Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-23, 21:31   #1771
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że Cię nie zabije
tak myślałam, że ten zapach Cię rozczaruje
Hm.
Rozczaruje...?
On mnie zabija
Walczę ze sobą usilnie, żeby nie polecieć do łazienki i nie umyć ręki.
Chyba zaraz polegnę w tej nierównej walce.

Ja nie wiem, co jest, ale mnie ten zapach przypomina Fleurs d'Oranger Lutensa. To by jeszcze nie było dziwne, gdyby nie to, że ja ostatnio wszędzie czuję Fleurs d'Oranger Dostałam od Margot próbkę Ysatis Iris i tam też czułam Lutensa...

Chyba zaraz przeprowadzę jakieś zapachowe śledztwo i wybadam, czy te zapachy mają jakieś wspólne nuty.

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-08-23, 21:32   #1772
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Renia, no co Ty. Przeciez muszę mieć swoje Safari, nie mogę uprawiać żebractwa. Dzięki wielkie za możliwość jego poznania! Mam hopla na punkcie flakonika- okrągły, staroświecki, rżnięty, a korek! Prędziej czy poźniej będzie cieszył moje oko... choć nie wiem, czy będzie stał na widoku- ostatnio zaczęłam upychać większość flakonów w szafkach, żeby nie kusić rodziny do komentarzy i wydziwiania.
Jak alkoholik, niestety, w każdej szafeczce coś schowane.
Ewa, no wiesz, jak możesz. Przecież podesłałabym Ci dwa atomizerki. Drugi byłby pusty...chyba wiesz o co mi chodzi To taka wiadomość na przyszłość, gdybyś dłuuuugo nie mogła nabyć całej flaszencji.
A ja się niestety/albo stety pochwałiłam przed rodziną swoim zbiorem i otworzyłam swój "sezam" czyli szafę. Ile się nasłuchałamuff!...Ciotki udobruchałam kilkoma flakonikami. Były tak wniebowzięte, ze już nic nie gadały.

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość

No właśnie - ciągle gdzieś koło szyprów krążę . Niby nie dosłownie, ale troszku mnie ciągnie . Napisz Reniu koniecznie o tych ewentualnych różnicach

Kota też się widzę "zsafarzyłaś" Jesteśmy z Tobą i Renią taką Trójcą Safaryjską. Też myślę nad flakonem...
Maju, powiem tyle. Nie warto inwestować większych sum w wodę toaletową Miss Dior Cherie. Toż to popłuczyny po truskawkach. Zwykła woda odświeżająca udająca edt. Nie czuć tego w ogóle, takie nijakie i bez wyrazu. Najpiekniejszy jest zapach wody perfumowanej. Bez wątpienia treściwy i trwały, przypomina świeży jogurt truskawkowy tuż po otwarciu i zapach musująco-tryskającego ozywczymi bąbelkami słodkiego szampana.
Strasznie się zdziwiłam tą nietrwałością wody toaletowej. Bo na ogół moja skóra ma taką przypadłość, że niezwykle utrwala wszelkie zapachy...perfumeryjne

"Zsafarzona" jest chyba także Rozterka. To jest nas więcej
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-08-23, 21:39   #1773
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tulip, pamiętasz co Ci na gg pisałam?

Ja od czterech godzin buszuję po Gronie. Wiedziałam-że-tak-będzie, kolejny pochłaniacz czasu... Idę się dopsikać Must i pozapisuję do końca zdjęcia z Biebrzy, bo dostałam prawie 500.
Mhm. Ja wiem, ale jakoś nie mogę się przemóc znowu nie zrobiłam zdjęć flakonów do wydania... może najpierw założę wątek na targowisku?
A Grono jest fajne Szczególnie jak przypomina o urodzinach

Matko, jak sobie okropnie poparzyłam palce o ładowarkę do laptopa Coś mi się widzi, że mój komputer niedługo zupełnie się rozleci, a wcześniej mnie uszkodzi przy okazji
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-23, 21:40   #1774
Nuitblanche
Rozeznanie

Następna zakażona zasafarzeniem się zgłasza
Długo się flaszka naczekała, zanim nadszedł czas olśnienia
Nuitblanche jest offline  
Stary 2007-08-23, 21:41   #1775
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Pachne sobie Innocentem, bo wielka flacha stoi i sie kurzy, a on taki piekny, ze ech .
Zgadzam się. I ech, i ach, i och.

Na wieczór In Black J. del Pozo.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-23, 21:43   #1776
lola23
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Dzięki Myszko za podpowiedź

No właśnie - ciągle gdzieś koło szyprów krążę . Niby nie dosłownie, ale troszku mnie ciągnie . Napisz Reniu koniecznie o tych ewentualnych różnicach

Kota też się widzę "zsafarzyłaś" Jesteśmy z Tobą i Renią taką Trójcą Safaryjską. Też myślę nad flakonem...
Jest nas pięć - pokochałam Safari tego lata , Lutki i inne dziwa stoją a po Safari chętnie sięgam . Piękne są .

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline  
Stary 2007-08-23, 22:23   #1777
philips
Raczkowanie

Moje najnowsze odkrycie to GHOST ANICIPATION. Zapach zniewalajacy, kupiłam go specjalnie przed swoim ślubem. Zapach wyjątkowo pasował na tę okazję.
Linia głowy: żurawina, czerwona mandarynka, fiołek,
linia serca: piwonia, kwiat pomarańczy, frezja
linia podstawy: orchidea zawana Chocolate Lovers, wanilia
Elegancki i zmysłowy zapach, w butelce, która wygląda jak blado- różowa zwiewna suknia.
philips jest offline  
Stary 2007-08-23, 22:50   #1778
AniaWila
BAN stały

a ja dzisiaj moja nowa piecdziesiateczka Gucci Rush2...czyli pachne sobie rozowym plastikiem
AniaWila jest offline  
Stary 2007-08-23, 22:53   #1779
aaliyah
Zakorzenienie

Zelem pod prysznic, ale zaraz zaaplikuje sobie Casmir.
aaliyah jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:01   #1780
your Angel
czyli Endżi

Na wieczorną wizytę (przez płot praktycznie) u kochanego wujeczka i cioci wypachniałam się sporą fawką Flowerbomb. Podpytywałam czy wyczuwają na mnie jakiś zapach, a oni niepomni na mój ból z tego tytułu, odpowiedzieli beztrosko, że nie

Zaraz się zapłaczę....

Może to przez to, że ciocia paliła papierosa (Slima Lighta ale zawsze ) i ten śmierdzący, tlący się tytoń pożrł wszystkie ładne zapachy wokół ... ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:10   #1781
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Na wieczorną wizytę (przez płot praktycznie) u kochanego wujeczka i cioci wypachniałam się sporą fawką Flowerbomb. Podpytywałam czy wyczuwają na mnie jakiś zapach, a oni niepomni na mój ból z tego tytułu, odpowiedzieli beztrosko, że nie

Zaraz się zapłaczę....

Może to przez to, że ciocia paliła papierosa (Slima Lighta ale zawsze ) i ten śmierdzący, tlący się tytoń pożrł wszystkie ładne zapachy wokół ... ?
Właściwie to o co chodzi?

Mają purchawki zamiast nosów, wyziewy tytoniowe zamiast oddechów - przykre to, ale to przecież ich problem.
A Ty? Czujesz?
Cieszy Cię ten zapach?
Jeśli tak, to wszystko ok.

Kupowałam dziś flakoniki na sztandzie z podróbami Refan pachnąc Jaisalmerem.
Pani sprzedająca owe szlachetne zapachy reagowała... niechętnie.
Ciekawe, czy uwierzyła w moją opowieść o tym, że nabyłam wieeeelkie zapasy ich zapachów w wieeeelkich butlach, ale teraz kupuję mniejsze pojemniczki, bo muszę się dopsikiwać w ciągu dnia ze względu na nietrwałość owych nabytych "perfum"?

Dodam jeszcze, że byłam w sukience, na szpilach i było mi wstyd, że w ogóle stoję przy tej chamowni... Mąż uciekł i udawał, że mnie nie zna.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:18   #1782
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Właściwie to o co chodzi?

Mają purchawki zamiast nosów, wyziewy tytoniowe zamiast oddechów - przykre to, ale to przecież ich problem.
A Ty? Czujesz?
Cieszy Cię ten zapach?
Jeśli tak, to wszystko ok.
Nie zgodzę się z tym pogrubionym Tylko ciocia pali. Poza tym oni też bardzo lubią perfumy (ciocia Chance, Amarige i ostatnio Euphoria a wujek niezmiennie i od lat Fahrenheit) i często wywąchują na mnie coś nowego. Poza tym bardzo ich kocham i to jedni z najbliższych mi ludzi

Ja doszłam do wniosku, że w rekordowym tempie mój nos przyzwyczaja się do nowych zapachów perfum - w tym problem, a nie w suchej skórze jak podejrzewałam. Niedawno na spotkaniu Iwonka ucieszyła mnie bardzo mówiąc, że czuje na mnie (mocno) Flowerbomba Ja czuję go na sobie dopiero kiedy przybliże nochal do wyperfumowanych miejsc na skórze

Cytat:
Ciekawe, czy uwierzyła w moją opowieść o tym, że nabyłam wieeeelkie zapasy ich zapachów w wieeeelkich butlach, ale teraz kupuję mniejsze pojemniczki, bo muszę się dopsikiwać w ciągu dnia ze względu na nietrwałość owych nabytych "perfum"?
Za te okropne kłamstwa będziesz się smażyć w piekle

Cytat:
Dodam jeszcze, że byłam w sukience, na szpilach i było mi wstyd, że w ogóle stoję przy tej chamowni... Mąż uciekł i udawał, że mnie nie zna.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:28   #1783
AniaWila
BAN stały

Cytat:
chamownia - coz za piekne okreslenie dodam tylko, ze jak tylko przechodze obok ''refanowego'' stanowiska, okraszam je moim pogardliwym wzrokiem a na propozycje panienek, ktore to stanowisko obsluguja, zeby spryskac mi nadgarstek jakas ''nowoscia'' odpowiadam zazwyczaj - '' chyba pani zartuje?''

a tak szczerze mowiac to nawet nigdy nie mialam okazji niuchnac zadnego z tych wynalazkow....
AniaWila jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:31   #1784
Sabbath
Wiedźma

Angel, moja wypowiedź nie była ad personam i nie dotyczyła Twoich wujostwa osobiście (choć może tak wyszło i za tę niezręczność przepraszam ), lecz raczej ad rem, czyli ogólnie reakcji (lub braku reakcji) ludzi na to, czym pachniesz.
Ja jestem podła żmija i mnie to w sumie mało obchodzi. A nawet czasem (jak już pisałam we wtorek) cieszy mnie, kiedy komuś się nie podoba używany przeze mnie zapach.

Poza tym, nie lubię chyba ludzi palących (przy mnie). Pogorszyło mi się od kiedy mam dziecko z astmą i widzę, jak ci ludzie leją na to, czy mały będzie się dusił, czy nie. Sama z resztą jako dziecko miałam poważne napady duszności i dwoje palących rodziców (matka po dwie paczki dziennie).
Nie wspominając już o zapachu przesiąkniętych tytoniem włosów, palców, oddechu...

Cytat:
Za te okropne kłamstwa będziesz się smażyć w piekle
Taką mam nadzieję.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:36   #1785
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
chamownia - coz za piekne okreslenie dodam tylko, ze jak tylko przechodze obok ''refanowego'' stanowiska, okraszam je moim pogardliwym wzrokiem a na propozycje panienek, ktore to stanowisko obsluguja, zeby spryskac mi nadgarstek jakas ''nowoscia'' odpowiadam zazwyczaj - '' chyba pani zartuje?''
Naprawdę tak się do nich zwracasz ? Gdybym ja była na ich miejscu to chyba poczułabym sie potraktowana z góry i zrobiłoby mi się przykro Przecież to ich praca. One pytają czy chciałabyś przetestować jakąś tam ichną nowość, a ty masz prawo odmówić. Ale no właśnie - odmówić.

Piszę też troszkę z tego drugiego punktu widzenia, bo jakiś czas temu pracowałam w podobny sposób i na własnej skórze odczułam jak niektóre osoby (w 99% procentach kobiety) potrafią niemiło się zachować czy odpowiedzieć.

Ja też nie lubię refanowych mikstur, ale w życiu nie zachowałabym się w taki sposób.

Sabbath, Ty wiesz że ja Cię lubię I wiem o co Ci chodziło Także spoko - luz

Ja też w sumie nie znoszę zapachu dymu papierosowego i bardzo mi przykro, że przechodziłaś takie okropności Moja babcia od dawna cierpi na astmę i zawsze mi się serce kraje gdy widzę jak czasem się męczy.

A ja nawet pomimo faktu, że nienawidzę fajek, podpalałam sobie od bardzo niedawna z powodu chęci błyskawicznego pozbycia się stresu (matury). Tak jednego Slima Lighta od czasu do czasu. Ale sama się rozgrzeszam, że był to jeden z najbardziej wycieńczających nerwowo okresów w moim zyciu. Tak bardzo zależało mi na tych glupich egzaminach, że jak teraz przypomnę sobie co sobie wtedy zafundowałam, to aż mi samej siebie jest żal Nigdy więcej

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:46   #1786
Nuitblanche
Rozeznanie

Na sen zaaplikowałam sobie... Tylko nie karćcie, że to profanacja kadzidlaka
Nu + Omnia. Całkiem zgrabny mix z tego wyszedł.
Nuitblanche jest offline  
Stary 2007-08-23, 23:52   #1787
taka taka
Zakorzenienie

po kąpieli z użyciem prawie bezzapachowego mydła oliwkowego pachnę intensywnie perfumami, różnymi perfumami
chyba mam omamy
taka taka jest offline  
Stary 2007-08-24, 04:34   #1788
tharoon
Zakorzenienie

Witam i życzę miłego dnia.

Z rana Burberry Brit.
tharoon jest offline  
Stary 2007-08-24, 05:19   #1789
Basia39
Zakorzenienie

Witam

Jeszcze nie pachnę niczym, ale w nocy śniła mi się Gloria
Niestety nie posiadam obecnie ani kropelki, jak ja mogłam do tego dopuścić ...
Basia39 jest offline  
Stary 2007-08-24, 05:25   #1790
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Niczym. Czekam aż dojadę do pracy, gdzie czeka na mnie moje sliczne bzowe Angelique Lilas
Stary 2007-08-24, 06:37   #1791
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Dziś od rana towarzyszy mi Ananas Fizz ....
jednym słowem - przyszłam do pracy na lekkim rauszu

cudoooownie
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-24, 06:38   #1792
ida74
Raczkowanie

Z próbeczki Eternity Moment CK, ale nie był to zbyt trafny wybór zapach ładny, kiedyś nawet mi się podobał ale dziś zupełnie mi nie leży
Stary 2007-08-24, 06:42   #1793
kropka75
Zakorzenienie

A Pure Poison dziś sobie pachnę.

Ale wybór był skomplikowany. Stałam dziś przed tą szafką i dumałam jęcząc, że nie mam się w co ubrać, a biedny TŻ to obrzucał mnie zszokowanym spojrzeniem, to kręcił głową. Na (moje) szczęście, w końcu się tylko zaśmiał.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-08-24, 06:43   #1794
Kota
Zakorzenienie

Dzisiaj u mnie ciąg dalszy zsafarzenia
Kota jest offline  
Stary 2007-08-24, 06:53   #1795
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość

a tak szczerze mowiac to nawet nigdy nie mialam okazji niuchnac zadnego z tych wynalazkow....
Ludzie!!!! Nie wierzę w to co czytam. Moje podejście do tego typu "zapachów alternatywnych" jest chyba jasne i nie musze tłumaczyc że nie lubuje się w tego typu "tańszych odpowiedznikach", ale Wasze komentarze nie maja nic wspólnego z oceną sprzedawanych tam zapachów. Wy oceniacie ludzi (może sie mylę ale tak to odczytałam), którzy tam pracują patrząc na nich i ich pracę pogardzliwym wzrokiem, sytuację w której się znaleźli, ich status społeczny. Dzewczyny... antypatia do RZECZY musi mieć swoje granice

mulier jest offline  
Stary 2007-08-24, 07:14   #1796
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ludzie!!!! Nie wierzę w to co czytam. Moje podejście do tego typu "zapachów alternatywnych" jest chyba jasne i nie musze tłumaczyc że nie lubuje się w tego typu "tańszych odpowiedznikach", ale Wasze komentarze nie maja nic wspólnego z oceną sprzedawanych tam zapachów. Wy oceniacie ludzi (może sie mylę ale tak to odczytałam), którzy tam pracują patrząc na nich i ich pracę pogardzliwym wzrokiem, sytuację w której się znaleźli, ich status społeczny. Dzewczyny... antypatia do RZECZY musi mieć swoje granice
Mnie również nie podobają się takie komentarze dziewczyny

Pachnę dziś 24F
Kate30 jest offline  
Stary 2007-08-24, 07:37   #1797
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Witam

Jeszcze nie pachnę niczym, ale w nocy śniła mi się Gloria
Niestety nie posiadam obecnie ani kropelki, jak ja mogłam do tego dopuścić ...
Witaj Basiu...po długiej nieobecności. Cieszę się, że wróciłaś. Mnie po nocach śni się Angel i...Niewinny.

________

To cud,że jeszcze żyję razem z moim laptopem. Nad Krakowem w nocy przeszła ogromna nawałnica z piorunami i rozwścieczonym wiatrem. Mieszkam na czwartym pietrze i ulewa w ciagu minuty podtopiła mi drzwi przy balkonie. Latałam z recznikami jak szalona. Rano widać było na ulicy spustoszenie. Połamane gałęzie, wyrwane z korzeniami olbrzymie drzewo.
Co za pogoda, strach sie położyć spać.

Pachnę Planet SPA Avon- oliwką.
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-08-24, 07:38   #1798
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Sama miałam to napisać, ubiegłaś mnie Małgosiu.

Tylko, że mnie chyba chodzi o coś więcej.
Sama używam tylko i wyłącznie oryginalnych perfum - takie lubię, takie mi się podobają, ale ortodoksja/fanatyzm we wszystkim jest groźny i jakoś razi mnie taka ostentacja w pogardzie dla podróbek - ludzie ich zawsze używali, będą używać i nasze tyrady niewiele w tej materii zmienią, a dla mnie to takie trochę budowanie poczucia własnej wartości cudzym kosztem, na zasadzie: "ci, co używają podróbek/sprzedają podróbki są be".
Jakoś trąci mi to brakiem tolerancji - i to wcale nie brakiem tolerancji dla podróbek, tylko ja odbieram to jako traktowanie z góry osób ich używających i nie dających się "nawrócić" na drogę oryginalnych zapachów.
No nie wiem, ale jak dla mnie, to niech sobie każdy używa czego chce.

Nie piszę tego personalnie do nikogo, odnoszę się raczej do trendu panującego na tym forum.

A w temacie to znowu nie wiem, czym pachnieć
Wczoraj przyleciało Poeme, ale chyba dziś za gorąco na takiego killera, więc z cieszeniem sie nowym nabytkiem poczekam do przyszłego tygodnia - ma się ochłodzić.

A dziś będzie coś lżejszego...

Ech, przydałby mi się ten program do podejmowania decyzji autorstwa TŻ Dzikiej Truskawy

Edytowane przez joasiak1
Czas edycji: 2007-08-24 o 08:01 Powód: literówka i to niejedna
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-08-24, 07:42   #1799
poissonivy
Zakorzenienie

Cytat:
Naprawdę tak się do nich zwracasz ? Gdybym ja była na ich miejscu to chyba poczułabym sie potraktowana z góry i zrobiłoby mi się przykro Przecież to ich praca. One pytają czy chciałabyś przetestować jakąś tam ichną nowość, a ty masz prawo odmówić. Ale no właśnie - odmówić.

Piszę też troszkę z tego drugiego punktu widzenia, bo jakiś czas temu pracowałam w podobny sposób i na własnej skórze odczułam jak niektóre osoby (w 99% procentach kobiety) potrafią niemiło się zachować czy odpowiedzieć.
Dołączę się do wypowiedzi Angel. Wiem, że to jest drażniące i trudno jest bez emocji odmówić spryskania przez panią "zapachem alternatywnym", ale jednak to w jaki sposób to robimy świadczy o nas.

A teraz może będę nieprzyjemna, ale uważam, że jeżeli ktoś spryska się perfumami nawet za 1000zł, a w ten sposób odnosi się do innych, to dla mnie jakoś tak nie idzie w parze .

Ja zawsze staram się delikatnie odpowiedzieć "nie, dziękuję" ze zdecydowanym akcentem na nie i delikatnym uśmiechem, aby osoba pytająca nie poczuła się jak natręt. Nie zdarzyło się, aby ktoś jeszcze raz próbował mnie o to samo pytać, a jednocześnie nie czuł się kimś gorszym.

A w temacie: na razie niczym, bo robię pranie, ale dzisiaj postawiłam na Gucciego edpII
poissonivy jest offline  
Stary 2007-08-24, 07:42   #1800
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Sama miałam to napisać, ubiegłaś mnie Małgosiu.

Tylko, że mnie chyba chodzi o coś więcej.
Sama używam tylko i wyłącznie oryginalnych perfum - takie lubię, takie mi się podobają, ale ortodoksja/fanatyzm we wszystkim jest groźny i jakoś razi mnie taka ostentacja w pogardzie dla podróbek - ludzie ich zawsze używali, będą używać i nasze tyrady niewiele w tej materii zmienią, a dla mnie to takie trochę budowanie poczucia własnej wartości cudzym kosztem, na zasadzie: "co, co używają podróbek/sprzedają podróbki są be".
Jakoś trąci mi to brakiem tolerancji - i to wcale nie brakiem tolerancji dla podróbek, tylko ja odbieram to jako traktowanie z góry osób ich używających i nie dających się "nawrócić" na drogę oryginalnych zapachów.
No nie wiem, ale jak dla mnie, to niech sobie każdy używa czego chce.

Nie piszę tego personalnie do nikogo, odnoszę się raczej do trendu panującego na tym forum.

A w temacie to znowu nie wiem, czym pachnieć
Wczoraj przyleciało Poeme, ale chyba dziś za gorąco na takiego killera, więc z cieszeniem sie nowym nabytkiem poczekam do przyszłego tygodnia - ma się ochłodzić.

A dziś będzie coś lżejszego...

Ech, przydałby mi się ten program do podejmowania decyzji autorstwa TŻ Dzikiej Truskawy
Zwłaszcza, że jest cała masa wartościowych kobiet, których nie stać na perfumy nawet z allegro

Joasiu wypróbuj Poeme w słoneczku - pięknie kwitnie
Kate30 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości