kosmetyki firmy Dax Cosmetics- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-22, 23:23   #181
laza
Zakorzenienie

Dot.: Dax Cosmetics - wątek zbiorczy o kosmetykach tej firmy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Pewnie kapka na palec, rozgrzać w dłoni i wklepać... Takie coś mi przyszło do głowy.
acha bo ja zawsze daje na oko i rozcieram pod oczami ;/
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 23:25   #182
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
acha bo ja zawsze daje na oko i rozcieram pod oczami ;/
Czasem niektórym kosmetykom potrzeba właśnie rozgrzania w dłoni. A rozświetlający Daxa i tak polecam Ten możesz sobie pędzelkiem nałożyć dokładnie tam, gdzie chcesz.
ukrycior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:19   #183
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Witam wszystkie Panie.
Przeszukałam forum i nie znalazłam zbiorczego wątku o kosmetykach firmy Dax, a myślę, że warto. Namówiły mnie dziewczyny z innych wątków, więc ośmielam się założyć taki wątek. Chciałabym, żebyśmy wymieniły się tu doświadczeniami z kosmetykami tej firmy.
Ja osobiście jestem fanką, mam kilka hitów perełek, a w zasadzie żaden kosmetyk tej firmy nie zawiódł mnie na maxa. Zdaję sobie jednak sprawę, że może być różnie. Natomiast chciałabym, żeby ten wątek stał się takim forum do dyskusji.

Moje osobiste perełki i KWC to:
  • Illuminator-cudny rozświetlacz do twarzy
  • Cashmere Mousse Make Up 01
  • Cashmere, Korektor rozświetlający pod oczy
  • Marcepanowy peeling do ciała
  • Perfecta SPA, Balsam do ciała o zapachu marcepanu
  • Perfecta Body, Cukrowy peeling do rąk
  • Perfecta Body, Krem przeciwzmarszczkowy do rąk
  • Perfecta 35+, Płatki kolagenowe pod oczy
  • Serum pod oczy Glamour eye
  • Biodermabrasion Effect - Specjalistyczny koncentrat do biodermabrazji blizn i rozstępów
  • Maseczka usuwająca oznaki zmęczenia - Potęga Żywiołów - Energia ATP
  • Krem geometryczny rzeźbiący kontur twarzy
Uważam za bardzo dobrą również serię Vulcanic Mat, z tym, że mam zupełnie inną cerę w tej chwili, normalną z tendencją do przesuszania, natomiast miałam okazję używać serii Vulcanic, bo borykałam się z trądzikiem i świeceniem właśnie, kiedy weszła na rynek. Ale pod wpływem hormonów i pielęgnacji mam w tej chwili cerę, która nie zniosłaby tak radykalnego matu i oczyszczania. Niemniej jednak polecam.

I zapraszam do dyskusji.
no i brawo! juz na wstepnie dalas niezlego posta! wogole nie wiedzialam ze jest taka seria jak Vulcanic mat a jestem zainteresowana mam mieszana cere z tendencja do przetluszczania sie czola i zapychania skory wiec moze mi sie przydac ta informacja! i zaraz sobie sprawdze ten rozswietlacz do twarzy
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:43   #184
Aralka
Zakorzenienie

GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

A co to za rozświetlacz...?
Stary 2008-04-23, 18:54   #185
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i brawo! juz na wstepnie dalas niezlego posta! wogole nie wiedzialam ze jest taka seria jak Vulcanic mat a jestem zainteresowana mam mieszana cere z tendencja do przetluszczania sie czola i zapychania skory wiec moze mi sie przydac ta informacja! i zaraz sobie sprawdze ten rozswietlacz do twarzy
Vulcanic mat jest serią dość drogą, ale świetną. Teoretycznie dla osób po 30 roku życia, ale jak wiadomo kosmetyki dobieramy do potrzeb skóry a nie do wieku. Zreszta ja nie mam 30 lat.
Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A co to za rozświetlacz...?
Express Illuminator SOS, krem rożswietlający do twarzy. Jest wizulanie rozświetlający (złotawy kolor + drobinki) oraz zawiera witaminy. Bardzo dobry nawilżacz. Też dość drogi niestety, ale ja używam regularnie, codziennie. Kocham ten krem.
Stary 2008-04-23, 20:14   #186
ossirisa
Raczkowanie

Hej Też mam ten korektor roświetlający i musze przyznac że jest baardzo fajny.Oprócz tego nałogowo używam maseczkę kojącą Planet essence i jestem nią zachwycona!

Mogłabyś w wolnej chwili skrobnąć coś na temat serum pod oczy Glamour eye i tego kremu modelującego owal twarzy? Z góry dziękuje
ossirisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:27   #187
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ossirisa Pokaż wiadomość
Hej Też mam ten korektor roświetlający i musze przyznac że jest baardzo fajny.Oprócz tego nałogowo używam maseczkę kojącą Planet essence i jestem nią zachwycona!

Mogłabyś w wolnej chwili skrobnąć coś na temat serum pod oczy Glamour eye i tego kremu modelującego owal twarzy? Z góry dziękuje
Oczywiście, na życzenie

Glamour Eye jest lekkim, wodnistym kremem (cenię daxa między innymi za lekkość formuł), ale: nawilża, napina, rozświetla (ma mikropigmenty w odcieniu fioletu i różu, odświeżają spojrzenie nawet pod fluidem czy korektorem). Krem jest lekki, dla mnie do stosowania na dzień, dość wydajny właśnie dzięki wodnistej formule. Zużyłam do tej pory 3 tubki, kupię kolejną.

Krem modelujący: dwa główne składniki to karnityna i kofeina, typowe dla kosmetyków wyszcuzplających do ciała, tu zastosowane w kosmetyku do twarzy, oprócz tego jeszcze sporo innych skłądników o działniu przeciwzmarszczkowo-napinającym, teraz to już karton wywaliłam, ale w którymś wątku wklepałam skład, jak go znajdę, to przytoczę. Ma lekko formułę krem, idealni się stapia. Różnice w owalu ja zauważyłam po tygodniu, jest też różnica w gładkości i napięciu skóry. Ponadto pod koniec butelki (czyli w tej chwili a kupiłam go na urodziny pod koniec lutego) da się zauważyć znaczące wyszczuplenie drugiego podbródka. Używałam tylko na szyję.

Której maseczki Planet Essence używasz?
Stary 2008-04-23, 22:53   #188
Candy Supcio
Zadomowienie

Hej Dziewczyny!
Ja rowniez jestem zwolenniczka kosmetykow Daxa!Szkoda,ze sa cholernie drogie tu gdzie mieszkam,a mieszkam w NY.Musze stwierdzic,ze nasze polskie kosmetyki sa naprawde dobrej jakosci i nie mamy sie czego wstydzic.
Ja uzywalam kremow do ciala-czekoladowego(jak zobaczylam opakowanie,wiedzialam,ze nie wyjde bez niego ze sklepu) oraz z masa kakowa,lub orzechowa,wybaczcie,ale naprawde nie pamietam nazwy.
Krem czekoladowy pachnial czekoldka mniam mniam,zdecydownie bardziej jednak przypadl mi do gustu zapach tego drugiego z maslem kakowym.Boski zapaszek,po prostu cos niesamowitego.
To co moge polecic,to rowniez zlocisty olejek do opalania,ten to dopiero pachnie!zawiera w sobie sliczne zlote drobinki,a opalenizna jest apetycznie brazowo-zlocista.Cudo!
Uzywalam tez tonikow Dax("Czysta cera"),bardzo dobre!
Daxa cenie za przystepne ceny,fajne opakowania,swietne zapachy!
Candy Supcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 23:02   #189
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Ja rowniez jestem zwolenniczka kosmetykow Daxa!Szkoda,ze sa cholernie drogie tu gdzie mieszkam,a mieszkam w NY.Musze stwierdzic,ze nasze polskie kosmetyki sa naprawde dobrej jakosci i nie mamy sie czego wstydzic.
Ja uzywalam kremow do ciala-czekoladowego(jak zobaczylam opakowanie,wiedzialam,ze nie wyjde bez niego ze sklepu) oraz z masa kakowa,lub orzechowa,wybaczcie,ale naprawde nie pamietam nazwy.
Krem czekoladowy pachnial czekoldka mniam mniam,zdecydownie bardziej jednak przypadl mi do gustu zapach tego drugiego z maslem kakowym.Boski zapaszek,po prostu cos niesamowitego.
To co moge polecic,to rowniez zlocisty olejek do opalania,ten to dopiero pachnie!zawiera w sobie sliczne zlote drobinki,a opalenizna jest apetycznie brazowo-zlocista.Cudo!
Uzywalam tez tonikow Dax("Czysta cera"),bardzo dobre!
Daxa cenie za przystepne ceny,fajne opakowania,swietne zapachy!
Jeden to krem czekoladowy Face&Body, a drugi to Cocoabuttercream z tej samej serii, dokładnie tak jak napisałaś jest on z masłem kakaowym. Zapachy przepyszne. Ja z tej serii uwielbiam ponadto: malinowy, różany i najnowszy limonkowy (zawiera kwasy, które zarówno lubi moje ciało, jak i twarz).
Stary 2008-04-23, 23:23   #190
Iwona75
Zakorzenienie

Cytat:
Witam wszystkie Panie.
Przeszukałam forum i nie znalazłam zbiorczego wątku o kosmetykach firmy Dax, a myślę, że warto. Namówiły mnie dziewczyny z innych wątków, więc ośmielam się założyć taki wątek. Chciałabym, żebyśmy wymieniły się tu doświadczeniami z kosmetykami tej firmy.
Ja osobiście jestem fanką, mam kilka hitów perełek, a w zasadzie żaden kosmetyk tej firmy nie zawiódł mnie na maxa. Zdaję sobie jednak sprawę, że może być różnie. Natomiast chciałabym, żeby ten wątek stał się takim forum do dyskusji.

Moje osobiste perełki i KWC to:
  • Illuminator-cudny rozświetlacz do twarzy
  • Cashmere Mousse Make Up 01
  • Cashmere, Korektor rozświetlający pod oczy
  • Marcepanowy peeling do ciała
  • Perfecta SPA, Balsam do ciała o zapachu marcepanu
  • Perfecta Body, Cukrowy peeling do rąk
  • Perfecta Body, Krem przeciwzmarszczkowy do rąk
  • Perfecta 35+, Płatki kolagenowe pod oczy
  • Serum pod oczy Glamour eye
  • Biodermabrasion Effect - Specjalistyczny koncentrat do biodermabrazji blizn i rozstępów
  • Maseczka usuwająca oznaki zmęczenia - Potęga Żywiołów - Energia ATP
  • Krem geometryczny rzeźbiący kontur twarzy
Uważam za bardzo dobrą również serię Vulcanic Mat, z tym, że mam zupełnie inną cerę w tej chwili, normalną z tendencją do przesuszania, natomiast miałam okazję używać serii Vulcanic, bo borykałam się z trądzikiem i świeceniem właśnie, kiedy weszła na rynek. Ale pod wpływem hormonów i pielęgnacji mam w tej chwili cerę, która nie zniosłaby tak radykalnego matu i oczyszczania. Niemniej jednak polecam.

I zapraszam do dyskusji.
A co z tej firmy możesz polecić po oczy?
Ostatnio borykam sie z przesuszem pod oczami,porobiło mi sie pełno takich drobniutkich,pionowych zmarszczek.
Nic nie daje temu rady
Czy te płatki dają tylko efekt doraźny,czy na dłuższą metę?
A może polecisz jakiś dobry kremik po oczy?
Iwona75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 23:28   #191
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A co z tej firmy możesz polecić po oczy?
Ostatnio borykam sie z przesuszem pod oczami,porobiło mi sie pełno takich drobniutkich,pionowych zmarszczek.
Nic nie daje temu rady
Czy te płatki dają tylko efekt doraźny,czy na dłuższą metę?
A może polecisz jakiś dobry kremik po oczy?
Na przesuszenie pod okiem polecam z Daxa kremik Perfecta Odżywianie. Jest lekki, aż się przestraszyłam za pierwszym użyciem, że on nic a nic nie odżywi, a jednak. Bardzo dobry krem moim zdaniem. Jak pytasz o płatki - wydawało mi się, że płatki mają charakter właśnie doraźnej pomocy, ale... w sumie nakłądam je co najmniej dwa razy w tygodniu, a czasem tyle, ile mam potrzebę. I zauważyłam, ze jednak skóa jest lepiej napięta - więcej, uważam, że dzięki płatkom szybciej się regeneruje. Bardzo dobre pod oczy jest także serum pod oczy Glamour Eye, opisałam parę postów wyżej. Ale typowo odżywczy jest na pewno ten z perfecty, ponadto wiem, że dobrą serią odżywczą jest Probiotic Sense. Ale nie używałam.
Stary 2008-04-23, 23:31   #192
Iwona75
Zakorzenienie

Cytat:
Na przesuszenie pod okiem polecam z Daxa kremik Perfecta Odżywianie. Jest lekki, aż się przestraszyłam za pierwszym użyciem, że on nic a nic nie odżywi, a jednak. Bardzo dobry krem moim zdaniem. Jak pytasz o płatki - wydawało mi się, że płatki mają charakter właśnie doraźnej pomocy, ale... w sumie nakłądam je co najmniej dwa razy w tygodniu, a czasem tyle, ile mam potrzebę. I zauważyłam, ze jednak skóa jest lepiej napięta - więcej, uważam, że dzięki płatkom szybciej się regeneruje. Bardzo dobre pod oczy jest także serum pod oczy Glamour Eye, opisałam parę postów wyżej. Ale typowo odżywczy jest na pewno ten z perfecty, ponadto wiem, że dobrą serią odżywczą jest Probiotic Sense. Ale nie używałam.

Dziękuję
Juz pędzę na KWC poczytać o tych kremikach.
Stary 2008-04-23, 23:34   #193
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję
Juz pędzę na KWC poczytać o tych kremikach.
Stary 2008-04-24, 14:53   #194
gosik.s
Wtajemniczenie

Zgłaszam się

W sumie z Daxa do tej pory zbyt wielu kosmetyków nie miałam, ale te, których używam, należą do naprawdę ulubionych.
Z pielęgnacji są to:
Dax Perfecta No Problem - antytrądzikowy krem matujący - ulubiony, zużyłam już z 6 opakowań i zawsze do niego wracam. Skuteczny, robi to, co powinien i dodatkowo świetnie współgra z każdym podkładem
Dax Perfecta No Problem - antytrądzikowy żel do mycia twarzy
Dax Perfecta No Problem - peeling enzymatyczny
Ubolewam, że kremy tonujące z tej serii niestety dla bladolicych się nie nadają.

Używam też maseczki dla cery naczynkowej Perfecta Cera Naczynkowa - bardzo skuteczna, jedynie zapachu nie lubię. Ale ostatecznie to nie perfumy...

Muszę koniecznie wypróbować te kremy do ciała i balsam marcepanowy, o których piszecie.

Z kolorówki natomiast od paru dni mam rozświetlający korektor pod oczy - dzięki podpowiedzi założycielki tego wątku Kosmetyk naprawdę wart polecenia

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 15:16   #195
zosia21
Raczkowanie

ukrycior mogłabyś pstryknąć fotkę kaszmirowego podkładu nr 01
jest to odcień chłodny czy ciepły?

http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 15:24   #196
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
ukrycior mogłabyś pstryknąć fotkę kaszmirowego podkładu nr 01
jest to odcień chłodny czy ciepły?
W tej chwili nie mam takiej możliwości, może za kilka dni by się udało...
Dodam, ze moim zdaniem odcień jest ciepły, stapia się e skórą.
Jestem bladą twarzą, a jednak mi się dopasowuje do karnacji, choć wygląda na 3 tony dla mnie za ciemny.
A tak w ogóle to radziłabym poszukać dobrej drogerii w okolicy - dobre drogerie dysponują testerami.
Stary 2008-04-24, 15:35   #197
zosia21
Raczkowanie

dzięki za odpowiedź, jutro sie wybieram na zakupy i mam nadzieję że dostanę próbkę ciepły + to już dobrze
zbyt ciemny dla bladych - to już gorzej

http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:46   #198
laza
Zakorzenienie

hey gdzie w naturze leżą kosmetyki dax w jakim dziale.? bo raczej nie mają swojej półki np. jak meybeline .?
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 19:49   #199
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, jutro sie wybieram na zakupy i mam nadzieję że dostanę próbkę ciepły + to już dobrze
zbyt ciemny dla bladych - to już gorzej
Nie napisałam, ze za ciemny dla bladych, tylko, że tak wygląda wizulanie. Ja mam odcień skóry biały, o takiej cerze pisze się "mleko i róża", a używam 01 od kiedy jest na rynku. I nie odznacza się, raczej słyszę komplementy nt. tego, jaką mam piękną, gładką cerę (tak nie jest, ale podkłąd pozwala mi w łątwy sposób osiągnąć takie wrażenie).
Aha, myślę, że nie dostaniesz próbki, co najwyżej można skorzystać z testera.
Stary 2008-04-25, 22:19   #200
gosik.s
Wtajemniczenie

A tak se podbiję bo mi się przypomniała nowość Daxa, której jeszcze nie miałam okazji użyć, bowiem czekam na cieplejsze dni i nieco większy negliż - balsam rozświetlający z drobinkami o zapachu brzoskwiniowym. Już się nie mogę doczekać premierowego użycia, bo zapowiada się bardzo fajnie - drobinki są malusieńkie, nieco podobnie wyglądają na ciele jak te z perłowego kremu do ciała Ori, tylko są w kolorze bladego złota. W słońcu powinien być śliczny efekt. No i ten zapach - mniam!

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:35   #201
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
hey gdzie w naturze leżą kosmetyki dax w jakim dziale.? bo raczej nie mają swojej półki np. jak meybeline .?
Niestety w naturze wieki nie byłam...

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A tak se podbiję bo mi się przypomniała nowość Daxa, której jeszcze nie miałam okazji użyć, bowiem czekam na cieplejsze dni i nieco większy negliż - balsam rozświetlający z drobinkami o zapachu brzoskwiniowym. Już się nie mogę doczekać premierowego użycia, bo zapowiada się bardzo fajnie - drobinki są malusieńkie, nieco podobnie wyglądają na ciele jak te z perłowego kremu do ciała Ori, tylko są w kolorze bladego złota. W słońcu powinien być śliczny efekt. No i ten zapach - mniam!
Mam ten balsam! Uwielbiam go, choć do tej pory był użyty ze 3 razy Też czekam, kiedy coś zalśni na dekolcie w śeitle słońca. Nie wiem, czy wiecie, ale pojawiły się żele pod prysznic z tej serii - dziewczyny doniosły na wątku Nowości. Jest też brzoskwinka

http://inermis.pl/index.php?str=seria&ids=6588

Ja w pierwszej kolejności skuszę się na masło kakaowe (zapach marcepan) i malnkę z peelingiem. Ale dopiero po pierwszym
Stary 2008-04-26, 13:50   #202
ossirisa
Raczkowanie

Cytat:
Której maseczki Planet Essence używasz?
Takiej w zielonej saszetce "maseczka kojąca i uspakająca skórę".Jest najlepszą tego typu maseczką jaką miałam.Teraz jak mnie łapie jakieś uczulenie to stosuje zamiast kremu, świetnie koi i łagodzi, nawilża,odżywia no poprostu super

Dzieki za info na temat kosmetyków daxa, właśnie się zastanawiam nad tym kremem modelującym.Skoro piszesz że efekty są widoczne juz po tyg to chyba sie skuszę

Jeszcze jedno szybkie pytanko :piszesz że glamour eye ma pigment różowy i fioletowy, nie podkreśla to aby cieni pod oczami ?
ossirisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 13:52   #203
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ossirisa Pokaż wiadomość
Takiej w zielonej saszetce "maseczka kojąca i uspakająca skórę".Jest najlepszą tego typu maseczką jaką miałam.Teraz jak mnie łapie jakieś uczulenie to stosuje zamiast kremu, świetnie koi i łagodzi, nawilża,odżywia no poprostu super

Dzieki za info na temat kosmetyków daxa, właśnie się zastanawiam nad tym kremem modelującym.Skoro piszesz że efekty są widoczne juz po tyg to chyba sie skuszę

Jeszcze jedno szybkie pytanko :piszesz że glamour eye ma pigment różowy i fioletowy, nie podkreśla to aby cieni pod oczami ?
Nie, bo te pigmenty rozpraszają światło, podobnie jak bazy fioletowe pod makijaż. Te pigmenty skutecznie niwelują zmęczenie.
Stary 2008-04-26, 15:07   #204
Iwona75
Zakorzenienie

Mam pytanie odnośnie podkładu kaszmirowego.
Szukam czegoś lekkiego na lato bo bez podkładu chyba nie odważę sie wyjśc.Mam okropne przebarwienia.
Czy ten podkład choć odrobinę kryje?
Chciałabym używać go na filtr.Czy silikony w nim zawarte nie zdestabilizują filtra
Stary 2008-04-26, 19:17   #205
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Daxa lubie maseczki (w jednorazowych saszetkach) i ostatnio balsam brązujący perfecta Bronze. ideał!
Paulinka_S jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:29   #206
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Mam pytanie odnośnie podkładu kaszmirowego.
Szukam czegoś lekkiego na lato bo bez podkładu chyba nie odważę sie wyjśc.Mam okropne przebarwienia.
Czy ten podkład choć odrobinę kryje?
Chciałabym używać go na filtr.Czy silikony w nim zawarte nie zdestabilizują filtra
Kryje w średnim stopniu, nie tworzy maski. Natomiast na temat destabilizacji Ci nie odpowiem... pewnie zależy od filtra.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Daxa lubie maseczki (w jednorazowych saszetkach) i ostatnio balsam brązujący perfecta Bronze. ideał!
A żel peeling malnowy?

Paulinko, perefcte bronze kupowałaś w inermisie? I do jakiej karnacji, bo ja się czaję na krem do twarzy z tej serii, ale chyba wezmę do jasnej, bom bladzioch.
Stary 2008-04-27, 19:44   #207
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

A żel peeling malnowy?

Paulinko, perefcte bronze kupowałaś w inermisie? I do jakiej karnacji, bo ja się czaję na krem do twarzy z tej serii, ale chyba wezmę do jasnej, bom bladzioch.
no żel tez lubię i pewnie jakies inne kosmetyki też tylko teraz nie moge skojarzyć

tak, w inermisie kupowałam mam balsam do jasnej, bo mam jasną karnację sprawdza sie świetnie i chyba też kupie krem do twarzy przy następnych inermisowych zakupach
Stary 2008-04-27, 19:53   #208
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
no żel tez lubię i pewnie jakies inne kosmetyki też tylko teraz nie moge skojarzyć

tak, w inermisie kupowałam mam balsam do jasnej, bo mam jasną karnację sprawdza sie świetnie i chyba też kupie krem do twarzy przy następnych inermisowych zakupach
No to pewnie się skuszę. Ładnie pachnie ten balsamik?
Stary 2008-04-27, 20:18   #209
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
No to pewnie się skuszę. Ładnie pachnie ten balsamik?
cudnie!!! pachnie patasim mleczkiem
Stary 2008-04-27, 21:50   #210
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
cudnie!!! pachnie patasim mleczkiem
Już jest mój!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości