ratunku - wysyp krostek! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-18, 11:16   #1
Brawurka
Raczkowanie

ratunku - wysyp krostek! :(

W tym tygodniu koniecznie musze zrobic pare zdjec paszportowych wiec moja buzka powinna wygladac perfekcyjnie a tu co? A tu wczoraj totalnie mnie zasypało (i to samymi ropnymi paskudami!!!!)
A przeciez uzywam glinki, biodermine, brevoxyla!
I to teraz

Poradzcie co zrobic. Narazie popadam w czarna rozpacz bo moja wczorajsze zabiegi w celu pozbycia sie intruzów (wiem, ze powinnam je zostawic w spokoju ale ... ale nie teraz!) zaowocowaly jedynie przesuszeniem brody i okolic nosa. Buuu.... A mialo byc tak pieknie
Brawurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 13:03   #2
Iris
Raczkowanie

Re: ratunku - wysyp krostek! :(

Ja na pojedyncze krostki stosuję Tribiotic. To tłusta maść o działaniu antybakteryjnym. Zawiera siarczan neomycyny, siarczan polimyksyny i bacytracynę cynkową. Kupuje się ją bez recepty w aptece. Pakowana jest w malutkie saszetki. Nie powinno się jej stosować na większe powierzchnie ciała i nie dłużej niż tydzień. Na mojej twarzy likwiduje wypryski przeważnie w ciągu jednego lub dwóch dni. Jeśli się nie uda, możesz spróbować zakryć je do zjęcia jakimś dobrym korektorem albo mocno kryjącym podkładem, np. Dermacolem http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2595 Nie martw się, w ciągu kilku dni na pewno sobie poradzisz z tymi krostkami.
Iris jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości