A co dla mnie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-12, 12:04   #1
joyka
Raczkowanie

A co dla mnie? :)

Ostatnio dosyć dużo zmieniło się w moim życiu i chciałam też w jakiś sposób zmnienić swój wygląd. Od jakis 3 lat wyglądam w gruncie rzeczy tak samo, chciałabym odmiany, czegoś z "pazurem" i jestem gotowa na eksperymenty. Wydaje mi się, ze wyglądam strasznie bezpłciowo...Mój chłopak od dłuższego czasu namawia mnie na ciemny kolorek i fryzurę a'la Rihanna...sama nie wiem, co o tym myśleć. A jak wy sądzicie? Jakie zmiany byście mi zaproponowały ?

Aha, nie mam tak żółtego blondu na głowie, aparat trochę przekłamuje kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc4 copy.jpg (39,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc9 copy.jpg (42,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc6 copy.jpg (83,7 KB, 43 załadowań)
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:39   #2
NaStoLatKa :)
Rozeznanie

Dot.: A co dla mnie? :)

no tak faktycznie wygladasz troche jak to nazwalas bezpłciowo. ale ty juz masz taka nature. hmm ciemniejszy kolorek czemu nie. I troche opal sie
hmm ja bym preferowala dla ciebie nawet nieco krótsza fryzurke.
i błagam nie rób sobie ala rihanna. 1/4 lasek taka ma, tak samo jak emo :/ naprawde malo komu pasuje.

http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura283.htm (niestety nie moge dac do załaczników)
Stary 2007-08-12, 13:21   #3
DAVIDKA
Raczkowanie

joyka no co Ty opowiadasz bezpolciowo !!!!!! sliczna z Ciebie dziewczyna , wygladasz bardzo dobrze jedyne co bym Ci zaproponowala to umalowanie ty slicznych kocich oczu Kobietki nie narzekajcie naprawde bo mi to proznoscia zalatuje a dziewczyna naprawde potrzebujacym pomocy moze sie zrobic przykro
Stary 2007-08-12, 15:18   #4
joyka
Raczkowanie

Davidka, to nie jest próżność, po prostu znudził mi się już ten "grzeczny" wygląd, chciałabym czegoś bardziej seksownego. Tym bardziej, że mój facet cały czas namawia mnie na zmianę image'u. I dlatego myślałam o tych ciemniejszych włoskach, tylko własnie nie jestem pewna .A co do kocich oczu - nie mam właśnie pojęcia jak je malować. Jak je umaluję, staram się na siłe robić je bardziej okrągłe, bo strasznie mi się ich kształt nie podoba...a moze po prostu źle maluję?
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 16:48   #5
DAVIDKA
Raczkowanie

Nie rob okragly , kocie to Twoj wielki urok moze cien poprowadz rowniez na dole oka , ciemny brazik i mocno wytluszowane rzesy A jak chlopak sie czepia to zmien.....chlopaka ( zarcik oczywiscie ) Jestes naprawde ladna dziewczyna , klamstw bym tu nie wypisywala
Stary 2007-08-13, 15:19   #6
Asia221
Rozeznanie

mam pytanie w jakim programie zmniejszasz wielkosc zdjec ze po otwarciu sa takie duze i wyrazne? ja uzywam MIKROSOFT OFFICE PICTURE MANAGER ale jak skompresuje zdjecie to wtedy jest duzo mniejsze i niewyrazne..bede wdzieczna za odp
Pozdrawiam!
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości