Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-21, 10:05   #91
bea-tka
Zakorzenienie

Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Cytat:
Napisane przez xkarolinax Pokaż wiadomość
Jak uważacie drogie wizażanki.. paznokcie pomalowane czerwonym lakierem, bezbarwnym czy mlecznym? które bardziej przypadną Wam do gustu?
mleczne- uwielbiam

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:30   #92
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
mleczne- uwielbiam
To zdradź mi sekret! Jaki mleczny lakier stosujesz, żeby nie było widać smug? Ja po prostu nie spotkałam takiego, którym byłabym w stanie pomalować sobie paznokcie tak, aby były naprawdę ładnie, estetycznie równo pomalowane ;(
Może taka jestem nieudolna i malować pazurów nie potrafię po prostu ale każdym, nawet jasnym błękitem, czy zielenią, mimo, że jasne udawało mi się pomalować równo, ale nie mlecznymi...
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:49   #93
bea-tka
Zakorzenienie

a probowalas : Soraya badź five days?

oczyszczasz dokladnie plytke przed uzyciem?to niestety ma do siebie ten kolor- mi czesciej tez zdarza sie miec smugi niz idealnie nalozony lakier

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 10:53   #94
Moobi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To zdradź mi sekret! Jaki mleczny lakier stosujesz, żeby nie było widać smug? Ja po prostu nie spotkałam takiego, którym byłabym w stanie pomalować sobie paznokcie tak, aby były naprawdę ładnie, estetycznie równo pomalowane ;(
Może taka jestem nieudolna i malować pazurów nie potrafię po prostu ale każdym, nawet jasnym błękitem, czy zielenią, mimo, że jasne udawało mi się pomalować równo, ale nie mlecznymi...
ja polecam nowe bell,zero smug
Moobi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:55   #95
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
a probowalas : Soraya badź five days?

oczyszczasz dokladnie plytke przed uzyciem?to niestety ma do siebie ten kolor- mi czesciej tez zdarza sie miec smugi niz idealnie nalozony lakier
Soraya? Jejku, nie dość, że nie probowałam, to na oczy nie widziałam :P
Oczyszczam dokładnie, zawsze odtłuszczone paznokcie mam przed malowaniem i tylko w przypadku mlecznego, mleczno-różowego wychodzą mi smugi - mam wrażenie czasami, że to cecha tych własnie lakierów :P
Stary 2007-08-21, 10:56   #96
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
ja polecam nowe bell,zero smug
Możesz wkleić zdjęcie? Ja kosmetyki bell w ogóle nie bardzo znam, więc nie będę wiedziała które nowe, a które stare
Stary 2007-08-21, 10:56   #97
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Któraś z Was wspomniała coś o grzybicy stóp i żeby wtedy ludzie nie odsłaniali paznokci. Przypomniałam sobie, jak kiedyś będąc jeszcze w liceum (15-17 lat) miałam grzybicę na paznokciach u stóp. Na szczęście szybko poszłam do dermatologa i dostałam leki, które były skuteczne. Akurat było lato, więc zamiast japonek nosiłam klapki zasłaniające palce. No i wiele razy, siedząc np w ogródku słyszałam od ciotek, babć czy sąsiadek: "Co tak siedzisz w tych butach, zdejmij je, bo Ci gorąco". Tak jakbym sama nie wiedziała, co robić. Mówiłam, że nie, bo mam zbitego paznokcia, który jest cały siny i nie czułabym się komfortowo. Oczywiście to spowodowało komentarze "ale nie ma się czego wstydzić", "no zdejmij, pewnie nie wygląda tak źle", nagle robiły się wielkie akcje mające na celu zdjęcie ze mnie butów. Czasem upierdliwość ludzi mnie zadziwia, bo jak można nie rozumieć, że NIE bo NIE? Dlatego ja teraz rzadko się komuś tłumaczę, mówię czasem, że czegoś nie zrobię, bo... i podaję powód. Jak się zaczynają perswazje, że może jednak, bo coś tam, ucinam w połowie i mówię: Powiedziałam, że NIE.

A tak teraz, kiedy coraz więcej ludzi chodzi w klapkach odsłaniających palce, widzę, że bardzo dużo dziewczyn maluje paznokcie i to zwykle na ciemno. Nawet te, które się nie malują. Przyznam, że mnie to cieszy.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:58   #98
La Monica
La Moderatoiure

Ja toleruję nieywmlowane pazurki u stóp Tylko pod jednym warunkiem: muszą być bardzo zadbane i czyste!! (bo parę dni temu spotkałam się z taką babą tfu! dziewczyną młodą ... ładnie ubrana wszystko pięknie...sandałki na szpilce....i patrzę na jej stopy i mnie poraziło brud za pazurami jak stąd pod Warszawę )
No tak byc nie może, myslałam że zwymiotuję
Nom, i takich własnie pazurków nie lubię

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:55   #99
bea-tka
Zakorzenienie

Cytat:
Soraya? Jejku, nie dość, że nie probowałam, to na oczy nie widziałam :P
Oczyszczam dokładnie, zawsze odtłuszczone paznokcie mam przed malowaniem i tylko w przypadku mlecznego, mleczno-różowego wychodzą mi smugi - mam wrażenie czasami, że to cecha tych własnie lakierów :P
taki kolor

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 11:58   #100
bea-tka
Zakorzenienie

sprobuj te soraye moze cos pomoze, ale watpie- urok tego koloru

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 12:00   #101
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Dokładnie. Najgorsze smugi wychodzą mi zawsze przy mlecznych kolorach typu róż czy kość słoniowa. Jak dla mnie bardzo dobry jest Inglot do frencza, nie robi smug i się nie maże, ale trzeba nałożyć przynajmniej 2, a czasem 3 warstwy, żeby było widać, że to french.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:06   #102
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Najgorsze smugi wychodzą mi zawsze przy mlecznych kolorach typu róż czy kość słoniowa. Jak dla mnie bardzo dobry jest Inglot do frencza, nie robi smug i się nie maże, ale trzeba nałożyć przynajmniej 2, a czasem 3 warstwy, żeby było widać, że to french.
Ja inglota w ogóle jakoś średnio lubię po zakupie lakieru z seri pro coś tam - badziew jakich mało za 20kilka złotych, a kupuję od nich tylko ciemne kolory, bo kiedyś kupiłam morską zieleń - 4 warstwy i nadal kolor nie ten, który obiecywał próbnik... z czerwonym i amarantowym było podobnie - smugi i transparentny lakier...;-)
Stary 2007-08-21, 12:13   #103
bea-tka
Zakorzenienie

ja w domu jeszcze zobacze jedna firme, w sumie to nie mleczny tylko roz naturalnego koloru plytki ale fajniutki

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 12:14   #104
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
ja w domu jeszcze zobacze jedna firme, w sumie to nie mleczny tylko roz naturalnego koloru plytki ale fajniutki
Oo! Też może się przydać! Do frencha na przykład...
Stary 2007-08-21, 12:43   #105
bea-tka
Zakorzenienie

Cytat:
Oo! Też może się przydać! Do frencha na przykład...
no to jest wlasnie lakierek z zestawu do frencza, ostatnio sobie kupilam ekstra zestaw- kolorwki wiadomo do frencza- czyli ten podkladzik koloru paznokcia, bialy na koncowke, i bezbarwny na wierzch, w komplecie byly paski i ozdoby- tatuaze, dosc sporo, zlote i srebrne- bardzo efektowne. Jak babka w sklepie mi to pokazala myslalam ze cena bedzie spora, okazalo sie ze komplecik kosztowal 10zl! moze zadna znana firma, ale ja osobiscie jestem zadowolona

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 12:49   #106
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie

Ja jednak wole pomalowane a najczęściej maluje na jasny mleczny inglot nr 82, albo jakis srebrny ale wczoraj pomalowałam sobie na czerwone i przyznam ze bardzo mi sie podoba.
Czarna_Złośnica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:53   #107
bea-tka
Zakorzenienie

ja kiedys kupilam bodrowy (ladny kolorek) lakier i musze sie przyznac ze stoi do dzis, ewentualnie do ozdabiania uzywam. jakos nie umiem sie przekonac...probowalam malowac pazurki u rak ale momentalnie to zmywalam, a u nog jakos rzucaja mi sie zabardzo w oczy wtedy

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 13:55   #108
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
ja kiedys kupilam bodrowy (ladny kolorek) lakier i musze sie przyznac ze stoi do dzis, ewentualnie do ozdabiania uzywam. jakos nie umiem sie przekonac...probowalam malowac pazurki u rak ale momentalnie to zmywalam, a u nog jakos rzucaja mi sie zabardzo w oczy wtedy
A ja od kiedy ma rękach mam swoje naturalne króciutkie (bo nic się zapuścić nie chcą cholery, zaraz pękają) to uwielbiam je malować na właśnie takie mocne czerwone i bordowe kolory. Nawet bardziej, niż jak miałam długie żelowe. A zestaw czerwone i nóg i rąk to już w ogóle moje ulubione
Stary 2007-08-21, 13:57   #109
bea-tka
Zakorzenienie

Cytat:
A ja od kiedy ma rękach mam swoje naturalne króciutkie (bo nic się zapuścić nie chcą cholery, zaraz pękają) to uwielbiam je malować na właśnie takie mocne czerwone i bordowe kolory. Nawet bardziej, niż jak miałam długie żelowe. A zestaw czerwone i nóg i rąk to już w ogóle moje ulubione
ja jakos nie umiem się przekonac, tym bardziej jak mialam krociutkie paznokcie, teraz mam dluzsze wlasne i u innych nawet mi sie podobaja ciemne pazurki dlugie, a u mnie jakos nie umiem sie przelamac. Kazdy ma swoje upodobania

moje wypocinki

Stary 2007-08-21, 14:00   #110
Aphrodisyack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Angel_ek Pokaż wiadomość
ja uważam że odpowiednio zadbane stopy i paznokcie u stop[ładnie spilowane, brak suchych skorek, bez przebarwien itd.] mogą wyglądać ładnie i bez malowania.
Milion razy piękniej wyglądają stopy z niepomalowanymi paznokciami niż odpryski lub jakieś inne nieestetyczne panokcie

Aphrodisyack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:17   #111
Angel@
Zakorzenienie

Jeśli paznokcie u stóp są zdrowe, ładnie spiłowane i bez przebarwień przede wszystkim, to nie muszą być pomalowane
Ale jak widzę kobietę z żółtymi, nierównymi pazurami to robi mi się niedobrze
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:31   #112
eliZordon
Raczkowanie

Mi niepomalowane absolutnie nie przeszkadzaja. Byle stopy były zadbane.
Ja zazwyczaj chodzę tylko z lakierem bezbarwnym (i na stopach, i na dłoniach) bo się ładnie błyszczą wtedy ;]
jest delikatnie, subtelnie i łądnie ;D
eliZordon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:44   #113
froggie
Zakorzenienie

jesli są ładne, zadbane to czemu nie.
gorzej jak są zrogowaciałe ze znamionami grzybicy zółte/zielone i popękane, kiedyś zrywane i odbudowane są cale 'białe'.
wtedy wyglada to okropnie.

I do letnich bucików ładnie wyglądaja pomalowane pazurki
Stary 2007-08-26, 13:19   #114
201607291951
Konto usunięte

zdecydowanie pomalowane, uwielbiam ciemne intensywne kolory- czerwień, burgund, nawet ładne zadbane paznokcie ale nie pomalowanie nie wyglądają tak ładne jak te pomalowane
długość też powinna być odpowiednia, odpychają mnie długie, nie rozumie po co niektóre dziewczyny hodują takie paznokcie
201607291951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:06   #115
nadia7
Raczkowanie

Ja uwazam ze paznokcie u stop zawsze powinny byc pomalowane chocby odzywka. Ja najbardziej lubie krwisto czerwone paznokcie u stop, ale inne kolory tez sa ok. Brdzo podoba mi sie tez french na stopach, ale przy tym jest juz duzo zachodu i nie zawsze mam na to czas.

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:32   #116
kosmita77
Zakorzenienie

ja po przeczytaniu tego watku zrobilam sobie french na stopkach, chociaz bylam zawsze wierna jednolitosci i powiem ze wyglada super sama bym jakos tego nie zrobila - moze ze zwyklego lenistwa, a moze nie przyszlo m ito do glowy. w kazdym razie fajnie to wyglada
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:14   #117
silvergreen
Raczkowanie

No bez przesady. To naturalność już jest małoestetyczna? Kobieta bez lakieru na paznokciach u stóp jest niezadbana? A u rąk tak samo?
Moim zdaniem przegięcie. O ile stopy i paznokcie są czyste i ladne to wszystko jest ok, lakier to nie jest mus.

(Patrząc "w praktyce" - chodzac w lecie po miescie więcej widzę lalek z pomalowanymi paznokciami, których stopy wyglądają fatalnie, niż tych z niepomalowanymi. W przypadku jakichś problemów ze stopami jeśli jeszcze pomalujemy paznokcie, to już w ogole jest masakra, bo jeszcze bardziej rzuca sie to w oczy. Poza tym - kolor paznokci, nawet tych u nog, trzeba sensownie dobrac do stylu i kolorystyki ubioru, zeby to nie wygladalo zle - a z tym u niektorych kiepsko. Do ladnych, pomalowanych z sensem pazurkow oczywiscie nic nie mam )
Stary 2007-09-02, 19:27   #118
a-kuku!
Raczkowanie

A ja byc moze kogos zadziwie ale wole paznokcie u stop niepomalowane i zadbane anizeli paurki u stop z frenchem. Jak dla mnie jest to obrzydliwe i zupelnie nieestetyczne niezaleznie od tego jakim to kolorem by to nie zostalo zrobione. Osobiscie uwazam ze paznokcie u stop MUSZA byc obciete na krotko a french daje wrazenie dlugiego paznolcia tak jakby ktos ich nie obcinal od miesiaca fffuuuujjjj
Ja najbardziej lubie paznokcie zarowno u stop jak i rak czerwone. Uwazam ze sa najseksowniejsze i rece i dlonie wygladaja najzgrabniej w czerwonym kolorze.

A jesli chodzi o mleczne lakiery to jak czasem mam ochote to tez mi sie zawsze robia smugi i poprostu maluje jeszcze jedna warstwe i po smugach ani sladu Pozdrawiam
a-kuku! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:32   #119
gryzelda
Zadomowienie

W wakacje malowalam paznokcie u stop na czerwono, a gdy zauwazylam ze prawie wszystkie dziewczyny maja identyczne paznokcie sama przestalam je malowac i chodzilam bez lakieru na stopkach, poprostu bylam oryginalna!
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:59   #120
vadi
*sportaddict*

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
A ja byc moze kogos zadziwie ale wole paznokcie u stop niepomalowane i zadbane anizeli paurki u stop z frenchem. Jak dla mnie jest to obrzydliwe i zupelnie nieestetyczne niezaleznie od tego jakim to kolorem by to nie zostalo zrobione. Osobiscie uwazam ze paznokcie u stop MUSZA byc obciete na krotko a french daje wrazenie dlugiego paznolcia tak jakby ktos ich nie obcinal od miesiaca fffuuuujjjj
AMEN!
Cytat:
Ja najbardziej lubie paznokcie zarowno u stop jak i rak czerwone. Uwazam ze sa najseksowniejsze i rece i dlonie wygladaja najzgrabniej w czerwonym kolorze.
Podpisuje sie obiema rękami, z paznokciami pomalowanymi na czerwono
vadi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości