Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-26, 13:17   #2071
rachela
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pewnie tak, jak normalne zdjęcia - inaczej nie mam pomysłu

Może jest jakiś skrót BBCode, dzięki któremu można wkleić małe zdjęcia, jako część tekstu... Ale nie testowałam.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-08-26, 14:22   #2072
Fenris
Czekam na Ragnarok

Ja dzisiaj jestem smutna i pachnę Vanille Amande. Wczoraj cały wieczór spędziłam w Euphorii (byłam w kinie na pingwinach, w Spiżu na piwie karmelowym i w Guinessie na drinkach Red Night - pycha ). Dzisiaj mam masakrę uczuciową i w ogóle wszystko jest do d... Jeszcze nie wiem co wybiorę na wieczór.

Ten tydzień miał być dla Nas odpoczynkiem (dla mnie i TŻ), a jeszcze bardziej się wszystko piep.... Z jednej strony chcę z nim być, bo czasem świetnie się dogadujemy i w ogóle jest super, nie chcę już nikogo więcej szukać. Z drugiej strony ciągle poniżanie, branie strony rodziców, brak wsparcia i poczucia stabilizacji (ciągle myślę, że za chwilę zostana sama) mnie wykańcza. Nie mam już siły, jestem zrujnowana psychicznie. Idę na miasto i zamiast się dobrze bawić, smucę się i dołuję. Istna masakra. Nie wiem co mam robić i mam już wszystkiego dość.
Dzisiaj okazało się, że rodziców TŻ-ta najbardziej wkurzyłam kiedy nie wiedziałam co to znaczy pokal, powiedziałam, że u nas to kufel i trzymałam się przy swoim zdaniu, oni uznali, że byłam bardzo uparta i nawet jak nie ma racji to za wszelką cenę chcę ją udowodnić. Ciekawe. Ponoć każdy mówi na kufel - pokal. Pytam rodziców - nie wiedzą co to znaczy. Przy rodzicach TŻ najwięcej razy w życiu zamykałam się, trzymałam język za zębami, olewałam ich głupie żarty. Oni uważają, że to za mało. Nie wolno się odezwać, jeśli nie ma się takiego samego zdania. Nawet jeśli powie się inne zdanie normalnym tonem, nawet dla żartu - dla nich to obraza.

Druga ich zdaniem masakra to kiedy spytałam o czym rozmawiają (TŻ-ta) na urodzinach jego babci, bo chciałam być w temacie. On uważa, że sama powinnam się domyślić i zadaję pytania jak 7letnie dziecko. Przypomniało mi się coś, tak przy okazji. Jego matka, kiedy spytałam co pomóc w domu (sprzątanie) powiedziała, że jej 11letnia sąsiadka nawet umie sprzątać w domu i ja też powinnam wiedzieć - z tą małą różnicą, że ja tam jestem od niedawna i nie wiem w czym mogłabym pomóc, co jest akurat najważniejsze. To nie mój dom, nie będę się tam panoszyć.
Co za ludzie!!!

Jestem jedną wielką ruiną. Czuję się jak w filmie Fight Club. Jestem zakręcona, rozdwojona i nie wiem co mi się dzieje, co mam robić.

Zaraz wybiorę jakieś ładne pachnidełko na wieczór. Może Gloria lub Gaultier 2? Cały dzień płaczę i śmieję się na zmianę jak wariatka. Płaczę ze smutku, a śmieję się jacy żałośni są JEGO rodzice i on słuchając ich.
I zamiast pogadać z nimi, jak już musiał, o naszym największym problemie, to on pogadał o pierdołach typu moje pytania i nazewnictwo. I to jest ich problem. Dla mnie to błach(h?)ostki.
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-26, 14:33   #2073
taka taka
Zakorzenienie

Fenris, myślę sobie, że albo jesteś w bardzo złej formie psychicznej i źle wszystko widzisz i interpretujesz, albo.... jeśli to wszystko o czym nam piszesz jest nie jest tylko fałszywą interpretacją przewrażliwionej osoby ....zostaw tego faceta
są lepsi i wcale nie trzeba ich szukać, sami się znajdują
taka taka jest offline  
Stary 2007-08-26, 14:39   #2074
neonka28
Zakorzenienie

Co można Tobie poradzić?
Musialabyś zamieszkać z TŻ, sami z dala od rodziców. Albo unikać spatykania się z nimi, bo rozumiem ze rozmowa z Tż na nic sie zda
Stary 2007-08-26, 15:19   #2075
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Basiu, czas nie leczy ran. On tylko przyzwyczaja Nas do bólu. Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Lea, coś w tym jest, a nawet dużo więcej niż coś, tym niemiej jednak czasami trochę leczy- zasklepia cos niecoś.
Basiu
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Basiu39 No niestety nie leczy tak do konca
Ja tez jestem z tych pamietliwych. Potrafie cos komus wybaczyc, ale nie potrafie zapomniec. Niestety.
O wiele łatwiej jest wybaczyć niż zapomnieć. Pamięć to czasem przkleństwo, z którym trzeba się nauczyć żyć, niestety w najmniej oczekiwanym momencie okazuje się, że to nie takie proste.

Fenris zostaw go, nie ma sensu ciągnąć związku w którym ciągle czujesz się jak zbity pies ... Sory za porównanie, ale tak odbieram to co napisałaś.
Basia39 jest offline  
Stary 2007-08-26, 15:38   #2076
tulipanka
Zakorzenienie

Ogródek Nilowy.
I idę dalej piec (dzisiaj robię podwójnie czekoladowe ciasteczka - z kakao i białej czekolady, mam nadzieję, że będą zjadliwe )
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-26, 15:53   #2077
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Fenris, strasznie smutne to co piszesz Ja nie mam wiele doświadcznia w takich kwestiach i nie chciałabym Ci radzić tak wprost.
Ale może jeśli możesz to przeczekaj jeszcze tydzień, dwa do czasu kiedy rodzice TŻ znikną z Waszego życia, kiedy przeprowadzicie się na swoje.
Nie chcę go bronić, ale skoro on był wychowany w takim domu, to może nie czuć tego, że Ciebie to boli. Jest coś takiego w człowieku, że nawet jeśli ktoś bliski robi mu krzywdę to on będzie go bronił i stawał po jego stronie - mam na myśli sytuację w której jest obecnie Twój TŻ.
Może po prostu on nie miał łatwo w tym domu, zwłaszcza jeżeli jego rodzice z tego co widać nie znosili jakiegokolwiek sprzeciwu. I teraz, po dwudziestuparu latach ciężko mu zmienić front.
Trzymaj się ciepło.

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-08-26, 15:56   #2078
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Fenris, myślę sobie, że albo jesteś w bardzo złej formie psychicznej i źle wszystko widzisz i interpretujesz, albo.... jeśli to wszystko o czym nam piszesz jest nie jest tylko fałszywą interpretacją przewrażliwionej osoby ....zostaw tego faceta
są lepsi i wcale nie trzeba ich szukać, sami się znajdują
Nie jestem przewrażliwiona, tylko znerwicowana od tej całej sytuacji. Piszę wam wszystko w softowej wersji. Ogólnie jest gorzej. Jestem miękką d... Zadzwoniłam do niego po tym jak kilka razy się ze złości rozłączył.

Pozatym jestem zaryczana od rana. Idę na piwo i postaram się trochę rozluźnić.

Chyba będzie jednak ta Gloria, narazie nawet nie zrobiłam makijażu, bo muszę się z deczka uspokoić.
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-26, 16:04   #2079
Zuziunia
BAN stały

Globalnie Addict 2, lewy nadgarstek Nu, prawy nadgarstek Addict, a nosek wsadzony w koreczek HP, bo tak jakos jesiennie sie zrobiło i coraz bardziej za nim tęsknię.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-08-26, 16:14   #2080
Małgosia791
spin doctor

Ja właśnie wróciam znad morza i całe 2 tyg pachniałam Kenzo Elephant(tak mnie naszło) i kiedy otworzylam barek, gdzie trzymam swoje flaszki od razu sięgnęłam po Allure
Małgosia791 jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:15   #2081
Kattarina
Zakorzenienie

Witajcie Perfumki
Wlasnie podlaczylam sie do internetu Pozdrawiam serdecznie i pedze nadrabiac zaleglosci w innych watkach (ten, kilometrowy na razie sobie "odpuszczam", wole uniknac frustracji )
Ad topic moge napisac, ze wiekszosc wakacji spedzilam w objeciach mojej najnowszej olfaktorycznej milosci:Dzongkha
Kattarina jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:18   #2082
tulipanka
Zakorzenienie

Kattarino - witaj jak miło Cię znów "widzieć"
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:24   #2083
mariolasl
Zakorzenienie

Kattarino, tesknilam za toba bardzo. Ciesze sie, ze znowu jestes
mariolasl jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:26   #2084
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Hej Kat - super, ze jesteś, nadrabiaj nadrabiaj - jest co
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:33   #2085
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Kattarino miło znowu widzieć Twój śliczny avatarek

Fenris napisałabym coś ,ale myślę ,że tak naprawdę w ,,środku'' sama wiesz co z tym wszystkim zrobić myślę ,że powinnaś posłuchać tego co Ci sumienie podpowiada, czasami trudno podjąć radykalne kroki ,ale często okazuje się to zbawcze w skutkach Nie mniej jednak decyzja należy do Ciebie, sama wiesz jak to wszystko wygląda...

Ja dzisiaj przeżywam kolejny i jeszcze gorszy dzień, rano się obudziłam podeszłam do akwarium ,a tam leżał mój kochany martwy już chomik chorował biedak od jakiegoś czasu, niby udało się to zaleczyć ,po czym pojawiło się ze zdwojoną siłą, cały czas był na antybiotykach, strasznie wychudł - to chyba był nowotwór
Najgorsze jest to ,że nie byłam z nim w chwili gdy umierał, nie mogłam go wziąść na ręce i przytulić, aby wiedział ,że nie jest sam, wczoraj cały dzień się nim opiekowałam ,bo było już bardzo bardzo źle ,ale miałam nadzieję.... ehhh
Stary 2007-08-26, 17:33   #2086
Anuschka
Wtajemniczenie

Kattarinko - miło, że już jesteś , a dłuuugo Cię nie było

Po miłym popołudniu spędzonym w Sopocie pachnę:
NL - Cafe Vert IL PROFVMO, czyli wiele hałasu o nic - ot zielony, miły zapaszek, odrobinę "posłodzony". Nie wiem jak pachnie kawa zerwana wprost z krzewu, ale jeśli tak pachnie, to ja wolę tę z w filiżance, albo w New Haarlem.
Luby stestował Tuaregha IP i też bez szału. Ten Tuareg pachnie mydłem. Fe...Powinien pachnieć piaskiem, pustynnym hamsin, itd. Przynajmniej tak mi się wydaje. Może to Tuareg nad wyraz dbający o higienę
NP - piękne Perles de Lalique, które dzisiaj są trochę marudne - porozkładały się na mojej skórze i nie chcą za bardzo opalizować. Może towarzystwo Soir de Lune im nie odpowiada
Anuschka jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:36   #2087
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Kattarino, jak miło Cie widzieć!
Fenris, Basia ma racje... naprawdę współczuje Ci tej sytuacji z TŻ, ale ale zastanów się czy warto - wiem, że zapewne są jakieś argumenty, które Ci mówią "zostań" ale to, co nam opwiadasz na forum... to naprawdę nie wróży nic dobrego. Trzymaj się

Ja Piotra i Pawła akurat nie odwiedzam, ale przejeżdżam obok tego w Blue City dwa razy dziennie mogę Wam zawsze pomachać z pociągu. Kurczę, też miałam farbować włosy, ale po całym dniu z książką na słońcu nie wiem, czy się zmobilizuję...
Stary 2007-08-26, 17:38   #2088
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Margot a skąd do kąd jeździsz ? Ja tez niedawno jeżdziłam tą trasą PKP
Favkes jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:43   #2089
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Witajcie Perfumki
Wlasnie podlaczylam sie do internetu Pozdrawiam serdecznie i pedze nadrabiac zaleglosci w innych watkach (ten, kilometrowy na razie sobie "odpuszczam", wole uniknac frustracji )
Ad topic moge napisac, ze wiekszosc wakacji spedzilam w objeciach mojej najnowszej olfaktorycznej milosci:Dzongkha

Witaj Katt!
Naprawdę, brakowało tu Ciebie.

Kiedy już nadrobisz zaległości - przekonasz się, co strasznego mi zrobiłaś. Wsiąkłam tu...
Sabbath jest offline  
Stary 2007-08-26, 17:51   #2090
your Angel
czyli Endżi

Czeeeeeeść Katt

Dzongkha bosko na Tobie pachnie

Agatko,

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:03   #2091
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciam znad morza i całe 2 tyg pachniałam Kenzo Elephant(tak mnie naszło) i kiedy otworzylam barek, gdzie trzymam swoje flaszki od razu sięgnęłam po Allure
Cytat:
Witajcie Perfumki
Witajcie Dziewczyny

Ja dzisiaj mialam dzien bezzapachowy. Mam jakies mega podraznienie twarzy i calej szyi. Wygladam jak burak i mam tylko cicha nadzieje, ze jutro bede mogla wyjsc do ludzi.
Contax jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:07   #2092
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

No właśnie, khy - moja prawie zapachowa siostro, wypowiesz się na temat Pereł ?

Chetnie, tylko... ja ich jeszcze nie znam .

Nawet nie wiem, czy mam gdzies probke, bu.

Oooo, i witam serdecznie Katt - super, ze w koncu jestes!
khy jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:21   #2093
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Witajcie Perfumki
Katt, już Cię witałam w innym wątku, bo tam najpierw zajrzałam, ale cóż szkodzi drugi raz się przywitać
Cieszę się, że już jesteś

A w temacie: w dalszym ciągu boski ekstrakt Must
Niesamowicie piękny...

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:24   #2094
Ondine
Rozeznanie

Dzisiaj dużo osób się smuci z różnych przyczyn.I dla mnie nie jest to łatwy dzień. Jutro bedzie lepiej.
Dopołudnia drugi dzień Mandragore, a popołudnie spedzam z ukochanym Byzance, ku pocieszeniu.
Ondine jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:32   #2095
Kattarina
Zakorzenienie

Dziewczyny Kochane- serdecznie dziekuje za przemile powitanie

Dostaje oczoplasu, gdy przegladam subskrypcje i PW . Nie wiem, kiedy (i czy) to wszystko przeczytam
Watek mysliwych i kolekcjonerow zostawiam sobie na koniec, poniewaz widze, ze tam utkne na dobre
Kattarina jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:33   #2096
neonka28
Zakorzenienie

malinowe HC

Witaj Kasiu
Stary 2007-08-26, 18:43   #2097
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Witaj Kattarino

Fenris- strasznie zasmucił mnie Twój post... Widać, że nie masz siły już na to, i nie masz skąd czerpać...
Kota jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:48   #2098
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
...Do tej pory nie mogę w to uwierzyć... A stało się tak, że dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać
Joasiu, gratuluję. Wiem na pewno, że sobie poradzisz...i trzymam kciuki za Ciebie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość

Dziewczyny kochane - ogromnie dziękuję za dużą porcję dobrej energii Pomogło. Udało się! W końcu będę mogła rozwinąć skrzydła - tak jak lubię. Cieszę się jak dziecko
Pachnę szczęściem i (jeszcze) poranną Ninką.
Anuschko, tak jak myślałam, tutaj na wizazu mamy same zdolne dziewczyny. Gratuluję

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Na mnie ta drzewność to po prostu jedna wielka paczula. Plus tona geranium.

Czuję tam również mirabelki
Eiri...mirabelki w Rumbie (bo chyba o te perfumy chodzi)... ja czuję zupełnie coś innego kiszone ogórki. Ta moja skóra jest doprawdy niemożliwa.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
U mnie złego nastroju ciąg dalszy, "w związku z powyższym" dla poprawy Pink Suga!!!
Mam nadzieję Basiu, że zły nastrój prysł jak bańka mydlana. Słowa bolą.Chyba najbardziej. Wiem z własnego doświadczenia. Ale co nas nie "zabije" to nas wzmocni, jak mówi znane przysłowie.Ludzie zawsze będą źle mówić i wbijac szpile( żeby mieli jeszcze jakies konkretne powody), widocznie sami ze sobą mają problemy, cos ich strasznie gryzie i swoim agresywnym zachowaniem leczą własne kompleksy. Głowa do góry, szkoda czasu na przejmowanie się wredotami. Czy juz się uśmiechasz?
Cytat:
Witajcie Perfumki
Kattarino, jak sie cieszę, że wreszcie wróciłaś. Brakowało Cię tutaj na forum

_____

A dzisiaj pachniałam...porankiem zieloną oliwką z dobrej serii Avonu Planet SPA. Póxniej dopsikałam sie Allure Sensuelle.
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-08-26, 18:53   #2099
Ondine
Rozeznanie

Witaj Kattarino.
Ondine jest offline  
Stary 2007-08-26, 19:24   #2100
Kate30
Zakorzenienie

Witaj Kat -

Bardzo się cieszę, że już jesteś z nami
Kate30 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości