..kryjemy rozszerzone pory! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-21, 19:22   #31
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
evamoni
Mam pytanie dot. podkladu Armaniego, gdzie go kupilas i jaki
kolor polecilabys dla bladolicej? Mam na niego chrapke
Sa 2 rodzaje chyba, LUMINUOS SILK i MATTE SILK ...
Mam Luminous Silk. Kupilam w Köln w Douglasie.
Czytalam kiedys w gazetce Douglasa, ze sprzedaja go tylko w najwiekszych miastach Niemiec. Zapytaj w Twoim miescie w Douglasie, moze Ci go sprowadza. Kosztuje 42 Euro. Co do koloru dla Bladolicych, to niestety Ci nie pomoge. Mam ciemne wlosy i cere o srednim kolorze. Uzywam Nr. 6,5 - ma zoltawy odcien. Dla porownania jesli Ci to pomoze, to podobny jest do Mat Lumiere Chanel Nr. 50 ale troche jasniejszy. Konsystencja delikatniejsza i bardziej matuje i jednoczesnie rozswietla.

Dla mnie niezastapiony.

Probowalam tez tego matujacego. Ale nie warty jest zachodu.
evamoni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 10:18   #32
agunia37
Rozeznanie

evamoni
Wlasnie testuje CHANEL-Matt Lumiere, niby fajny, ale cos mi sie dziwnie"slizga" na filtrze, wiec sie zastanawiam. Bylam w Douglasie
ale niestety nie maja nic Armaniego, wiec pozostaje mi szukac dalej.Dzieki za info.
agunia37 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 11:54   #33
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
jest, no pewnie moze w kat nie ma zapytaj konsultantke ale na allegro sa o polowe tansze, wiesz dziewczyny wiecej zamawiaja i maja wieksza znizke wiec sprzedaja taniej.
naprawde polecam, ja wczesniej nawet jak palcem przejechalam to czulam "gabke" na polikach kolo nosa a teraz nawet moj TZ powiedzial ze moje pory znikaja, musisz po prostu ok 1,5-2min trzec w tych miejscach gdzie sa najbardziej widoczne (tzn ja cala twarz robie ale na porach mocniej tre i dluzej), ja po ok 3 tygodniach bylam juz zachwycona wiec cierpiwosci i co drug dzien regularnie uzywaj a na pewno nie bedziesz zawiedziona
a nie szkodzi na naczynka?

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:14   #34
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
witam, rozszerzone pory to niestety moja zmora ale ostatnio sa w o wiele lepszym stanie niz kiedykolwiek a to za sprawa

1. MIKRODERMABRAZJA W KREMIE AVON, myje nia twarz co dwa dni od jakis 2,5 tygodnia i naprawde jest roznica a myslalam ze juz mi nic nie pomoze, na zadne kwasy nie moglam sie zdecydowac bo karmilam piersia wiec szukalam innych rozwiazan i z czystym sercem polecam ta niby mikrodermabrazje bo w sumie to mocny peeling jest (przy tym delikatny bardzo) ktory doskonale poleruje skore a nawet mala blizna na moim prawym poliku splycila sie, produkt jest doskonaly moim zdaniem! co prawda nie sa one calkowicie niewidoczne jednak zmniejszyly sie o conajmniej 50% a sadze to to juz ogromna roznica!

2. BAZA POD MAKIJAZ DAX COSMETICS nie matuje co prawda, nie przedluza makijazu jednak polozony na nia podklad tworzy z nia gladka powierzchnie od ktorej pieknie odbija sie swiatlo przez co pory wydaja sie mniej widoczne. Stosuje pure mat stare z manhattanu, wierna od jakis 3 lat jestem i namietnie skupuje na allegro jakies resztki bo wycofali go ze sprzedazy a zastepczy juz nie jest taki sam a matujace pudry osiadaja w porach i uwidaczniaja je jeszcze bardziej ale w polaczeniu z kometykami 1 i 2 osiagam efekt ktory mnie zadowala.

Czekoladko
muszę wypróbować, miałam kiedyś tą silikonową bazę ale jakoś mi sie nie sprawdziła, może powinnam dać jej jeszcze raz szansę.
A tej avonowskiej mikrodermabrazji muszę koniecznie spróbować.

OT Jak tam sie dzidzia chowa, uściski dla Ciebie i niuni EOT
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:45   #35
justitia
Wtajemniczenie

up
justitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:53   #36
drei
Rozeznanie

GG do drei

powiem Wam, że ja osobiście straciłam nadzieję, bo wypróbowałam już i pore minimizer clinique i nową ulepszoną wersję idealista EL i niestety bardzo się na nich zawiodłam bo pomimo ceny efekty były żadne a jeśli już to bardzo krótkotrwałe...
ale może jest to indywidulana kwestia, jednakże wydaję mi się iż nie ma sensu pokładać zbyt dużych nadziei w drogich kosmetykach
drei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:05   #37
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

tez mam rozszerzone pory i sie wsciekam jak kupie podklad i okazuje sie beznadziejny wlasnie tylko przez te pory teraz uzywam rimmel recover i on jest jeszcze najlepszy bo rozswietla twarz i nie widac ich tak zreszta tez nie wbija sie tak w te pory
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:29   #38
LauraS.
Rozeznanie

A czy pomagaja Wam jakies kwasy na rozszerzone pory..ja mialam robione zabiegi u dermatologa i skutkiem byl tylko wysyp nowych pryszczy.. moze jakies serum/krem/maseczka-moga byc wysokopółkowe.
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 21:56   #39
kachna115
Przyczajenie

hej czy nie wiecie moze jaki peeling jest zkuteczny na rozszerzone pory??
czy kwas glikolowy bylby w sstanie mi pomoc tak z 3 zabiegi co myslicie
moze ktoras z was była
prosze odpiszcie mi to wyglada strasznie a najgorzej jak naloze poddklad juz nie wiem co mam robic
czy to prawda ze zozszerzonych porow nie idzie zmniejszyc??cy zamknąć??
a jesli idzie zmniejszyc to do jakiego stopnia??
kachna115 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 23:09   #40
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
moze ktoras z was była
prosze odpiszcie mi to wyglada strasznie a najgorzej jak naloze poddklad juz nie wiem co mam robic
mialam ten sam problem, a nawet tzw."dziurki". co pomaga?
mikrodermabrazja raz na miesiac+ Acneroxid na noc+ maseczka na recepte robioona w aptece (wszystko od dermatologa)+ w dzien filtr anthelios XL dla dzieci= wszystkoo sier wygladzilo niesamowicie
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:28   #41
Atenya
night owl

Odświeżam. Poszukuję podkładu dla cery suchej z rozszerzonymi porami. Lubię podkłady rozświetlające, ale one chyba trochę podkreslają rozszerzone pory... Może coś polecicie??
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:37   #42
jennifer2006
Raczkowanie

Na rozszerzone pory polecam kosmetyki koreańskie, do wyboru do koloru od maseczek, peelingów, kremów, korektorów przez bazy i podkłady. Miałam kilka tychże kosmetyków i naprawdę działają. Azjatki mają świra na pukncie idealnej cery i na ich rynku mają kosmetyk na dosłownie każdą najdrobniejszą skazę. Ja mogę polecić bazę pod makijaż marki Missha The Style Pore Silky Boomer. Niedawno kupiłam i działa super. Skóra jest po niej idealnie gładka i pory stają się niewidoczne. Podkłady Misshy też ładnie kryją pory, z rozświetlających fajny jest Misshy M Signature Radiance.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
moze ktoras z was była
Pewnie,że się da zmniejszyć, ja miaąłm kiedyś ten problem ale potem zaczęlam stosować odpowiednie kosmetyki i teraz mam cerę ładniejszą (bez rozszerzonych porów) niż gdy byłam o wiele młodsza. Polecam zieloną glinkę jako maseczkę na pory.

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2013-01-23 o 17:43
jennifer2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:48   #43
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Na rozszerzone pory polecam kosmetyki koreańskie, do wyboru do koloru od maseczek, peelingów, kremów, korektorów przez bazy i podkłady. Miałam kilka tychże kosmetyków i naprawdę działają. Azjatki mają świra na pukncie idealnej cery i na ich rynku mają kosmetyk na dosłownie każdą najdrobniejszą skazę. Ja mogę polecić bazę pod makijaż marki Missha The Style Pore Silky Boomer. Niedawno kupiłam i działa super. Skóra jest po niej idealnie gładka i pory stają się niewidoczne. Podkłady Misshy też ładnie kryją pory, z rozświetlających fajny jest Misshy M Signature Radiance.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Pewnie,że się da zmniejszyć, ja miaąłm kiedyś ten problem ale potem zaczęlam stosować odpowiednie kosmetyki i teraz mam cerę ładniejszą (bez rozszerzonych porów) niż gdy byłam o wiele młodsza. Polecam zieloną glinkę jako maseczkę na pory.

a gdzie kupowałaś te kosmetyki chętnie bym ich spróbowała.

A zielona glinka jest dobra ale nie do każdej cery, jest niestety mocna, wysusza i efekt jest czasem całkowicie odwrotny, więc ostrzegam, zwłaszcza jak ktoś ma suchą cerę, już prędzej proponuje glinkę białą bądź różową

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Odświeżam. Poszukuję podkładu dla cery suchej z rozszerzonymi porami. Lubię podkłady rozświetlające, ale one chyba trochę podkreslają rozszerzone pory... Może coś polecicie??
na rozszerzone pory idealna jest baza z benefit
ElkaMakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:50   #44
Atenya
night owl

Dzięki za pomoc dziewczyny.
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:39   #45
jennifer2006
Raczkowanie

[QUOTE=ElkaMakeUp;38851278]a gdzie kupowałaś te kosmetyki chętnie bym ich spróbowała.

A zielona glinka jest dobra ale nie do każdej cery, jest niestety mocna, wysusza i efekt jest czasem całkowicie odwrotny, więc ostrzegam, zwłaszcza jak ktoś ma suchą cerę, już prędzej proponuje glinkę białą bądź różową

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

W sklepach stacjonarnych chyba nie ma jeszcze kosmetyków koreańskich. Ja kupowałam prze internet.

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2013-01-26 o 10:40
jennifer2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 16:56   #46
motylemJestemm
BAN stały

bardzo polecana jest baza BIODERMA PORE REFINER i podklad clinique pore

i NIE WOLNO w przypadku cery z porami omiatac pedzlem!!! TYLKO METODA WCISKAJACA sprawdza sie

A jaki olejek z czego polecilybyscie zeby on splycil zmniejszyl pory istnieje jakis taki wogole?
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:35   #47
wspanialutka
Raczkowanie

Hej dziewczyny Chciałabym odświeżyć temat. Mam duuuuże pory, i do tej pory bardzo rzadko się malowałam. Teraz jednak chciałabym to zmienić... Jakie kosmetyki dla "żłótodzioba" polecacie? Chodzi mi o bazę, podkład i puder. Mam skórę mieszaną w strefie T tłustą. Przejrzałam wszystkie wątki na wizażu na ten temat, jednak ostatnie posty są z dość dawna, a może już jakieś nowe cudeńka się na rynku pojawiły i coś polecicie? Z góry dzięki za pomoc
wspanialutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 11:00   #48
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez wspanialutka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Chciałabym odświeżyć temat. Mam duuuuże pory, i do tej pory bardzo rzadko się malowałam. Teraz jednak chciałabym to zmienić... Jakie kosmetyki dla "żłótodzioba" polecacie? Chodzi mi o bazę, podkład i puder. Mam skórę mieszaną w strefie T tłustą. Przejrzałam wszystkie wątki na wizażu na ten temat, jednak ostatnie posty są z dość dawna, a może już jakieś nowe cudeńka się na rynku pojawiły i coś polecicie? Z góry dzięki za pomoc
bazę mogę polecić
1. POREfessional z Benefit
2. Pore minimizing primer z Smasbox

Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić kupując kosmetyki (te są dosyć drogie) jednak są dobre i ładnie wypełniają pory.
Stary 2015-01-12, 15:54   #49
CleoOo
Wtajemniczenie

tez mam ten problem i u mnie świetnie sprawdza się baza Pore minimizing primer ze Smasbox'a
CleoOo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:28   #50
wspanialutka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
bazę mogę polecić
1. POREfessional z Benefit
2. Pore minimizing primer z Smasbox

Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić kupując kosmetyki (te są dosyć drogie) jednak są dobre i ładnie wypełniają pory.
A gdzie je kupujesz? Słyszałam że podróbki bywają w internecie, a nie chciałabym wydać dużej kwoty, a kupić podróby
Znasz miejsce, gdzie mogłabym zakupić próbki tych kosmetyków? A może dadzą mi w Sephorze? Perfumy zawszę wyproszę, ale nie wiem jak z tego typu produktami??

Mogę wydać więcej, byleby było dobre Nie chce też jeszcze bardziej zniszczyć sobie twarzy kupując jakiś bubel.

Dzięki dziewczyny za odzew czyli 2 głosy za Pore minimizing.

Edytowane przez wspanialutka
Czas edycji: 2015-01-12 o 23:37
Stary 2015-01-13, 10:54   #51
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
A gdzie je kupujesz? Słyszałam że podróbki bywają w internecie, a nie chciałabym wydać dużej kwoty, a kupić podróby
Znasz miejsce, gdzie mogłabym zakupić próbki tych kosmetyków? A może dadzą mi w Sephorze? Perfumy zawszę wyproszę, ale nie wiem jak z tego typu produktami??

Mogę wydać więcej, byleby było dobre Nie chce też jeszcze bardziej zniszczyć sobie twarzy kupując jakiś bubel.

Dzięki dziewczyny za odzew czyli 2 głosy za Pore minimizing.
Ja zawsze kupuje w Sephorze, boję się przez allegro czy tym podobne co by się nie nadziać na podróbę.
W Sephorze powinni Ci dać próbki bez problemu. I jak będziesz tam kupować (jak się zdecydujesz), a nie jest Ci to potrzebne na już teraz to możesz poczekać na VIPy i kupić z -20%
Stary 2015-01-14, 02:19   #52
wspanialutka
Raczkowanie

Dziękuję za radę A orientujesz się kiedy będą te obniżki?
Stary 2015-01-14, 13:26   #53
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję za radę A orientujesz się kiedy będą te obniżki?
Oj nie wiem, ale nie za prędko ponieważ 2 tyg temu skończyło się -30% na całą kolorówkę
Stary 2015-01-25, 09:44   #54
Cuddly
Zakorzenienie

Moim niezastąpionym produktem na rozszerzone pory jest porefessional firmy benefit

73/2017

Cuddly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:28   #55
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP

Avatar Niebieskooka arystokratka

Cytat:
Napisane przez Cuddly Pokaż wiadomość
Moim niezastąpionym produktem na rozszerzone pory jest porefessional firmy benefit

Moim również, ale już na szczęście nie mam tego problemu. Nawet pisałam ostatnio na swoim blogu o tym kosmetyku:

http://kosmetycznieimodnie.blogspot....d-makijaz.html

https://www.instagram.com/borzeckamarta/
Niebieskooka arystokratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 08:59   #56
wspanialutka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Moim również, ale już na szczęście nie mam tego problemu. Nawet pisałam ostatnio na swoim blogu o tym kosmetyku:

http://kosmetycznieimodnie.blogspot....d-makijaz.html
jakim cudem nie masz już problemu z porkami? Można wiedzieć?
Stary 2015-02-04, 15:34   #57
tylkokasia
Moderator

Bardzo dobrze działa BeneFit, POREfessional
Moim zdaniem najlepszy efekt gdy nakładana jest na podkład (tylko w problematyczne miejsca)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:47   #58
wspanialutka
Raczkowanie

Ooo, to jeszcze inaczej ciekawe...
A myślicie że w perfumerii dostanę jakąś próbkę benefitu? Żeby na sobie wypróbować? W ogóle dają takie rzeczy żeby przetestować? Czy tylko w sklepie na siebie można nałożyć i tyle?
Stary 2016-02-07, 21:07   #59
Sonjaaa89
Przyczajenie

właśnie dziś wziełam próbkę benefitu, zobaczymy czy coś zdziała u mnie
Sonjaaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 06:49   #60
evicca1
Raczkowanie

można wypróbowywać bazy, ale to nie jest rozwiązanie długoterminowe
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości