Kolor w這s闚 dla bladziocha - help! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-06, 08:33   #1
ewa.kilim.
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 079

Kolor w這s闚 dla bladziocha - help!

Jestem z natury blada, mam troch pop瘯anych naczynek i krostek, a do tego jestem typem ch這dnym z ciemnymi (grafitowymi) brwiami i rz瘰ami i niebieskimi oczami. Naturalny kolor w這s闚 to mysi blond z (niestety) z這tymi pasemkami. Do tego dochodzi troch siwizny. Nie mam poj璚ia na jaki kolor mam sobie zafarbowa w這sy. Mam dosy ju blond闚 bo mi wychodz za ciep貫 i wygl康am na kogo chorego. Mo瞠 mi pomo瞠cie? Bardzo prosz o jak捷 wskaz闚k.
ewa.kilim. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 08:41   #2
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Kolor w這s闚 dla bladziocha - help!

a mo瞠 by tak zdj璚ie? by這by pro軼iej

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 08:48   #3
..::LoLi::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170
Lightbulb Dot.: Kolor w這s闚 dla bladziocha - help!

Wydaje mi si 瞠 blod lepszy Je郵i jeste blada a masz ciemne w這sy to jeszcze bardziej twarz kontrastuje z w這sami ! Ale je郵i jeste Blon to mo瞠sz troche sie zmiesza z twarz ;/ Sama nie wiem ... Na pewno kolory ciep貫 ...Je郵i farbujesz u fryzjerki to j spytaj albo dodaj zdj璚ie i pytaj pani Gra篡n
鄉ia si z siebie'
- to najlepszy dow鏚,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 09:02   #4
pszczulka :)
BAN sta造

Wiadomo軼i: 94

a moze jakis jasny braz z paemkami jasnymi?
a moze cos ze zdjec?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bufryzurka.jpg (102,3 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg spoko%20fryzura.jpg (11,9 KB, 22 za豉dowa)
pszczulka :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 09:03   #5
ewa.kilim.
Zadomowienie

Zdj璚ia niestety nie dodam (braki sprz皻owe). Kto mi kiedy powiedzia, 瞠 blondy mi nie pasuj, bo mam ciemne brwi. Rudo軼i mnie nie poci庵aj. My郵a豉m o zakupie L'oreal Casting kolor blond lub ciemny blond (kolorki pono ciemniejsze na w這sach wychodz ni za zdj璚iu z opakowania), tak na spr鏏owanie. Zreszt ju sama nie wiem. Jasne blondy na pewno odpadaj. Szczeg鏊nie te z這tawe. A te niby ch這dne odcienie na moich w這sach i tak wyjd 鄴速awe.
Stary 2007-08-06, 09:06   #6
BAN sta造

te modelki wyzej tez maja ciemne brwi
Stary 2007-08-06, 09:17   #7
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Polecam blond sama jestem blada i uwa瘸m 瞠 najlepiej blada cera wygl康a w blondzie ale nie takim zimnym, platynowym tylko troszk cieplejszym, oczywi軼ie du穎 zale篡 te od pozosta造ch cech Twojej urody nie tylko cery. Co do ciemnych brwi to zawsze mo積a rozja郾i,brwi u blondynki musz by par ton闚 ciemniejsze ni w這sy. Natomiast je郵i masz ch這dn urod i naprawd ciemne brwi to mo瞠 lepsze ch這dniejsze odcienie...sama nie wiem, fotka by pomog豉.
Stary 2007-08-06, 12:57   #8
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Poka wiadomo嗆
te modelki wyzej tez maja ciemne brwi
W豉郾ie 瞠 nie !!! Modelki wy瞠j maja kolor w這s闚 dobrany do brwi, lub odwrotnie. W USA przy zmianie koloru w這s闚 fryzjer automatycznie k豉dzie kolor te na brwii, u nas si tego nie praktykuje. Co wi璚ej, jak sie tak mo磧iwo嗆 zasugeruje, to patrz na cz這wieka jakby co mia nie tak pod kopu陰, bo u nas wszystkie babki chodz na przyciemniania henn, nawet jak s blond czy rude. No c騜, taka moda!
Brwi oczywi軼ie mog by ciut ciemniejsze ni w這sy, ale w Polsce czarne brwi znacznie ograniczaja pole manewru przy koloryzacji w這s闚. Ja uwa瘸m 瞠 blond czy rude w這sy plus czarne brwi, to tandeta.
Stary 2007-08-06, 13:37   #9
anonymouss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

U mnie podobna sytuacja jak u ewy.kilim. Blada cera z drobnymi problemami, grafitowe brwi, niebieskie oczy, w這sy hmm nazwijmy to 鈔ednim blondem (wydaje mi si, 瞠 troch za ciep造m jak dla mnie?), do tego jeszcze par pieg闚 na nosie
I mam ochot na farbowanie.
Ju si d逝go zastanawiam nad nim i dosz豉m do wniosku, 瞠 interesuj mnie dwa kolory. I my郵, 瞠 mog造by pasowa osobie o takiej urodzie jak moja, ale chcia豉bym wiedzie, co Wy o tym my郵icie (i kt鏎y lepszy ) Do陰czam zdj璚ia:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4a.JPG (2,3 KB, 278 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAMAIRE_ARMSTRONG002ABC_600h.jpg (30,8 KB, 61 za豉dowa)

Edytowane przez anonymouss
Czas edycji: 2007-08-07 o 13:10 Pow鏚: poprawka ;]
anonymouss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 14:11   #10
BAN sta造

moze ten z pierwszego zdjecia
Stary 2007-08-06, 14:13   #11
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
W豉郾ie 瞠 nie !!! Modelki wy瞠j maja kolor w這s闚 dobrany do brwi, lub odwrotnie. W USA przy zmianie koloru w這s闚 fryzjer automatycznie k豉dzie kolor te na brwii, u nas si tego nie praktykuje. Co wi璚ej, jak sie tak mo磧iwo嗆 zasugeruje, to patrz na cz這wieka jakby co mia nie tak pod kopu陰, bo u nas wszystkie babki chodz na przyciemniania henn, nawet jak s blond czy rude. No c騜, taka moda!
Brwi oczywi軼ie mog by ciut ciemniejsze ni w這sy, ale w Polsce czarne brwi znacznie ograniczaja pole manewru przy koloryzacji w這s闚. Ja uwa瘸m 瞠 blond czy rude w這sy plus czarne brwi, to tandeta.
ale czy nie uwazasz ze twarz blondynki z jasnymi brwiami wydaje sie bez wyrazu i taka biala, brwi musza byc ciemniejsze niz wlosy, oczy sa wtedy bardziej wyrazne i twarz ostrzejsza ....

i jak mowie o ciemniejszych brwiach to nie pisze ze czarne jak smola, ciemniejsze brwi moga miec rowniez odcien brazowy lub ciemny blond...
chodzi o to zeby kolor byl ciemniejszy niz wlosy..

Edytowane przez pszczulka :)
Czas edycji: 2007-08-06 o 14:43 Pow鏚: dopiska
Stary 2007-08-06, 17:20   #12
lilianaX
Rozeznanie

Cytat:
ale czy nie uwazasz ze twarz blondynki z jasnymi brwiami wydaje sie bez wyrazu i taka biala, brwi musza byc ciemniejsze niz wlosy, oczy sa wtedy bardziej wyrazne i twarz ostrzejsza ....

i jak mowie o ciemniejszych brwiach to nie pisze ze czarne jak smola, ciemniejsze brwi moga miec rowniez odcien brazowy lub ciemny blond...
chodzi o to zeby kolor byl ciemniejszy niz wlosy..
Nie uwa瘸m, 瞠 twarz blondynki z jasnymi brwiami jest bez wyrazu. Popatrz na znane artystki: Alba, Theron, Lopez, Spears, Moss - one wszystkie po przejsciu na blond rozja郾i造 te brwi. Przyj篡j si r闚nie rudow這sym, np. Marcii Cross ("Desperate housewives"), kt鏎a jest notabene przefarbowan szatynk - one r闚nie maj rude brwi. Tylko wtedy uzyskuje si 豉dny, naturalny efekt moim zdaniem. Brwi oczywi軼ie mog by troch ciemniejsze ni w這sy, ale jak kto ma z natury czarne, a ja np. takie w豉郾ie mam, to nie bedzie dobrze wygl康a w blond albo rudych w這sach. Wyobra瘸sz sobie kobiet o oczach takich jak , np Penelope Cruz przefarbowan na blond?
Stary 2007-08-06, 20:21   #13
blekitneoczy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

Cytat:
Nie uwa瘸m, 瞠 twarz blondynki z jasnymi brwiami jest bez wyrazu. Popatrz na znane artystki: Alba, Theron, Lopez, Spears, Moss - one wszystkie po przejsciu na blond rozja郾i造 te brwi. Przyj篡j si r闚nie rudow這sym, np. Marcii Cross ("Desperate housewives"), kt鏎a jest notabene przefarbowan szatynk - one r闚nie maj rude brwi. Tylko wtedy uzyskuje si 豉dny, naturalny efekt moim zdaniem. Brwi oczywi軼ie mog by troch ciemniejsze ni w這sy, ale jak kto ma z natury czarne, a ja np. takie w豉郾ie mam, to nie bedzie dobrze wygl康a w blond albo rudych w這sach. Wyobra瘸sz sobie kobiet o oczach takich jak , np Penelope Cruz przefarbowan na blond?
No to wyszukaj sobie w wyszukiwarce aktorke ktora nazywa sie Vahina Giocante, wtedy zobaczysz ze mozna ladnie wygladac w blond wlosach i czarnych gestych brwiach, a tak na marginesie Kate moss to przeciez ciemna blodnynka wiec po co miala sobie rozjasniac brwi skoro one byly juz stosunkowo jasne wczesniej...

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-06 o 20:22 Pow鏚: wiecej info
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 21:35   #14
lilianaX
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Poka wiadomo嗆
No to wyszukaj sobie w wyszukiwarce aktorke ktora nazywa sie Vahina Giocante, wtedy zobaczysz ze mozna ladnie wygladac w blond wlosach i czarnych gestych brwiach, a tak na marginesie Kate moss to przeciez ciemna blodnynka wiec po co miala sobie rozjasniac brwi skoro one byly juz stosunkowo jasne wczesniej...
W豉郾ie obejrza豉m sobie te panne - dla mnie koszmar W swoich naturalnych wygl康a ok, w balayage'u nie磧e, ale ca豉 farbnieta na blond wygl康a jak Madonna we wczesnych latach 80tych. Chyba czas sie dla niej zatrzyma.
A tak na marginesie Moss: nie wiem, musia豉by si jej zapyta. Mo瞠 po to, zeby lepiej wygl康a?
Stary 2007-08-07, 09:17   #15
blekitneoczy
Raczkowanie

Cytat:
W豉郾ie obejrza豉m sobie te panne - dla mnie koszmar W swoich naturalnych wygl康a ok, w balayage'u nie磧e, ale ca豉 farbnieta na blond wygl康a jak Madonna we wczesnych latach 80tych. Chyba czas sie dla niej zatrzyma.
A tak na marginesie Moss: nie wiem, musia豉by si jej zapyta. Mo瞠 po to, zeby lepiej wygl康a?
A ja na odwrot uwazam ze wlasnie w blond jest jej o wiele lepiej i niekorzystnie wyglada w ciemnych.

Nie wiem mi sie nie podoba Kate moss, nie chcialabym tak wygladac.
Stary 2007-08-07, 09:26   #16
Papryczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 418

Witam
Jaki jest Tw鎩 typ kolorystyczny? Mo瞠 Zima? Je郵i masz blad cer, niebieskie oczy i ciemne brwi, wydajesz mi si zim chociaz, po tak kr鏒kim opisie oczywi軼ie mog si myli najlepiej bedzie, jak odpowiesz na pytania zamieszczone na metamofozach, dziewczyny okre郵 T鎩 typ
W ka盥ym razie, je郵i jestem Zim, to ciep貫 kolory na Twojej g這wie absoltnie odpadaj! Ja r闚nie mam blad cer i niebieskie oczy- a g這w farbuj na ciemny, zimny br您 . Bo ze mnie to taka typowa Pani Zima i w blondzie poprostu bym wygl康a豉 鄉iesznie I chocia moja blada cera jest bardziej podkre郵ona, czuj si ( i wygl康am) dobrze

Papryczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 09:29   #17
BAN sta造

zgadzam sie z blekitneoczy

zalaczam zalaczniki do obejrzenia!! ostatnia pani ma brwi w kolorze wlosow lub nawet jasniejsze i powiem szczeze ze wyglada jak by byla chora...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (39,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (37,6 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brwi4.jpg (44,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brwi5.jpg (49,5 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brwi6.jpg (54,7 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brak brwi.jpg (47,2 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2007-08-07, 09:38   #18
blekitneoczy
Raczkowanie

A ja mysle jednak ze ta Vahina dobrze wyglada z blond wlosami i czarnymi brwiami zalaczam plik.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (35,8 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2007-08-07, 09:41   #19
Papryczkaa
Zakorzenienie

dziewczyny w徠ek dotyczy czego zupe軟ie innego, ka盥y ma sw鎩 gust i pewnie i tak nie dojdziecie do porozumienia.
Nie za鄉iecajcie w徠ku..

Stary 2007-08-07, 09:46   #20
blekitneoczy
Raczkowanie

:d
Stary 2007-08-07, 09:53   #21
BAN sta造

:/
ale przeciez watek dotyczy metamorfozy, czyli musimy dziewczynie doradzic jak najlepiej by wygladala, prawda..
wiec samo przez sie rozumiem ze wymiana pogladow dotyczacych brwi, koloru jej brwi, jest jak najbardziej wskazana...

Edytowane przez pszczulka :)
Czas edycji: 2007-08-07 o 09:59 Pow鏚: dopiska
Stary 2007-08-07, 10:04   #22
Yaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 879

Cytat:
Napisane przez ewa.kilim. Poka wiadomo嗆
Jestem z natury blada, mam troch pop瘯anych naczynek i krostek, a do tego jestem typem ch這dnym z ciemnymi (grafitowymi) brwiami i rz瘰ami i niebieskimi oczami. Naturalny kolor w這s闚 to mysi blond z (niestety) z這tymi pasemkami. Do tego dochodzi troch siwizny. Nie mam poj璚ia na jaki kolor mam sobie zafarbowa w這sy. Mam dosy ju blond闚 bo mi wychodz za ciep貫 i wygl康am na kogo chorego. Mo瞠 mi pomo瞠cie? Bardzo prosz o jak捷 wskaz闚k.
ooo, kochana, jakbym swoj opis czytala! tez jestem bladziutka (skora nie w odcieniu zoltego, jak u niektorych bladziochow, ale czysty bialy), mam bardzo ciemna oprawe niebieskich oczu.

swego czasu udalam sie do fryzjera z zamiarem pofarbowania wlosow na jasny braz (z ciemnej czekolady, ktorej w ogole nie bylo widac, bo okazalo sie, ze to moj naturalny) a pani fryjerka stanowco odmowila, twierdzac, ze z jasnymi wlosami twarz bedzie sie zlewac. pofarbowalam sie wiec na ciemniejszy - zmrozony kasztan. przy nastepnej wizycie tak mi podpasowany ciemne, ze zazyczylam sobie malinowy kasztan - jeszcze ciemniejszy, z malinowym polyskiem - i to byl strzal w dziesiatke! podkreslal moja biala skore, ktora dzieki cieplemu polyskowi nie wygladala jak wosk, ale jak skora arystokratki! dodam, ze ostatnio wpadlam na pomysl dodania sobie kontrastowych jasnych pasemek - pani zafarbowala mi pasma nie od korony glowy, ale spodnie warstwy, lacznie z grzywka, dzieki czemu jak wiatr wieje, czy cos, to dopiero dokladnie je widac. wystarczy wiec podniesc pierwsza warstwe wlosow grzywki, zeby zobaczyc, jak koszmarnie wygladam w jasnych kolorach!

odradzam z calego serca jasnych w kazdej mozliwej postaci. nie boj sie bardzo ciemnych kolorow, ale pamietaj, ze powinny miec wlasnie taki malinowy/fioletowy blask, zapewniam, ze nie bedziesz zalowac.
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 13:58   #23
Papryczkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yaza Poka wiadomo嗆
odradzam z calego serca jasnych w kazdej mozliwej postaci. nie boj sie bardzo ciemnych kolorow, ale pamietaj, ze powinny miec wlasnie taki malinowy/fioletowy blask, zapewniam, ze nie bedziesz zalowac.
jak widzisz, to nie tylko moje zdanie nam - bladziochom mo瞠 by dobrze w ciemnych w這sach
podkre郵 Twoj kolor oczu i ich ciemn opraw

Cytat:
:/
ale przeciez watek dotyczy metamorfozy, czyli musimy dziewczynie doradzic jak najlepiej by wygladala, prawda..
wiec samo przez sie rozumiem ze wymiana pogladow dotyczacych brwi, koloru jej brwi, jest jak najbardziej wskazana...
W pewnym momencie doradzanie Ewie zamieni這 si w przepychank s這wn, kt鏎e brwi s 豉dniejsze. Tutaj chodzi o konkretny przypadek, a nie o wymian pogl康闚 mi璠zy Wami - bo ka盥y ma inny gust.

Stary 2007-08-07, 14:08   #24
BAN sta造

wlasnie ze nie!!
to nie byla przepychanka dotyczaca jakie brwi nam sie podobaja.. tylko jkie brwi pasuja do wlosow jakie jej polecamy

teraz u nas jest przepychanka zupelnie nie potrzebna..
dalej upieram sie ze ciemne brwi do blond wlosow to nie pomylka
Stary 2007-08-07, 15:20   #25
Papryczkaa
Zakorzenienie

no dobrze

odebra豉m to bardziej jako pr鏏a udowodnienia swojej racji, z czego autorka w徠ku nic by nie wyci庵n窸a

konie off topu

Stary 2007-08-07, 15:33   #26
BAN sta造

oki

a sama zainteresowana watkiem uciekla
Stary 2007-08-07, 20:50   #27
ewa.kilim.
Zadomowienie

Nie uciek豉m, tylko intensywnie my郵 co dalej z tymi moimi w這sami. I chyba zakupi szampon L'Oreal Casting w kolorze ciemny blond. Powinien mi przyciemni w這sy (mam nadziej) przynajmniej troch i si zobaczy co dalej. Jak b璠zie 幢e, to si przecie spierze, a jak dobrze to mo瞠 jaki ciemniejszy kolor przetestuj. To chyba nie jest z造 pomys. No chyba 瞠 mi jaki inny produkt nietrwale koloryzuj帷y polecicie, bo ja si jako na ten Casting napali豉m nie wiem czemu. W ka盥ym b康 razie dzi瘯uj wszystkim za odzew. Nabra豉m dzi瘯i wam odwagi na przyciemnienie w這s闚.

Edytowane przez ewa.kilim.
Czas edycji: 2007-08-07 o 20:53 Pow鏚: Liter闚ka.
Stary 2007-08-07, 21:00   #28
goha80
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 018

Ja jestem bladziochem i tez najladniej mi w ciemnych kolorach. najlepiej w ciemnej czekoladzie lub w odcieniach z buraczkiem w tle. suuuper podkresla jasna cere i komponuje z niebieskimi oczami. kiedys chcialam jasniejszy kolor i w tym celu dekoloryzowalam sobie wloski. bylam pewna ze jak buzia ladna to we wszystkim ladnie a tu zenada. jak spojrzalam w lustro to wygladalam jak jakas wiesniaczka rodem z "chlop闚" nic tylko zaplesc warkocze i na pole.albo taka sztuczna lalka co to kiedys ruscy sprzedawali na jarmarkach ... no i ekspresowym tempie na blond wlosy po dekoloryzatorze zaraz polozylam ciemna farbe zeby boze bron nikt mnie nie zobaczyl z takimi wlosami

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.