Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to?? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-02, 12:50   #181
Agnesia_
Raczkowanie

Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
o to to mam dokładnie to samo, zresztą lubię malować paznokcie stóp, a na nich lakiery jakoś lepiej mi się trzymają, potrafią w nienarusoznym stanie i do 7 dni wytrzymać, podczas gdy na rękach lakier odpryskiwać zaczyna już po 3
też tak mam, z tym że mi na stopach trzymają się jeszcze dłużej nawet w lato, gdzie odkryte stopy narażone są na przeróżne rzeczy dlatego też np. przed 2-tygodniowym wyjazdem choćby na wieś maluję tylko paznokcie u stóp, bo te na rękach nie przetrwają dwóch dni, a te na nogach wrócą w nienaruszonym stanie

i zgadzam się z tym, że o ile niepomalowane paznokcie u dłoni wyglądają również ładnie, o tyle u nóg już niespecjalnie aczkolwiek jeśli przychodzi sezon na chodzenie w zakrytych butach to pozwalam sobie czasem na lenistwo i nie maluję ich czasem

Agnesia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:22   #182
Neciak89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
o to to mam dokładnie to samo, zresztą lubię malować paznokcie stóp, a na nich lakiery jakoś lepiej mi się trzymają, potrafią w nienarusoznym stanie i do 7 dni wytrzymać, podczas gdy na rękach lakier odpryskiwać zaczyna już po 3
Po 3? Dobrze Ci się trzyma lakier

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:51   #183
Albertyna
Zakorzenienie

Mam utwardzone paznokcie żelem i pomalowane. Lakier trzyma sie aż do uzupelnienia(a robie to ok raz w miesiącu), albo do momentu az kolor mi się znudzi- prędzej to drugie . Dla mnie- git parówa- ładnie i wygodnie przez cały rok
Stary 2010-10-05, 17:29   #184
Kaninen
Rozeznanie

Ja mam dzisiaj niepomalowane i juz zaczynam sie denerwowac Niestety u mnie w okresie pozasandalowym zelowanie nie wchodzi w gre bo mi wtedy niewygodnie w butach z zakrytymi paluchami. Zostaje wiec lakier
Kaninen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:45   #185
Albertyna
Zakorzenienie

No, niestey, wiele osób tak ma....
Ja, mam króciutkie i zażelowane elstycznym żelem, zatem mi nie przeszkadzaja, ale kazdy ma inna budowę stopy, inne wały okołopaznokciowe i to comi pasuje, dla wielu byłoby niewygodne....
Stary 2010-10-06, 09:05   #186
Kaninen
Rozeznanie

W przyszlym sezonie chyba tez zazeluje sobie pazurki silikonowym, bo paznokci u stop i tak nie przedluzam, wiec chyba lepiej bedzie wybrac cos, co pracuje z naturalna plytka. No albo cos shellacopodobnego, bo prawde mowiac to nie chce mi sie malowac paznokci u stop za czesto, bo strasznie mnie potem plecy bola.
Kaninen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:57   #187
Negadir
Raczkowanie

Ja we wiosne i w wakacja prawie zawsze mam pomalowane paznokcie u nóg, bo chcę żeby moje stopy wyglądały ładnie i zadbanie. Poza tym lubę mieć kolorowe paznokcie nei tylko dla innych, ale też dla samej siebie dlatego nawet gdy noszę skarpetki też mam często pomalowane paznokci u nóg. Paznokcie pomalowane wyglądają lepiej
Negadir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 22:35   #188
warzywniak
Raczkowanie

wszyscy faceci mi mówią, że wolą jak dziewczyna ma niepomalowane paznokcie u stóp. wiecie coś o tym?
warzywniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 23:07   #189
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

To nieprawda Mój mąż mi otwarcie mówi, żebym gdy nie mam zrobiła sobie "tipsy" na dłoniach i jakieś lakiery lub żel na stopach. Dla facetów to jest sexy , kręci ich to, szczególnie frencz pod rożnymi postaciami

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 16:01   #190
vikuniaa
Zakorzenienie

nie, nie, nie. ja osobiście lubię pomalowane, niecierpię niepomalowanych paznokci u stóp i nawet zimą są 'zrobione', jakby czasem gdzieś przyszło mi nogę pokazać :P
Stary 2010-10-27, 21:31   #191
C1akusia
Przyczajenie

Zdecydowanie pomalowane, nie wyobrażam sobie bez kolorku : )
Po pierwsze mam kompleks na tym punkcie i stopy musze mieć zrobione zawsze, po drugie mój facet który nigdy takich rzeczy nie dostrzega lub nie lubi, zareagował głośnym "Ooo.." i od tamtej chwili zwykle maluję je na ciemną czerwień dłonie rozumiem to osobny temat - mówiąc w skrócie używam nieustannie odżywki Rimmel Stronger.
C1akusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:59   #192
kkka
Przyczajenie

Lubię mieć pomalowane paznokcie u stóp nawet zimą. Wyglądają o wiele lepiej i mój chłopak też tak twierdzi. A latem to już obowiązkowo
kkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 22:09   #193
ricca166
Wtajemniczenie

A mnie szczerze mówiąc nie obchodzi co lubi mój TŻ w tym temacie

Dla mnie paznokcie u stóp muszą być pomalowane.Zazwyczaj jest to ciemny fiolet,czerwień lub oprószenie białym brokatem,ale zawsze coś jest.Ostatnio byłam na ślubie u koleżanki,i była tam taka inna znajoma ,odpicowana jak nie wiem,patrzę na jej stopy a tu takie brzydkie ,niepomalowane,trochę przydługie paznokcie-okropnie to wyglądało
ricca166 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:29   #194
Hosenka*
Moderator KWC

Nie uważam, żeby niepomalowane paznokcie u stóp były zbrodnią.
O wiele bardziej rażą przebarwione, pofałdowane, z grzybicą.

Inna kwestia, że pomalowane wyglądają "inaczej" i osobiście przyzwyczaiłam się do malowania paznokci stóp (choć bez pomalowanych tez przeżyję i nieraz wychodziłam w klapkach czy japonkach z "gołymi" paznokciami).

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
A mnie szczerze mówiąc nie obchodzi co lubi mój TŻ w tym temacie
I słusznie

Jeden z moich exów uznawał tylko paznokcie z frenczem () lub jasnymi lakierami. Przez cały nasz związek (co prawda nie był zbyt długi, ale widzieliśmy się codziennie-co dwa dni a ja co 1-2 dni zmieniałam lakier na paznokciah) tylko 1 raz (przez 1 dzień) miałam jasny lakier a tak to ciemne fiolety, czerwienie, czy stalowy albo czarny.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-11-16 o 17:31
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:08   #195
ricca166
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie uważam, żeby niepomalowane paznokcie u stóp były zbrodnią.
O wiele bardziej rażą przebarwione, pofałdowane, z grzybicą.

Inna kwestia, że pomalowane wyglądają "inaczej" i osobiście przyzwyczaiłam się do malowania paznokci stóp (choć bez pomalowanych tez przeżyję i nieraz wychodziłam w klapkach czy japonkach z "gołymi" paznokciami).

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

I słusznie

Jeden z moich exów uznawał tylko paznokcie z frenczem () lub jasnymi lakierami. Przez cały nasz związek (co prawda nie był zbyt długi, ale widzieliśmy się codziennie-co dwa dni a ja co 1-2 dni zmieniałam lakier na paznokciah) tylko 1 raz (przez 1 dzień) miałam jasny lakier a tak to ciemne fiolety, czerwienie, czy stalowy albo czarny.
No bo kurcze co drugi post to : ,, mój TŻ bla bla bla" a to przecież pytanie to Nas skierowane,a nie do naszych partnerów(ale jak to wśród wielu kobiet bywa ,trzeba im wszystko podporządkować-nawet kolor lakieru na paznokciach stóp).

A ten Twój był-niezły wariat. Dobrze,że zmądrzałaś i już malujesz jak Ty chcesz.
Stary 2010-11-17, 10:02   #196
tutmirlajt
Zadomowienie

Czy jest jakis watek gdzie wizazanki wklejaja zdjecia swoich pomalowanych paznokci u stop?

Mnie nie razi gdy ktos ma niepomalowane paznokcie. Razi mnie jedynie gdy nie sa opilowane i kazdy inaczej jest obciety- na inna dlugosc- bo i tyakie cos widzialam
tutmirlajt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:26   #197
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Czy jest jakis watek gdzie wizazanki wklejaja zdjecia swoich pomalowanych paznokci u stop?
Mozesz poszukać ...

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No bo kurcze co drugi post to : ,, mój TŻ bla bla bla" a to przecież pytanie to Nas skierowane,a nie do naszych partnerów(ale jak to wśród wielu kobiet bywa ,trzeba im wszystko podporządkować-nawet kolor lakieru na paznokciach stóp).

A ten Twój był-niezły wariat. Dobrze,że zmądrzałaś i już malujesz jak Ty chcesz.
Zawsze maluję jak chcę

Tak samo jesli chodzi o ubieranie się czy makijaż - gdy widze teksty: bo mojemu TŻ podoba się delikatny makijaż więc taki robie to sobie myślę: WTF Kto ma się dobrze czuć z tym makijażem, on czy ja?

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-11-17 o 13:27
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2010-11-17, 13:41   #198
tutmirlajt
Zadomowienie

Cytat:
Tak samo jesli chodzi o ubieranie się czy makijaż - gdy widze teksty: bo mojemu TŻ podoba się delikatny makijaż więc taki robie to sobie myślę: WTF Kto ma się dobrze czuć z tym makijażem, on czy ja?
Dokladnie! Kobiety nie dawajcie facetom wladzy nad soba do tego stopnia!
Stary 2010-11-18, 22:44   #199
C1akusia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Dokladnie! Kobiety nie dawajcie facetom wladzy nad soba do tego stopnia!
Przesadzacie. Przecież to dla nich chcemy być piękne
Choć mój nie lubi wszelakich makijaży a ja bez tego żyć nie umiem, ale mimo to jednak pierwiastek męski działa na mnie motywująco by dbać o siebie bardziej niż kiedy się siedzi samej w domu na urlopie ;p
Stary 2010-11-18, 23:06   #200
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez C1akusia Pokaż wiadomość
Choć mój nie lubi wszelakich makijaży a ja bez tego żyć nie umiem,
Oj proszę

Gdyby jemu podobał się inny makijaż niż taki w którym Ty czujesz się dobrze i który się Tobie to byś się malowała tak jak on chce?

Cytat:
ale mimo to jednak pierwiastek męski działa na mnie motywująco by dbać o siebie bardziej niż kiedy się siedzi samej w domu na urlopie ;p
Błąd - dbać o siebie trzeba zawsze i to dla siebie, nie dla faceta

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2010-11-19, 12:24   #201
tutmirlajt
Zadomowienie

Cytat:
Oj proszę

Gdyby jemu podobał się inny makijaż niż taki w którym Ty czujesz się dobrze i który się Tobie to byś się malowała tak jak on chce?

Błąd - dbać o siebie trzeba zawsze i to dla siebie, nie dla faceta
Zgadzam sie.
Stary 2011-01-22, 18:54   #202
C1akusia
Przyczajenie

Miałam na myśli to, że on nie lubi w ogóle makijaży i najchętniej widziałby mnie "nude", ale ja jednak muszę mieć podkład i tusz do rzęs, to mi dodaje +10 do pewności siebie. Z tym dbaniem.. no ok, nie będę się sprzeczać, macie rację.
Im większe lenistwo dopada, tym gorzej ;p
Stary 2011-01-24, 23:15   #203
201604250941
Konto usunięte

Ja mam tak male paznokcie u stop, kolo 1,5 mm na najmniejszym, ze po prostu malowanie ich nie ma sensu za bardzo. Wole je przyciac odpowiednio, pumeksem wyszorowac stope i tyle. Ewentualnie przezroczystym czy cos. Ale np. czerwony az tak mi sie nie podoba, to czasem wyglada ordynarnie.
201604250941 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:32   #204
_Nikki_
Zakorzenienie

Ja również uważam że niepomalowane paznokcie u stóp mogą wyglądać bardzo ładnie jak są dobrze opiłowane np na kwadrat, są zadbane, czyste i tak dalej, ja osobiście paznokcie maluję na lato do klapek, butów na obcasie takim średnim bo wiadomo 14 latka na koturnach nie będzie chodzić
Więc mogą być niepomalowane, aczkolwiek delikatny french wyglądałby bardzo ładnie

_Nikki_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:16   #205
ricca166
Wtajemniczenie

Cytat:
Choć mój nie lubi wszelakich makijaży a ja bez tego żyć nie umiem, ale mimo to jednak pierwiastek męski działa na mnie motywująco by dbać o siebie bardziej niż kiedy się siedzi samej w domu na urlopie ;p

No proszę Cię,chyba Ty.

Ja lubię być piękna dla samej siebie.Jakbym miała tylko dla Niego się upiększać,to byłabym blondynką aż do teraz,malowała się delikatnie na każde spotkanie i wogóle sratatata,a takto robię co chce,nie mam żadnych ograniczeń w stylu,,nie lubię Cię w takim makijażu",jak mam ochote to się nie maluję wcale, a jak mam ochotę to robię czarny smokey,albo maluję paznokcie na czerwono i gitara gra .

Żeby nie było tak off-topowo-dalej uważam że niechlujnie wyglądają niepomalowane paznokcie u stóp.
Stary 2012-06-28, 15:06   #206
znawczyni9
Raczkowanie

nie wyobrazam sobie tego abym miala niepomalowane pazurki u stop ani u rak. zawsze mam manicure wykonany jak i pedicure jestem od tego uzalezniona
znawczyni9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:20   #207
kagga
Rozeznanie

Lubię pomalowane, ale absolutnie nie uważam, żeby niepomalowane były nieestetyczne, czy sugerowały niedbalstwo itp. - skąd w ogóle taki pomysł. Ważne, czy są zadbane
kagga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:44   #208
Zaczaarowana
Raczkowanie

Także bardzo lubię pomalowane paznokcie u stóp. Aczkolwiek uważam, że niepomalowane, ale zadbane (równo spiłowane, CZYSTE, bez suchych skórek) paznokcie nie wyglądają źle.
Stary 2012-06-30, 20:38   #209
makingmilkmiracle
Przyczajenie

Widuję (niestety) kobiety, które za Chiny nie dbają o wygląd swoich stóp, jednocześnie chodząc w odkrytych butach, ukazując swoje niemiłosiernie suche, żółte, brudne pięty i równie okropne paznokcie. Wygląda to bardzo nieprzyjemnie i kiedy widzę takie kobiety, które od stóp... znaczy od ok. łydek () do głów dbają o każdy szczegół, fryzura, makijaż czy ubranie, ale zupełnie nie dbające o stópki to aż dostaję białej gorączki

Jeśli jednak ma się zadbane stopy, ale niepomalowane paznokcie, to jest to jeszcze do zniesienia, może z pewnych względów nie może owa pani paznokietków malować. Ale nie oszukujmy się, pomalowane, najlepiej na ciepłe kolory, paznokcie wyglądają estetycznie, i jak mi się zawsze wydaje, stopy wyglądają jakby zgrabniej?
Don't let me down, Philander
makingmilkmiracle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 23:58   #210
malakalam
Przyczajenie

Oj u mnie muszą być zawsze pomalowane i nie robię tego dla mojego mężczyzny, ale siebie.Jeśli maluję, to najczęściej na czerwono albo na niebiesko, rzadziej na jakiś inny kolorek. Dziewczyny, też macie tak, że już prędzej nie pomalujecie paznokci u rąk niż u nóg??
malakalam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości