Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i zniszczone - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-10, 14:42   #31
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i znis

Na moje rozja郾ione i nieco przesuszone w這sy dzia豉 bardzo dobrze nak豉da si j na same ko鎍闚ki, ale zdarza mi si na這篡 j na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 nie obci捫a ich, pi瘯nie pachnie, a w razie gdyby nie przypasowa豉, nie ma tego "b鏊u", 瞠 wyrzuci這 si pieni康ze w b這to
Mimo, 瞠 jest w malutkiej tubce i wydawa by si mog這, 瞠 to "jednoraz闚ka" ja u篡wam jej oko這 2-3 razy
Polecam
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-18, 14:59   #32
demolkazis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia w這sy suche i znis

Moja d逝go嗆 w這s闚 si璕a biustu. S przesuszone z rozdwojonymi ko鎍闚kami efekt u篡wania prostownicy.
B璠帷 w Rossmannie skusi豉m si na kupno tego kosmetyku. I chcia豉m zapyta czy stosuj si maseczk na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 czy jedynie na ko鎍闚ki??
demolkazis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-24, 15:48   #33
amandaa_16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71
GG do amandaa_16

Od鈍ie瘸m w徠ek.
U篡wa kt鏎a z Was te maseczki ? s r騜ne rodzaje..
amandaa_16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 19:47   #34
ttusiaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witajcie. Kupi豉m dzisiaj t maseczk (link do zdj璚ia poni瞠j) i mam zamiar jej u篡. Kilka miesi璚y temu rozja郾ia豉m ko鎍闚ki i s okropnie suche. Skusi豉m si na ni pomimo i w mojej drogerii kosztuje 5.20. Mam zamiar umy raz g這w, na這篡 od篡wk, na to czepek foliowy r璚znik i posiedzie w tym ok godziny. Nast瘼nie zmy to wod, umy w這sy szamponem, znowu na這篡 t od篡wk tym razem na same ko鎍闚ki, potrzyma ok minuty i zmy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadziej, 瞠 w這sy mi nie wypadn Napisze wam p騧niej lub jutro jak wygl康a造 moje w這sy

Tutaj macie link do zdj璚ia od篡wki:
http://4.bp.blogspot.com/-FkMpmVIO6K...3549c7eb0c.jpg
ttusiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-16, 14:44   #35
ttusiaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

W這sy po niej by造 super mi瘯kie !! Na pocz徠ku umy豉m w這sy szamponem z dove (raz, ale normalnie myj 2), na這篡豉m 3/4 od篡wki i za這篡豉m czepek. Troch potraktowa豉m go ciep造m powietrzem suszarki i za這篡豉m r璚znik. po godzinie posz豉m do 豉zienki zmy ciep陰 wod (wiem powinnam letni), umy豉m jeszcze raz w這sy (te tylko raz), poniewa 豉two je obci捫y i przet逝軼i. Na這篡豉m reszt od篡wki, potrzyma豉m ok minutki, zmy豉m i pozwoli豉m w這som wyschn望. By造 tak mi璚iutkie, szczeg鏊nie rozja郾iane ko鎍闚ki. Na pewno wr鏂 do tego produktu
ttusiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-23, 16:43   #36
kinga1099
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja za moj od篡wk zap豉ci豉m ok. 15 z. Moim zdaniem jest ona rewelacyjna gdy mia豉m 2 tyg. temu bardzo rozdwojone, a nawet roztrojone ko鎍闚ki w這s闚. Po 2 tyg. u篡wania naprawd to si zmieni這
teraz mam odbudowane w這sy.
Polecam.
kinga1099 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-03, 09:30   #37
simsonka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 195

Widz, 瞠 nie tylko ja jestem fank tej maseczki Faktycznie odbudowuje w這sy, zw豉szcza je郵i s ju zm璚zone codziennym prostowaniem... I cudownie pachnie
simsonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-03, 10:21   #38
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Czasem u篡wam. Nie ma co udawa, rozdwojonych ko鎍闚ek nic nie uratuje, ale mo瞠 je "sklei" na chwil, przez co w這sy wydaj si zdrowsze
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:21:20

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.