Nieszczesna Historia moich w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-11, 15:21   #1
silver1
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Nieszczesna Historia moich w這s闚

Zacze這 sie to wszytko rok temu..
Posz豉m do fryzjerki przed jakas impreza zeby cos z nimi zrobic.. zda豉m sie na jej "fryzjerskie zdolnosci" i tu by m鎩 b陰d . Po wyjsciu z salonu moje w這sy mia造 kilka odcieni : m鎩 naturalny kolor w這s闚 czyli jasny braz.. blond pasemka, i ogromna ilosc czerwonej farby na w這sach . Z trudem przezy豉m ten kolor.. nie chcia豉m ich znowu narazac na koloje zniszczenia wiec zostawi豉m .. Kiedy przysz豉 kolejna okazja wybra豉m sie do tej samej fryzjerki (t逝maczac sobie ze teraz dam jej konkretne zdjecie wiec napewno fajnie to wyjdzie) w闚czas m鎩 kolor by podrudawy z powodu czerwonej farby. Chcia豉m miec blond w這ski pod spodem ciemny braz. Fryzjerka pez problemu podje豉 sie rz康aniu kt鏎e sama pochwala豉 twierdzac ze blond bedzie mi pasowa.. Kiedy po wszystkim zobaczy豉m sie w lustrze 透y sp造ne造 mi po policzku..Wygl康a豉m koszmarnie!! moje pieknie blond w這sy (jak obiecywa豉 fryzjerka) by造 z馧te a do tego rudeeeee cos strasznego . Stwierdzi豉m ze nigdy wiecej tam nie p鎩de taktez na impreze nie mog豉m tak isc i kupi豉m szamponetke w odcieniu brazu i przezylam ale po wszytkim kolor sie zmy.. d逝go wytrzyma豉m z tymi w這sami chcia豉m aby sie zregenerowa造 stosowa豉m bardzo duzo odzywek i kiedy wreszcie stwierdzi豉m ze moge w這sy sa wystarczajaco odbudowane uda豉m sie do innego juz salonu na przyciemnianie . Upatrzy豉m sobie czekoladke i pani wyczarowa豉 na moich w這sach efekt kt鏎y zwali mnie z n鏬 kolor by PRZEPIEKNY!! zap豉ci豉m 70 z.. no i zadowolona z zycia wysz豉m....
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-11, 15:24   #2
silver1
Go嗆

Dot.: Nieszczesna Historia moich w這s闚

niestety na moje nieszczescie kolor po tygodniu wyblak totalni i moje piekne w這sy staly sie zwyk貫 jak przed przyciemniem.. No nic... kupi豉m w drogerii farbe "ciemny braz" aby zrobic sobie fajny kolorek wysz造 czarne!!! nie wiem co robiec bo juz nie mam si造 nie chce byc czarna!! a pozatym ten kolor sp造wa po myciu niestety nie z w這s闚 kt鏎e spadaja na twarz ((
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-11, 15:56   #3
invissible
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 555
Wpisy w blogu: 5
GG do invissible

Proponuj zostawi na jaki czas ten czarny, zregenerowa w這sy i zapu軼i, wkr鏒ce uda si do fryzjera na ci璚ie i NIE FARBOWA wiecej.
invissible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-11, 20:32   #4
jagaem
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Nie martw si. Ja wraca豉m do blondu z rudego przez p馧 roku i wszystko mozna wytrzyma. Robi豉m 3 krotnie pasemka jasne na w這sach, a teraz mam prawie wszyskie jasne. Wygl康a ju dobrze. Niestety do pasemek konieczny jest dobry fryzjer, a wi璚 i pieni康ze. Je郵i brakuje Ci kasy na dobrego fryzjera, to nie rozpaczaj.Spr鏏uj zmywa kolor szamponami przeciw逝pie穎wymi, kolor b璠zie jasniejszy. Sama nie eksperymentuj z rozja郾iaczami, bo zniszczysz w這sy. Makija te wiele pomo瞠, spr鏏uj by tymczsowo zmys這w brunetk, bo jak wida to jedyna okazja.Ka盥a sytuacja ma dobre i z貫 strony. Wszystko minie. Ja dzi瘯i swojemu przypadkowi :znalaz豉m dobrego fryzjera oraz odpowiednie kosmetyki do w這s闚, a tak瞠 farby. Wyci庵n窸am te wnioski:
1. nie mozna zmienia diametralnie koloru np.na du穎 ciemniejszy czy du穎 jasniejszy
2.je郵i farby, to tylko dobre = renowmowanych firm i te dro窺ze,
3. jesli fryzjer, to tylko dobry = p豉ce i p豉cz ale w這sy mam nie zniszczone,
4.szampon i odzywki musz by dobre i w miare mozliwo軼i jak najmniej chemii.
5.je郵i mam ochote "sama sobie poradzi"to ide do fryzjera, nie ma co si oszukiwa - on to zrobi lepiej.
6.jesli nie mam kasy, robi staranny makija, zwi您uj w這sy w kucyk i staram si dobrze bawi.
jagaem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-15, 19:36   #5
ycnan
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 322

Ja po 3 latach farbowania na ciemny braz poszlam do fryzjerki na balejaz... i po ciemnych wlosach nie bylo sladu ^^ Po pol roku jednak stwierdzilam ze lepiej czulam sie w ciemiejszych wlosach i (na moje nieszczescie) kupilam farbe w sklepie :/ ...I mam za swoje: czarno-brazowo-fioletowo-czerwone wlosy :P No i za jakis tydzien lub dwa znow pojde na balejaz ^^
ycnan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-15, 20:32   #6
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 649

a ja mam odwrotne do鈍iadczenia Gdy sama si farbowa豉m zawsze by豉m zadowolona, a po wizytach u fryzjera mia豉m ochot nie pokazywa si ludziom na oczy...
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-18, 09:46   #7
ktojaknieja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Ja tez sie m璚ze z w這sami i nie wiem co mam zrobic. Moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您.Od kilku lat rozja郾ia豉m w這sy pasemkami (rozja郾iaczem) na blond i bylo ok ale w這sy sie zniszczyly, wiec je skrocilam. I............. zachcia這 mi sie br您u . To by m鎩 najwi瘯szy b陰d . Kupi豉m Loreal creme gloss w odcieniu jasny br您 i pomalowa豉m ! P豉ka豉m przez kilka dni bo kolor jaki mia豉m na w這sach by okropny prawie czarny matowy jakis taki bez wyrazu a pod s這鎍e zgni這 zielony - my郵a豉m ze zwariuje. My豉m w這sy chyba ze 20 razy i NIC!
Posz豉m do fryzjerki zeby mi zrobila balejaz rozjasniaczem, ale niestety w niektorych miejscach wyszly pomaranczowe jakies rude a w innych nawet nie ruszylo!!!!!!! Okropnosc! I teraz wygladam poprostu strasznie i nie wiem co mam robic, czy dalej rozjasniac czy szukac jakiejs fajnej farby w odcieniu braz. Zastanawialam sie nad castingiem mrozny kasztan.
Siedze i rycze . Pozdrawiam! Nie jestescie same !
Stary 2007-08-18, 17:19   #8
silver1
Go嗆

"ktojaknieja" wsp鏊czuje.. mi naszczescie kolor troche zchodzi nie jest taki czarny.. juz .. ale wczoraj by豉m u fryzjera i znowu odwali豉m.. tym razem nie z kolorem tylko zrobi豉m grzywke aaaaa jak jej sie pozbyc!?
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-19, 10:39   #9
tancereczka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
GG do tancereczka1

Mo瞠 u篡jcie dekoloryzatora by pozby si koloru
tancereczka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-20, 10:30   #10
ktojaknieja
Przyczajenie

No juz jest po wszystkim! Wczoraj zrobilam blond balejaz rozjasniaczem Ce-Ce i juz jest ok ufffffffff, tyle tylko ze stracilam duuuuuuuuuuzo w這s闚! Ale i tak mam geste i grube wiec nie wy造sia豉m . Wiem jedno - juz nigdy nie pofarbuje w這sow na br您!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam. Teraz tylko bede musiala dbac o nie i nawilzac bo sa suche i zniszczone!
Stary 2007-08-20, 13:04   #11
meduzza
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 354

Ktojaknieja: dok豉dnie mam to samo
m鎩 naturalny- cienmy br您, przez rok rozja郾ia豉m ale nie b璠e pzreciez do ko鎍a 篡cia rozja郾ia.... no to da豉m ciemny blond, zrobi si prawie czarny a teraz jak troche sp造n掖 w這sy s dos這wnie zielone;/
meduzza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-21, 01:20   #12
hope_and_faith
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

witam witam:p chce sie z Wami podzielic rowniez moja niezbyt wesola przygoda z wloasmi... otoz naturalnie jestem brunetka, jednak od dawna mam jasniejsze wlosy; zazwyczaj farbowalam na ciemny blond i wychodzil jasny braz. mialam pare razy pasemka, potem balejaz i do tego nawet zafarbowalam spod wlosow na cieeemny braz. kiedy znudzily mi sie dwukolorowe wlosy postanowilam na wlasna reke je rozjasnic aby pofarbowac je na ciemny blond. efekt wyszedl calkiem niezle ALE (!) tylko na gornej warstwie wlosow ;((( te co byly ciemniejsze pod spodem sa teraz rudawe a gdzie niegdzie jasnobrazowe. blagam pomozcie mi pozbyc sie tego RUDEGO ODCIENIA! myslalam zeby ponownie zmienic kolor na ciemniejszy braz ale teraz boje sie ze moje cale wlosy beda rude;( czy ktos wie jak mi pomoc? prosze piszciepozdrawiam.. .
hope_and_faith jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-21, 02:07   #13
hope_and_faith
Przyczajenie

ops.. tu znowu ja przemyslalam sobie wiele na temat moich wloskow i jesli ktos z Was ma pojecie czy nie wyjdzie mi rudy jesli przefarbuje wlosy na braz (najlepiej sredni) jesli teraz mam blond (lekko z馧tawy:/) a pod spodem braz (lekko rudawy:/) piszcie Kochane zajrze tu jutro bo zle czuje sie w tym kolorze i marze zeby juz je farbn望.. z gory dziekuje hihih
Stary 2007-08-21, 10:47   #14
ktojaknieja
Przyczajenie

No w豉郾ie! Ja te sie ba豉m! Pomaluj sobie szmponem koloryzuj帷ym, mi nie wyszed rudy tylko zdecydowanie za ciemny- poprostu brzydki!Identyczny jak na testerze bo sprawdza豉m, zaznaczam ze by豉m te rozja郾ian blondynka. Wi璚 albo rozja郾ij sobie pasemkami te rudo軼i, albo pomaluj Loreal Casting creme gloss ( nie niszczy tak w這s闚 jak farba) tylko nie bierz odcienia jasny br您, bo ja go mia豉m i jest okropny! Nie patrz na pude趾a tylko na tester! Bo ja w豉郾ie zrobi豉m b陰d! Na testerze super wygl康a MRO昧Y KASZTAN! Mo瞠sz kupi i sprawdzic najpierw na pasemku w這s闚 jak on wyjdzie. g這wa do g鏎y!!!!! Buziaki!
Stary 2007-08-21, 10:57   #15
suwa89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 244
Wpisy w blogu: 2

ufffff dobrze ze nie farbuje wlosow bo odcien kasztanowo brazowy jest piekny zwlaszcza latem... tylko ci wspulczuje... glowa do gory apropo regeneracji lusek twoich juz zniszczomych wlosow... zainwestuj w JEDWAB... pozdrawiam
dbam o figur (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
my郵 o synku
id do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-21, 11:10   #16
sikoreczka111
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 915
GG do sikoreczka111

hope_and_faith z 鈔ednim br您em uwa瘸j , bo mo瞠 Ci wyj嗆 rudawy rzeczywi軼ie , a ju napewno po szamponetce bo one maj raczej za zadanie pog喚bienie koloru a nie radykaln zmian...dwa lata temu tez mi odbi這 i dwa tygodnie po farbowaniu na ciemny br您, sama wziew莧M SI ZA ROZJASNIANIE ...ojj najwi瘯szy b陰d mojego 篡ciaa i teraz cho rok ju w這s闚 nie farbowa豉m i mam du穎 jasniejsze ni br您 ( taki jasny br您/ciemny blond <- znaczy te resztki po farbie ) to i tak sama nie bior si za farbowanie , poprostu czekam nie powiem by這 nieraz ci瞛ko , a farby ci庵le ogl康am w sklepie ...ale jak patrz na moj sis jakie ma 郵iczne blond w這ski to te chc takie

篡cz wytrwa這軼i i uwa瘸jcie na te farbowania , nie mog豉m rozczesa w這s闚 bez od篡wki , a teraz nie musz u篡wa 瘸dnej i bez problemu mog je rozczesac;]

iskierka zgas豉...
sikoreczka111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 17:17   #17
hope_and_faith
Przyczajenie

heheh ja wlasnie postanowilam ze pofarbuje na ten braz jest taki zimny kolorek wiec zapowiada sie niezly najwazniejsze ze nie bedzie rudawy <jupi> wlasnie mam na glowie farbe i musze zmyc ja za jakies 10 min wiec odezwe sie za niedlugo jak juz ja splucze
Stary 2007-08-22, 18:01   #18
hope_and_faith
Przyczajenie

no i jestem zmylam juz farbe wysuszylam wloski i jestem zadowolona ciesze sie bo nie mam juz "dwukolorowych" wlosow ;p sa teraz bardzo ciemnobrazowe ale wiem ze farba ty熥 sie zmyje i beda odrobine jasniejsze jak to milo byc znowu BRUNETK pozdrawiam wszystkich buzzka
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.