Kosmetyki Ingrid - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-08, 23:16   #31
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ingrid i Vollare nie są złymi kosmetykami, nie są może super hiper porządne i nie dają spektakularnego efektu, ale nie spotkałam się z opinią żeby uczulały. Przecież ta firma normalnie bada swoje kosmetyki, jest polska więc musi to robić.

I nie porównujmy ceny inglota do tych firm.

Moim zdaniem cienie, rozświetlające kulki czy brązery warto. Tusze itp nie wiem, spotkałam się na wizażu z opiniami że niektóre są niezłe, większość pewnie jest niewarta uwagi.
To ta sama firma

Mi sypkie Vollare i Ingrid trzymają się bez bazy dzień, podczas gdy wielce renomowane Clinique rolują się i znikają po 3 godzinach Więc tu słowo "lepszy" nie idzie w parze z "droższy" czy tzw. "markowy".

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 07:40   #32
sabbatha
Zakorzenienie

Wiadomo - jak produkt. Też lubię sypane i chwalę je sobie.

Ale pomijając sypkie to cienie dają zdecydowanie bardziej bazarowy efekt niż większość droższych

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:21   #33
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Wiadomo - jak produkt. Też lubię sypane i chwalę je sobie.

Ale pomijając sypkie to cienie dają zdecydowanie bardziej bazarowy efekt niż większość droższych
Czy ja wiem ... Są błyszczące i czasem lubię taki efekt na oczach. Ale przynajmniej widąc że oko jest pomalowane a nie jak po cieniach poczwórnych Chanel - musiałam sie nieźle namachac, zeby było COKOLWIEK widać

EDYCJA: nie zrozumiałam na poczatku Chodziło Ci, że cienie oprócz sypkich dają bazarowy efekt? Z tym się zgodze

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-10-09 o 10:24
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-10-09, 11:04   #34
Leseratte
Zadomowienie

Jaka jest cena tego nowego fluidu z pompką?
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:28   #35
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy ja wiem ... Są błyszczące i czasem lubię taki efekt na oczach. Ale przynajmniej widąc że oko jest pomalowane a nie jak po cieniach poczwórnych Chanel - musiałam sie nieźle namachac, zeby było COKOLWIEK widać

EDYCJA: nie zrozumiałam na poczatku Chodziło Ci, że cienie oprócz sypkich dają bazarowy efekt? Z tym się zgodze
Dokładnie o to mi chodziło

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:50   #36
emilka814
Przyczajenie

Fluid z pompką IDEALface kosztuje w Wawie na stadionie 20zł.
emilka814 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:20   #37
Majka232
Zakorzenienie

Ostatnio kupiłam cienie Ingrid - pięć kolorków (odcienie szarości i srebra, turkus, fiolet) w podłużnym pudełeczku z lusterkiem.
Jestem nimi zachwycona:
- super rozprowadzają się na powiece
- kolorki są intensywne
- ładnie się błyszcza (cienie imprezowe, raczej nie na dzień)
- są trwałe chociaż po kilku godzinach zauważyłam czarną kreseczkę w załamaniu powieki, ale impreza ostatkowa trwała 10 godzin i nawet o 5 nad ranem cienie wyglądały super
- piękne opakowanie
- niska cena - zapłaciłam ok.19 zł
- fajniejsze niż np. Loreal Color Appeal Trio Pro Star Secrets czy Inglot Integra

Niestety chyba ciężko trafić na kosmetyki tej firmy, jakoś nigdy nie zwróciłam na nie uwagi, bo w sieciach typu Rossmann itp. nie ma tych kosmetyków
Stary 2009-11-29, 17:10   #38
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam cienie Ingrid - pięć kolorków (odcienie szarości i srebra, turkus, fiolet) w podłużnym pudełeczku z lusterkiem.
Jestem nimi zachwycona:
- super rozprowadzają się na powiece
- kolorki są intensywne
- ładnie się błyszcza (cienie imprezowe, raczej nie na dzień)
- są trwałe chociaż po kilku godzinach zauważyłam czarną kreseczkę w załamaniu powieki, ale impreza ostatkowa trwała 10 godzin i nawet o 5 nad ranem cienie wyglądały super
- piękne opakowanie
- niska cena - zapłaciłam ok.19 zł
- fajniejsze niż np. Loreal Color Appeal Trio Pro Star Secrets czy Inglot Integra

Niestety chyba ciężko trafić na kosmetyki tej firmy, jakoś nigdy nie zwróciłam na nie uwagi, bo w sieciach typu Rossmann itp. nie ma tych kosmetyków
Widziałam te cienie - kusiły mnie ;ehem:

Wczoraj kusiły mnie tez kuleczki Jedne były bardziej różowe, a drugie miały więcej beżowych kulek (i te własnie mnie kusiły) - dają jednolity połysk, bez brokatu. Za 14 zł - oj siedzą mi w głowie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2009-11-29, 18:04   #39
Majka232
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Widziałam te cienie - kusiły mnie ;ehem:

Wczoraj kusiły mnie tez kuleczki Jedne były bardziej różowe, a drugie miały więcej beżowych kulek (i te własnie mnie kusiły) - dają jednolity połysk, bez brokatu. Za 14 zł - oj siedzą mi w głowie

Ja skusiłam się na cienie, bo odpowiadał mi zestaw kolorystyczny, pudełeczko wpadło w oko, a niska cena to była taka kropka nad i
Mam kuleczki brązujące Sensique, kosztowały jakieś 12-13 zł i jestem z nich zadowolona.
Stary 2009-11-29, 18:16   #40
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja skusiłam się na cienie, bo odpowiadał mi zestaw kolorystyczny, pudełeczko wpadło w oko, a niska cena to była taka kropka nad i
Mam kuleczki brązujące Sensique, kosztowały jakieś 12-13 zł i jestem z nich zadowolona.
Mam już swój ukochany brązer
Rozświetlacze też nie są mi potrzebne (mam: AOH z Essence, PI Estee Lauder, paseczki z Essence, kuleczki pastelowe Joko, meteoryty Beige Chick Guerlain i jeszcze rozświetlający brązer Pierre Rene) ale te tak bardzo mi się podobają

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2009-12-01, 22:49   #41
braworka
Zakorzenienie

oglądałam kiedyś w sklepie właśnie ich cienie, bo fajne zestawienia kolorów były, ale nie zakupiłam jednak, bo zwątpiłam, tym bardziej że jeden cień z volare to po kilku użyciach wyrzuciłam

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:11   #42
fabiankaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez assia777 Pokaż wiadomość
witam! chciałabym się dowiedzieć, gdzie w Białymstoku mogę kupić kosmetyki ingrid. miałam cienie- super i teraz chciałabym kupić takie same. proszę o podpowiedż. pozdrawiam
polecam iść w tym celu na rynek , tzw madro)))
fabiankaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:12   #43
nikaczekolada
Rozeznanie

Ja właśnie kupiłam sobie na allegro bazę pod podkład, podkład ideal face i puder prasowany .. aż jestem ciekawa co to będzie .. O.o

nikaczekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:30   #44
adusik
Zadomowienie

mam z tej firmy dwa produkty
- podkład mineralny -> bardzo go lubię, wyrównuje cerę, ale jest przy tym lekki i nie robi maski. może nie utrzymuje się tak długo jak np dream matt muss którego wcześniej używałam, ale jest ok. Musiałam przerwać stosowanie tego z mabelline, bo mi tragicznie wysuszył cerę. ten z Ingrid naprawił to i teraz mam ładną, nawilżoną skórę!

- brązer w kulkach, z którego jestem bardzo zadowolona i jest niesamowicie wydajny! mam go prawie rok, maluję siebie i innych i jeszcze jest go bardzo dużo! w zestawieniu z kuleczkami brązującymi Avonu wypada o wiele lepiej.

---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl

adusik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 00:07   #45
fryteczka021088
BAN stały

Ja mam podkład z Ingrid, i jest jednym z lepszych kosztował ok 17 zł to ten z pompką...kryje i jest wydajny Dziewczyna brata spróbowała go u mnie i kazała mi żebym go jej kupiła chyba ciężko jest dostać te kosmetykiale u mnie w takim malutkim mieście są w drogerii.
fryteczka021088 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:51   #46
tuRmaNIA
Zadomowienie

Vollare, Ingrid Cosmetics oraz Butterfly należą do tego samego producenta a mianowicie do Verona Products Professional
Czy wie ktoś gdzie można bez problemu znaleźć Ingrid w Łodzi?
Zainteresował mnie puder w kulkach Celebration Pearl (zdjęcie w załączniku). Jest w bardzo przyjaznej cenie, bo kosztuje ok. 16zł za 15g

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2010-01-03 o 22:52
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:58   #47
adusik
Zadomowienie

nie wiem jak w Łodzi, czy innych miastach, ale u mnie te kosmetyki są bardzo popularne w małych sklepikach kosmetycznych. Nie jakieś drogerie, tylko zwykłe sklepiki przy ulicy

Stary 2010-01-04, 13:32   #48
nikaczekolada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
nie wiem jak w Łodzi, czy innych miastach, ale u mnie te kosmetyki są bardzo popularne w małych sklepikach kosmetycznych. Nie jakieś drogerie, tylko zwykłe sklepiki przy ulicy
A możecie mi powiedzieć, bo już zgłupiałam .. podkład ma pompkę z rurką czy sama pompka ?
Bo jak odkreciłam to rurki w środku nie mam i szok lekki O.o Chyba, że wpadła do środka ?

Stary 2010-01-04, 22:25   #49
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Tzn. inaczej - wiem, że w jednym miejscu jest Ingrid i nawet raz tam kupiłam cienie, ale po jakimś czasie okazało się, że je przepłaciłam o jakieś 5zł (jak nie więcej). Gdzie indziej te same cienie widziałam w zdecydowanie niższej cenie.
Tylko akurat w tym drugim miejscu nie widziałam nic innego z Ingrid poza tymi cieniami...
Wiem, trochę poplątane to co napisałam

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:10   #50
Arashy
Raczkowanie

ja natknelam sie na nie ostatnio w sklepie wielobranzowym i co ciekawsze nie pomylilam sobie ich z inglotem tylko z evelline
skusiłam się na pięciokolorowe cienie w podluznym pudelku z lusterkiem, oraz na kredkę do oczu z koncowka do romazywania. i teraz taaak...

cienie: generalnie jak ktos lubi subtelny efekt to sa ok. ale ja sie spodziewalam czegos lepszego. ciezko je nabrac na pedzelek i ciezko nimi sie umalowac mocniej.

kredka: tu mam odwrotnie heblem ja ze skory mozna zdzierac jej najwieksza wada jest to, ze na opakowaniu nie byla opisana jesli chodzi o kolor, a miejsce gdzie byl pokazany przy slabym oswietleniu nie rozni sie specjalnie od reszty opakowania [czarnej] rezultat taki,ze zamiast kupic czarna kupilam niebieska

Arashy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:40   #51
lorek1
Rozeznanie

Arashy mam pytanie o tą kredkę, co jest na końcu do rozcierania gąbeczka czy gumka? Ile kosztowała? Masz możliwość wstawienia zdjęcia?
lorek1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:53   #52
karola_20
Raczkowanie

GG do karola_20

Uwielbiam tanie i dobre kosmetyki takie perełki jak luksusowy jedwabisty podkład z pompka Ingrid. Jest rewelacyjny. Nie spodziewałam się takich efektów. Natknelam sie na niego przypadkiem w osiedlowym sklepie, spodobało mi się opakowanie (pompka!) i cena pod wpływem pochlebnych opinii na wizażu postanowiłam nabyć ten podkład. Zakochałam sie w nim od pierwszego uzycia polecam
karola_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 17:49   #53
adusik
Zadomowienie

skusiłam się na ten z pompką (dałam 15,90zł) i jest tragiczny wg mnie... straszną maskę robi a pompka mi się po 3 użyciach zepsuła... i nie trzyma się długo na twarzy

Stary 2010-02-13, 10:09   #54
karola_20
Raczkowanie

GG do karola_20

Cytat:
skusiłam się na ten z pompką (dałam 15,90zł) i jest tragiczny wg mnie... straszną maskę robi a pompka mi się po 3 użyciach zepsuła... i nie trzyma się długo na twarzy
maskę? moim zdaniem on jest super naturalny, mimo ze nakładam naprawdę spora ilość (mam problematyczna cerę) pozostaje zupełnie niewidoczny, przynajmniej na mojej twarzy no i u mnie wytrzymuje cały dzień..
Stary 2010-02-15, 09:40   #55
nikaczekolada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
maskę? moim zdaniem on jest super naturalny, mimo ze nakładam naprawdę spora ilość (mam problematyczna cerę) pozostaje zupełnie niewidoczny, przynajmniej na mojej twarzy no i u mnie wytrzymuje cały dzień..

Ja go mieszam z kremem nawilżającym .. w ten sposób troche go rozjaśnię.. bo dla mnie najjaśniejszy odcień jest za ciemny :/
Fakt.. przy mieszaniu z kremem traci na kryciu ale jest jak dobry krem tonujący
Ja jestem zadowolona..
Bardzo mi pasuje..

Stary 2010-02-19, 23:21   #56
mave
Przyczajenie

Dziewczyny, a czy ma któraś porównanie podkładu Ideal Face do Dream Matt Mousse z Maybelline? Jestem wielką fanką DMM i używam go już pewnie ze trzy lata, ale widzę, że wysusza mi skórę i zastanawiam się nad zmianą. Jak jest z kryciem? Ideal Face nie wysusza?
mave jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 15:48   #57
adusik
Zadomowienie

Cytat:
to widocznie nie jest tak bardzo problematyczna

Stary 2010-02-20, 16:35   #58
karola_20
Raczkowanie

GG do karola_20

Cytat:
to widocznie nie jest tak bardzo problematyczna
oj uwierz ze jest

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mave Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ma któraś porównanie podkładu Ideal Face do Dream Matt Mousse z Maybelline? Jestem wielką fanką DMM i używam go już pewnie ze trzy lata, ale widzę, że wysusza mi skórę i zastanawiam się nad zmianą. Jak jest z kryciem? Ideal Face nie wysusza?
Używałam DMM już bardzo dawno temu i początkowo byłam z niego bardzo zadowolona ale wtedy miałam ładna cerę wiec nie wymagałam od podkładu zbyt wiele Z czasem przestał mi odpowiadać, wysuszał skore, ważył się na twarzy i szybko ścierał. Teraz mam bardzo problematyczna cerę, gigantyczne wypryski i bardzo ciemne przebarwienia a ten podkład jako jedyny sprawia ze moja twarz wygląda naprawde super. Juz bardzo cienka warstwa bardzo dobrze kryje a przy tym wygląda super naturalnie. Nawet jeśli nałożę większa ilość to podkład pozostaje niewidoczny. Poza tym fajnie matuje, ale to oczywiscie zalezy od tego jak tlusta masz cere. Ja mam mieszana wiec nie narzekam, dla mnie jest ok. Uzywam go juz jakiś miesiąc, nie zauważyłam żeby wysuszał skore mimo ze niczym jej nie nawilżam. No i cena duza niższa niż DMM
Stary 2010-02-20, 17:28   #59
mave
Przyczajenie

Cytat:
Używałam DMM już bardzo dawno temu i początkowo byłam z niego bardzo zadowolona ale wtedy miałam ładna cerę wiec nie wymagałam od podkładu zbyt wiele Z czasem przestał mi odpowiadać, wysuszał skore, ważył się na twarzy i szybko ścierał. Teraz mam bardzo problematyczna cerę, gigantyczne wypryski i bardzo ciemne przebarwienia a ten podkład jako jedyny sprawia ze moja twarz wygląda naprawde super. Juz bardzo cienka warstwa bardzo dobrze kryje a przy tym wygląda super naturalnie. Nawet jeśli nałożę większa ilość to podkład pozostaje niewidoczny. Poza tym fajnie matuje, ale to oczywiscie zalezy od tego jak tlusta masz cere. Ja mam mieszana wiec nie narzekam, dla mnie jest ok. Uzywam go juz jakiś miesiąc, nie zauważyłam żeby wysuszał skore mimo ze niczym jej nie nawilżam. No i cena duza niższa niż DMM
Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź . W takim razie chyba się skuszę i kupię.
mave jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:36   #60
karola_20
Raczkowanie

GG do karola_20

Cytat:
Napisane przez mave Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź . W takim razie chyba się skuszę i kupię.
koniecznie daj znać jak podkład sprawuje się u ciebie i czy jesteś zadowolona
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości