodzie, sałacie i chudym mięsie przyszedł mi do głowy podczas dzisiejszej wizyty w przymierzalni w sklepie. Kiedy spojrzałam na moje uda w tym boskim sklepowym lustrze, to prawie tam padłam trupem na miejscu

Kopenhaska jest strasznie restrykcyjna i jestem prawie pewna, że dopadłoby mnie jo-jo tak więc chyba ją sobie trochę zmodyfikuję

Ciasto z rabarbarem to zło Same złożone węglowodany, które doprowadzą do Twojej rychłej zguby

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:58   #1192
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Ja zużyłam dobre parę flakonów wywalając je bez refleksji, ale... Ale to było jeszcze "przed Wizażem". Teraz odczuwam lęki na poziomie jakichś kompulsji i "zlewać" bez strachu mogę się tylko zapachami, które mi się nie podobają. Tyle, że jakoś nie chcę. A już istna tragedia zaczyna się w przypadku niszowców (szczególnie tych trudno dostępnych)...

Cytat:
Ja jestem zwolenniczką teorii, że zdrowy organizm sam wie, czego mu trzeba i na to zwykle ma ochotę.
Nie wierzę w diety (to znaczy wierzę w istnienie, nie ufam temu, że są czymś dobrym) z przepisami dla wszystkich takimi samymi, z odgórnie wyznaczoną ilością i rodzajem pokarmów do spożycia. Każdy organizm ma inne potrzeby, inne niedobory, funkcjonuje w innych warunkach.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:04   #1193
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja jestem zwolenniczką teorii, że zdrowy organizm sam wie, czego mu trzeba i na to zwykle ma ochotę.
W myśl tej teorii mój organizm na pewno nie jest zdrowy, bo wysyła mi sygnały, że ma codzienną ochotę na czekoladę, pizzę i ciasteczka z masą kajmakową A tego mu na pewno codziennie nie potrzeba

Diety to nie tylko diety odchudzające. To też styl zycia i jakieś zdefiniowanie swoich potrzeb moim zdaniem

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:15   #1194
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, że masz podobnie, ale nie chciałam być okrutna i Ci wypominać

Kopenhaska teoretycznie nie ma służyć spadkowi wagi, tylko cyt. "poprawie przemiany materii". Je się na niej bardzo mało, więc chudnie się siłą rzeczy. O ile jest stosowana przez regulaminowe kilkanaście dni to nic złego nie powinno się dziać Plan przeżycia dwóch tygodni na kawie, wodzie, sałacie i chudym mięsie przyszedł mi do głowy podczas dzisiejszej wizyty w przymierzalni w sklepie. Kiedy spojrzałam na moje uda w tym boskim sklepowym lustrze, to prawie tam padłam trupem na miejscu

Kopenhaska jest strasznie restrykcyjna i jestem prawie pewna, że dopadłoby mnie jo-jo tak więc chyba ją sobie trochę zmodyfikuję

Ciasto z rabarbarem to zło Same złożone węglowodany, które doprowadzą do Twojej rychłej zguby
restrykcyjna strasznie, ale ponoć skuteczna trzymam kciuki za silną wolę
Ciasto z rabarbarem było takie dobre, że nie mogło być złe

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja zużyłam dobre parę flakonów wywalając je bez refleksji, ale... Ale to było jeszcze "przed Wizażem". Teraz odczuwam lęki na poziomie jakichś kompulsji i "zlewać" bez strachu mogę się tylko zapachami, które mi się nie podobają. Tyle, że jakoś nie chcę. A już istna tragedia zaczyna się w przypadku niszowców (szczególnie tych trudno dostępnych)...
najgorsze u mnie jest to, że czasem mam ogromną ochotę pachnieć danymi perfumami, ale ich nie użyję, bo... mi ich szkoda bo albo mam małą ilość (30ml), albo są wycyfane już, albo boję się, że jak się zużyją, to nie będę w stanie ich kupić znowu. Nosz co za durna baba ze mnie
Cytat:
Nie wierzę w diety (to znaczy wierzę w istnienie, nie ufam temu, że są czymś dobrym) z przepisami dla wszystkich takimi samymi, z odgórnie wyznaczoną ilością i rodzajem pokarmów do spożycia. Każdy organizm ma inne potrzeby, inne niedobory, funkcjonuje w innych warunkach.
Ja żadnej diety nie stosuję, staram się zacząć patrzeć na to co jem i myśleć przy tym aczkolwiek moim koronnym usprawiedliwieniem jest "widać organizm bardzo potrzebuje tego kawałka czekolady/ciasta/kilograma nektarynek/... skoro mam na to taką ochotę"
nie mam wagi w domu... jak się wreszcie zważę, to może zmienię zdanie (znając siebie, to pewnie i tak nie )
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:18   #1195
your Angel
czyli Endżi

Kasiu, przecież Ty jesteś tak ślicznie szczuplutka! Jeśli jeszcze powiesz, że Twoja (w domyśle za wysoka) waga Cię w jakiś sposób stresuję, to ja już się poddaję...

/edit/

Tam wyżej to miały być cukry złożone (czyli węglowodany) Coś takiego jak węglowowdany złożone nie istnieje raczej

Teraz już naprawdę dobranoc

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:19   #1196
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Widzę,że znowu zaczyna się wagowo odchudzaniowo - jeszcze nigdy nie wytrzymałam na żadnej diecie dłużej niz godzinę
Mogę sobie milion razy obiecywać ze nie będę żarła MacDonalds'a i i tak g... z tego - nie ma to jak Tortillla albo Wieśniak albo jeszcze lepiej pizza
To samo z ciastkami - jak zobaczę Tiramisu - to .. no sory - ale długo nie postoi

Jedynym ratunkiem dla mnie jest zajęcie - jak sięczymś zajmę to mogę nie jesć cały dzień - bo ja generalnie jjem z łakomstwa i z nudów a nie z głodu

W temacie - miała być Amouage - ale jest Scent - tak jakoś mnie dopadł z nienacka po kąpieli

co do oszczędzania perfum - mam dokładnie tak jak Sabbath i Tulip ... te ukochane stoją prawie nietknięte - bo boję się, ze jak się skończą to albo nie będzie kasy albo niedajbóg je wycofają z produkcji - no i wtedy wtopa
Dlatego używam głównie tych, które lubię tak sobie.
Głupie toto strasznie - no bo po co tyle kupowac tego towaru i nie używać ?? hmmm .... dekle nam się luzują dziewczyny - trzeba coś z tym zrobić, perfumocholizm można znieść ale fobię brakową to już chyba musimy zacząć leczyć
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:23   #1197
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
najgorsze u mnie jest to, że czasem mam ogromną ochotę pachnieć danymi perfumami, ale ich nie użyję, bo... mi ich szkoda bo albo mam małą ilość (30ml), albo są wycyfane już, albo boję się, że jak się zużyją, to nie będę w stanie ich kupić znowu. Nosz co za durna baba ze mnie
Jak ja to świetnie rozumiem!
Na fali tej kretyńskiej manii kupiłam drugą flachę Cedre, choć mam pełna prawie, bo nie mogę się skłonić do jej używania. Może z takim zapasem będzie mi łatwiej. Chociaż... To przecież tylko 100 ml w sumie...

Cytat:
Ja żadnej diety nie stosuję, staram się zacząć patrzeć na to co jem i myśleć przy tym aczkolwiek moim koronnym usprawiedliwieniem jest "widać organizm bardzo potrzebuje tego kawałka czekolady/ciasta/kilograma nektarynek/... skoro mam na to taką ochotę"
nie mam wagi w domu... jak się wreszcie zważę, to może zmienię zdanie (znając siebie, to pewnie i tak nie )
Bardzo dobre podejście.

Ja też nie mam wagi. Oficjalnie dlatego, że była zielona i nie pasowała mi do niebieskiej łazienki. A tak mniej oficjalnie... Nie mam ochoty na niej sterczeć.
Niby przytyłam, ale w ciuchy sprzed kilkunastu lat nadal wchodzę. Czyli nie jest najgorzej.

Mój organizm aktualnie "potrzebuje" orzeszków.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:40   #1198
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

a ja do poduszki będę pachnieć Amorem

Sabbath chciałam Ci powiedzieć, że przez Ciebie i Twoją opinię w KWC kupiłam Lancome Poudre Majeur Excellence, co prawda tylko malusi testerek,ale poczułam się skuszona i to mocno

Angelku ja na Kopenhaskiej wytrzymałam 3 dni i nie polecam, bo trzeciego dnia zwymiotowałam brokułami (wodą brokułową) przez nos! Musiałam to napisać

Fenris, trzymaj się i nie daj sobie wejść teściowej na głowę. Popieram też wersję ekstremalnie waniliowego pobytu .

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-08-18, 23:49   #1199
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Sabbath chciałam Ci powiedzieć, że przez Ciebie i Twoją opinię w KWC kupiłam Lancome Poudre Majeur Excellence, co prawda tylko malusi testerek,ale poczułam się skuszona i to mocno
Też zaczynałam od testerka - z resztą wiesz.
Nosku - mam głębokie przekonanie, że będziesz zadowolona.
Ja aktualnie mam Chanel na "gorsze wyjście" bo jestem po jego użyciu po prostu brzydsza, niż po Lancome. Czy to o czymś świadczy?

Pachnę sobie Angelem (czego się nie robi dla męża - sama najchętniej pachniałabym jakimś piekielnym specyfikiem albo Nawalonym Ruskim, którego kocham) i jestem na etapie czekolady. Aż żal się kąpać.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-19, 01:38   #1200
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
W myśl tej teorii mój organizm na pewno nie jest zdrowy, bo wysyła mi sygnały, że ma codzienną ochotę na czekoladę, pizzę i ciasteczka z masą kajmakową A tego mu na pewno codziennie nie potrzeba

Diety to nie tylko diety odchudzające. To też styl zycia i jakieś zdefiniowanie swoich potrzeb moim zdaniem
O rany, dieta kopenhaska... Mam ciarki na samą myśl. Moja mama kiedyś zadała sobie te katusze i było to najcięższe 13 dni w moim życiu. I reszty rodziny też.

Czekolada? Niezrównane źródło magnezu, który sprawia, że włosy tak ładnie lśnią, a w mięśniach nie ma bolesnych skurczy

Pizza? Pełnowartościowy, wszystkomający posiłek, w dodatku z kuchni śródziemnomorskiej zaliczanej do najzdrowszych.

Ciasteczka - źródło glukozy niezbędnej do pracy mózgu.

Widzisz? Twój organizm wie, co robi.

Ja znikam, wracam za tydzień. Mam nadzieję, że pogoda dopisze...

Papa

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości