problem nad problemy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-14, 11:21   #1
mysz13
Przyczajenie

problem nad problemy!!

ja to zawsze mam dziwne problemy...chodzi o trądzik, wiem ten problem jest bardzo często poruszany na forum, teraz kolej na mnie. otóż mój problem polega na tym że kiedy się opalam pojawiaja się pryszcze na twarzy a znikaja z całego ciała, natomiest kiedy odstwiam opalanie pojawiają się na ciele, znikają z twarzy. opcja nieopalania twarzy nie wchodzi w rachubę bo to dość dziwnie wygląda, więc kochane znawczynie tematu poradżcie czym sie smarować żebym mogła się dalej opalać...zastanawiałam się nad kremem Brevoxyl...słuszałam też o kremach na trądzik "pozwalających" się opalać...
mysz13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 17:58   #2
Trishy
Raczkowanie

Re: problem nad problemy!!

nie jestem ekspertem, ale wydaje mi sie ze slonce ogolnie rzecz biorac wysusza, wiec moze twoje cialo jest wysuszone przez promienie dlatego nie pojawiaja sie wypryski, co do twarzy, mozliwe ze to od potu, zanieczyszczenia itp (jednak twarz sie poci od upalu). Nie wiem czy mowisz tu o opalaniu na sloncu czy w solarium. Ponoc od opalania sie w solarium niektore kobiety dostaja takich wypryskow. Chyba zalezy to tez od organizmu, niektorzy dostaja pryszczy juz w czasie opalania a inni po zaprzestaniu. efekt jojo czy jak to tam zwa.
jezeli te wypryski bardzo cie martwia moze zaprzestan opalania na dlugi czas i stosuj samoopalacze. zdrowsze dla skory i wypryskow tez nie bedzie
Trishy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 18:03   #3
nenvena
Zadomowienie

Na pewno powinnas kupić coś specjalistycznego. Ale poza tym możesz zamiast opalania buzi uzyć samoopalacza. Jak wiadomo słońce wysusza skórę-dlatego wypryski znikają na ciele-mi tez w zimie coś tam czasem sie na ciele pojawia-to tez przez noszenie ubrań podobno-ale po opalaniu mimo że wydaję się czasem iż słońce pomaga-tak na prawde pojawiają się znowu, włąsnie od słońca. A co do buzi to prawdopodobnie wysuszona skóra zatyka ci pory, może na słońcu tez się spocić i przez to pojawiają sie wypryski?Staraj sie może dokładnie i dośc często ją oczyszczać i nawilżać.
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 18:39   #4
mysz13
Przyczajenie

bardzo dziękuję wam za rady, myślałam że nikt nie będzie potrafił mi doradzić. w tym sęk że opalam się na solarium, kiedy nadejdzie lato zaprzestanę...ech nie wiem co robić i co wybrać...zaprzestać opalania - to właśnie przechodziłam, plecy były pełne wyprysków i dermatolog doradził solarium, idę na solarium ciałko idealne ale na czole zaczynają wyskakiwać niespodzianki...kiedyś słyszałam o kremie na pryszcze po solarium, kupuje się go prawdopodobnie w gabinetach kosmetycznych - jest wogóle coś takiego??
mysz13 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości