skład olejku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-09, 15:12   #1
EdziaM
Przyczajenie

GG do EdziaM

skład olejku

Witam,
chciałam Was zapytać o skład olejku:
Macadamia Ternifolia, Citrus Paradisi, Citrus Lanatus
Co o nim myślicie, zaproponował mi go masażysta i się zastanawiam czy kupić (mam skórę suchą), czy lepiej kupić masło karite.
Pozdrawiam serdecznie
Edyta
EdziaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 15:31   #2
201608040942
Konto usunięte

Dot.: skład olejku

chodzi o skore twarzy czy ciala? Chodz to wszystko jedno. Sklad idelany, ale jak znam zycie to on pewnie chce troche kasy za ten olejek? Moze kup sobie czysty olej i dodasz do niego jakies olejki eteryczne, albo pouzywasz samego oleju. Mamy gdzies tutaj artykul o olejach, wpisz w wyszukiwarte napewno znajdziesz.
Maselko tez fajna sprawa chodz karite jest twarde, moze lepeij Shea? W lapkach sie szybko rozpuszcza i mozna buzke posmarowac.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 15:44   #3
EdziaM
Przyczajenie

GG do EdziaM

Chodzi o ciało. Cena olejku to 90 zł za 1000 ml, więc jeśli jest tak dobry jak mówisz to warty tej ceny. Masło karite nie rozpuszcza się tak jak shea w rękach?
EdziaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 16:25   #4
201608040942
Konto usunięte

Ja ma karite w calosci, ale w sklepie gdzie kupilam shea byly kawalki jak shea ale znacznie twardsze. Od znajomem ktora zajmuje sie naturalna pielegnacja juz pare lat wiem ze karite rozpuszcza sie gorzej, lepiej je podgrzac, za to shea jest miekkie i w lapach robi sie calkiem miekkie do smarowania,a le jak na cialo chcesz to olej bedzie wygodniejszy.

90zl za litr oleju ?hm... nie wiem czy to drogo czy tanio. jakos do tej pory lepiej wygladalo mi zakupic cos w mniejszej ilosci i mieszac samemu, albo uzywac solo, wogole jak patrze na ceny olejow u mnie to taniej jest kupic 100ml albo i wiecej i wychodzi taniej niz gotowiec od kogos/od jakiejs firmy.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości