zmarszczki czy przesuszenie?? poradźcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-07, 02:07   #1
Edii
Rozeznanie

zmarszczki czy przesuszenie?? poradźcie!!!

Pani Beatko, Dziewczyny...poradźcie! ostatnio zauważyłam, że gdy się uśmiecham, na mojej twarzy pojawiają się takie drobniutkie bruzdki, jakby skóra się ciągnęła za uśmiechem i to praktycznie na całej twarzy, ale szczególnie jest to widoczne na kościach policzkowych i zawsze gdy mam nałożony podkład - czy to już pierwsze małe zmarszczki czy przesuszona skóra? pytam, bo latka lecą i się przeraziłam, wcześniej tego nie miałam, ratunku! nie wiem, czy nawilżać czy też zacząć walczyć ze zmarszczkami, na dodatek skóra pod oczami też się w tym samym czasie pogorszyła - również uwidoczniły się bruzdki... Proszę poradźcie coś, bo strasznie się z tym czuję!!!
Stary 2004-04-07, 09:03   #2
PAULA27
Raczkowanie

Re: zmarszczki czy przesuszenie?? poradźcie!!!

Ja dokładnie mam tak samo, też myślałam, że to zmarszczki. Ale po badaniu skóry okazało się, że pomimo tłustej cery mam odwodnioną skórę. Najgorzej na czole i pod oczami. Zaopatrzyłam się właśnie w kremy do skóry odwodnionej i przesuszonej i poję moją twarz. Stosuję Hydrain 2 Dermedica na twarz i pod oczy oraz Hydrofirming Avonu na noc. A dodatkowo na dzień stosuję krem przeciwzmarszczkowy. Wolę dmuchać na zimne.
Pozdrawiam.
PAULA27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 11:26   #3
ritka
Raczkowanie

Racja. U mnie też bruzdy (zwłaszcza pod oczami) pojawiły się gdy ekstremalnie odwodniłam skórę (głupotka myślałam, że jak mam tłustą cerę, to coś takiego nie może mnie spotkać). Teraz, po kilku tygodniach nawilżania (stosuję na dzień i na noc Hydraphase Legere) widzę poprawę - bruzd jest mniej. Ale obawiam się, że moja skóra dłuuugo mi jeszcze będzie pamiętać wybryki - może co głębsze bruzdki wcale nie znikną?
ritka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 13:21   #4
Edii
Rozeznanie

Ritko, Paulo - kochane, dziękuję Wam bardzo za odpowiedź - powiem szczerze, po przeczytaniu kamień spadł mi z serca ufff... zaopatrzę się w Wasze kremy i będę walczyć - oby skutecznie!
Pozdrawiam Was serdecznie
Edii

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości