Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-30, 19:44   #2761
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Tymeno, klikać klikać! A jakże!

Eiri, wiem, że to marne pocieszenie, ale znam ten ból. Było to co prawda ponad 7 lat temu, jednak wspomnienia są "nienajlepsze" (mały eufemizm). Mój instruktor (fakt, facet miał najlepszą "zdawalność" w powiecie) wyciągnął ode mnie kupę kasy, bo jak twierdził: "Bez dodatkowych godzin to nie ma szans". Im dłużej jeździłem, im bardziej czułem się pewnie za kierownicą, tym bardziej on się czepiał. Doszło do tego, że przerwałem kurs na dobre 2 miesiące, i gdyby nie rodzice to pewnie do dzisiaj bym go nie ukończył. Nie wspominając o swojego rodzaju psychicznym terrorze, który stosował. Pamiętam 2 godz. manewrów, 5 godz. jazdy (z czego ok. 1 godz. za kółkiem) i następne 2 godz. manewrów jednego dnia. A żeby było fajnie, to te ostatnie manewry ćwiczyłem koło północy, na FATALNIE oświetlonym placu (w sumie to nie widziałem białych linii; zostawił mnie i poszedł do domu). Do dzisiaj pamiętam, jaki wtedy byłem wściekły (i załamany). Aha! W radiu/-o śpiewała B. Spears "I love rock'n'roll". To też pamiętam. Byłem autentycznie chory, kiedy musiałem iść "na jazdę". Dzięki Bogu zdałem za pierwszym podejściem i rozstałem się z panem G. Trzymam kciuki Będzie dobrze!

A żeby to nie był OT to nadmienię, że z Aramisa wyszła nuta "świeżego" potu i curry. Autentycznie!

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2007-08-30, 19:48   #2762
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pachnę Masaki Masaki (różowym) i bardzo mi się ten zapach podoba przypomina mi pewną wodę Oriflame z moich wczesno-młodzieńczych lat

Eiri znam ten ból, właśnie chodzę na kurs na prawko i z pierwszym instruktorem również mi się ,,nie udało'' ,ale teraz zmieniłam ośrodek i jest super, nie tylko stosunek instruktora się zmienił ,ale również sposób nauczania

Rano po 2,5 godzinnym wysiadywaniu w poczekalni u lekarza zostałam jeszcze opieprzona ,że zaznaczyłam iż od ponad godziny czeka 8 pacjentów ,a ja czekałam 2,5 godziny! ,a przez godzinę babka przyjmowała jedną pacjentkę sama moja wizyta trwała całe 10 minut
Stary 2007-08-30, 19:48   #2763
Anuschka
Wtajemniczenie

Tymeno, właśnie doczytałam i życzę Ci, żebyś znalazła swoją wymarzoną pracę. Wierzę, że tak się stanie

Tematycznie - rozgrzewający Piment Brulant przed snem. Rzeczywiście przenikliwie zimno się zrobiło.
Anuschka jest offline  
Stary 2007-08-30, 19:52   #2764
Kasiulka22
Zakorzenienie

Ja przed momentem wzięłam prysznic i wysmarowałam się od stóp do głów balsamem Shi i co powiem boski...

W pierwszym momencie stwierdziłam, że to jakieś badziewie i marze się... ale gdzie tam on po dwóch machnięciach się wchłania pozostawiając taką mięciutką i pachnącą skórę... coś niesamowitego, nie spodziewałam się tego po "tylko pachnącym balsamie"

Gdy weszłam do pokoju, mąż zaciągnął się i stwierdził, że bosko pachnę... także kontynuacja tego wieczoru będzie bardzo przyjemna

Shi górą
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:02   #2765
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ja też, ale sama się przed sobą nie ptzyznaję
Tako, wybaw mnie od tej udręki Nie powinnam chcieć tego flakonika bo musze kupic spodnie i buty na jesień ale z drugiej strony... pachnieć też muszę, no nie ?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tymeno, klikać klikać! A jakże!
!
Ty kusicielu

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Tymeno, właśnie doczytałam i życzę Ci, żebyś znalazła swoją wymarzoną pracę. Wierzę, że tak się stanie
.
Dziekuje Anuschko
Próbasy poleciały dzisiaj priorytetem. Ciekawe jak długo będą szły z jednej dzielnicy Gdańska na drugą
tymena jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:03   #2766
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Pachnę cudownym Shalimarem prosto z paczki

Druga paczka mniej szczęśliwa - pamiętacie mój okazyjnie kupiony tester Le Parfum Lalique ? Doleciał do mnie z całkowicie uszkodzonym atomizerem w częściach, nie do użytku Jeśli sprzedawca nie będzie miał drugiego na wymianę to moja jesień nie będzie pachniała Le Parfum

Zbyt piękne by mogło być prawdziwe
Kate, współczuję Ale jak to się mogło stać, żeby atomizer popsuł się, jeśli był zapakowany i leciał do Ciebie w kopercie/pudełku...?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Rany, jak ja dzisiaj przemarzłam Zaraz bedzie czas na rękawiczki Czy ta jesień nie może być słoneczna?

Wziełam rozgrzewającą kąpiel, nasmarowłam się masłem waniliowym Ziaji, wskoczyłam już w piżamkę i słucham sobie Magdy Umer.

A i jeszcze rozmyślam czy klikać w Hot Couture
Tymeno, trzymam kciuki za poszukiwanie pracy

A w HC klikać jak najbardziej - ja wykańczam swoje HC EDP i w następnej kolejnosći zamierzam zanabyć wersję EDT, jeszcze bardziej malinową i pieprzną.

Pachnę Pocałunkiem Smoka - po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna i miałam nadzieję, że już się z niego wyleczyłam - i jednak pragnę większej flaszki

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:05   #2767
Ondine
Rozeznanie

Mogę powiedziec,że wreszcie po południu uwolnilam sie od migreny ! Dopołudnia byla górą, a ja nieszczęśliwa.
Dzisiaj dość bezpiecznie F24 .
Ondine jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:06   #2768
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziekuje Anuschko
Próbasy poleciały dzisiaj priorytetem. Ciekawe jak długo będą szły z jednej dzielnicy Gdańska na drugą
Tymenko - do środy chyba dojdą, bo ja już prawie na walizkach Wierzę w PP
Jutro wyślę do Ciebie. Też priorytetowo oczywiście
Anuschka jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:15   #2769
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kate, współczuję Ale jak to się mogło stać, żeby atomizer popsuł się, jeśli był zapakowany i leciał do Ciebie w kopercie/pudełku...?

A w HC klikać jak najbardziej - ja wykańczam swoje HC EDP i w następnej kolejnosći zamierzam zanabyć wersję EDT, jeszcze bardziej malinową i pieprzną.

Pachnę Pocałunkiem Smoka - po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna i miałam nadzieję, że już się z niego wyleczyłam - i jednak pragnę większej flaszki
Niestety flaszka ciężka, wysłana w kartoniku testerowym i bąbelkach tylko nie przetrzymała podróży

Sprawa ze sprzedającym załatwiona pozytywnie
Kate30 jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:43   #2770
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Niestety flaszka ciężka, wysłana w kartoniku testerowym i bąbelkach tylko nie przetrzymała podróży

Sprawa ze sprzedającym załatwiona pozytywnie
Ufff i jak największej radości z "Lalika" jesienią i zimą

Swoja drogą, miło ze strony sprzedającego, że uwzględnił problem

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-08-30, 20:51   #2771
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

Joasiu, dziękuje

Własnie edt chodzi mi po głowie...
tymena jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:03   #2772
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:

Przyłączam się do trzymania Tymeno. Za wymarzoną posadę.

Joasiu, widać jesień zbliża się małymi kroczkami. Dogrzewam się i dosładzam... na przemian to Smokiem, to Extraordinary Avonu.
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:08   #2773
rachela
Zakorzenienie

Ech, traumatyczne przeżycia z nauki jazdy... Ja jestem samochodowym antytalenciem, mam zerową koordynację oko-ręka, a moje wieczne zamyślanie się i odpływanie nie wróży niczego dobrego za kierownicą Rodzice mnie trochę dręczą, że powinnam wreszcie się zapisać na teorię/jazdy, ale zupełnie nie mam na to ochoty.
A zdawanie egzaminu - szczerze mówiąc, wśród moich znajomych (większość - motocykliści i naprawdę rozsądni kierowcy) żaden nie zdał prawka za pierwszym razem! Mój TŻ, który jeździ na różnych wynalazkach od... no połowę swojego życia pewnie już przejeździł, oblał pierwszy egzamin na motocykl. On , byłam w szoku.

Na noc miałam nie pachnieć, a w końcu wylądowałam z Madness na lewym nadgarstku i Feminite du Bois na prawym. Ech
Dzisiaj pachniałam Madness, ale teraz czuć głównie Brit Red () z wieczornego wypadu z Margo i Martą na miasto. Dostałam odleweczkę Tumulte od Margo!

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:18   #2774
krasulka7399
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ech, traumatyczne przeżycia z nauki jazdy... Ja jestem samochodowym antytalenciem, mam zerową koordynację oko-ręka, a moje wieczne zamyślanie się i odpływanie nie wróży niczego dobrego za kierownicą Rodzice mnie trochę dręczą, że powinnam wreszcie się zapisać na teorię/jazdy, ale zupełnie nie mam na to ochoty.
A zdawanie egzaminu - szczerze mówiąc, wśród moich znajomych (większość - motocykliści i naprawdę rozsądni kierowcy) żaden nie zdał prawka za pierwszym razem! Mój TŻ, który jeździ na różnych wynalazkach od... no połowę swojego życia pewnie już przejeździł, oblał pierwszy egzamin na motocykl. On , byłam w szoku.

Na noc miałam nie pachnieć, a w końcu wylądowałam z Madness na lewym nadgarstku i Feminite du Bois na prawym. Ech
Dzisiaj pachniałam Madness, ale teraz czuć głównie Brit Red () z wieczornego wypadu z Margo i Martą na miasto. Dostałam odleweczkę Tumulte od Margo!
Nie martw się tak szybko. Ja też uważałam się za antytalencie, a od wczoraj już mogę kierować, bo odebrałam prawko w Starostwie. I zdałam za pierwszym razem, w co do dziś nie mogę uwierzyć....
krasulka7399 jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:19   #2775
tornado
Zadomowienie

Globalnie EdM. Natomiast nadgarstkowo-lokciowo prawdziwa uczta testowa Reka lewa - A. Goutal Petite Cherie i Eau d'Hadrien, reka prawa Kasiulkowe Shi i Organza Indecence . Tester OI stal sobie na stoisku Givenchy, wiec chyba juz wrocila.
tornado jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:32   #2776
rachela
Zakorzenienie

Już jest OI??

Ja dzisiaj - zapomniałam napisać - mocno się zdziwiłam, widząc w Douglasie na półce Guerlaina rózne starocie: Jardins de Bagatelle, Jicky, chyba L'Heure Bleue, Mitsouko... I jeszcze kilka, których nazw niestety nie pamiętam. Duże, bardzo miłe zaskoczenie

Plus wąchałam Ange ou démon Givenchy - przypomina mi kilka zapachów, ale mimo to zainteresował mnie. Czerwone owoce z głębią.

Krasulko7399, to mnie trochę pocieszyłaś Tyle że ja naprawdę najlepiej czuję się jako pasażer. No ale zobaczymy, może kiedyś się przełamię.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:36   #2777
Kate30
Zakorzenienie

Cudowny Shalimar edp
Kate30 jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:51   #2778
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Już jest OI??
Podpisuje się pod tym pytaniem, bo ja jeszcze żadnego testera OI nie widziałam, a wycofane zapachy miały pojawiać się przecież od października ?
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-08-30, 21:57   #2779
tornado
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod tym pytaniem, bo ja jeszcze żadnego testera OI nie widziałam, a wycofane zapachy miały pojawiać się przecież od października ?
Szczerze mowiac nie wiem, czy wszedzie jest (ja ja testowalam w perfumerii w Macy's). Przez chwile przeszlo mi przez mysl, ze to jakies niedobitki sprzed lat, ale nie sadze. Moze w USA wczesniej z nia wystartowali?
tornado jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:04   #2780
your Angel
czyli Endżi

Oooo... to chyba będzie powrót tych starszych zapachów Givenchy, na temat którego niedawno rozprawiałyśmy

Tornado, ale OI była w takim najzwyklejszym "butelkowym" flakonie a nie jak dawniej we flakonie w kształcie kolumny, prawda? I namierzyłaś je u siebie w USA, tak?

Po raz pierwszy od dość dawna użyłam Angelowego żelu pod prysznic Kiedy go wącham z opakowania to czuję sam las iglasty Na rozgrzanej skórze pachnie przebosko Nie miałam wcale ochoty wyłazić spod tego gorącego prysznica i zaparowałam do cna wszystkie łazienkowe lusterka

Zimno na dworzu

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:10   #2781
tornado
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Oooo... to chyba będzie powrót tych starszych zapachów Givenchy, na temat którego niedawno rozprawiałyśmy

Tornado, ale OI była w takim najzwyklejszym "butelkowym" flakonie a nie jak dawniej we flakonie w kształcie kolumny, prawda? I namierzyłaś je u siebie w USA, tak?
Angel, tak u ... hmmm... siebie A co do flakonu to byla w starym - kolumna z falbankami. Moze oni maja jakies gigantyczne stare zapasy? Jaki ma byc nowy flakon?
tornado jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:11   #2782
rachela
Zakorzenienie

Prosty. Zwyczajny prostopadłościan, z tego co pamiętam

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:12   #2783
tornado
Zadomowienie

Cytat:
Prosty. Zwyczajny prostopadłościan, z tego co pamiętam
No to zalapalam sie jeszcze na stara wersje w perfumerii Ale zapachu zmieniac nie beda?
tornado jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:19   #2784
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Dostałam odleweczkę Tumulte od Margo!
W szczęśliwym atomizerze, który podkradłam TŻowi

Cytat:
Plus wąchałam Ange ou démon Givenchy - przypomina mi kilka zapachów, ale mimo to zainteresował mnie. Czerwone owoce z głębią.
Mnie zainteresował Jutro będę testować globalnie na masełku BS, myślę że będzie pasować do mojej nowej koszulki z czaszką
Stary 2007-08-30, 22:21   #2785
your Angel
czyli Endżi

Tu jest link : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202080

Martuś, a ja się niedawno zastanawiałam gdzie się podziewasz Koszulka z czaszką ? Pokaż ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:26   #2786
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
W szczęśliwym atomizerze, który podkradłam TŻowi
Tak, to zdecydowanie jest Szczęśliwa Odlewka Tumulte

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:29   #2787
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Martuś, a ja się niedawno zastanawiałam gdzie się podziewasz Koszulka z czaszką ? Pokaż ?
To zwykły czarny T-shirt z białą czachą - koszulka pewnego studia tatuażu
na plecach jest nazwa studia i napis "tattoo team"
Cytat:
Tak, to zdecydowanie jest Szczęśliwa Odlewka Tumulte
Już zadziałała?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czaszka.jpg (78,6 KB, 11 załadowań)
Stary 2007-08-30, 22:35   #2788
rachela
Zakorzenienie

Jeszcze nie, ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o perfumy (i nie tylko) sierpień jest po prostu szalony! Tumulte to taka wisienka na sierpniowym ciastku

Właśnie odprułam metkę z mojej chusty i nie mogę się nią nacieszyć. Opatuliłam się i chodzę w niej po mieszkaniu, co matka skwitowała popukaniem się w czoło

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:41   #2789
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
To zwykły czarny T-shirt z białą czachą - koszulka pewnego studia tatuażu
na plecach jest nazwa studia i napis "tattoo team"

Już zadziałała?
Koszulka jest świetna Kiedy ja występuję na mieście w podobnej, to obcy ludzie mnie zaczepiają i mówią, że fajna

Robiłaś sobie tatuaż ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:44   #2790
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Robiłaś sobie tatuaż ?
No... prawie całe plecy (robię od lutego)
Rejczel może potwierdzić swoim moderatorskim autorytetem

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości