Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-30, 08:42   #2671
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Witam koleżankę po fachu
Miło mi ale jeszcze nie po fachu, właśnie chcę się przebranżowić Nieruchomości to moje marzenie, które powoli realizuję. Póki co skończyłam podyplomówkę i szukam pracy
tymena jest offline  
Stary 2007-08-30, 08:45   #2672
maja79
Wtajemniczenie

Dziś ręka wachała się pomiędzy Safari a MDC - ostatecznie zwyciężył słodki szampan z truskawkami. O raju! jakie to cudne
maja79 jest offline  
Stary 2007-08-30, 08:54   #2673
Myszołapka
Zakorzenienie

Jak na razie pachnę czekoladowymi pralinkami z Sephory i o Matko nie wiedziałam, ze coś potrafi być tak słodkie i pachnieć jak roztopiona czekolada
Stary 2007-08-30, 08:57   #2674
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
To wcale nie jest śmieszne, bo zaraz zabraknie mi biur nieruchomości w Trójmieście
Mój chłop właśnie idzie na rozmowę o pracę do jednego z większych biur nieruchomości w Gdańsku ,ale wątpie ,że będzie tam pracował (aktualnie ma zadowalającą pracę ,a szef tego biura chce go zarekrutować) ,w razie czego może Ciebie polecić

Zaraz wychodzę do lekarza, pachnę Armani Manią (nową)
Stary 2007-08-30, 09:10   #2675
Fenris
Czekam na Ragnarok

Hypnotic Poison z nutką Glorii (Ona pasuje do moich krwistych - dosłownie, znalazłam taki kolor - paznokci). Wamp w pracy Inna fryzura, mocne kolory, a w życiu niby się zmieniło, ale nie... Jak przyjechałam do Bytomia to super powitanie, tęsknota, godzinka ekstra w domu (no bosko poprostu, dostałam więcej czułości niż przez ostatnie pół roku), a potem znowu jakieś pretensje i krzyki :/ Dzisiaj rano nakrzyczał na mnie, że nie zrobiłam czegoś co miałam (a zrobiłam to i było widoczne jak wół, ale on nie zauważył). Ech... Tak rano płakałam z tego wszystkiego, że aż pies za mną łaził i starał się pocieszyć (skakał, merdał ogonem.. dziwny). Teraz niby ok, ale on się tej złości nie oduczy. A ja jej nie chcę, bo jestem bardzo wrażliwa.

W pracy super jak zwykle.

Dziewczyny, czym najlepiej się odchudzać? Mam jeść co kilka godzin kromkę ciemnego chleba czy sucharka Wasy czy owoc??? Czy coś innego?
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:17   #2676
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym najlepiej się odchudzać? Mam jeść co kilka godzin kromkę ciemnego chleba czy sucharka Wasy czy owoc??? Czy coś innego?
proponuję zaglądnąć na forum Dietetyka, tam jest u góry trochę wątków o zdrowym odchudzaniu - posiłki 5 razy dziennie, w każdym ważne jest, żeby było białko, warzywa w dużej ilości, owoce tylko do 16 itp

Ja jeszcze niczym nie pachnę, najpierw muszę wstać z łóżka

Włączyłam gazeta.pl i czytam wiadomości i aż mi wstyd, że studentka polotologii tak nie orientuje się w akutualnych wydarzeniach politycznych
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:24   #2677
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Tulipanko, nie tylko Tobie trudno nadążyć za wydarzeniemi politycznymi w naszym kraju
tymena jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:28   #2678
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Miło mi ale jeszcze nie po fachu, właśnie chcę się przebranżowić Nieruchomości to moje marzenie, które powoli realizuję. Póki co skończyłam podyplomówkę i szukam pracy
Ja jadę 6 września na egzamin do Warszawy, tragedia Szkoda, że nie mieszkasz we Wrocku, chętnie widziałabym u siebie w firmie Wizażankę

Ale chyba nie będzie Ci trudno znaleźć coś sensownego; wiele biur szuka teraz pracowników (nie wiem, jak w Gdańsku, ale wr Wrocku prawie każde biuro ) ?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Włączyłam gazeta.pl i czytam wiadomości i aż mi wstyd, że studentka polotologii tak nie orientuje się w akutualnych wydarzeniach politycznych
Ja też dziś rano czytałam, i myślę, że lepiej się nie orientować ...

A Aniołek Fiołkowy trwa i trwa ... i mi się nie podoba Nie czuję różnicy między nim a klasykiem żadnych fiołków, żadnych kwiatów

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:35   #2679
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Tulipanko, nie tylko Tobie trudno nadążyć za wydarzeniemi politycznymi w naszym kraju
Ja ostatnio nawet wolę być w tym temacie niezorientowana bo się tylko denerwuję jak tych wydarzeń słucham.

Tymeno za pomyślność w spełnieniu marzeń
U mnie w pracy ostatnio drgnęło i ciśnienie mi trochę zeszło. Wyszłam z dołka. Jest lepiej
homyk jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:38   #2680
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

A ja po niedawnym uczuleniu na coś znów wróciłam do perfum - pachnę monotematycznie, AA Angelique Lilas.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:40   #2681
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Ja jadę 6 września na egzamin do Warszawy, tragedia Szkoda, że nie mieszkasz we Wrocku, chętnie widziałabym u siebie w firmie Wizażankę

Ale chyba nie będzie Ci trudno znaleźć coś sensownego; wiele biur szuka teraz pracowników (nie wiem, jak w Gdańsku, ale wr Wrocku prawie każde biuro ) ?
Szugar, w takim razie trzymam mocno kciuki Przede mną jeszcze spora droga ale małymi kroczkami zdążę do celu

Homyczku
, dziękuję Miło mi czytać, że Twoje samopoczucie i sytuacja w pracy zmieniły się na lepsze
tymena jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:05   #2682
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:

Nie wiedziałam, że są specjalne egzaminy dla osób pracujących w takich biurach... Miałam nawet wczoraj zapytać z ciekawości na czym to polega
Cytat:
Ja też dziś rano czytałam, i myślę, że lepiej się nie orientować ...
Cytat:
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nawet wolę być w tym temacie niezorientowana bo się tylko denerwuję jak tych wydarzeń słucham.
Dobrze, że nie tylko ja mam takie odczucia związane z dzisiejszą polityką

Tymeno - mocno trzymam kciuki, żeby szukanie pracy zakończyło się sukcesem

dzisiaj nadgarstkowo Annayake Miyako od Homyka. Ciekawe, chociaż spodziewałam się bardziej ciepłego, dymnego, kadzidlanego zapachu. Ale chętnie potestuję dalej
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:07   #2683
Fenris
Czekam na Ragnarok

Tulipanka - dzięki

Gloria się przebiła.
Fenris jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:12   #2684
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Nie wiedziałam, że są specjalne egzaminy dla osób pracujących w takich biurach... Miałam nawet wczoraj zapytać z ciekawości na czym to polega
Dziękuję Tulipanko
Nie każda osoba pracująca w biurze musi mieć licencje Ale już pośrednik w obrocie musi. A żeby zdobyć licencje trzeba zdać trzyetapowy egzamin w Stolycy
tymena jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:15   #2685
khy
Zadomowienie

Pachne sephorowa czekolada z wanilia - i czuje sie jak czekoladowy keks, mmmm ;-))).
khy jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:21   #2686
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Tak, bez forum jak bez ręki, nie wiem, ile razy wchodziałam, a tu pusta strona
I mnie to samo spotkało. A juz myslałam, że tylko ja tak miałam

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
acha mialam dodać prosze o szybkie OPR ( ochrzan-łagodniej pisząc)

Zbierzcie we mnie wszystkie siły, zagrzejcie do boju
Chcesz OPR ...

za mało?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Dziś ręka wachała się pomiędzy Safari a MDC - ostatecznie zwyciężył słodki szampan z truskawkami. O raju! jakie to cudne
...wiedziałam. Moja ręka coraz częściej sięga do takich zapachów.

Ardenbeauty
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:25   #2687
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Dziękuję Tulipanko
Nie każda osoba pracująca w biurze musi mieć licencje Ale już pośrednik w obrocie musi. A żeby zdobyć licencje trzeba zdać trzyetapowy egzamin w Stolycy
Tulipanko, na następnym sabacie opowiem Ci dokładnie Ten trzyetapowy egzamin to taka bzdura że głowa boli ... Studia, podyplomówka, praktyka i egzamin , śmiech na sali Pośrednik prawie jak lekarz Szczęściem ustawa znosząca egzamin zaraz wchodzi w życie. Ja się jeszcze załapałam na "kurs + praktyka + egzamin", o tyle dobrze Ale i tak jechać mi się nie chce ... Bo nazwisko mnie zobowiązuje, jak nie zdam to wstyd będzie na pół Wrocka ...

W każdym razie Tymeno trzymam kciuki byś znalazła fajne biuro, tzn. myślę o fajnych ludziach

Khy - czekoladowy keksie - wczoraj testowałam Vanille Bourbon i powiem Ci, że bardzo średnie wg mnie ... Takie mdłe i słodkie, poza tym miałyśmy na sabacie deja vu - że coś już tak pachnie, ale co ??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:33   #2688
ida74
Raczkowanie

Jakaś niezdecydowana dziś jestem, już sama nie wiem co tu by wybrać chyba padnie na Angela Peony
Stary 2007-08-30, 10:39   #2689
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Tulipanko
Cytat:
Tulipanko, na następnym sabacie opowiem Ci dokładnie Ten trzyetapowy egzamin to taka bzdura że głowa boli ... Studia, podyplomówka, praktyka i egzamin , śmiech na sali Pośrednik prawie jak lekarz Szczęściem ustawa znosząca egzamin zaraz wchodzi w życie. Ja się jeszcze załapałam na "kurs + praktyka + egzamin", o tyle dobrze Ale i tak jechać mi się nie chce ... Bo nazwisko mnie zobowiązuje, jak nie zdam to wstyd będzie na pół Wrocka ...

Khy - czekoladowy keksie - wczoraj testowałam Vanille Bourbon i powiem Ci, że bardzo średnie wg mnie ... Takie mdłe i słodkie, poza tym miałyśmy na sabacie deja vu - że coś już tak pachnie, ale co ??
Dzięki za douczenie, dziewczyny
Szugar, trzymam kciuki Przynajmniej sobie w tej Warszawie Quality nawiedzisz

Vanille Burbon bardzo mi coś przypominało, potem doszłam do wniosku, że waniliowy Lutek ma niezwykle podobny zapach
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:39   #2690
khy
Zadomowienie

Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Nie moze byc, srednie?? Normalnie sie obrazam .

A Vanille Bourbon w pierwszych sekundach pachnie wedlug mnie identycznie jak likier adwokat ;-)).

Cytat:
Vanille Burbon bardzo mi coś przypominało, potem doszłam do wniosku, że waniliowy Lutek ma niezwykle podobny zapach
Nie denerwujcie mnie . Lutek waniliowy jest calkiem inny, phi ;-)).
khy jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:41   #2691
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się zgadzam

Malinko, próbasy dla Ciebie wystartowały Opakowanie od Ciebie było OK, nie wiem czego się czepiasz A mnie się przez Twoją Glorię zatęskniło do dużego flakonu Stelli i Sun Delight jeszcze zapobiegawczo nie wąchałam

Tulip, u mnie sytuacja prezentuje się podobnie Wszystkim mówię, że "maturę z WOSu już zdałam i nie zamierzam się torturować oglądaniem tego żenującego cyrku" Ten nasz sejm to jakieś kpiny....

Tymeno, trzymam kciukasy

Neonko, za Ciebie też

Nie dałam się mojemu wewnętrznemu ciągowi do rozmemłannictwa i ubrałam się przyzwoicie, nałożyłam makijaż i oczekuję na pana brata bliźniaka Zinedine Zidane'a z moją paczuszką z Angelowym zestawem Dziś powinno dopełzać też The Parfum.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:44   #2692
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Kijanko, New Harlem to zapach, który zdecydowanie mi się podoba
ja czuję w nim głównie kawę, ale nie mocne, gorące espresso, tylko taką amerykańską w papierowym kubku, pitą w biegu, mimo wszystko smaczną
mam również takie skojarzenie z zapachem papierowego filtra, wypełnionego jeszcze gorącymi fusami
dla mnie nie jest to kawa dosładzana, a już wanilii nie czuję wogóle, może dlatego, że wanilii w perfumach nie lubię, a kawę piję gorzką
ta słodycz to chyba ambra
czuję paczulę, ale delikatną (to też nie jest moja ulubiona nuta, jeśli tu jest, to delikatna)
czuję też trochę rozgrzanego drewienka (czy to jest cedr, nie wiem, nie umiem wyodrębnić zapachu cedru)
i chyba najważniejsze, bo stąd wzięło się moje zainteresowanie zapachem: lawenda, tę nutę czuję wyraźnie, ale jest ciąle w ruchu i trudno mi ją wyodrębnić, zlewa się pięknie z resztą

dla mnie New Harlem to taki Gris Clair w oparach kawy i z większym temperamentem

a mój M mówi, że tak pachną nowojorskie taksówki
Tako Tako , dziękuję bardzo za opis New Harlem, który bardzo mnie zaintrygował i rozpalił moją wyobraźnię. Niedługo będę mogła zweryfikować, czy ta kawa smakuje tak, jak napisałaś. Chciałbym podziękować Dobrej Duszy, która zaoferowała się z próbką tych perfum.( i nie tylko tych )
Dziś rano znowu udało mi się podebrać komuś kropelkę Gaiac, mam nadzieję,że nie czeka mnie za to odpowiedzialność karna
kijanka jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:46   #2693
khy
Zadomowienie

Aaaa, Kijanko, Tako Tako, zaczynam chorowac na New Harlem po waszych rozpalajacych wyobraznie opisach - a co to, jak to, czyje to jest w ogole??

PS. Bosz, jak ja zzynam zywcem sformulowania od Kijanki - i co gorsza nieswiadomie ;-))).
khy jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:46   #2694
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tulip, u mnie sytuacja prezentuje się podobnie Wszystkim mówię, że "maturę z WOSu już zdałam i nie zamierzam się torturować oglądaniem tego żenującego cyrku" Ten nasz sejm to jakieś kpiny....

tylko ja potem przychodzę na uczelnię, a tam dyskusja na temat tego, co powiedziała kandydatka na prezydenta Francji i co to może oznaczać Albo kolega pokazuje mi gazetę i mówi, że jest lepsza od Newsweeka, którego właśnie czytam, bo w jego opisują nawet ostatnie wybory na Fidżi

Khy - no naprawdę, taka sama nuta - wanilia z mleczkiem Lutek bardziej kokosowy był (ale słabo go poznałam, bo próbka się stłukła przy przesyłaniu)
tulipanka jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:50   #2695
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Aaaa, Kijanko, Tako Tako, zaczynam chorowac na New Harlem po waszych rozpalajacych wyobraznie opisach - a co to, jak to, czyje to jest w ogole??

PS. Bosz, jak ja zzynam zywcem sformulowania od Kijanki - i co gorsza nieswiadomie ;-))).
ciesze się Khy ,ze jestes tak wrażliwa na moje sformułowania i tak ufasz mojemu gustowi zapachowemu
Khy, tu masz linke do wspaniałego opisu Elve z blogu:
http://nosthrills.blox.pl/2007/06/Bo...w-Haarlem.html

Perfumy Bond No.9 są dostępne już w Quality:
http://www.perfumeriaquality.pl/cms/index.php?id=1468
kijanka jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:50   #2696
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się zgadzam

Malinko, próbasy dla Ciebie wystartowały Opakowanie od Ciebie było OK, nie wiem czego się czepiasz A mnie się przez Twoją Glorię zatęskniło do dużego flakonu Stelli i Sun Delight jeszcze zapobiegawczo nie wąchałam

Nie dałam się mojemu wewnętrznemu ciągowi do rozmemłannictwa i ubrałam się przyzwoicie, nałożyłam makijaż i oczekuję na pana brata bliźniaka Zinedine Zidane'a z moją paczuszką z Angelowym zestawem Dziś powinno dopełzać też The Parfum.
Sama chciałaś :P Gloria jest cudna, prawie każda z Nas Ci to powie

A opakowanie przynamniej było bezpieczne No i masz próbkę moich bazgrołów
Stary 2007-08-30, 10:51   #2697
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Tymeno trzymam mocno kciuki i zycze powodzenia!

A pachne sobie pomaranczowym sweterkiem S. Rykiel
Stary 2007-08-30, 10:53   #2698
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Khy, tu masz linke do wspaniałego opisu Elve z blogu:
http://nosthrills.blox.pl/2007/06/Bo...w-Haarlem.html

Perfumy Bond No.9 są dostępne już w Quality:
Przeczytalam

Hm, jak w Quality, to moze probki daja?
khy jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:54   #2699
Katty_p13
Piers do przodu

A ja dziś się dopieszczam Gardenią Chanel mmmm i od razu lepszy nastrój w pracy
Stary 2007-08-30, 10:56   #2700
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ktoś niedawno pisał, że chyba w Quality można kupić 5 malutkich próbeczek po ok. 30 złotych. Nie wiem, czy przypadkiem coś mi się nie pokręciło. Wiecie coś na ten temat?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości