Kosmetyki Ingrid - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-14, 11:52   #181
Narc
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Również używam Revlona CS i uwielbiam go właśnie za krycie. Skoro Mineral kryje jeszcze lepiej... Mówisz o tym do cery tłustej/mieszanej?
może zależy od koloru. któregoś lata, kiedy byłam opalona, uzywałam koloru nude colorstay. wtedy byłam zadowolona z krycia. teraz używam ivory i krycie jest mniejsze. uzywam tego do suchej skory. Ingrid lepiej kryje i ma troszeczke ciemniejszy kolor,ale nie jest matowy na twarzy, jak colostray. nie mam cery bardzo suchej- raczej mieszana. musze go od czasu do czasu zmatowić pudrem.
Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
A ile się trzyma na twarzy Mineral Silk & Lift? Bo Ideal Face u mnie się trzymał baaaaaardzo krótko
pewnie zależy na czyjej twarzy. ja jestem zadowolona z trwałości.
Narc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:46   #182
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
może zależy od koloru. któregoś lata, kiedy byłam opalona, uzywałam koloru nude colorstay. wtedy byłam zadowolona z krycia. teraz używam ivory i krycie jest mniejsze. uzywam tego do suchej skory. Ingrid lepiej kryje i ma troszeczke ciemniejszy kolor,ale nie jest matowy na twarzy, jak colostray. nie mam cery bardzo suchej- raczej mieszana. musze go od czasu do czasu zmatowić pudrem.

pewnie zależy na czyjej twarzy. ja jestem zadowolona z trwałości.
A ile mniej więcej godzin się utrzymuje u Ciebie?
_Roksi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:13   #183
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
może zależy od koloru. któregoś lata, kiedy byłam opalona, uzywałam koloru nude colorstay. wtedy byłam zadowolona z krycia. teraz używam ivory i krycie jest mniejsze. uzywam tego do suchej skory. Ingrid lepiej kryje i ma troszeczke ciemniejszy kolor,ale nie jest matowy na twarzy, jak colostray. nie mam cery bardzo suchej- raczej mieszana. musze go od czasu do czasu zmatowić pudrem
Również mam mieszaną cerę więc u mnie się nie sprawdzi. Dziękuję bardzo
Stary 2011-11-11, 15:11   #184
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
Napisane przez polutek Pokaż wiadomość
Ja mam eyeliner Ingrid, ale nie wiem czy o taki pytasz, bo mam nie w płynie ale w pisaku - nazywa się dokładnie NO LIMITS BEAUTY.
Kupiłam ten pisak na allegro za 7-8zł i po3x byłam zachwycona!!!! Cały dzień bez zmiany, pęknięć, odprysków, super! Czerń czarna. Malowanie kresek łatwe, a to mój pierwszy liner w pisaku i wogóle pierwszy liner. Mam tłustą powiekę i nic na niej bez bazy się dłużej nie trzyma a on-cały dzień.
ALE 3x to wszystko co z siebie dał, kolejne malowania to męczarnia, jakby zasechł, końcówka ciut się rozćlapała. Męczę się z nim. Dobrze, że tylko 8zł kosztował
dorka1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:12   #185
dada72
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do dada72

hej dziewczyny ,ja uważam Ingrid za super firmę nie drogą cenię sobie ich fluidy miałam obecnie 2 jeden z pompką i drugi matujący.Pompka była chyba od samego początku wadliwa ale kosmetyk rewelacja miałam nr 17 ciepły beż jak go miałam na sobie wszyscy sie pytali co mam na sobie bo taka fajna buzia... kupiłam też kulki brązujące trochę sie świecą ale da sie wytrzymać mam też puder w kamieniu sa to nie drogie kosmetyki ale naj bardziej cenię sobie podkłady są jak dla mnie tak dobrze kryjące jak Revlon i dużo tańsze na pewno będe je dalej używać i polecam. Posiadam jeszcze bazę pod pokład jest także świetna .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz%252520017.jpg (74,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz%252520016.jpg (88,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz%252520023.jpg (79,5 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz%252520021.jpg (55,1 KB, 48 załadowań)
dada72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:28   #186
M-ka
Raczkowanie

Chcę poinformować zainteresowane Wizażanki, że w Piotrkowie Tryb. w drogerii Aster wstawiono szafę Ingrid, która dzisiaj została zapełniona kosmetykami
Stary 2012-01-25, 13:03   #187
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez M-ka Pokaż wiadomość
Chcę poinformować zainteresowane Wizażanki, że w Piotrkowie Tryb. w drogerii Aster wstawiono szafę Ingrid, która dzisiaj została zapełniona kosmetykami
Niedawno tam byłam i żadnej szafy nie było. To super Dzięki za informację
Stary 2012-01-25, 14:39   #188
M-ka
Raczkowanie

Sama byłam w szoku jak zobaczyłam, w końcu nie będzie problemu z ich kupnem.
Stary 2012-01-25, 14:42   #189
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Sama byłam w szoku jak zobaczyłam, w końcu nie będzie problemu z ich kupnem.
A jakie podkłady były? Zauważyłaś może czy był ten? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...gadzajacy.html
Stary 2012-01-25, 15:13   #190
M-ka
Raczkowanie

Cytat:
A jakie podkłady były? Zauważyłaś może czy był ten? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...gadzajacy.html
Ten z pompką był na 100%, a czy ten był nie jestem pewna, bo w sumie nie zwracałam za bardzo uwagi na podkłady, ale chyba też był.
Stary 2012-01-25, 15:16   #191
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Ten z pompką był na 100%, a czy ten był nie jestem pewna, bo w sumie nie zwracałam za bardzo uwagi na podkłady, ale chyba też był.
Dzięki chyba się tam przejdę
Stary 2012-01-25, 15:24   #192
M-ka
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki chyba się tam przejdę
Wczoraj pani sprzedawczyni akurat przy mnie uzupełniała szafę więc wszystko jest " świeże". Dlatego warto się tam wybrać. Szkoda tylko, że tej nowej bazy pod cienie nie ma jeszcze, a na nią właśnie liczyłam.
Stary 2012-03-13, 19:32   #193
Marynia84
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja mam 1 cienie z tej firmy - takie jak w załączniku ale w brąz, złoto i biały
Biały jest niefajny, mało koloru daje ale 2 pozostałe są rewelacyjne.
Piękny, mocny kolor. Bardzo polecam

A to białe to nie jest przypadkiem baza pod te cienie???
Marynia84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 23:15   #194
lori100
Przyczajenie

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupic te cienie sypkie i baze pod cienie Ingrid w Gliwicach lub Rybniku??
lori100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:20   #195
_Roksi
Zadomowienie

Dziewczyny, gdzie dostanę kosmetyki Ingrid we Wrocławiu? Najbardziej zależy mi na podkładach Silk and Lift i Ideal Face
Stary 2012-04-07, 12:37   #196
Noodle Soup
Zadomowienie

Ideal Face jest na pewno w drogerii na ul. Nowowiejskiej, 'Kubuś' chyba się nazywa. Znajduje się w bloku przy skwerze Westerplatte.
Kosmetyki Ingrid są też w sklepiku z chemią gospodarczą w budynku gimnazjum nr 13, wejście od strony Reja. Na samym końcu tego zbunkrowanego lokalu są półki z kosmetykami, kiedyś kupiłam tam Silk&Lift
Noodle Soup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 13:53   #197
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ideal Face jest na pewno w drogerii na ul. Nowowiejskiej, 'Kubuś' chyba się nazywa. Znajduje się w bloku przy skwerze Westerplatte.
Kosmetyki Ingrid są też w sklepiku z chemią gospodarczą w budynku gimnazjum nr 13, wejście od strony Reja. Na samym końcu tego zbunkrowanego lokalu są półki z kosmetykami, kiedyś kupiłam tam Silk&Lift
Dziękuję bardzo za szybciutką odpowiedź a ile mniej więcej płaciłaś za Silk&Lift w tym sklepiku?
Stary 2012-04-07, 14:12   #198
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję bardzo za szybciutką odpowiedź a ile mniej więcej płaciłaś za Silk&Lift w tym sklepiku?
Hm, jakieś 8-9 złotych. Tylko to była jeszcze jakaś starsza wersja, w odrobinę innym opakowaniu - kawałek przezroczysty, że było widać kolor podkładu, ale z opisu był to ten sam produkt, co w całkowicie czarnej tubce. Pewnie mają już nowe partie, bo kupowałam parę lat temu

Znalazłam, podkład, który tam kupowałam, wyglądał tak (załącznik).
Więc jednak to odrobinę inna wersja, ale mają tam sporo kosmetyków Ingrid, więc może wersja Mineral również tam jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ingrid-fluid-silk-lift-verona-1_13334_4.jpg (12,5 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-04-07 o 14:17
Stary 2012-04-07, 16:19   #199
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Hm, jakieś 8-9 złotych. Tylko to była jeszcze jakaś starsza wersja, w odrobinę innym opakowaniu - kawałek przezroczysty, że było widać kolor podkładu, ale z opisu był to ten sam produkt, co w całkowicie czarnej tubce. Pewnie mają już nowe partie, bo kupowałam parę lat temu

Znalazłam, podkład, który tam kupowałam, wyglądał tak (załącznik).
Więc jednak to odrobinę inna wersja, ale mają tam sporo kosmetyków Ingrid, więc może wersja Mineral również tam jest.
Dziękuję za info Kurcze, jeszcze Cie zmolestuję, jeśli masz chwilkę Doczytałam w wątku, że masz/miałaś zarówno ideal face, jak i silk&lift i jeden uważasz za lepszy, a drugi za gorszy, ale nie mogę się doczytać który :P

Czy oba dają taki efekt nawilżonej buzi, czy któryś z nich matuje? Który lepiej się utrzymuje w Twoim przypadku i nie podkreśla porów?
Stary 2012-04-07, 17:11   #200
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za info Kurcze, jeszcze Cie zmolestuję, jeśli masz chwilkę Doczytałam w wątku, że masz/miałaś zarówno ideal face, jak i silk&lift i jeden uważasz za lepszy, a drugi za gorszy, ale nie mogę się doczytać który :P

Czy oba dają taki efekt nawilżonej buzi, czy któryś z nich matuje? Który lepiej się utrzymuje w Twoim przypadku i nie podkreśla porów?
Już daaawno ich nie używałam, spostrzeżenia mogą nie być konkretne, ale bardziej pasował mi Ideal Face. Silk&Lift był dla mnie zbyt pudrowy, konsystencje miał inną, bardziej zbitą. Ideal Face był bardziej lejący, łatwiej rozprowadzał się na twarzy, mogłam spokojnie stopniować krycie.
Ale, zauważyłam, że przez ten okres czasu, kiedy ja kupowałam swój produkt, producent chyba troszkę zmienił formułę. Mój egzemplarz Ideal Face był dla mnie bardzo dobry, jak pisałam, fajnie się rozprowadzał, dało się stopniować krycie. Mimo tego, że był ciut za ciemny(błąd sprzedawcy), to mogłam go na tyle rozsmarować, że nie było tego widać, a efekt upiększonej twarzy był. Teraz zaś, w listopadzie kupiłam identyczny podkład mamie, ten sam kolor i podkład wyraźnie jest cięższy. Mocniej kryje, jest trochę gęstszy. U mnie już bez pomarańczy się nie obejdzie, moja mama też mówi, że jest inny, bo testowała zarówno ten mój, jak i ten dany w prezencie. Ale wykończenie pozostała to samo, nie mat, tylko lekki glow. Ale nie zabójczy, bo używałam go bez pudru.
Stary 2012-04-07, 19:33   #201
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Już daaawno ich nie używałam, spostrzeżenia mogą nie być konkretne, ale bardziej pasował mi Ideal Face. Silk&Lift był dla mnie zbyt pudrowy, konsystencje miał inną, bardziej zbitą. Ideal Face był bardziej lejący, łatwiej rozprowadzał się na twarzy, mogłam spokojnie stopniować krycie.
Ale, zauważyłam, że przez ten okres czasu, kiedy ja kupowałam swój produkt, producent chyba troszkę zmienił formułę. Mój egzemplarz Ideal Face był dla mnie bardzo dobry, jak pisałam, fajnie się rozprowadzał, dało się stopniować krycie. Mimo tego, że był ciut za ciemny(błąd sprzedawcy), to mogłam go na tyle rozsmarować, że nie było tego widać, a efekt upiększonej twarzy był. Teraz zaś, w listopadzie kupiłam identyczny podkład mamie, ten sam kolor i podkład wyraźnie jest cięższy. Mocniej kryje, jest trochę gęstszy. U mnie już bez pomarańczy się nie obejdzie, moja mama też mówi, że jest inny, bo testowała zarówno ten mój, jak i ten dany w prezencie. Ale wykończenie pozostała to samo, nie mat, tylko lekki glow. Ale nie zabójczy, bo używałam go bez pudru.
Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź Trochę mnie zmartwiłaś tą zmianą formuły Ideal Face, ale mam nadzieję, że się u mnie sprawdzi...
Stary 2012-04-07, 19:48   #202
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź Trochę mnie zmartwiłaś tą zmianą formuły Ideal Face, ale mam nadzieję, że się u mnie sprawdzi...
Nie ma sprawy, jeżeli tylko zechcesz i uzbroisz się w cierpliwość, wrzucę jeszcze dzisiaj swatche obydwu podkładów(Ideal Face, może Silk&Lift, jak znajdę), jak ma się ich konsystencja. Może wyjść na to, że po prostu koloryzuję, bo dawno ich nie używałam

Dobrze, swatche zrobiłam, trochę tak z obserwacji.
Silk&Lift jest z nich najbardziej półtransparentny, stary Ideal Face mocno kryje, ale nadal jest lekka doza transparentności, nowy Ideal Face kryje najmocniej. Więcej w nich różnicy nie widzę. Możliwe, że przez mocniejsze krycie nowy Ideal Face troszkę ciężej się rozsmarowuje, ale tu już testu nie wykonam, bo obydwa są już dla mnie o wiele za ciemne - straszny bladzioch ze mnie. Mam nadzieję, że zdjęcia i moje wywody Ci pomogą, powodzenia w kupnie podkładów, ja teraz sama się zastanawiam, czy może ponownie któregoś nie spróbować

Na zdjęciach kolory są podpisane numerkami, nr 16 to 'brzoskwinia', drugi w stopniu jasności, zaś Silk&Lift to 06, porcelana (w wersji mineralnej nr 29). Pierwsze zdjęcie to ciapki podkładów, drugie to próba ich rozsmarowania, trzecie to już na czystej ręce ich nałożenie i rozsmarowanie w ilości takiej, jak na twarz. Podkłady są mega trwałe, dwa razy musiałam się szorować mydłem, żeby je zmyć, a jeszcze zostały, sama woda ich nie ruszy

Swoją drogą ciekawa jestem, czy nr 15 z Ideal Face jest dużo jaśniejszy niż moja 16, jak nie, to niestety podkład dla mnie odpada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2078.jpg (38,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2079.jpg (38,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2080.jpg (31,7 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-04-07 o 20:13
Stary 2012-04-07, 22:14   #203
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Nie ma sprawy, jeżeli tylko zechcesz i uzbroisz się w cierpliwość, wrzucę jeszcze dzisiaj swatche obydwu podkładów(Ideal Face, może Silk&Lift, jak znajdę), jak ma się ich konsystencja. Może wyjść na to, że po prostu koloryzuję, bo dawno ich nie używałam

Dobrze, swatche zrobiłam, trochę tak z obserwacji.
Silk&Lift jest z nich najbardziej półtransparentny, stary Ideal Face mocno kryje, ale nadal jest lekka doza transparentności, nowy Ideal Face kryje najmocniej. Więcej w nich różnicy nie widzę. Możliwe, że przez mocniejsze krycie nowy Ideal Face troszkę ciężej się rozsmarowuje, ale tu już testu nie wykonam, bo obydwa są już dla mnie o wiele za ciemne - straszny bladzioch ze mnie. Mam nadzieję, że zdjęcia i moje wywody Ci pomogą, powodzenia w kupnie podkładów, ja teraz sama się zastanawiam, czy może ponownie któregoś nie spróbować

Na zdjęciach kolory są podpisane numerkami, nr 16 to 'brzoskwinia', drugi w stopniu jasności, zaś Silk&Lift to 06, porcelana (w wersji mineralnej nr 29). Pierwsze zdjęcie to ciapki podkładów, drugie to próba ich rozsmarowania, trzecie to już na czystej ręce ich nałożenie i rozsmarowanie w ilości takiej, jak na twarz. Podkłady są mega trwałe, dwa razy musiałam się szorować mydłem, żeby je zmyć, a jeszcze zostały, sama woda ich nie ruszy

Swoją drogą ciekawa jestem, czy nr 15 z Ideal Face jest dużo jaśniejszy niż moja 16, jak nie, to niestety podkład dla mnie odpada.
Jaaa dziękuję!!!! Zdjęcia są świetne i naprawdę jestem Ci bardzo wdzięczna, że chciało Ci się je robić We wtorek pójdę do tych sklepów, o których mi napisałaś i obczaję kolorki Ideal Face Mogę od razu sprawdzić, jaka jest różnica między 15 a 16 (czy ten pierwszy jest dużo jaśniejszy) i Ci napisać
Stary 2012-04-07, 22:28   #204
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Jaaa dziękuję!!!! Zdjęcia są świetne i naprawdę jestem Ci bardzo wdzięczna, że chciało Ci się je robić We wtorek pójdę do tych sklepów, o których mi napisałaś i obczaję kolorki Ideal Face Mogę od razu sprawdzić, jaka jest różnica między 15 a 16 (czy ten pierwszy jest dużo jaśniejszy) i Ci napisać
Dziękuje, byłabym wdzięczna
A co do zdjęć, to nie ma sprawy, chętnie służę pomocą
Stary 2012-05-14, 15:51   #205
Smyk69
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lori100 Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje gdzie można kupic te cienie sypkie i baze pod cienie Ingrid w Gliwicach lub Rybniku??
Hmm, a coś niedaleko Rybnika by Ci odpowiadało??
Bo w Częstochowie są produkty tej firmy. Akurat dzisiaj pytałam w jednej drogerii o podkłady i bazę. Podkłady były a baza akurat im się skończyła ale pewnie zamóiwią.
Stary 2012-06-09, 23:26   #206
magdalenka0712
Przyczajenie

Witam wszystkie wizażystki Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zastanawiam się nad kupnem podkładu Ingrid. Zaciekawił mnie fakt, że kryje tak jak Revlon, oczywiście cena też przykuwa uwagę . Mam tłustą cerę i po każdym podkładzie świeciłam się po 3-4h. Jedynie Revlon CS (Buff) matowił mnie na dłużej.
Czy podkłady Ingrid poza świetnym kryciem, dobrze matują?
magdalenka0712 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 23:45   #207
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magdalenka0712 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zastanawiam się nad kupnem podkładu Ingrid. Zaciekawił mnie fakt, że kryje tak jak Revlon, oczywiście cena też przykuwa uwagę . Mam tłustą cerę i po każdym podkładzie świeciłam się po 3-4h. Jedynie Revlon CS (Buff) matowił mnie na dłużej.
Czy podkłady Ingrid poza świetnym kryciem, dobrze matują?
Akurat mat nie jest dobrą stroną, raczej to lekka satyna, która zaczyna się świecić nieprzypudrowana.
Stary 2012-07-10, 06:38   #208
merci
Raczkowanie

Przepraszam, jeśli powtarzam info, ale nie mam akurat czasu na przekopywanie wątku - gdyby któraś z Was szukała tych kosmetyków w centrum Warszawy, to od niedawna są w drogerii Jasmin na Centralnym Ceny bardzo przystępne

Edit: Jednak takie przystępne nie są, ten zachwalany podkład z pompką jest za jakieś 20zł, sypkie cienie tak samo, na inne ceny nie patrzyłam, wiem jeszcze, że lakiery są za 5,4zł. Ale biorąc pod uwagę, że punkt jest w centrum, to można dać te kilka złotych więcej

Edytowane przez merci
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:49
merci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 00:24   #209
kasinka
Przyczajenie

Ponawiam pytanie o to gdzie można dostać podkłady tej firmy w Gliwicach?
kasinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:12   #210
_Roksi
Zadomowienie

Wygląda na to, że podkłady Ingrid będzie można kupić w Naturze Widziałam dziś 2 wersje: podkład z pompką (ok. 17zł) i Mineral Silk&Lift (9,99zł). Dodatkowo są testery, więc można sobie sprawdzić odcień.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości