Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i zniszczone - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-13, 16:29   #1
madzia.a
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 8 202

Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i zniszczone

Przeszukalam cale archiwum oraz KWC i niestety nic nie znalazlam na temat tej maseczki.
Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i zniszczone jest to male鎥a maseczka o pojemno軼i 20 ml, kt鏎 mo積a dosta w Rossmanie za 3.99. Przy prostym rachunku mo積a zauwa篡, 瞠 maseczka ta nie nale篡 do najta雟zych za 200 ml maseczki zaplacimy 40 zl.
Dlatego zastanawia mnie czy jest ona rzeczywi軼ie tak dobra? Czy naklada si ja na cale wlosy czy tylko na konc闚ki?
Mam suche, sianowate oraz pusz帷e si wlosy. Zalezy mi na maseczce kt鏎a dobrze nawil篡 i wygladzi wlosy, jednak nie spowoduje zbyt szybkiego przetluszczenia si wlos闚.
Co o niej s康zicie?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-08-13 o 18:56
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 17:28   #2
Kadunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 439
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i znis

tez chetnie sie dowiem

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 17:33   #3
madzia.a

Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i znis

A nie znalazla go na KWC? Pamietam, ze napocz徠ku byla ta maseczka bardzo popularna i wydaje mi si, 瞠 widzialam j gdzie na KWC, ale teraz nigdzie niepotrafie jej znale潭.
Stary 2007-08-13, 17:38   #4
Kadunia
Zakorzenienie

zaraz popatrze

Stary 2007-08-13, 17:40   #5
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

witaj - pomimo, 瞠 najcz窷ciej u篡wam do w這s闚 kosmetyk闚 profesjonalnych, to ja z tej maseczki jestem bardzo zadowolona. Skusi豉m si kiedy na ni podczas zakup闚 w Rosmanie i od tamtej pory zawsze musze miec z 1-2 tubki w zapasie. Bardzo poprawia wygl康 w豉郾ie przesuszonych, sianowatych, rozja郾ionych w這s闚, a dodatkowo na plus dzia豉 szybki czas dzia豉nia - ja trzymam j tylko 1 minut. U mnie sie sprawdza ale mo瞠 spr鏏uj na pocz徠ek kupic tylko 1 tubk, 瞠by mog豉 przekona si na w豉snej sk鏎ze czy Twoim w這som ta od篡wka odpowiada.
P.S. cudownie pachn po niej w這sy
kate25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 17:43   #6
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
witaj - pomimo, 瞠 najcz窷ciej u篡wam do w這s闚 kosmetyk闚 profesjonalnych, to ja z tej maseczki jestem bardzo zadowolona. Skusi豉m si kiedy na ni podczas zakup闚 w Rosmanie i od tamtej pory zawsze musze miec z 1-2 tubki w zapasie. Bardzo poprawia wygl康 w豉郾ie przesuszonych, sianowatych, rozja郾ionych w這s闚, a dodatkowo na plus dzia豉 szybki czas dzia豉nia - ja trzymam j tylko 1 minut. U mnie sie sprawdza ale mo瞠 spr鏏uj na pocz徠ek kupic tylko 1 tubk, 瞠by mog豉 przekona si na w豉snej sk鏎ze czy Twoim w這som ta od篡wka odpowiada.
P.S. cudownie pachn po niej w這sy
kusisz ale warto ja chyba wypr鏏owa bo jest malutka i tania wiec w razie niepowodzenia nie trzeba za這wac wydanych pieniedzy i wyrzucac ca貫go duzego opakowania
Na KWC niestety nie znalaz豉m

Stary 2007-08-13, 17:53   #7
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

ka盥e w這sy sa inne i mozliwe, ze komus ta od篡wka nie spasuje, ale moje sa na maksa zniszczone a zawsze po u篡ciu tej odzywki wygl康aj naprawd fajnie i dobrze sie uk豉daj
wi璚 polecam
Stary 2007-08-13, 18:06   #8
madzia.a

a czy cal t maseczke naklada si na jeden raz (czyli taka jednoraz闚ka), czy mo瞠 jest mega wydajna i naklada si jedynie kilka kropel?
Stary 2007-08-13, 18:23   #9
Martu妄a91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Mi ta od篡wka starczy豉 na 2 czy 3 razy nawet Ale wed逝g mnie to zale篡 poprostu jakiej d逝go軼i macie w這sy.
Martu妄a91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 18:29   #10
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martu妄a91 Poka wiadomo嗆
Mi ta od篡wka starczy豉 na 2 czy 3 razy nawet Ale wed逝g mnie to zale篡 poprostu jakiej d逝go軼i macie w這sy.
a jak efekty

Stary 2007-08-13, 19:31   #11
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Ja jestem z niej zadowolona,dobrze od篡wia w這sy, wyg豉dza je i cudownie pachnie.Lepsza w dzia豉niu ni np. balsamy gliss kura.
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 20:07   #12
madzia.a

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Ja jestem z niej zadowolona,dobrze od篡wia w這sy, wyg豉dza je i cudownie pachnie.Lepsza w dzia豉niu ni np. balsamy gliss kura.
Jak cz瘰to jej u篡wasz? I czy uwa瘸sz, 瞠 warta jest swojej ceny? Jak wypada w por闚naniu do innych maseczek takich 200 ml za 20 zl?
Czy dobrze nawil瘸 i czy nie przyspiesza przetluszczania si wlos闚?

Czy dost瘼na jest jedynie w Rossmanie?
Stary 2007-08-14, 18:25   #13
madzia.a

up!
Stary 2007-08-14, 21:20   #14
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

U篡wam jej rzadko, nak豉dam niewiele, na ko鎍闚ki.Nie mam por闚nania z maseczkami, bo ich nie stosuj, ale na tle od篡wek w przedziale cenowym 15 - 20 z wypada o niebo lepiej.Jest g瘰ta,bardzo wydajna, nak豉da si jej tylko troszeczk, bo mo瞠 przet逝szcza w這sy.
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-14, 21:29   #15
justynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

ja bylam z niej bardzo zadowolona do czasu kiedy ja z mojego rossmana zlikwidowali i teraz nie moge jej dostac nigdzie mi starczala na 2-3 razy i jej opakowanie jest tak skonstruowane ze da sie ja zamknac !! mam wlsoy wymeczone balejazami przesuszone i naprawde ta odzywka dawaka efekt !!
justynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-14, 21:31   #16
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

W豉郾ie zastanawia豉m si czy sobie co takiego zafundowa... Mo瞠 jednak spr鏏uj. Chocia nie wiem czy cokolwiek opr鏂z 軼i璚ia w這s闚 jest w stanie mi pom鏂. Mam w這sy farbowane i jeszcze potraktowane trwa陰. Pr鏏owa豉m wielu szampon闚, od篡wek, wax'a, ale nic nie pomaga
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-15, 10:19   #17
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

spr鏏uj z t od篡wk, w razie czego, jak ju pisa造 dziewczyny, nie tracisz wiele ( u mnie ta odzywka kosztuje nieca貫 4 z這te)
poza tym, jesli masz tak zniszczone w這sy jak piszesz, polecam nak豉danie maseczek 2 razy w tygodniu na umyte w這sy (bardzo dobra i niedroga jest maseczka mleczna z Kallosa), ja na w這sy z maseczka nak豉dam czepek foliowy (taki jak pod prysznic) chwil podgrzewam suszarka, a potem nak豉dam na g這we recznik i tak chodze ok. p馧 godziny do godziny. Potem jak sp逝kujesz, to bardzo wa積e aby sp逝kiwac zimn wod - zimna woda zamyka 逝ski w這sa i dzi瘯i temu substancje nawil瘸j帷e z od篡wki zostaj we w這sie.
Spr鏏uj ratowac w這ski, a obci望 zawsze zd您ysz...
Stary 2007-08-15, 10:23   #18
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

mam na mysli t maseczk:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=128297

鈍ietna jest tez (ale ju du穎 dro窺za) maseczka z Joico - K-Pak Reconstruct, ewentualnie z serii Kerastase Vita-Ciment - to ju s naprawd dobre od篡wki
Stary 2007-08-15, 11:36   #19
madzia.a

Zastanawia豉m si r闚nie nad r騜ow maseczk z Gliss kura Aroma. Ale kosztuje 20 zl i zawsze jest ryzyko, 瞠 mi nie spasuje. A szkoda wyrzuci tyle pini璠zy w b這to.
Dlatego jutro pobiegne po t za 3.99
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, czy ona przyspiesz przet逝szczanie s w這s闚?
I czy macie jakies por闚nanie z t r騜ow Aroma?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-08-15 o 12:58
Stary 2007-08-15, 14:56   #20
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

ja specjalnie nie zauwa篡豉m, 瞠by w這sy mi si po niej przet逝szcza造, ale to te mo瞠 wynika z faktu, 瞠 moje zniszczone kilkuletnim rozja郾ianiem w這sy sa naprawd suche...
Stary 2007-08-15, 15:15   #21
madzia.a

Moje w這sy s r闚nie okropnie wysuszone, sianowate i pusz帷e si. S takie z natury, ale dodatkowo s zniszczone przez prostowanie i rozja郾ianie. Ale zda瘸j si maseczki kt鏎e potrafie je przet逝軼i.
Stary 2007-08-15, 20:20   #22
karla_92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 980

A dlugo juz jej uzywacie? I czy ta maseczka daje bardziej wizualny efekt czy wlosy sa tez zregenerowane i nawilzone ? A nie obciaza cienkich wlosow?

A jesli mowa o odzywkach i maseczkach gliss kura to uzywa造scie kiedys takiej "intensywnej 3min odzywki" do wlosow zniszczonych i suchych w takiej pomaranczowej tubce? (na zdjeciu jest do wlosow farbowanych i do dlugich i rozdwajajacych sie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7619 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7500 Nigdzie nie moge znalesc dokladnego zdjecia ani informacji na temat tej regenerujacej:/ Na tym wiekszym zdjeciu jest piata od prawej na gorze Jakbysie spotkaly cos takiego w sklepie to dajcie znac A moze to o tej maseczce mowa w watku? Macie moze zdjecie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg gliss_kur seria.jpg (26,5 KB, 98 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg gliss kur intensywne odzywki.jpg (24,9 KB, 28 za豉dowa)
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-16, 13:20   #23
madzia.a

kupi豉m sobie t maseczk Jutro wypr鏏uje i dam zna! Mam nadzieje, 瞠 b璠zie ok
Stary 2008-03-28, 15:19   #24
dianapa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Dziewczyny by豉m dzisiaj w Rossmannie i pojawi造 sie 2 inne wersje tej maseczki <z jedwabiem i druga z olejkami> w takiej samej cenie 3,99. Kupi豉m dzisiaj z ciekawosci ta z jedwabiem - jak ja spr鏏uje to dam znac Oczywiscie jezeli chcecie :P
dianapa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-28, 17:24   #25
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Mia豉m chyba 3 r騜ne takie ma貫 tubeczki, bez rewelacji, ot maseczka
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-29, 21:08   #26
dianapa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Mnie sie podoba ta z jedwabiem - w這sy s naprawde miekkie, l郾iace i wygl康aj po prostu zdrowu Mam d逝gie w這sy i spokojnie mysle, ze starczy mi na co najmniej 2 uzycia. Na pewno r騜ni si od tradycyjnych odzywek. Efekt jest lepszy. Nie zamiezam uzywac tego przy kazdym myciu, ale raz na jakis czas. Na pewno ja jeszcze kiedys kupie i az mam ochote wypr鏏owac reszte serii :P
dianapa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-29, 21:10   #27
laura87
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 474

kupi豉m z gliss kura fluid do w這sow zniszczonychi suchych i powiem wam ze o d*** rozbic
najlepsze z tej firmy sa te psikane odzywki
laura87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-17, 21:36   #28
MigdalEder
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

A ja dopiero co odkry豉m te maseczk i w豉郾ie zastanawia豉m si, czy nie ma wi瘯szej wersji, bo kupowanie po jednej tubce mnie wkurza.
Jak dla mnie rewelacja. A przerobi豉m ju w choler r騜nych wynalazk闚. W豉郾ie moim problemem jest siano. Po jednej aplikacji 80% siana znikn窸a, reszt dopie軼i豉m jedwabiem i ekstra. Podoba mi si Polecam.

Aaa - nie przet逝szcza mi si po niej nic a nic.
MigdalEder jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-17, 22:55   #29
Letharsis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Kupi豉m sobie wczoraj t od篡wk i musz powiedzie, 瞠 ca趾iem fajna (:
Umy豉m w這sy dzisiaj o 6 rano, a teraz mam odrobin t逝ste (jak zwykle, wi璚 鄉iem twierdzi, 瞠 od篡wka nie przet逝szcza) i w這sy s g豉dkie w dotyku (nadal). Ka盥emu polecam spr鏏owa, 4 z nikogo chyba nie zbawi (;

Nie polemizuj z idiot: najpierw sprowadzi Ci do swojego poziomu, a potem pobij do鈍iadczeniem.
Letharsis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-21, 10:12   #30
izunia12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

witam chcialam zapytac bo wlasnie zakupilam ta odzywke czy ja naklada sie tak jak inne odzywki po umyciu glowy?
izunia12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:21:20

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.